Як зробити приворот на секс?

Скільки людей, стільки й історій про кохання та пристрасті. Але, на жаль, не завжди у них щасливий кінець. Ось тоді-то і «приходить на допомогу» приворот на секс, який здатний розпалити почуття коханої людини.

Зміст:

Як зробити приворот на секс?

Приворот на секс

Що таке сексуальний приворот

Принцип дії сексуального привороту жінки або чоловіка полягає в магічному впливі на нижні енергетичні центри людини, які відповідають за сексуальний потяг. Замовник привороту самостійно або за допомогою мага здійснює якісь магічні дії, які порушують привораживаемом людині, так званої жертві привороту, бажання вступити з ним в інтимні стосунки. При цьому, в залежності від обряду, жертва може не відчувати до замовника привороту ні любові, ні навіть, симпатії. Її приваблює лише сексуальна сторона питання.

У випадку, якщо треба порушити хлопця або дівчини не тільки сексуальний потяг, але і любов, в дію «включають» верхні енергетичні центри людини. Також існує особливий вид сексуального привороту, який спрямований виключно на те, щоб жертва не змогла мати ніяких сексуальних контактів, крім замовника ритуалу. Такий вид сексуального привороту називається егильет. Його часто роблять дружини або чоловіки, щоб захистити свою «другу половинку» від зрад. «Не гребують» цим приворотом коханки і коханці, сподіваючись забрати з сім’ї одруженого чоловіка або заміжню жінку.

Приворот на місячну кров

Сексуальний приворот на місячну кров, мабуть, один із самих «чорних» у всій любовної магії. Його часте застосування пов’язано з тим, що зробити цей обряд просто навіть в домашніх умовах. Він досить потужний, хоча і не довгостроковий за часом дії. Недоліками такого впливу є дуже серйозні наслідки, які можуть обвалитися, як на жертву привороту, так і на замовника.

Проводячи ритуали, з використанням крові людини, можна «заробити» собі страшні прокльони, жертвами яких можуть стати ваші кровні родичі аж до сьомого коліна. Замовнику ритуалу загрожують гінекологічні хвороби і невдачі в особистому житті. Для «приворожену» людини наслідками вчиненого обряду можуть бути розлади психіки, невдачі в особистій і професійній сфері, алкоголізм. Але іноді жодні застереження не можуть переконати жінку не робити сексуальний приворот одруженого чоловіка подібними методами, або змусити відмовитися від подібних задумів дівчину, чия любов не знайшла відгуку в душі коханої.

Тепер розглянемо, як приворожити на секс з допомогою місячної крові. Для проведення ритуалу вам знадобиться кілька крапель крові, червоне вино і ваше сильне бажання «дістати» коханої людини. Ніяких особливих ритуалів або тривалого підготовчого процесу цей приворот не вимагає. Проводити обряд краще ввечері в романтичній обстановці і бажано при свічках, яких повинно бути дві.

Єдина складність проведення ритуалу полягає в тому, що вам потрібно буде непомітно додати в келих чоловіки кров. Кров повинна бути свіжою – це важливо! Потім прочитайте над келихом заговір:

«Моїй крові покуштуєш – волю свою віддаси. Відтепер я – пані твоя, а ти — мій раб. Хай буде так».

Заговоренным вином потрібно напоїти чоловіка.

Приворот на фото

Приворожити дівчину на секс, втім, як і хлопця, можна з допомогою фотографії. Цей магічний ритуал настільки простий, що його можна зробити вдома самостійно. Для проведення обряду вам знадобиться фотографія коханої людини і червона свічка. Фото слід вибрати таке, на якому б жертва була зображена на самоті.

На проведення повного обряду доведеться витратити шість днів. У перший вечір, перед сном, подбайте про те, щоб залишитися в кімнаті в повній самоті. Візьміть фотографію коханої людини і покладіть її на стіл. У головах фото запаліть свічку. Уважно вдивіться в риси коханої людини, представляючи себе поруч з ним, і прочитайте наступний заговір:

«Магічним вогнем палає свічка — полум’ям серце Раба Божого (ім’я того, на кого робиться приворот) обпікає. Нехай жар по тілу розливається – пристрастю до Рабі Божій (ім’я) висловлюється. Хай буде так».

Потім покладіть фото під подушку, погасіть свічку, і лягайте спати. У п’ять наступних ночей ритуал потрібно повторити. В останню ніч свічку гасити не потрібно, нехай вона догорить до кінця. Після того, як приворот на секс буде зроблено, фотографію потрібно сховати в надійне місце і нікому не говорити про те, що ви проводили ритуал. Щоб зняти діючий приворот, вам потрібно буде спалити фото, і вимовити заговір:

«Відпускаю тебе, Раб Божий (ім’я «приворожену»)».

Рунний приворот

Приворожити кохану людину на секс можна з допомогою рунных символів. Це досить сильні обряди, які діють без додаткових заговорів. Суть ритуалу полягає у використанні особливих рунных поставів – написаних у певній послідовності рунных символів. В даному випадку руни, що входять в ставши, потрібно нанести на фотографію жертви. Фото потрібно вибрати таке, де б ваш улюблений чоловік був зображений без сторонніх людей і в повний зріст.

Сам обряд краще проводити вночі на прибуває місяці. Кращий час для привороту – після опівночі. Перед проведенням ритуалу переконайтеся, що ви в кімнаті одні, налаштуйтеся і зосередьтеся на «об’єкт вашої пристрасті». Візьміть фото в руки і уважно вдивіться в очі коханої людини. Потім покладіть фотографію на стіл, а біля її узголів’я поставте запалену червону свічку.

Далі вам потрібно буде нанести рунні символи на фото жертви. Руни слід писати справа наліво. В даному випадку місцем для їх нанесення служить лоб жертви, а саме, область «третього ока», серце і пах. Для привороту на секс можна використовувати відомий рунный ставши, який називається «Рабський Хрест». Пишеться він наступним чином:

 • Перший символ – руна Наутиз. Вона зробить жертву податливою до дії.
 • Далі пишемо чотири руни Кеназ. Ці символи відповідають за сексуальність і направлять активність жертви в цьому плані на замовника ритуалу.
 • Наступні символи – чотири руни Тюр. Вони здатні прив’язати жертву до замовника привороту.
 • Далі йдуть дві руни Вунье. Вони введуть жертву в стан радості і щастя.
 • Завершує ставши руна Наутиз. Вона змусить людину, на якого робиться приворот, сліпо коритися впливу.
 • Під час нанесення символів, потрібно постійно «тримати в голові» образ коханої людини. Не можна відволікатися і думати про сторонні речі або людей. Після того, як рунный приворот на секс буде проведено, покладіть фото під подушку і лягайте спати, при цьому свічку можна не гасити – нехай догорить до кінця. Вранці дістаньте фотографію з-під подушки і надійно її сховайте.

  Приворот на річ

  Досить сильним є приворот на річ коханої людини. Суть цього впливу полягає у встановленні зв’язку з жертвою за допомогою якого-небудь предмета, що належить їй. Було б просто ідеально, якби ваш улюблений чоловік користувався ним постійно. Річ можна потихеньку «поцупити» у жертви, а потім через деякий час підкинути її, чи купити новий предмет і подарувати.

  Розглянемо варіант з подарунком. У якості «презенту» підберіть такий предмет, який ваш улюблений людина буде використовувати постійно. Приворот краще робити прибуває на місяць або в переддень Різдва. Для його проведення вам знадобиться червона свічка. Після опівночі, залишившись в кімнаті на самоті, запаліть свічку, візьміть в руки подарунок, уявіть собі вашого улюбленого людини і прочитайте наступний заговір:

  «Дар від мене береш – волю свою віддаєш. Відтепер я – твоя господиня. Забажати тобі мене наказую, пристрастю вогненної серце твоє наповнюю. Лише мене віднині ти бажаєш, про мене лише ти мрієш. Бути Рабу Божому (ім’я жертви) лише з Рабою Божою (ім’я). Хай буде так».

  Далі слід дути на річ і покласти її до себе в ліжко. У наступні дві ночі ритуал потрібно повторити. Потім подаруйте річ вашому обранцеві. Найголовніша умова цього досить сильного впливу – подарунок повинен бути переданий вами «з рук в руки» жертві привороту без посередників. Ваш улюблений чоловік повинен бути першим, хто доторкнеться до заговоренной речі.

  Егильет

  Існує безліч різних видів егильета, суть яких полягає в тому, щоб змусити коханої людини бути вірним в сексуальному плані лише одному, позначеному приворотом партнеру. Розглянемо найбільш простий егильет, який можна зробити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівця. Для проведення ритуалу вам знадобиться фотографія коханої людини, на якій він зображений у повний зріст і червона свічка. Обряд робиться опівночі в період прибуває місяця.

  Залишившись у кімнаті на самоті, візьміть фото жертви і запаліть свічку. Уважно вдивіться в риси обличчя «об’єкт вашої пристрасті» і уявіть його поруч з вами. Потім візьміть свічку і, капаючи три краплі воску в область паху жертви, вимовте заговір:

  «Як плавиться віск свічки, так убуває пристрасть Раба Божого (ім’я жертви) до всім жінкам і дівчатам. Як цей віск застигає, так зміцнюється бажання Раба Божого (ім’я жертви) до Рабі Божій (ім’я). Лише тільки Раба Божа (ім’я) одна у думках Раба Божого (ім’я жертви) на віки вічні. Хай буде так».

  Далі фото потрібно загорнути в клапоть червоної тканини, зав’язати триразовим вузлом і надійно заховати. У разі необхідності через місяць ритуал можна буде повторити.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: