Як зустрічатися з хлопцем?

Як зустрічатися з хлопцем?

Традиційно вважається, що ініціатором відносин повинен стати хлопець. Доля дівчини — терпляче чекати, чи зверне «принц» на неї увагу і зійде чи до елементарного запрошення на побачення. Такий стан речей може викликати подразнення, але необхідно прислухатися до мудрості старших поколінь.

Особливо важливо це тим, хто бажає дізнатися, як зустрічатися з хлопцем правильно, не відлякуючи бажаного «принца», а кожен день зміцнюючи відносини.

Зміст:

 • Як почати зустрічатися з хлопцем: перший етап відносин
 • Чому він не робить перший крок?
 • Наука, як з хлопцем зустрічатися, щоб не втратити
 • Найпоширеніші помилки і способи уникнути їх
 • Як почати зустрічатися з хлопцем: перший етап відносин

  Найчастіше дівчат приваблює тип альфа-самців, чоловіків-лідерів. По суті альфа-самець є мисливцем, який розглядає свою супутницю, як чергову жертву.

  Домігшись дівчата, хлопець швидко втрачає інтерес, так як подальший процес залицянь стає для нього не важливий, адже на горизонті з’явилася нова «жертва».

  Залучити такого індивіда досить просто. Потрібно слідувати певною схемою:

  Молода людина, що звикла легко перемагати, обов’язково клюне на вудку, вирішивши, що перед ним чергова самотня дівчина, завоювати яку не складе труднощів.

  Як надалі будуть складатися відносини, тепер залежить тільки від дівчини, якій доведеться підігрівати інтерес до своєї персони, не виказуючи відвертою готовності «здатися». Навколо подібних хлопців завжди ходять зграйка дівчат, які з задоволенням займуть місце, що звільнилося місце.

  Тому слід підготуватися до неабияким «сутичок». Що поробиш, подруга лідера повинна відповідати своєму обранцеві і вселяти повагу потенційним суперницям.

  Чому він не робить перший крок?

  Чому хлопець не пропонує зустрічатися, якщо всі таємні ходи були випробувані? На це питання є 2 відповіді: у молодої людини вже є дівчина і він, на жаль, не альфа-самець.

  У першому випадку варто реально зважити свої шанси, і якщо вони представляються недостатніми, залишити спроби привернути увагу хлопця. У другому випадку доведеться брати ініціативу повністю на себе, так як молода людина може опинитися досить сором’язливим і невпевненим в собі, щоб проявити рішучість навіть якщо дівчина йому дійсно подобається.

  Допоможуть невеликі прохання про допомогу в якійсь справі, «випадкові» зустрічі, усміхненість, готовність вислухати. Наприклад, можна зізнатися, «боюся темряви», і попросити проводити додому, постаравшись під час прогулянки повернути розмову в потрібніше русло.

  Головне, створити враження, що ініціатором зустрічей є він. Якщо молода людина не відноситься до розряду «тугодумів» незабаром і сам зрозуміє, що криється за цими натяками. А якщо залишиться глухий, варто задуматися, навіщо зустрічатися з хлопцем, нездатним оцінити по достоїнству всі витрачені зусилля?

  Поставивши перед собою завдання «хочу зустрічатися з цим хлопцем» і, добившись позитивного результату, багато дівчат заспокоюються, вважаючи ситуацію стабільною. Однак від подальшої поведінки багато в чому залежить, чи стане ця молода людина обранцем на все життя або просто прохідним етапом.

  Наука, як з хлопцем зустрічатися, щоб не втратити

  Не секрет, що чоловіки, зав’язуючи знайомство, рідко замислюються про створення сім’ї. Дівчата, навпаки, прагнуть до міцних тривалим відносинам і, нерідко, вже після першого побачення починають приміряти весільну фату. В цьому і полягає фатальна помилка чарівного статі.

  Перш за все, не слід влаштовувати урочисте знайомство батьків зі своїм хлопцем. Після подібної зустрічі кавалер цілком здатний прийти до певних висновків і ретируватися.

  Слід простіше розглядати відносини, насолоджуючись кожним днем ​​проведеним поруч з коханим. Дарувати позитив і отримувати його самій. А для створення позитиву бажано зустрічати свого хлопця посмішкою. Це кращий спосіб підняти його настрій і змусити відволіктися від проблем.

  Найпоширеніші помилки і способи уникнути їх

  Часом навіть найперспективніші відносини розбудовуються на перших тижнях. Чому це відбувається? Дівчата допускають ряд помилок, які провокують хлопців на розрив.

  Розглянемо головні з них:

  Загальні друзі, інтереси, думки, безсумнівно, підвищать якість відносин. Однак найважливіше — не втрачати інтерес один до одного, кожну зустріч перетворюючи в маленьке свято.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: