Як врятувати стосунки?

Як врятувати стосунки?

Тема стосунків чоловіка і жінки настільки широка, що навіть якогось одного її аспекту можна присвячувати цілі лекції. У той же час більшість проблем у різних пар разюче схожі, а рішення, як завжди, виявляється універсальним і укладається в одну-дві ємні фрази.

Погодьтеся, що труднощі бувають різні. Неприємності, подразнення в парі, безпідставне або заслужене недовіру, ревнощі, зрада, холодність, і навіть невлаштованість побуту здатні зруйнувати, в принципі, міцні сімейні відносини.

За конкретними порадами можна звернутися до практикуючого психолога — сімейного консультанта, або знайти підтримку серед близьких. Але не завжди є з ким поділитися проблемою і обговорити її. У такій ситуації відповідь, як врятувати стосунки, вам доведеться знайти самостійно, сподіваємося, наша стаття вам в цьому допоможе.

Зміст:

 • Якщо почуття охололи, відродите об’єднуючу силу закоханості
 • Як зберегти сімейні відносини після зради чоловіка
 • Шкідливі поради для відносин на відстані
 • Якщо почуття охололи, відродите об’єднуючу силу закоханості

  Як виходить, що двоє стають парою? Взаємна пристрасть і романтичні почуття, з яких починаються близькі стосунки, найяскравіше проявляються спочатку, коли для зближення чоловікові і жінці потрібно подолати безліч бар’єрів — різниця характерів, інтересів, положення в сім’ї і на роботі, зайнятість і, врешті-решт, безліч незручних моментів.

  Психологи, на відміну від обивателів, не схильні з презирством ставитися до такого потужного прояву відносин, як закоханість. Правильно ставлячись до цього етапу життя з коханою людиною, жінки можуть почерпнути масу сил і способів, щоб направляти почуття свого чоловіка в подальшому.

  Отже, психологи рекомендують вести себе так, як це було на початку відносин:

 • Звертайте увагу на те, що робить вас з чоловіком схожими, висловлюйтеся, коли відчуваєте, що згодні з ним, і приховуйте свою незгоду через дрібниці;
 • Згадайте, що будучи закоханою в свого хлопця, ви не робили йому різких зауважень, не робіть і тепер, як би не хотілося помститися за всі минулі хвилювання і образи;
 • Не допускайте, щоб ваш чоловік або хлопець бачив вас розпатлані, недоглянуту, незібраний; хочете відродити його трепетні почуття до вас — згадайте, якою ви були ще недавно, до конфлікту, і підтримуйте форму;
 • Не переходьте межу, за якою чоловік відчуває себе з вами, як у в’язниці: ні кроку в сторону, всі контакти обмежені, постійне стеження… Контроль, яким ми так часто піддаємо чоловіків, дуже невідповідний спосіб, як зберегти відносини з коханим, не забувайте золоте правило — хочеш утримати — відпусти;
 • Замужем ви напевно розслабилися… не час пускати відносини на самоплив! Намагайтеся справити хороше враження, як ви це робили перед закоханим залицяльником: будьте милі, цікаві, намагайтеся не повторюватися в розмові, не «нити», здаватися і бути енергійною, чого б це не коштувало.
 • Головне, відстежити своє повсякденне поведінка, що повторюються фрази, теми розмов, вираз обличчя і т. п. Кожен раз, виявивши утомливо повторювані елементи, позбавляйтеся від них безжально — це якраз те, що робить наше життя сірої і сухий, але ж ми прагнемо до свіжості у відносинах.

  Як зберегти сімейні відносини після зради чоловіка

  Щоб пробачити того, хто кається зрадника, жінці потрібно і любов, і хоробрість, і вміння дивитися в майбутнє. Якщо ви знайшли в собі опору, заради чого боротися з невдачею, і прийняли рішення продовжувати життя з чоловіком після його зради, то приготуйтеся — вам доведеться пережити не тільки свою образу, але і… чоловіка, який не пережив докорів і мук.

  Справа в тому, що віддана одного разу жінка схильна використовувати проступок чоловіка, щоб потім маніпулювати його почуттям провини. Обережно!

  Такими методами ви, можливо, знайдете над чоловіком влада, але ненадовго і не так, як хотілося б.

  Відомо, що в стресі людина перетворюється в гіршу копію себе самого. І якщо вам пощастило повернути коханого з лап розлучниці, подбайте, щоб він не втратив гідність і самоповагу, яке, між іншим, вам ще стане в нагоді.

  Звідси ще одна життєва мудрість — прощати, так назавжди. Схоже, що іншого способу, як врятувати стосунки з чоловіком, який змінив і повернувся, просто не існує.

  Шкідливі поради для відносин на відстані

  Рад, як зберегти відносини на відстані, існує безліч. Деякі з них наївні, а деякі відверто дурні. Наприклад, багато дівчат відкрили для себе, що популярний рада призначати один день в тиждень для романтичного вечора (для студентів або працюючих в іншому місті) не діє вже через місяць.

  Причина провалу «дня побачень», звичайно, в тому, що романтика не виникає на замовлення.

  Заплановане любовне побачення може закінчитися бурхливої ​​сваркою, якщо обидва попередньо цілий тиждень нудилися передчуттям і, відповідно, збирали напруга. В результаті образ романтики зруйнований, настрій зіпсовано і обидва партнери звинувачують один одного.

  Звідси правило: готуючись до зустрічі після невеликої розлуки, відмовтеся від всіх очікувань, крім одного — побачити коханого.

  Ось зібране по пунктам стереотипну поведінку дівчат, яке приносить в результаті розчарування і незадоволеність:

 • Його настрій має бути прекрасним, адже він побачиться з вами;
 • Ви вже запланували, що і як хлопець скаже вам при зустрічі, якщо немає — домагайтеся потрібних слів, поки не ізведёте його вкрай;
 • З’ясуйте, що турбує його більше — ви або проблеми на роботі, якщо проблеми, то обов’язково упрекну його в черствості і переведіть розмову на себе;
 • Чекайте подарунків! Якщо їх немає, підіть в себе на весь вечір;
 • Домагайтеся нездійсненних обіцянок, змушуйте вибирати між собою і роботою, батьками, друзями;
 • Даруєте сувеніри та одяг і строго перевіряйте, чи користується хлопець вашими подарунками.
 • Список можна продовжувати ще довго, головне, вловити загальну тенденцію і постарайтеся ніколи не вести себе подібним чином. Тоді ви можете не хвилюватися, як зберегти відносини з хлопцем, який приїжджає у вихідні — ви просто не будете їх псувати.

  Насправді секрет хороших відносин всього один — поважайте свого обранця, що не розпиляйтеся на дрібниці і не чекайте реакції на ваші почуття і дії.

  Якщо будете дотримуватися цих правил — ваші відносини будуть і довгими, і щасливими!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: