Як ввічливо відмовити хлопцю зустрічатися?

Як ввічливо відмовити хлопцю зустрічатися?

Хлопець запропонував відносини, але дівчина не розглядає його кандидатуру всерйоз — поширена ситуація, до вирішення якої слід підходити з особливим тактом. Чоловіча психологія надзвичайно тонка, і грубим відмовою можна зіпсувати все подальше життя людини, знизивши його самооцінку і негативно вплинувши на можливість знайти гідну супутницю в подальшому.

Зміст:

 • Як відмовити хлопцю зустрічатися красиво і переконливо
 • Як слід вчинити в разі наполегливості кавалера
 • Приміряємо різні ролі
 • Будьте пильні!
 • Як відмовити хлопцю зустрічатися красиво і переконливо

  Нерідко дівчина не відштовхує залицяльника, який з яких-небудь причин є для неї неприйнятним варіантом. Найчастіше це відбувається з бажання підвищити свою значимість в очах спільних знайомих і особливо — подружок.

  Іноді подібний залицяльник грає роль «запасного аеродрому» або подушки, в яку час від часу можна поплакати.

  Це досить жорстоко, мучити людини, періодично підпускаючи до себе і відштовхуючи. Набагато красивіше вступити рішуче, надавши залицяльникові можливість зрозуміти, що ніколи він не стане єдино необхідним.

  Розумна дівчина не опуститися до приниження молодої людини і постарається вирішити ситуацію з мінімальним збитком для психіки хлопця, як, втім, і для себе:

  Втім, подібні заходи хороші, якщо хлопець досить адекватний і здатний зрозуміти, що наполегливість до бажаного результату не наблизить. Як вчинити, якщо, незважаючи на всі вмовляння, молода людина продовжує залицяння, які починають нагадувати справжнє переслідування?

  Як слід вчинити в разі наполегливості кавалера

  Фрази не подіяли, і молода людина не бажає реально оцінити ситуацію. В цьому випадку можна вдатися до досить-таки жорстких заходів, так як постраждати може не тільки психіка небажаного залицяльника, але і власна.

  Якщо залицяння представляються особливо надокучливими, але не виходять за рамки пристойності, можна приміряти роль актриси. Наприклад, молода людина створив образ неземного ефемерного істоти, що живиться сонячним світлом?

  Варто зруйнувати його уявлення, замовивши в кафе пару келихів пива, розповівши оточуючим вульгарний анекдот. Можна ввести і особливу манеру поведінки — вітатися з приятелями поштовхами в плече, голосно сміятися над тупими жартами.

  Ще один спосіб красиво відвадити від себе кавалера, познайомити його зі світом моди. Жоден чоловік не витримає багатогодинного ходіння по салонах з брендовим одягом і косметикою. Необхідно не просто притягти упирається молодої людини в магазинчик, а присвятити його в подружки.

  Для цього варто з особливою ретельністю підбирати предмети гардероба, цікавлячись думкою супутника і обіцяючи через пару днів повторити прогулянку. У більшості випадків закоханість зникає відразу і назавжди.

  Приміряємо різні ролі

  Дуже добре допомагає в питанні розриву і роль дбайливої ​​мами. Щодня потрібно кілька разів дзвонити хлопцю, цікавлячись, як він спав, що їв, чи не забув пов’язати шарфик — на вулиці така вітряна погода! У компаніях також слід невідступно слідувати за молодою людиною, не соромлячись комічних ситуацій. Рідкісний чоловік здатний витримати двох матусь.

  Цікава ідея — зіграти роль свахи. На вечірці, де присутній невдалий закоханий, можна попросити його про послугу, наприклад, проводити близьку подругу. При цьому слід згадати, як дорогий цей чоловічок.

  Тоді молода людина перейметься важливістю завдання і навряд чи відмовить в невеликому дрібничку для обожнюваного кумира. Хто знає, може між двома самотніми людьми зав’яжуться дружні стосунки, які з часом переростуть в щось більше?

  Будьте пильні!

  Іноді невдача викликає агресивна поведінка невдалого залицяльника. Ревнощі, розуміння своєї неспроможності, уявне приниження відмовою, неможливість досягти мети приводять до неадекватної поведінки хлопця, аж до фізичного насильства.

  Якщо поведінка молодої людини насторожує, необхідно повідомити, що найменша грубість з його боку призведе до звернення в поліцію.

  Слід також повідомити залицяльника, що про нього відомо знайомим і родичам дівчини, тому будь-які неадекватні дії з його боку будуть підтверджені численними свідками.

  Відмовити хлопцеві зустрічатися — справжня наука для дівчини, що не обділеною увагою чоловічої статі.

  Часом доводиться переступати через власну гордість, щоб зробити це тактовно і не нашкодити молодій людині з дійсно чудовими якостями. Однак в будь-якому випадку слід відмовляти рішуче, не піддаючи себе ризику нав’язливого залицяння, а хлопця — приниженням.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: