Як зробити чоловікові приємно?

Як зробити чоловікові приємно?

З плином часу романтика стають менш вираженою, пристрасть зникає, поглинута буднями. Чи можна якось пожвавити відносини, надати їм нову течію, не менше експресивне, ніж на початку спільного життя? Звичайно, якщо дівчина знає, як робити приємно коханому хлопцеві.

Як зробити чоловікові приємно: загальні рекомендації

Перш за все, варто запам’ятати, що нав’язливість — не найкращий вихід. Якщо щодня з’являтися перед чоловіком в еротичному нижній білизні, незабаром для нього і цей образ стане рутиною. Бажано вдаватися до подібних фішках не дуже часто, коли напруження пристрасті явно почне слабшати.

У прагненні, як зробити хлопцю приємно, дівчина може мимоволі повестися розпусне. Це дійсно може справити враження. Але якщо подібна ситуація повторюється постійно, хлопець почне замислюватися, звідки у його обраниці досвід і натиск?

Не варто прямо висловлювати невдоволення відсутністю сексу, його нетривалістю або неефективністю. Ця тема надзвичайно болюча для чоловіка. Він може запідозрити, що кохана жінка вважає його імпотентом. Такі думки не подвигнут хлопця на сексуальні подвиги, а, навпаки, можуть викликати проблеми з потенцією. Краще говорити не про те, що не вистачає сексу, а про те, як приємна ніч в обіймах коханого.

Одночасно з цим не варто звалювати розвиток відносин тільки на свого партнера. Необхідно самої задуматися, як зробити приємно вночі чоловікові, щоб він відчув порив пристрасті і проявив себе в ліжку, як справжній альфа-самець.

До речі, зовсім необов’язково для цього вивчати гору літератури. Досить знати кілька нескладних прийомів.

Як зробити коханому приємно: практичні поради

Хочеться звести чоловіка з розуму? Доведеться освоювати науку спокуси:

Використовуючи всі наведені поради, необхідно засвоїти, неможливо використовуючи усталену схему зробити приємне чоловікові, так як кожен чоловік індивідуальний. Комусь подобається бути лідером в сексі, хтось вважає за краще позицію веденого. Один чоловік любить повільні ласки, а другий згорає в шаленому темпі. Тільки любляча жінка точно знає, чого хоче її чоловік і може доставити йому казкове задоволення.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: