Як приворожити чоловіка самостійно?

Як приворожити чоловіка, якщо його почуття зникають. При цьому ви впевнені, що на нього ніхто не наклав прокляття або вас не намагаються розлучити? Тут може допомогти тільки сіра магія. Чорну методику краще не пробувати, так як потім наслідки будуть не можна виправити.

Зміст:

Як приворожити чоловіка самостійно?

Як приворожити чоловіка

Виходячи заміж, жінки набагато довше зберігають тепло почуттів і бажання творити і творити, ніж чоловіки. Тим більше, що бути впевненим у довгого і щасливого життя не можна. Зараз ваша задача робити все, щоб коханий і милий серцю людина була поруч завжди. При цьому необхідно робити все, щоб ритуал в домашніх умовах не почав працювати проти вас і не мав фатальних наслідків.

А ви впевнені, що вам це потрібно?

Перед початком пошуку дієвого привороту треба все зважити і триста разів подумати про те, чи потрібно це вам. Всі дії будуть спрямовані на те, щоб людина була до вас прив’язаний і не міг жити і дихати без вас. Як приворожити свого чоловіка?

Приворотів є безліч, але не всі можуть бути невидимими. За умови, що людина є вашим цивільним чоловіком, необхідно обміркувати варіанти, коли родичі можуть бути проти вашого шлюбу і розлучення носить більш складний характер, ніж ви припускали. Наприклад, з вашим звуженим поговорили і пояснили, що разом вам перебувати краще не варто.

Неправильний ритуал може призвести до:

Так як ритуал буде проводитися в домашніх умовах, сили до яких ви зверталися, можуть залишитися в квартирі. Неважливо, як побудований ваш питання: «Як приворожити чоловіка, що живе з вами?» або «Як приворожити і повернути чоловіка, невірного вам?» — наслідки завжди будуть однаковими.

Практично всі ритуали, щоб приворожити чоловіка, проводяться в дні, коли немає християнських свят: Різдво, Великдень, Хрещення і т. д. Зробивши приворожение в такі дні, вам обіцяє тільки нещастя і невдачі.

Краще користуватися молитвами, у яких просять про благополуччя сім’ї, але тут є одне «але» — якщо вам ця людина не потрібен на життя, його не повернути. Зрозуміти сенс такого здатна не кожна жінка, особливо якщо чоловік самодостатній і не залишає своїх дітей.

Ще одна порада жіночої статі, що бажає приворожити свого чоловіка самостійно. Причиною розриву може бути:

Які ритуали краще не застосовувати

Існує ряд способів, які допоможуть приворожити людину, і одночасно нашкодити. Вони найбільш прості й популярні. Наприклад, такий спосіб як приворожити чоловіка на місячні, знайомий практично кожної юної дівчини. Він простий і багато хто вважає його витівкою.

За простотою ховається дуже сильна і небезпечна магія. Ви використовуєте кров — місячні. Причому ту, яка призначалася для запліднення (проста біологія). Будь-яка кров несе загрозу для використовують в ритуалах, а тим більше така. Якщо правильно все робити, то приворожити чоловіка вийде, але жінка дуже сильно постраждає.

Маги наполягають на тому, що приворожити чоловіка за допомогою крові не найкращий варіант.

Розглянемо ще один варіант, як приворожити чоловіка назавжди за допомогою договору на перехресті. До такого способу звертаються, коли подружжя змінюють. Прописна істина – центр перехрестя є вузлом відьми. У нього скидають негативну енергетику всі чорні маги. У ньому є відкритий портал. Якщо б людина могла заглянути туди, то побачив чорну смолянистую жижу. Речовина прилипає до кожного, хто проходить посередині, потім починаються хвороби і інші неприємності. Тепер уявімо на секунду, що дружина йде до цієї рідині і просить про допомогу назавжди приворожити свого чоловіка. Вся нечисть почує її прохання, і відправитися за нею. Зроблять те, про що просили – приклеюють негативної смолою невірного чоловіка, а заодно залишаться в сім’ї і будуть поїдати всіх, що живуть поруч з жінкою.

Третій варіант, коли коханої намагаються повернути і відправляються на кладовище. Не відомо на могилі якогось людини буде проведено приворот. Мертві душі не люблять, коли їх турбують. Така сутність, як Господиня мстить і дуже сильно за всяку магію на її території. Не кожна відьма візьметься за приворот або інший обряд на кладовищі.

Які ритуали найдієвіші

Сильними вважаються ті, в яких використовується обручку. Приворот буде діяти до тих пір, поки кільця на вас. При втраті одного з них магія втрачається. Якщо ви вирішили розірвати шлюб самостійно, то відворот в такому разі вам і вашому чоловікові не потрібно. Просто продайте або приберіть кільця зі своїх пальців.

Нам знадобиться віск однієї церковної свічки і обидва обручки. Закидаємо їх в розтоплений віск, і промовити три рази:

«Кому одягну, тому моїм бути. Мене щоб слухався, на руках носив і до себе в будинок запросив. Ключ. Мову. Замок».

Нехай вони переночують у воску. Самостійно одягніть на палець чоловіка. Тепер ви можете бути спокійні, що розлучниця обійде вашого улюбленого стороною і навіть очі на нього не підніме. Ваш чоловік також буде обходити всіх жінок, які в ваших очах виглядають, як суперниці. Заговір діє тільки коли кільце на пальці.

Спробуємо повернути назад приворожену чоловіка іншої. Визначити те, що його зачаровали просто – кардинально змінився:

Тут православ’я радить молитися за його душу і частіше подавати прохання до церкви. Виглядає це досить нормально, і гріх на душу брати не будете. Але кожній жінці хочеться забрати свого чоловіка від коханки, тим більше, раз вдалося розпізнати магію. Чекати, коли суперниця віддасть назад вашого чоловіка, марно. Тому можна попросити допомоги. Звертатися слід до янголів-охоронців і святому, ім’я якого носить ваш чоловік. Використовуйте одну з молитов, яка призначається святому. Потім ідіть додому і запаліть свічку. Візьміть фото свого чоловіка, прикладіть до себе на груди і зверніться до ангелів та святого з ім’ям чоловіка. Якщо інша жінка використовувала сильні привороти, то церковний відворот може затягнутися на деякий час, але повірте, звертаючись через молитву до святих, можна повернути старого чоловіка на 100%. Коханки безсилі перед рішенням Божим.

За допомогою молитов можна прибрати негатив, як за себе, так і до чоловіка. Так суперниці вдається вбити дух зайців: забрати чужого чоловіка і зробити так, щоб повертатися було не до кого.

Візьмемо фото коханки, носовичок і сім свічок. Приготуйте тарілочку, на неї хустку, а зверху фото суперниці. Навколо цього встановіть свічки у вигляді зірки, яка має форму, а не просто як вам захотілося. Ритуал проводиться на другий день повного місяця опівночі.

Запалюємо свічки і читаємо заговір сім разів:

«Інша порчі на мене і мою сім’ю навела. Бути їй у злиднях, у горі й внутрішній боротьбі. Повернути своє «хочу», а зло до своєї суперниці відішлю. Я тебе не чіпала, не знала. Себе перед вогнем захищаю, чоловіка коханки забираю».

При читанні необхідно вести себе спокійно. Та особа, яка зробила заговір, вночі буде, як на сковороді смажитися.

Всі сім свічок пройшли по колу. Останній підпаліть лівий кінчик фотографії. Поки вона буде тліти, читайте заговір:

«Вогонь, бути тобі моїм союзником в біді. Поверни тієї, яка сім’ю розбиває все, що мені вона бажала. Вона мене не знала, але смерті побажала, вдома у мене не була, а чоловіка з ліжка моєї відвела. З щастям моїм насолоджується, здоров’я і життя моєї купається».

Загорніть попіл фотографії в хустку і несіть подалі від будинку. Прихопіть з собою свічки. Місце заздалегідь не вибирайте. Ідіть туди, куди ноги ведуть.

Прийшовши на місце, слід зняти головний убір і розпустити волосся. Розведіть маленьке багаття і підкидайте за потреби до нього хмиз. Ламаємо всі свічки по одній зі словами:

«Повертаю коханого, сім’ю зберігаю».

Останнім кладемо хустку з попелом. Поки все це горить, читаємо чергову заговір:

«Самого Аріеля прошу, дух повітря вислухай моє прохання. Сім’ю мою руйнують, чоловіка з сім’ї прибирають. Він мене любив, на руках носив, дітей і всю рідню поважав. Суперницю мою покарай, назад все їй поверни. Я сім’ю її не руйнувала, смерті і хвороб не підсилала. Коханої дружини поверни, а суперницю покарай».

Повертаєтеся мовчки і не обертаєтеся до самого будинку. Перевірити, наскільки сильно подіяв заговір, можна вже протягом доби. Перші ознаки: суперницю буде тягнути до вас зі скандалом. Можливо, що подошлет вашого колишнього чоловіка для розборок. Далі піде по накатаній схемі: хвороби, фінансові проблеми й інші ознаки того, що обряд подіяв.

Якщо обряд пішов неправильно, відворот не вийде. Спробуйте ще раз на наступний місяць. Він складається з декількох етапів і численних текстів, тому найчастіше заміжній жінці важко його здійснити, так як могли неправильно вимовити слова.

Як зміцнити кохання

Сім’ї бувають різні, і часто дружині здається, що чоловік від неї йде не на роботу, а до друзів або коханці. Щоб перевірити власного чоловіка, зверніть увагу на його поведінку. Запропонуйте йому прогулятися разом або прийдіть на роботу без попередження. Швидше за все, прибрати з родини його ніхто не хоче. Для вірності можна зробити обряд на зміцнення любові. Не можна сказати, що це приворот. Швидше за все – звернення до духу повітря надати допомогу. Текст вважається як біла магія, так як повітряні ельфи дуже сильні і людям можуть мстити за брудне повітря або знищення природи. Але тоді страждає все людство, зробити особисто вам нічого поганого не можуть.

Текст читати треба на вітер:

«Аріель, повітряного духа закликаю, прошу допомоги про твоїй силі знаю. Зробити можеш ти туман, але мене не злякає і ураган. Улюбленого хочу перевірити. Допоможи чоловіка (ім’я) приручити, його оточити любов’ю».

Даний заговір отворожить не допоможе, але зміцнить зв’язок.

Другий спосіб для жінки, що бажає зробити любов міцніше – провести ритуал на їжі. Текст можна читати на будь-яке блюдо, яке буде їсти ваш чоловік.

«Щоб чоловік не гуляв, всю любов тільки мені віддавав, разом з їжею моє прохання почує і не послухатися буде не в силах».

Такий обряд сильні чоловіки можуть спробувати зняти.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: