Чи шкідливе сексуальне утримання?

Чи шкідливе сексуальне утримання?

Сексуальні стосунки в житті кожної людини займають особливе місце. Секс дозволяє розслабитися і поліпшити своє самопочуття. При цьому варто розуміти, що рівень сексуальної потреби у кожної індивідуальний. І якщо одні потребують сексі щодня, то іншим його досить 1-2 рази на рік.

Крім цього, як можна зайнятися сексом, якщо у вас немає другої половинки, з якої ви б дійсно могли розслабитися і отримати повне задоволення від процесу.

Є і така категорія людей, яка не може знайти потрібного підходу до протилежної статі, а багато хто відмовляється від статевих відносин з міркувань релігії або особистих переконань.

У будь-якому випадку, всі вони стикаються з однією проблемою — відсутністю статевих відносин. А ось шкідливо стриманість, ми з вами постараємося розібрати сьогодні.

Отже, тривале утримання від регулярного сексу — шкідливо воно?

Перед тим як розглянути, чи шкідливі наслідки статевої стриманості, варто уточнити, що стриманість по-різному переноситься тими, кого ще не було сексуальних відносин, коли вступали у відносини всього лише один-два рази, і тими інтимне життя посідала значне місце. Також необхідно з’ясувати, чи шкідливо таке утримання як для чоловіків, так і для жінок?

Зміст:

 • Людина епохи утримання
 • Наслідки для чоловіків
 • Наслідки для жінок
 • Сексуальне утримання в шлюбі
 • Людина епохи Утримання

  Тема утримання від статевого життя нерідко пов’язана з релігією. В релігії існує таке поняття, як гріх. Як відомо, за законами багатьох релігій пропонується повна відмова від відносин до одруження, вірніше, до вінчання в церкві (якщо ми говоримо про християнство). Тобто, до вступу в церковний шлюб між чоловіком і жінкою, а також поза шлюбом, сексу бути не повинно.

  Що в цьому позитивного?

  А що в мінусі? Крім того, що людина добровільно (чи з волі батьків і «громадськості») позбавляє себе значної сфери життя, не виключено одруження з єдиною метою — отримати, нарешті, жаданий доступ до чужого тіла.

  В результаті, один з головних аргументів поборників релігійного дошлюбного целібату — серйозний підхід до вибору шлюбного партнера — може обернутися своєї повною протилежністю. Замість зваженого вибору супутника на все життя — бажання скоріше одружитися хоч з ким, а то дуже вже «сочеталка» свербить.

  Наслідки для чоловіків

  Відсутність сексу до звичайного віку початку статевого життя, зрозуміло, абсолютно нешкідливо. А ось якщо пубертатний вік давно минув, але сексу все немає, чи не шкідливо тривале дошлюбної стриманості для чоловіка?

  У тому випадку, коли молода людина до 30 років не знає і не розуміє, як можна вступати в стосунки, і як підбирати для себе сексуального партнера, то він страждає комплексами різного роду, у нього страждає психіка.

  Як правило, такі чоловіки можуть скоро образитися, стають наївними у відносинах, шукають собі вигадані проблеми і просто витрачають свою енергію на нікому не потрібні справи. Самостійно впоратися з психологічною травмою важко і навіть деколи неможливо, тому вони часто вони впадають в депресії з тривалими запоями.

  Наслідком утримання у чоловіків може бути передчасне сім’явиверження. Але найстрашніше в тому, що чоловіки, який зазнав таке фіаско в ліжку, може визнати себе хворою людиною і в майбутньому стане побоюватися сексуальних відносин. Часто такий психологічний стан призводить до порушень нервової системи.

  У чоловіків розвивається нервозність і що найстрашніше — низька самооцінка. Багато з них можуть зважитися на інший спосіб задоволення, такий як чоловіча мастурбація. Йому буде страшно вступати в стосунки з жінкою і відповідно потрапить в замкнуте коло, на грунті якого може розвинутися таке захворювання, як невроз.

  Але і це не найстрашніше. На думку медиків, процес еякуляції — прекрасна профілактика простатиту. А ось її відсутність вже небезпечно для здоров’я.

  При цьому сексологи схильні стверджувати, що утримання від сексу шкодить не кожному чоловікові. Причина цього — сексуальний темперамент. Якщо у одних відсутність відносин може викликати серйозний стрес, то для іншого — це цілком нормальне явище.

  Так чи вірне твердження психологів і медиків, які в один голос стверджують, що тривале утримання від сексуальних відносин шкідливо як для чоловіків, так і для жінок?

  Наслідки для жінок

  Коли язик йде про статевій стриманості у жінок, то перше що приходить на розум, так це дратівлива і зла жінка, яку в житті називають… скажемо м’яко, «незадоволена». Це слово викликає безліч асоціацій.

  Доведено, що відмова від активного статевого життя у жінок загрожує досить серйозними наслідками. У них частіше діагностують міому матки, пухлини молочної залози, інші злоякісні новоутворення. Отже, такий стан не може не відбитися на їхньому психологічному стані.

  Сексологи впевнені, що тривале утримання небезпечно для організму, як жінок, так і чоловіків. Незаперечним є і той факт, що задоволення від оргазму — це ефективна розрядка психіки жінки, і не тільки. Тому чоловік завжди повинен знати, що краса і сексуальність жінки, її жіночність і соціальну поведінку прямо пов’язане з гормональним фоном.

  Відсутність сексу у жінки накладає відбиток на весь устої життя. Згодом такі жінки починають критично ставитися до всього того, що відбувається, засуджують інших і стають жорсткими у своїх твердженнях. Недарма кажуть, що «самотня жінка-начальник — це гірше смерті».

  Слід розуміти, що біологічний годинник представників прекрасно половини людства мають під собою реальне підгрунтя. Жіночий організм дійсно має свій чіткий механізм: критичні дні, дні овуляції, дні зачаття дитини і т. д.

  Це і є причиною того, що її гормональний фон завжди повинен відповідати своєму періоду і підтримувати на необхідному рівні. В іншому випадку годинниковий механізм виходить з ладу і призводить до патологічних наслідків, про які ми вже згадували вище.

  Сексуальне утримання в шлюбі

  Як бачите, сексуальну стриманість, тим більш тривалий погано позначається на стані здоров’я і загальному самопочутті, як чоловіків, так і жінок. При цьому слід відзначити ще й той факт, що часто доводиться спостерігати розрив відносин сімейних пар, причина якого згасання сексуальної активної одного з них.

  Дуже рідко зустрічаються такі випадки, коли згасання сексуальної активності проходить одночасно у двох партнерів. При цьому той з них, хто не був ініціатором відмови від сексу, починає страждати еротичними фантазіями, що в результаті призводить до зради. Значить, відсутність сексуальних відносин критично впливають на сімейні пари.

  Але з іншого боку, можливо і інший розвиток подій — обговорити в парі ситуацію, що склалася, знайти причину таких ситуацій і правильно її вирішити. Не потрібно боятися цієї розмови — він тільки зміцнити ваші сімейні довірливі відносини.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: