Як зрозуміти наміри хлопця по відношенню до тебе?

Як зрозуміти наміри хлопця по відношенню до тебе?

Часто жінка довго ламає собі голову в пошуках відповіді на питання, а чи подобається вона чоловікові. Існує чимало ознак того, що ти подобаєшся хлопцю, потрібно лише вміти їх розгледіти. Як правило, закохані вміють ретельно маскуватися, але пильне око не упустить ознаки справжньої прихильності і ніжних почуттів.

Буває, що кавалери приховують своє небайдуже ставлення до дівчини, зображуючи показне байдужість і озвучуючи колючі жарти.

Вони можуть вести себе так навіть тоді, коли ти дуже сильно подобаєшся хлопцю і він готовий повести тебе під вінець. Юним недосвідченим дівчатам було б набагато простіше вибрати лінію поведінки з чоловічою статтю, якщо хлопці не мали цієї звички відмовчуватися і прямо повідомляли про свої інтереси.

На щастя, існує ряд ознак, що жінка подобається чоловікові. Придивляючись до того, як веде себе хлопець в спілкуванні з дівчиною, можна безпомилково визначити, що у нього на думці.

Зміст:

 • Що може означати дружнє ставлення?
 • Завоювати принцесу — завдання справжнього мисливця
 • Сила знаків уваги і компліментів
 • Кінотеатр — відмінне місце для першого побачення
 • Про що можуть розповісти дотику?
 • Красномовний погляд
 • Деякі інші сигнали
 • Як вивідати таємницю?
 • Що може означати дружнє ставлення?

  Здавалося б, любов і дружба — це різні речі. Але для молодої людини дружнє ставлення до дівчини вже означає, що вона приваблива для нього.

  Якщо він прагне бути поруч, всіляко допомагає і надає посильну допомогу в різного роду життєвих ситуаціях, великий шанс, що ти подобаєшся хлопцю. Можливо, що він хоче зайняти місце коханого поруч з тією єдиною, яка шалено подобається чоловікові. Чому ж він приховує свої почуття?

  Можливо, в якийсь момент на початку знайомства, жінка дала зрозуміти словом або натяком, що він не її ідеал і вона не бачить його поруч з собою в ролі коханого. Чи не втрачаючи надії на взаємність, в такій ситуації хлопці намагаються проявити себе, як вірні і надійні друзі, чекаючи, що молода красуня оцінить їхні старання і вміння.

  Така стратегія дуже часто приносить свої плоди, адже перебуваючи поруч, легше зблизитися, знайти спільні інтереси, дізнатися дівчину краще і підібрати до неї підхід.

  Завоювати принцесу — завдання справжнього мисливця

  За своєю природою кожен самець — завойовник і мисливець. Тому ознакою того, що ти подобаєшся чоловікові, можуть стати регулярні активні спроби зблизитися будь-якими способами.

  Якщо молода людина влаштовує «випадкові» зустрічі, прагне потрапити в компанію, де з’являється дівчина, або іншими способами привертає до себе увагу, то ймовірно він хоче стати її близьким другом.

  Парадоксальним чином, якщо ситуація складається на користь молодої людини — він легко отримав телефон дівчини, вона з радістю погодилася на побачення, — кавалер може швидко втратити інтерес.

  Серце принцеси не треба було завойовувати, і це пригнічує.

  Виявилося, що полювання немає потреби влаштовувати.

  Сила знаків уваги і компліментів

  Перераховуючи основні ознаки того, що жінка подобається чоловікові, не можна не згадати про подарунки, сюрпризи, компліменти та інші знаки уваги. Неважливо, яка вартість подарунка — якщо ви отримали його з рук вподобаного вам хлопця, то цілком ймовірно, що ваші почуття взаємні.

  Навіть незначний на перший погляд знак уваги (особливо якщо його роблять не на 8-е березня або Новий рік) можна розцінити, як сигнал про те, що кавалер хоче звернути на себе прихильний погляд обраниці.

  Варто остерігатися тих, хто звик робити компліменти всім дівчатам без виключення. Придивіться, як молода людина поводиться з іншими панянками.

  Подумайте, чи немає у нього меркантильного інтересу (наприклад, не чекають чи від вас якоїсь послуги по роботі).

  Якщо компліменти лунають щиро, а хлопець не схожий на маніпулятора або ловеласа, є шанс побудувати з ним теплі стосунки.

  Кінотеатр — відмінне місце для першого побачення

  Радіти чи того, що молода людина запросила тебе в кінотеатр? Повноцінно чи побачення, якщо він не намагався поцілувати тебе в напівтемряві кінозалу? У більшості випадків, це так чи інакше, добра ознака, що ти, ймовірно, подобаєшся чоловікові.

  Кінотеатр часто вибирають в якості місця для зустрічі сором’язливі молоді люди, яким складно прямо зізнатися у почуттях. Сидячи в темному залі, легше взяти дівчину за руку або трохи обійняти.

  Але навіть якщо невеликі сигнали не вдалося помітити, вже сам факт того, що чоловік досидів до кінця мелодрами в стилі фільму «Титанік», а не втік посеред кінострічки, говорить про намір ближче познайомитися з обраницею.

  Про що можуть розповісти дотику?

  Навіть легкі дотики до рук, плечей або спині, нехай навіть нібито ненароком, можуть передати почуття. І мова, звичайно ж, не про інтимні зонах. Сигнали прості — жінка симпатична чоловікові.

  Дівчина теж може доторкнутися до вподобаного хлопця, даючи зрозуміти, що не проти відносин з ним. Але потрібно діяти обережно і не відштовхнути кавалера. Все ж краще, щоб саме від нього виходила ініціатива. Нехай перші несміливі кроки робить саме він.

  Красномовний погляд

  Іноді можна помітити у чоловіка пильний невідривний погляд, який спрямований на вподобану йому особу. Ця ознака однозначний — ти подобаєшся хлопцю. Але навіть якщо погляд не настільки очевидний, чоловік крадькома поглядає на тебе і відводить очі, як тільки зустрічається з твоїми, варто задуматися.

  Молоді люди частіше направляють погляд на тих дівчат, які їм симпатичні. Вони очікують, що їм також дадуть відповідь грайливим поведінкою і легким фліртом. Це дієвий прийом по зваблюванню, так починаються всі відносини.

  Деякі інші сигнали

  Крім цілком очевидних і явних сигналів, що посилаються чоловіком сподобалася панночці, існують, здавалося б, менш помітні і малозначні, які також можуть свідчити про неабиякою симпатії. Потрібно тільки вчасно їх помітити і правильно інтерпретувати.

  Ось деякі ознаки, що дівчина подобається хлопцю:

  Як вивідати таємницю?

  Чи треба випитувати секрет чоловіки, якщо він так ретельно його охороняє? Чи варто зробити перший крок і відкрито запитати його про ставлення до тебе? Психологи радять не квапити події.

  Якщо хлопець «не дозрів», то питання в лоб може відлякати і перекреслити зароджуються стосунки. Жінка повинна залишатися мудрою і намагатися лише правильно розуміти для себе сигнали, які у великих кількостях, як правило, відправляють представники чоловічої статі.

  Дізнатися всю правду цікаво, але не остудить це запал справжнього мисливця, який не боїться труднощів і, за великим рахунком, радіє їм? Чим складніше завоювати красуню, тим желанней і солодше буде для нього перемога. Хитрість жінки повинна полягати в тому, щоб підтримувати інтерес, направляти коханого і готувати ґрунт до довгоочікуваного визнання в любові.

  Час — це відмінний ресурс, який грає на користь любові, якщо їм правильно розпорядитися і вибудувати обставини під себе.

  Ситуація і випадок грають важливу роль — лише тоді, коли чоловік буде на сто відсотків упевнений, що готовий до наступного кроку і близьких стосунків, він наважиться і визнається у своїх почуттях.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: