Як розвинути екстрасенсорні здібності?

Як розвинути екстрасенсорні здібності?

Екстрасенси увірвалися в життя середньостатистичних громадян радянського простору десь в кінці вісімдесятих років минулого століття, коли керівництво країни раптом вирішив перебудувати всі сфери життя, в тому числі поміняти своє ставлення до незрозумілого і загадкового.

Звідки не візьмись, з’явилися екстрасенси, віщуни, чаклуни і лікарі. Багато людей вже тоді задалися питанням, як же розвинути в собі екстрасенсорні здібності.

З тих пір було написано безліч книг, знято величезну кількість художніх фільмів, програм і телешоу, в яких екстрасенси були головними героями.

Іноді нам показували просто дивовижні речі, і навряд чи комусь не хотілося ось також передбачати майбутнє і читати минуле незнайомих людей.

Напевно кожен з нас замислювався над тим, як розвинути екстрасенсорні здібності. Якщо це так, то щоб домогтися результату в області екстрасенсорики до такої міри, щоб мати можливість справжніх екстрасенсів, необхідно дуже постаратися.

Зміст:

 • Інтуїція
 • Провідне відчуття
 • Здатність передбачати
 • Медитація
 • Інтуїція

  Для оволодіння здібностями справжнього екстрасенса слід до неймовірних розмірів розвинути свою інтуїцію, яка, як стверджують фахівці, при народженні є у кожного. Однак, тільки деякі зберігають її до того, як подорослішають.

  Не дарма вважається, що діти можуть визначати через сам погляд на людину, поганий він чи хороший. Занурюючись у минуле, можна згадати свої відчуття від дорослих людей, які залишали сильні емоції у нас.

  Найчастіше неможливо було пояснити ні собі, ні батькам, чому саме ця сусідка тобі не подобалася. Це були невловимі для свідомості речі: погляд, жест, міміка.

  Як тільки дитина осягає логіку, як тільки вона починає в ньому розвиватися, екстрасенсорика починає помалу стиратися, поки довіру інтуїції у змужнілого людини не сходить на «ні».

  Після цього люди починають міркувати логічно, а їх права півкуля мозку, яка відповідає за неординарні рішення, творчий підхід і надчутливість, розвивається повільніше, ніж ліве, яке відповідає за логічні дії.

  Але, іноді, у будь-якої людини раптом виникає відчуття того, що трапиться якась подія, або люди без слів починають розуміти один одного, або ще якісь незрозумілі збіги, які говорять про те, що шосте відчуття залишилося, але знаходиться десь то глибоко, під шаром логіки.

  Людям сняться «віщі» сни, вони їх розповідають один одному, а коли подія трапляється в реальності, вони чують від знайомих «Ти — екстрасенс!». Це означає, що будь-яка людина має дар інтуїції, і від кожного залежить, чи хоче людина керувати ним.

  Щоб зробити інтуїцію сильніше і зрозуміти, як вона функціонує, необхідно працювати над собою, виконувати вправи, які зможуть розвинути і права півкуля, і здібності.

  Провідне відчуття

  Як зрозуміти що ти насправді екстрасенс? Насамперед потрібно розібратися в собі, а саме яке почуття розвинене сильніше інших. Це можна зробити наступним чином, потрібно сісти і спокійно прочитати текст:

  «Теплим сонячним літнім днем ​​ви стоїте на морському узбережжі. Ви чуєте, як над головою кричать чайки. Ваша шкіра гріється променями жаркого сонця. Під ногами відчувається м’який пісок. На березі хлюпається дитина, який голосно кличе сестричку грати в м’яч.

  Спека починає втомлювати, з’являється відчуття спраги. Недалеко розташований кіоск з напоями і холодним морозивом, все це досить приємно обдуває прохолодою. Замовляєте фруктовий лід і відчуваєте аромат букета ягід, відчуваєте смак чудових ягід малини і полуниці, а по руках прохолоду від морозива ».

  Після цього необхідно закрити очі і уявити все те, про що прочитали. Після цього слід відкрити очі і відповісти на питання: чи почули крики чайок і дітей, чи побачили море, чи відчули пісок або смак морозива, обоняли чи запах морозива?

  Від відповіді буде залежати, на яке почуття можна спиратися при екстрасенсорики. Наприклад, якщо вам здається, що ви вже чули якусь інформацію, це означає інтуїтивну інформацію, яку ви отримуєте з космосу, ви можете запам’ятати звуками.

  Здатність передбачати

  Здібності екстрасенса спираються на інтуїцію, а це внутрішній зір і внутрішній голос. Щоб їх розбудити і розвинути інтуїцію можна проводити тренування для шостого почуття. Спочатку потрібно поставити задачу собі і зосередитися на своєму внутрішньому «Я», подумки сконцентрувавшись в точці на лобі між очима.

  А після концентрації необхідно спробувати зловити будь-яку інформацію, починаючи з уловлювання відчуттів, і з’ясування які ж вони будуть?

  Жінкам необхідно рекомендувати розпочинати передбачати події. Почніть з припущень місця положення предметів у власному будинку. Дайте відповідь на прості побутові питання і коли відповіді на них будуть збігатися з очікуваними результатами, можна буде привітати самого себе.

  У процесі регулярного проведення вправ ви будете отримувати все більше і більше збігів. Логічні думки будуть поступатися місцем екстрасенсорною інформації.

  Медитація

  Ще одним вправа є медитація — тренування настройки своєї свідомості. Сівши зручніше і розслабившись, необхідно закрити очі і уявити, що над головою світить сонце, яке повільно опускається вниз і проходить крізь тіло, починаючи з голови і плечей і виходить з пальців, попутно зігріваючи все клітини тіла.

  Так потрібно повторити три рази, подумки малюючи цифри на що проходить крізь тіло сонце від 3 до 1. В кінці вправи досягається цілковита релаксація, а після курсу таких вправ можна навчитися налаштовуватися на свій внутрішній голос, просто порахувавши від трьох до одного.

  Наступним вправою буде задати собі питання, відповідь на який можна буде дізнатися в найближчому майбутньому. Для цього попередньо потрібно розслабитися, провести медитацію і починати ставити запитання.

  Після чого, не звертаючи уваги на все незвичайне в свідомості, терпляче очікувати інформацію. Результат буде прискорюватися в міру проходження тренувань. Починаючи з простіших питань з короткими відповідями, можна переходити на більш серйозні питання, але після певного прогресу.

  Далі, проводячи тренування, аналогічні попереднім, ускладнюйте собі завдання і намагайтеся відповісти на всі існуючі проблеми. Наприклад, можна ставити питання як не потрібно робити або що робити в ситуації, яка особливо актуальна.

  Пам’ятайте то тому, що, по-перше, відповідь може прийти через різні відчуття, типу голосу або образу, а по-друге, те, що почуттями люди користуються рідко, а логікою постійно, саме тому слід довіряти своїм відчуттям перш, ніж думкам.

  Якщо при цьому вести щоденник результатів тренувань, можна буде аналізувати результати і коригувати плани, обчислювати які почуття працюють краще і бачити прогресує чи інтуїція.

  Ви прочитали лише деякі приклади того, як можна розвинути в собі екстрасенсорні здібності. На закінчення хочеться відзначити, що початкові невдачі не повинні бентежити і змусити кинути тренування.

  Почуття у людей розвинуті неоднаково, і те, що одному дається легко, іншим надзвичайно довго припадати вчити. І добре якщо здатності передані у спадок і людині необов’язково тренувати те, що і так вже є.

  Якщо ж генетично це не перейшло від предків, потрібно приділити цим вправам більше уваги, але те, що результат обов’язково буде — не викликає жодних сумнівів!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: