Як закохати в себе кращого друга?

Як закохати в себе кращого друга?

Гірше немає ситуації, коли дивишся на хлопця закоханими очима, а він думає, що ти є йому найкращим другом, довіряючи всі секрети. Він розповідає тобі про ту «блондиночка» або «Брюнеточка», радиться, що подарувати їй на день народження, а ти розумієш, що сама загнала себе цією дружбою «в кут».

Чи можливо закохати в себе кращого друга і як це зробити, якщо відносинам уже не перший рік? Перед тим як починати переводити відносини від дружби до любові, слід переконатися, що хлопець дійсно подобається, як чоловік. Для цього слід зрозуміти. Чим любов відрізняється від дружби.

Зміст:

 • Любов і дружба
 • Як закохати в себе одного?
 • Плюси і мінуси дружби до любові
 • Стратегія і тактика
 • Новий етап в спілкуванні
 • Любов і дружба

  Дружба і кохання — це відносини. Але дружба заснована на взаємній вигоді, друзі рівноправні, повністю довіряють один одному, в любові один може підкорятися іншому, і це приносить йому задоволення.

  Близька дружба в деякому роді вигідна. Друзі допомагають один одному і впевнені, що якщо допомога знадобиться їм, то вона буде надана. У любові вимагати віддачі не очікується. Почуття засноване на пристрасті, і себе даруєш. У дружбі спілкування може бути загальним, і це приносить задоволення, присутність в любові сторонніх доставляє дискомфорт.

  Дружба — стабільна, любов — це пристрасть, зміни. Готова віддавати безоплатно? Тоді — вперед.

  Як закохати в себе одного?

  Дуже часто на друга дитинства починаєш дивитися іншими очима після розставання. Він виріс, змужнів, але при цьому ти знаєш, що це найкращий хлопець на світі — інакше б ти ніколи не дружила з ним тривалий час. Як закохати в себе друга дитинства, адже він сприймає дівчину, яку знає довгі роки, скоріше як сестру?

  Єдиний спосіб в себе закохати хлопця в такій ситуації — спробувати змінити його погляд на ваші стосунки. Вже не відкриватися йому, як звикла робити всі ці роки, а намагатися більше слухати його. Чи не приходити на перший поклик на допомогу, а намагатися змалювати ситуацію так, щоб він сам знайшов з неї вихід, а потім захоплюватися його здатністю вирішувати проблеми.

  Психологія чоловіків така, що їм подобається, коли про них говорять, захоплюються, вірять в них. Варто трохи віддалитися в любовних справах.

  Потрібно сказати, що при детальному обговоренні принад будь-якої вподобаної дівчини відчуваєш незручно себе, друзів-чоловіків іноді варто ставити на місце, інакше вони можуть собі дозволити вести себе грубо.

  Є великий плюс близько дружив з чоловіком — вже знаєш, що йому подобається в жінках. Чому не підіграти, що не відкрити на себе очі? Нова стрижка, сміливе декольте? Зрештою, чоловік — це чоловік, і щоб його зацікавити, слід пустити в хід жіночі чари.

  Завдання, як закохати в себе друга по листуванню, вирішується простіше. Потрібно запропонувати хлопцеві зустрітися. Не варто хвилюватися перед першим побаченням — у дипломатичному листуванні напевно ви відкрили один одному ті таємниці, про які ніколи не зважилися б розповісти при очному знайомстві.

  Плюси і мінуси дружби до любові

  Величезні плюси при бажанні зацікавити собою близького друга:

  Один з психологічних порад: «як закохати в себе одного», — постаратися затіяти розмову, де обережно спробувати дізнатися його ставлення до переходу від дружби до любові, чи розглядає він такий варіант. Близька дружба навіть дозволяє запитати прямо.

  Мінуси близького знайомства:

  Якщо на пряме запитання піде розпливчастий відповідь: «Шанс є у всіх», чи вдасться залишитися близькими друзями?

  Стратегія і тактика

  Щоб зблизитися, потрібно трохи віддалитися — по-іншому перевести відносини на новий рівень ніяк не вийде. Необхідно перевірити, а чи потрібна ти йому, чи буде він нудьгувати? Якщо він дійсно один, то через кілька днів почне цікавитися, що трапилося?

  З цього моменту слід вести себе трохи інакше, ніж досі.

  До сих пір він займав місце кращого друга! Це варто використовувати при спілкуванні з суперницею, підкреслювати, що ви для нього одна зі складових в життя. Можна навіть застосувати заборонені прийоми — якщо його дівчина є у вашому житті, ви знайомі, при ній слід торкатися до нього, доторкатися до плеча або руки.

  Інтим в дружбі ні до чого не зобов’язує надалі — дуже часто різностатеві друзі займаються дружнім сексом і один з них обманює себе, що йому все одно. Ніколи не можна займатися сексом з одним, якщо харчуєш до нього не дружню прихильність. Він просто менше буде тебе поважати.

  Але якщо ти впевнена, що сексом можеш прив’язати до себе чоловіка, і він ніколи не зустріне партнерку краще, тоді варто спробувати.

  Новий етап в спілкуванні

  Більше шансів перевести дружбу у любов у пари, стосунки у якій без інтиму, але з еротичної грою і натяками на секс. Це говорить про те, що дівчина для хлопця приваблива, як партнерка, і якщо трохи підштовхнути…

  Часто фізіологічні відносини починаються, коли розпадаються пари на стороні. Дуже важливо не пропустити цей момент і вчасно підставити… плече. Тільки не варто стрибати в ліжко кожного разу, коли один лається з постійною партнеркою.

  Це дружбою не називається, і в любов не переростає.

  Спілкуючись з другом протилежної статі потрібно усвідомлювати, що пов’язує насправді. Чи тільки бажання розділити час? Навряд чи хлопець буде проводити з дівчиною години і дні, якщо не відчуває до неї емоцій.

  Може бути, він просто боїться зізнатися в своїх почуттях? Тоді йому слід допомогти.

  Іноді не потрібно і з’ясовувати, люблять чи ні, якщо один постійно поруч. Шлюби, укладені по дружбі, нічим не поступаються спілкам по любові.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: