Як доставити чоловікові насолоду в ліжку?

Як доставити чоловікові насолоду в ліжку?

Мало хто знає, що хорошим, якісним сексом цілком можна повернути планомірно згасаюче з роками увагу чоловіка. Ні для кого не секрет, що секс є невід’ємною, і дуже важливою деталлю інтимних відносин, проте більшість жінок забуває про це вже через кілька місяців після одруження. З’являються зовсім інші турботи — побут, побудова сім’ї, народження дітей, робота… Абсолютно справедливо, що у всій цій рутині починаєш ставити заняття любов’ю на другий план.

Зміст:

 • Навіщо чоловікам секс?
 • З чого почати свій шлях до повернення трепету в сексі?
 • Прийоми ідеальної коханки
 • Навіщо чоловікам секс?

  Але чоловіки — саме ті істоти, які потребують уваги і захопленні з боку партнерки постійно.

  Близько 40% шлюбів розпадаються з тієї причини, що жінка зовсім забуває про важливість свого супутника, про його сексуальності, привабливості і чоловічій силі. А кому може сподобатися вічно втомлена жінка, яка при найменшому натяку на інтим починає посилатися на втому і головний біль? У підсумку «глава сім’ї» починає відчайдушно шукати гострих відчуттів на стороні, що нерідко виливається в зради, і, як наслідок, розірвання союзу. Щоб у вашому житті не настало такої катастрофи, радимо вам задуматися над тим, як можна порадувати чоловіка в ліжку вже зараз.

  В першу чергу, рекомендуємо вам згадати про те, що секс — це зовсім не «подружня обов’язок». І це не спосіб утримати коханого чоловіка поруч з собою. Ви повинні настільки ж щиро отримувати задоволення і насолоду під час статевого акту, як це було в вашому цукерково-букетний період. Згадайте часи, коли ваші відносини тільки зароджувалися. Чи не правда, ваша інтимна сторона відносин тоді була, що називається, «на висоті»?

  Ще б пак: ви обидва були сповнені пристрастю і любов’ю один до одного, відчайдушно чекали чергової зустрічі і жадали усамітнитися в затишному містечку. Ви отримували яскраві і постійні оргазми, бажали вашого партнера практично постійно, мріяли про те, як комфортно вам буде при спільному проживанні. І що ви отримали в результаті? Сексуальне відсторонення, холодність, заміна простих життєвих цінностей дурними турботами і клопотами… Все перераховане — вкрай сумно, але можна виправити, особливо при певному бажанні з боку жінки.

  З чого почати свій шлях до повернення трепету в сексі?

  Якщо ви перебуваєте в шлюбі досить тривалий час, швидше за все, ви можете дізнатися себе і свого улюбленого в наступних пунктах:

  А тепер порахуйте, скільки з перерахованих пунктів набере ствердну відповідь у вашому випадку.

  Якщо їх два і більше, вам необхідно терміново щось робити. І знайте, що порадувати чоловіка в ліжку — це зовсім не одностороння дія.

  Ви і самі зможете отримати нові пікантні відчуття від пробудження вашої взаємної ніжності і ласки.

  Прийоми ідеальної коханки

  Дані пункти складені зовсім не жінками. З цією метою психологи опитали 165 чоловіків різного віку і соціального статусу. І, що найцікавіше, всі вони були одностайні в своїх відповідях на просте запитання: «Що вам подобається в ліжку з вашою дівчиною / дружиною?». Отже, давайте ж проаналізуємо все, що сказали опитані, і звичайно, спробуємо спроектувати ці висновки на свого коханого чоловіка.

  Одягніть сексуальну нижню білизну. Цей пункт настільки банальний, що набив оскому на очах кожної з вас, але… Чомусь далеко не кожна йому слід! І, продовжуючи носити затерті бавовняні труси яскравих відтінків, задається питанням — як же порадувати чоловіка в сексі?

  Почніть з того, щоб оновити свій інтимний гардероб! Уявіть, що чоловік — це стара кокотка (адже в цьому випадку це дійсно так і є).

  І приваблює його мереживо, милі трояндочки і бантики на трусиках і бюстгальтері, ажурні панчохи, підв’язки, контрастні поєднання, на зразок червоного і чорного. Яким би гарним не було ваше спортивну білизну, воно не порушить чоловіка і не пробудить в ньому інстинктивне бажання;

  Чи не гасіть світло. Чоловік любить споглядати, і за своєю природою він — візуал, а значить, його навряд чи приверне секс під ковдрою в непроглядній пітьмі. Необов’язково включати ілюмінацію і створювати в будинку атмосферу операційної. Але приглушене розсіяне світло під час статевого акту — обов’язкова умова;

  Будьте несподівані. Це правило не знає кордонів і чітких рамок. Чим можна порадувати чоловіка вночі? Нехай це буде пробудження від оральних ласк! Повірте, що від цього буде в захваті будь-яка доросла представник сильної статі. Зрозуміло, якщо назавтра йому не потрібно вставати о 6.00, а зараз на годиннику не половина третього після півночі;

  Кричіть. Не потрібно копіювати Сашу Грей або інших порноактрис. Але ви повинні показувати, що присутність його тіла в вашому доставляє вам справжню насолоду. Це, знову-таки, тваринний інстинкт. Чим голосніше кричить (гарчить, сичить, верещить або стогне) самка, тим більш глибоко відчуває проникнення самець, а значить, він здатний її запліднити. Це розпалює в його підсвідомому бурхливі пристрасті. Не соромтеся шепотіти дурниці на вухо, глибоко дихати, дряпатися і «просити пощади» — це заведе його з півоберта;

  Рухайтеся. Нормальний здоровий чоловік любить активних жінок, які допомагають йому «вести» статевий акт.

  Тому рухайтеся в такт фрикциям! Якщо ваш супутник не страждає некрофілією і не любить зовсім байдужих панянок, йому точно припаде до смаку ваша фізична активність під час сексу. Ви також можете міцно обіймати його обома руками, закидати на нього ноги, делікатно міняти положення прямо в процесі. Повірте, ваш ентузіазм обов’язково буде гідно оцінений!;

  Запитуйте. Не соромтеся говорити про те, що подобається особисто вам, і не соромтеся питати партнера про його суб’єктивних перевагах. Не можна рівняти всіх чоловіків під одну гребінку, і те, що подобається одному, може жорстко розчарувати іншого. До того ж, жінка, яка відкрито говорить про секс і не соромиться своїх бажань, діє на чоловіка краще будь-якого потужного афродізіака;

  Навмисно затягуйте прелюдію. Чоловік — мисливець за своєю первинною натурі. Йому не подобається, коли все приходить в руки саме по собі, без будь-яких намагань. Це ж упередження існує і в сексуальних відносинах. Дражніть його, поки самі не зможете терпіти відтягування самого статевого акту! І в цьому випадку, ми можемо майже гарантувати бурхливий оргазм для обох сторін;

  Випийте багато води. Перед сексом бажано наповнити свій сечовий міхур — в цьому випадку ваші горезвісні «кнопочки» будуть стимулюватися з потроєною силою. А чоловік — істота досить шляхетне. Мабуть, головне, що йому подобається в сексі — так це задоволення партнерки;

  Не забувайте про інтимну гігієну. Жодному розсудливій чоловікові не припаде до смаку жінка, від якої смердить. Тут варто окремо згадати природну рослинність в зоні лобка.

  Лише 6 чоловіків з усіх 165 опитаних вважають цей факт привабливим. А 115 одностайно заявили, що куди більше воліють їх проводити зону бікіні.

  Як бачите, порадувати чоловіка в ліжку не так вже важко. І для цього зовсім не потрібно перетворюватися в дівчину «легкої поведінки». Досить інтуїтивно відчувати потреби улюбленого і щиро бажати доставити йому задоволення.

  Будьте коханими і бажаними!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: