Як повернути коханого чоловіка?

Як повернути коханого чоловіка?

Криза відносин може приймати різні форми — від непомітного охолодження почуттів до справжньої зради. Коли партнер стає ініціатором розриву відносин, жінці доводиться важко: біль і образа супроводжуються бажанням переглянути ситуацію, знайти корінь зла і повернути любов і повагу коханої людини.

Якщо жінка знаходить в собі сили боротися за любов, на її шляху встає чимало проблем, перш за все, морального характеру. Пробачити кохану людину і визнати хоча б частини провини за розставання — величезний крок, з якого починаються правильні дії по відновленню відносин. Зрозуміло, зрада і помста не фігурують в цій ситуації, скоріше язик йде про виправлення помилок, через які партнери втратили ніжні почуття і прихильність.

Як повернути коханого: психологія орієнтирів

Наймудріший з рад жінці, яка страждає від розриву відносин, полягає в тому, щоб розібратися в собі і своїх мотивах.

Залежно від характеру, жінка може прагнути повернути чоловіка в своє життя з кількох причин:

 • Приховане або явне бажання помсти (поверну і вчиню з ним так само, як він зі мною);
 • Неприйняття змін (неважливо, чому він пішов, хай все буде як раніше);
 • Бажання домогтися справедливості до себе (нехай бачить, яку незаслужену біль заподіяв мені, і повернеться по совісті).
 • Жодна з цих причин категорично не підходить для активних дій по поверненню почуття.

  На заваді тут стає неприйняття своїх помилок, небажання змінюватися і прощати — все це красномовно говорить, що кохання в такому союзі бути не може. Головний орієнтир для жінки, яка всерйоз обмірковує, як повернути кохану людину, — це любов до нього, з готовністю прощати, приймати його таким, яким він є і не озиратися на минуле.

  Потреба бути з людиною поруч, матеріальна сторона союзу, навіть питання про виховання спільних дітей будуть вторинними факторами, від яких залежить вирішення боротися за любов.

  Порада № 1 Дати чоловікові простір

  Чоловік пішов — значить, він не в змозі продовжувати спілкування в ситуації, що атмосфері. Йому теж треба розібратися в собі, і знайти власні орієнтири у відносинах. Дзвінки, смс-ки, послання через соціальні мережі заважають обом знизити градус переживань.

  Тепер саме час показати партнеру, що ваші почуття до нього не перетворилися в залежність і йому не загрожує небезпека бути задавленим важкими авторитарними відносинами;

  Порада № 2 «Найстрашніше позаду, згоден?»

  Дуже важливо підключити силу волі і зупиняти кожну спробу з’ясувати все-таки відносини і домогтися від партнера усвідомлення, яку дурість він зробив, перервавши відносини. Якби це було можливо, він з’ясував все до розриву.

  Відсторонення коханої людини — це визнання з його боку, що він безсилий нести тягар цих відносин, і в більшості випадків бажання перервати зв’язок «як є», а не поставити остаточну і зважену точку. Завдання жінки — показати, що його голос почутий і повернення в критичну точку вибуху не буде. Біль в минулому;

  Порада № 3 Виглядати ще краще, ніж коли була з ним

  Чоловік, через деякий час побачивши свою колишню подругу або дружину, підсвідомо проведе паралель «вона зі мною» — «вона без мене». Все так же страждає, недоглянута, розгублена жінка, якій він, може бути, запам’ятав її в день розриву, викличе не бажання повернутися до неї, а жалість і неприємні емоції.

  Напросився висновок, що це її постійний стан, і чоловік правильно зробив, відмовившись від відносин з такою слабкою партнеркою.

  Замислюючись про те, як повернути коханого, не варто забувати про себе — ваш квітучий вигляд і блиск в очах може стати саме тим «Х» — Фактори, який змусить серце вашого колишнього битися в шаленому темпі!

  Порада № 4 Створити точки перетину

  Після того як проходить подразнення від невдалого фіналу відносин, люди схильні набагато тепліше згадувати про своїх колишніх. Немає ніяких сумнівів, що нормальна людина буде сумувати за якимось особливим моментам, адже добре було не тільки в ліжку, але і з друзями поспілкуватися, допомогти по роботі чи навчанні, просто поговорити.

  Потроху, дуже дозовано слід привчати чоловіка до думки, що він може бути з вами поруч, не ризикуючи потрапити в бурю старих емоцій;

  Порада № 5 Зближуватися поки рано

  Як повернути довіру коханої людини? На початковому етапі не можна навіть натяком давати зрозуміти колишньому, що з ним йде робота по відновленню почуттів. Поспішати не можна, інакше він вирішить, що жінка дуже сильно прагне дістати його назад. З чоловічої точки зору жах в тому, що це буде не його рішення, а недоречне тиск з боку «заспокоїти», здавалося, жінки;

  Порада № 6 Чи не скаржитися на самотність і смуток

  Жалість і любов в чоловічому серці не уживаються. Зневірена жінка неприваблива і не бажана. Найкраще в очах колишнього будуть виглядати не дуже певні плани на майбутнє, які не стосуються його особисто. Жінка-оптимістка виграє в будь-якому випадку;

  Порада № 7 Якщо він ще не повернувся, сексу бути не повинно

  Як би принадно це не було, секс з колишніми партнерами не допоможе повернути почуття.

  Секс, як відомо, зовсім не пов’язує людей. Несправедливо по відношенню до себе і до нього прискорити фізичне зближення, коли в плані почуттів ще нічого не вирішено.

  Правильна поведінка жінки при натяку колишнього на секс — твердий відмову. Нехай це не виглядає як паніка або образа, невелике пояснення буде дуже логічним і завоює чоловіка ще більше, ніж негайне згоду;

  Порада № 8 Бути непередбачуваною

  Не потрібно робити необачні вчинки, не варто показувати вибуховий характер або змінювати принципам. Мета в даному випадку — пробудити цікавість. Інтриги іноді буває досить — чи з’явився хтось у неї? Ні підтверджувати, ні заперечувати ці чутки не треба, легка усмішка буде хорошим відповіддю;

  Порада № 9 Самовдосконалення

  Дійсно, кращий спосіб довести, що невдача в стосунках не зламала дух — це домогтися відмінного результату в новій справі. Визнання навіть невеликий заслуги дуже сильно піднімає рейтинг жінки в очах її коханої людини.

  Подужати навчальний курс, успішно завершити проект на роботі, навчитися плавати, водити, стріляти — все це дасть безліч відповідей, як повернути інтерес улюбленого;

  Порада № 10 кокетувати можна і потрібно

  Жінка, яка кокетує, не тільки привертає чоловічу увагу, але і показує, що готова до нових відносин. В даному випадку, саме відчуття новизни у відносинах дає зелене світло позитивним емоціям, а через них і більш глибоким почуттям. Чи не переграє, обережно і в міру кокетуючи з чоловіком, можна повернути його розташування і заново завоювати його самого.

  Ці поради покликані не перехитрити чоловіка, а переламати плачевну ситуацію, в якій опинилися обидва.

  Коли прийде час для пояснень і розмови про повне зближення, кращий спосіб підсумувати невдале минуле, це коротко визнати свою провину, сказати про своє бажання бути знову разом і на цей раз щасливо!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: