Що таке афродизіаки і як вони працюють?

Що таке афродизіаки і як вони працюють?

Кілька століть тому слово «афродизіак» означало речовина природного походження, яке повертало чоловічу силу і збільшувало чуттєвість жінок.

В даний час афродизиакам відведена скромніша роль. Вважається, що вони тільки збільшують сексуальний потяг, стимулюють збудження.

Чи не заперечується їх значення при створенні красивого антуражу під час романтичних зустрічей, але як ліки їх не вживають.

Зміст:

 • Вплив афродизиака
 • Список продуктів-афродизіаків
 • Масла-афродизіаки
 • Нюанси застосування афродизіаків
 • Що не варто використовувати
 • Вплив афродизиака

  Порушення — це фізіологічний процес.

  Під час нього в організмі відбуваються деякі зміни:

  Якщо в цей момент поміряти тиск, то можна зафіксувати його значний стрибок.

  Аналогічним чином працюють медичні препарати, які є стимуляторами: вони підвищують тиск і прискорюють серцевий ритм, внаслідок чого людина відчуває збудження. На відміну від них, природні афродизіаки лише підсилюють збудження, яке вже присутня. Статеву активність, на превеликий жаль багатьох, вони збільшити не в змозі.

  Список продуктів-афродизіаків

  Існують продукти-афродізіаки.

  До них можна віднести:

  І дія цих продуктів на чуттєвість цілком можна пояснити з медичної точки зору.

  У полуниці багато цинку, а цей мікроелемент підвищує рівень тестостерону.

  В оливковій олії і мигдалі великий вміст вітаміну E, стимулюючого роботу гіпофіза, який повністю відповідальний за функціональність статевих органів.

  Авокадо заслужило своє місце серед афродизіаків за рахунок вмісту фітостероли, речовини, що має збудливу дію.

  Підстьобують загальне збудження гострі і пікантні на смак приправи, змушує «прокидатися» організм часник — в ньому міститься алліцин, від якого підвищується тонус.

  Одним з найсильніших афродизіаків вважається імбир. Він має особливе дію. Поєднання ефірних масел, вітаміну C і лізину не тільки підвищує лібідо, але і діє на інтимні м’язи, підвищуючи їх тонус.

  І варто згадати ще один відомий продукт, який традиційно вважається афродизіаком, хоча і не є природним. Це гіркий чорний шоколад. При його вживанні виробляється гормон радості — серотонін. Цей гормон відповідає за гарний настрій, під його впливом можна випробувати ейфорію.

  Шматочок чорного шоколаду зробить побачення казковим.

  Масла-афродизіаки

  Те, що нюх і сексуальне збудження пов’язані між собою, доведено науково. Тварини знаходять свою половинку за запахом. Люди часто зачаровуються красивим тілом, знайомляться, а потім розходяться, не розуміючи, що їх розвело. А їм просто не сподобалося, як пахне партнер. Недарма кажуть, що на коханого не надихатися.

  Тому немає нічого дивного, що існують аромати, які збільшують сексуальне збудження.

  Масла-афродизіаки були відомі ще до нашої ери в країнах, в яких кохання поклонялися — в Індії і стародавньої Греції.

  Крапля ефірної олії рожевого дерева цінувалася на вагу золота. Жінки вважали, що варто нанести його краплю між грудей, і ти відразу стаєш бажаною для свого обранця.

  В даний час ефірні олії, що створюють романтичну атмосферу і збільшують сексуальне бажання, застосовують для масажу, в аромалампах, їх додають у ванни.

  Масла, що мають властивості афродизіаків, розслаблюють, знімають втому, упорядковують нервову систему після стресів, збільшують сексуальне бажання, тонізують.

  При використанні ефірних масел в різних цілях слід дотримуватися певної дозування:

  З афродизіаками-маслами в домашніх умовах слід бути дуже обережними. Передозування призводить до несподіваних наслідків.

  Якщо надто розслабитися — під час побачення можна заснути. Або навпаки — збудитися настільки, що замість насолоди з партнером доведеться колоти внутрішньовенні ін’єкції, що знижують артеріальний тиск.

  Найбільш відомі ефірні олії, які застосовують під час любовних ігор:

  А ось ефірне лавандова і ванільне масло застосовувати не варто. Вони вважаються афродизіаками, але іноді їх властивість розслаблювати заважає насолодитися один одним.

  Нюанси застосування афродизіаків

  Вважається, що деякі афродизіаки підходять тільки для чоловіків або для жінок.

  За старих часів афродизіаки поділяли в залежності від їх схожості на статеві органи. Наприклад, корінь петрушки нагадує чоловічий статевий орган — значить, стимулюючий продукт призначений для чоловіків. А відкрита раковина мідії, що навіває певні асоціації, більше підходить жінкам.

  Сучасна сексологія розподіляє афродизіаки з гендерних відмінностей в залежності від вмісту в них корисних речовин.

  Морепродукти, петрушка, мед, горіхи — всі ці продукти збільшують вироблення тестостерону. Значить, вони більше потрібні чоловікам. А для жінок призначені солодкі продукти, що допомагають зняти напругу, розслабитися. До них відносяться шоколад і полуниця.

  Також жінки вважаються більш сприйнятливими до ароматів. Тому дуже часто дизайнери відомих косметичних фірм додають аромати, що підвищують сексуальне збудження, в духи.

  Що не варто використовувати

  Іноді в якості афродизіаків пропонуються алкогольні напої або навіть наркотики. Так, ці продукти підсилюють збудження, розкріпачують, під їх впливом можна здійснювати сексуальні подвиги, але…

  Постійне вживання речовин цього виду призводить до імпотенції. Вони небезпечні для здоров’я, під їх впливом втрачається самоконтроль. Афродизіаками такі продукти не є.

  Є ще один засіб для підвищення потенції, яке користувалося популярністю в IV-VII століттях — це іспанська мушка, Lytta vesicatoria. Якщо її висадити на статеві органи, то після укусу вона впорскує в кров кантаридин, речовина, яка здатна на деякий час викликати прилив крові до місця дії.

  Після такого впливу відчувається сексуальне збудження. Цей засіб може викликати побічні дії: пріапізм — неконтрольовану тривалу хворобливу ерекцію — у чоловіків, і набряки інтимної зони у жінок.

  Якщо хочеться влаштувати романтичне побачення, то не варто експериментувати з афродизіаками.

  Улюбленою досить подарувати парфуми з відомим за дією афродизіаком, на стіл виставити продукти, що стимулюють сексуальне збудження, заправити аромалампу ефірним маслом — і романтичний вечір, повний чуттєвого сексу, вам забезпечений! Тільки обов’язково заздалегідь потрібно дізнатися, який аромат і який смак воліє партнер.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: