Як поводиться закоханий чоловік?

Як поводиться закоханий чоловік?

Інтригуючий і прекрасний період закоханості приносить хвилювання і трепет обом — і самому закоханому, і об’єкту його почуттів. Упевнені в собі, активні люди не залишають вас мучитися сумнівами — а чи є в його погляді щось крім простий зацікавленості? — і відразу йдуть в атаку, починають доглядати і навіть зізнаються в почуттях у відкриту.

Але не всі чоловіки здатні на це. Багато з них, особливо ті, хто не має позитивного досвіду або постраждав в минулому від відмови жінки, яка його залучила, продовжують приховувати свої інтерес до останнього. Що робити, як дізнатися правду?

Зміст:

 • Чому нам важливо знати, що він відчуває зараз
 • Поведінка закоханого чоловіка
 • Закоханість і темперамент
 • Невербальні знаки закоханих чоловіків
 • Чому нам важливо знати, що він відчуває зараз

  Невідомість і невизначеність для жінок вкрай болюча. Добре, якщо ви вільні, нікуди не поспішайте і вам не потрібно приймати рішення прямо сьогодні — починати з ним зустрічатися чи ні. А що, якщо момент у вашому житті такий, що саме від чоловіка залежить, куди ви повернете — до нього або до іншого, більш сміливого прихильнику?

  А іноді офіційне визнання в почуттях здатне змінити ваше рішення про від’їзд або зміну роботи. І якщо ви чекаєте-чекаєте, а ніяких одкровень не слід, то вкрай важливо стає з’ясувати, нарешті, закоханий він у вас чи ні.

  Ще одна важлива причина для вашої обізнаності — це ваші власні до нього почуття. Якщо у людей взаємний інтерес, який вони зовні бояться відкрити, на допомогу обов’язково прийде психологія стосунків, по крайней мере, ті її принципи та поради, які дозволять все з’ясувати і не потрапити в халепу.

  Поведінка закоханого чоловіка

  Почнемо саме з поведінки, так як воно одночасно є і найвиразнішим, і найсуперечливіших сигналом, що чоловік закоханий в вас. Спробуємо розібратися, що ж це означає.

  Справа в тому, що як буде вести себе закоханий, сильно залежить від двох чинників — це цілі хлопця по відношенню до вас і його темперамент.

  Під цілями ми маємо на увазі той факт, що за закоханість в рівній мірі приймається і пристрасть, і бажання зажити з вами спільним життям. Чоловік, зустрічаючи на своєму шляху чарівну жінку, поглинений одним — він бачить в ній джерело свого щастя. Але для всіх він різний: хтось щасливий від хорошого сексу, а кому-то потрібні глибокі сердечні стосунки. Відповідно, тут формується мета закоханого — ліжко або подружжя.

  Те, що чоловіки не думають про весілля, будучи ще тільки закохані, — оману. Багатьом хочеться сімейного тепла і турботи мало не з моменту знайомства: побачив і зрозумів — це його майбутня дружина. Щасливі чоловіки дуже часто саме так описують свої перші думки про обраниці.

  З іншого боку, несерйозне ставлення, прагнення до чергової сексуальної перемоги теж, на жаль, зустрічається нерідко. І безпринципний, нестабільний всередині партнер сам не розрізнить, чого це його до вас так тягне, і сам для себе називає кожну пристрасть, випадок з ним, — любов’ю.

  Психологія поведінки закоханих чоловіків саме в цьому питанні дуже чітка — просто як по писаному. Постарайтеся помітити дистанцію, яку задає ваш знайомий.

  Якщо ви для нього в перспективі — коханка, він буде швидко скорочувати фізичне відстань між вами, а конкретно, підходити і ставати ближче з кожним разом, намагатися доторкнутися до вас, зіткнутися тілами, може навіть почати розпускати руки. Зрозуміти таку закоханість можна тільки в одну сторону — він хоче з вами переспати.

  Чи погано це? Не завжди, особливо якщо це зовсім молодий хлопець, недосвідчений в залицяння, з бурхливими гормонами. Перевірте його настрій: тримайте на відстані, але будьте привітні. Чи не дасте себе чіпати — донжуан розлютиться і піде, серйозний хлопець залишиться і підлаштується під ваш стиль спілкування.

  Закоханість і темперамент

  І за темпераментом чоловіки відрізняються, коли закохані. Екстраверти звертатимуть на себе вашу увагу, потрапляти на очі, намагатися блиснути дотепністю, соціальним статусом, забезпеченістю — просто голосно хвалитися.

  Інтроверти, навпаки, будуть тримати свій інтерес в собі, більше придивляючись до вас і прислухаючись до себе. З інтровертами складніше, їх доводиться читати по невербальних знаків, про що нижче.

  Але і той і інший будуть шукати вашого товариства, тільки один — з радістю і бравадою, а інший — з похмурою вагою, зневажаючи себе за нездатність перетворити ваші відносини в більш теплі.

  Порада той же — тримайте фізичну дистанцію, але при цьому будьте доброзичливі і відкриті для спілкування. слі хочете, ненароком розповідайте трохи про себе, щоб дати хлопцеві уявлення про те, як діяти далі. Любов це чи пристрасть — все дуже скоро проявиться яскравіше.

  Невербальні знаки закоханих чоловіків

  Це інстинктивні сигнали, контролювати які можуть тільки професійні актори і шпигуни. Якщо ваш об’єкт не з таких, його тіло буде говорити з вами досить відверто, на відміну від слів, яких можна ще довго не дочекатися.

  Отже, закоханий хлопець тримається красиво:

  Якщо ви обидва в офісі, його інстинкти не дозволять йому розвалитися в кріслі за столом в позі банана, замість цього його тіло буде демонструвати тонус, зайнятість, інтерес — нехай про людське око це буде увагу до важливого документу, а на ділі — зацікавленість в тому, щоб ви оцінили його енергійність і зосередженість.

  Взагалі, активна позиція чоловіків на роботі виглядає ефектно, і вони це підсвідомо відчувають. На відміну від жінок, робочий шарм яких гарний лише з «відтінком втомленою приреченості», динаміка, ініціатива і підприємливість завжди фарбують чоловіча стать.

  І якщо вашого колегу, так би язикати, прорвало ентузіазмом, справа тут, можливо, не в тому, що він хоче стати працівником місяця, швидше за все — він закохався в співробітницю, можливо, в вас. Поспостерігайте за ним таємно і порівняйте результати, коли він знає і не знає, що ви дивитеся на нього.

  Тепер про важливі дрібниці. Деякі хлопці вміють грати очками не гірше нас, але це лише кокетство, за яким крім гри може нічого не бути. Закохані очі стають трохи ширше, а погляд на об’єкт любові — НЕ секунду довше.

  До речі, роблять напоказ теж використовують трюк з довгим поглядів прямо в очі, але от лихо — переграють, ніж видають всю фальш. Справжній закоханий затримується на якусь мить, а миттєва емоційна реакція змушує його стримати себе, як він думає, ще до того, як ви щось помітите. Але ви помітите, це точно.

  Жінки, що згоряють у вогні любові і пристрасті, напружено стискаються, а ось чоловіки, навпаки, починають виробляти широкі жести, до місця і не до місця. Інстинкт спрацьовує: перед самкою потрібно здаватися більше і ширше, займати простір та інше.

  Ще хлопець може вести себе хвацько: штовхати предмети із ніби нудьгуючої молодечого заповзятістю, викликатися на суперечки, парі і навіть встрявать в бійки. Солідний чоловік так себе вести не буде, але і його пустощі можна помітити — вище швидкість за кермом, гучніший голос, небажання сидіти довго на одному місці.

  Найголовніше, переконайтеся, що каталізатор всіх цих змін саме ви, для чого підвищуйте свою спостережливість і постарайтеся хоча б одним оком побачити, як він поводиться, коли думає, що вас поруч немає.

  І, звичайно, наше опис було б неповним без важливої ​​деталі — закоханий чоловік дійсно хоче бути поруч з вами, на побаченні або на роботі, в романтичній або буденній обстановці, навіть у важкій і незручній для вас ситуації.

  Є грань між людською чуйністю і галантністю стороннього вам чоловіки і підтримки того, хто живить до вас справжні почуття.

  Не радимо навмисне перевіряти на міцність нерви свежевлюблённого хлопця, але якщо вже він став свідком якоїсь вашої неприємності і не відступив, не залишив вас один на один з проблемою або, не дай Бог, бідою — це буде дуже вагома ознака його щирих почуттів.

  Не поспішайте, не піддавайтеся на провокації, будьте мудрі, обережні і уважні — тоді той, хто треба, обов’язково розкриє перед вами своє серце!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: