Як попросити вибачення у хлопця?

Як попросити вибачення у хлопця?

Любов, любов, любов… Довгі прогулянки під місяцем, ніжні слова, палкі поцілунки… Все так красиво, казково і чарівно що здається, немає на світі вас щасливіше. Кудись йде сон, і ваші зустрічі, скільки б вони не тривали, все одно здаються короткими. Так багато хочеться сказати один одному приємного та ніжного.

Зміст:

 • Ех, цей порив емоцій…
 • Як визнати свою провину
 • Як просити прощення у коханої
 • Ех, цей порив емоцій…

  На жаль, так не може тривати вічно, тому як життя бере своє. У вас можуть з’явитися проблеми на роботі, не все виходить з бізнесом, та й взагалі, ви так довго чекали маршрутне таксі під дощем, що ваш настрій зіпсовано на весь вечір.

  Поганий настрій іноді можна різко підняти, але, на жаль не завжди. І варто в той момент сказати вашій коханій людині щось не так, як би вам хотілося, ви відразу почнете обурюватися.

  Часто буває і таке, що в пориві емоційності ви можете упустити різкі слова і наговорити зайвого, зробивши при цьому боляче для свого друга або чоловіка. Але, варто вам трохи заспокоїтися, і відразу в свідомість приходить думка, що ви вчинили неправильно. Здавалося б, що тут такого, адже дійсно винна. Ви не зуміли впоратися зі своїми емоціями. Визнайте свою помилку, підійдіть до коханої людини, попросіть у нього пробачення.

  Але ж ні! Гордість не дозволяє. І тоді ви шукаєте, як виправдати свій вчинок, як правильно пояснити, чому ви так зробили, чому образили кохану людину… Ви починаєте боротися сама з собою. З одного боку, правильніше попросити вибачення у коханого, а з іншого, ви чекаєте — а може, він сам перший до вас відгукнеться і все як би пройде само по собі.

  Як визнати свою провину

  Не варто таку ситуацію пускати на самоплив. Набагато корисніше визнати свою провину, довівши тим самим, що ви дійсно дорожите своїм рідним людиною, дійсно його любите тієї ж любов’ю, як і раніше, але не дозволила гордість. Скільки відносин руйнується через подібні дрібниці.

  І ось грюкнули двері, і в будинку порожньо — коханий хлопець пішов, не сказавши при цьому навіть «до побачення». Минають дні, а він навіть не дзвонить. Вам нудно, сумно, самотньо і прикро за себе. Тоді і починає вас мучити питання: «чому я не попросила красиво і щиро прощення?» Залишився один вихід — самій зробити перший крок на шляху до примирення.

  Але ваша кохана людина має зрозуміти, що ви це робите від щирого серця:

  Але як попросити вибачення у хлопця, якщо ви вважаєте, що ваш вчинок був правильним? Психологи радять у таких випадках не просити вибачення взагалі. Нехай ваш хлопець сам усвідомлює вашу правоту, і принесе вибачення вам. Тоді залишається вам вирішувати — пробачити його чи ні.

  Як просити прощення у коханої

  Як попросити вибачення у коханої дівчини? У житті чоловіка нерідко бувають ситуації, коли прощення доводиться просити у жінки. Образити жінку нічого не варто чоловікові, на жаль. Часом вони навіть не розуміють, що своїм словом вони завдали близькій людині образу.

  Часто буває, коли в компанії друзів хлопець хоче показати свою привілей по відношенню до жінки, і може з «уколкой» сказати неприємні слова.

  Природно, що дівчині неприємно чути такі колючі слова від свого коханого, якого вона вважала найкращим людиною в світі. В душі стає прикро, на серце — боляче. І так хочеться сказати: «Ти хоч побіжно обійми мене, приголуб. Може і прощу! ».

  Дівчині не варто йти на поводу у подібних позовів, так вона швидше тільки посилить ситуацію, ставши в очах хлопця його безвольною лялькою. Краще поставити під винуватця «ігнор». Варто вам не відповідати на його телефонні дзвінки або з’явитися в компанії молодих хлопців, як його чоловіче самолюбство відразу буде зачеплено.

  Саме така поведінка дівчини змушує задуматися більшість з хлопців над своєю поведінкою. Добре якщо вони це усвідомлюють і будуть шукати привід попросити прощення у своєї коханої дівчини. А якщо немає?

  Психологи з цього приводу відповіли б коротко: «Значить, він вас не гідний». На щастя, такі хлопці рідко зустрічаються, і в більшості випадків вони можуть йти на непередбачувані вчинки, тільки щоб повернути свою кохану, ту, єдину, яка йому так близька.

  Він починає замислюватися над питанням, як би красиво, унікально і по-особливому попросити вибачення, як правильно вчинити, в якій ситуації краще підійти і вимолити у неї прощення за свій необдуманий вчинок.

  Дамо хлопцям кілька порад:

  Вмійте прощати один одного. Вмійте щиро любити і пам’ятайте про те, що любов так важко знайти і так легко зруйнувати. Тоді, можливо, і не доведеться ламати голову над тим, як попросити вибачення один у одного.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: