Як зробити приворот на річ?

Приворот на річ – це один з найбільш давніх та дієвих способів впливу на об’єкт зітхань», якими багата любовна магія.

Зміст:

Як зробити приворот на річ?

Приворот на річ

Суть привороту

Любовний приворот на річ хлопця або дівчини — це ритуал, що дозволяє на відстані прив’язати до себе людину, змусивши його випробувати почуття у відповідь. В даному випадку предмет служить як би провідником між вами і привораживаемым людиною – жертвою привороту. Такі обряди мають швидкий, але короткочасний характер дії і навряд чи зможуть назавжди прив’язати коханого або змусити його одружитися на вас. Якщо ви хочете, щоб «об’єкт зітхань» нудився й думав про вас, щоб у ньому раптом спалахнули колишні почуття або почали зароджуватися нові, то це якраз той випадок, коли можна спробувати приворожити його за речі. Приворот з допомогою особистої речі – це, швидше, тимчасова міра для того, щоб налагодити стосунки в парі або сім’ї, повернути старого хлопця або «загуляв» чоловіка.

Особливість привороту на річ хлопця або дівчини полягає в тому, що його сила і тривалість дії на відстані безпосередньо залежить від обраної речі. Тобто, чим улюбленішою і «применяемее» предмет – тим сильніше і триваліше буде прив’язка. Але, слід пам’ятати, що, навіть у разі проведення самого сильного привороту на особисту річ, тривалість його дії не буде високою. Щоб продовжити дію прив’язки обряд через деякий час можна повторити.

Розглянемо основні принципи того, як зробити приворот на річ коханої людини:

 • Перше, що потрібно зробити – «добути» її. З приводу того, як це зробити — є маса варіантів. Предмет можна тихенько «поцупити», а потім підкинути жертві. Його можна подарувати або позичити, а потім повернути. Кохана людина може просто забути у вас якусь річ або частину свого гардеробу. Для привороту можна використовувати одну з речей, залишених колишнім партнером або «другою половинкою».
 • Підбираючи річ для обряду, постарайтеся вибрати таку, якій жертва часто користується. Не варто проводити маніпуляції над статуеткою, що стоїть в будинку на полиці або «святковим» костюмом коханої людини – толку від такого ритуалу буде мало.
 • Про те, що ви робили любовний приворот на річ хлопця або на річ дівчата нікому не можна розповідати. Що ж стосується жертви, то думка про те, що її причарували, не має навіть «закрастися» в її голову.
 • Приворот чоловіки на річ рекомендують робити в понеділок, вівторок або четвер. Прив’язка на річ жінки найкраще виходить у середу, п’ятницю або суботу.
 • Види привороту

  Залежно від виду речей існує кілька видів приворотних ритуалів. Перший тип обрядів можна назвати приворотом на подаровану річ. У цьому випадку приворот роблять, використовуючи абсолютно новий предмет. Після проведення ритуалу його потрібно подарувати або підкинути жертві. Вибираючи річ для обряду необхідно враховувати переваги вашого «об’єкта обожнювання». Важливо, щоб жертва постійно нею користувалася, і привораживаемому людині навіть не «прийшло в голову» кому-то її передарувати.

  Другим варіантом може бути приворот на особисту річ коханої людини. В цьому випадку потрібно непомітно «позичити» якусь річ жертви, щоб в подальшому зробити над нею магічний ритуал. Вибирати потрібно такий предмет, який не тільки б належав привораживаемому людині, але і був його улюбленим і часто вживаним. Саме такі особисті речі володіють найбільшою енергетикою і краще підходять для здійснення прив’язки.

  І, нарешті, третій спосіб привороту на річ улюбленого полягає у використанні для обряду особистої речі без повернення її жертві. Іншими словами, ви непомітно забираєте предмет у «об’єкта зітхань», але віддавати його назад або підкидати не потрібно. Особиста річ дівчини або хлопця буде зберігатися у вас, але про це привораживаемый людина знати або здогадуватися не має. Цей спосіб хороший для тих, у кого немає можливості передати річ жертву з рук в руки.

  Приворот на подаровану річ

  Розберемося, як приворожити за речі чоловіка або жінку самостійно в домашніх умовах. Мова йде про новому предметі, який згодом буде подарований жертві. Перш за все, вивчіть пристрасті коханої людини і придбайте те, що йому дійсно сподобається, і що він буде користуватися постійно. Після того, як ви принесли подарунок додому – очистіть його від сторонньої енергетики. Для цього запаліть білу свічку і обведіть нею за годинниковою стрілкою приготовану в подарунок річ.

  Тепер можна приступати до самого приворотному обрядом з річчю. Проводити його краще перед сном, будучи на самоті. Для цього запаліть червону свічку і подумки уявіть собі «об’єкт вашої любові». Потім візьміть у руки заготовлену для привороту річ улюбленого і читайте на неї наступний заговір:

  «Дар від мене береш – мені спокій свій віддаєш. Не любити тебе, Раб Божий (ім’я жертви) нікого, крім мене, не бажати тобі, Раб Божий (ім’я жертви) нікого, крім мене. Лише зі мною тобі бути, без мене тобі не жити. Разом нам повік вековать, разом горя не знати. Хай буде так».

  Далі, «дуньте» на предмет і погасіть свічку. Для посилення привороту даний заговір на річ необхідно читати ще два наступних вечора. Потім передайте предмет вашій коханій людині з рук в руки. Ні в якому разі не можна допустити, щоб хтось інший першим доторкнувся до заговоренной речі.

  Приворот на особисту річ

  Тепер розглянемо, як зробити приворот за власною речі чоловіки або жінки, яка постійно знаходиться в користуванні. В цьому випадку вам доведеться непомітно запозичити її жертви. Непоганим варіантом такої речі може бути вкрадена рукавичка привораживаемого людини. Поцупити одну рукавичку з пари ви повинні самостійно, при цьому діяти потрібно так, щоб жертва ні про що не здогадалася і не викинула другу.

  Щоб провести ритуал самостійно в домашніх умовах вам знадобиться дві червоні свічки і повна впевненість у тому, що все у вас вийде. Ввечері на прибуває місяці перед сном запаліть свічки і візьміть у руки рукавичку. Далі слід добре зосередитися на улюбленому людині, уявляючи собі його зовнішність і читати заговір:

  «Наговір дам, вірним словом заговорю. Ні дня тобі Раб Божий (ім’я жертви) без мене, Раби Божої (ім’я) не днювати, ні ночі не ночувати. Спалахне зоря червона, встане сонце ясне – про мене сумувати станеш, одну мене любити будеш. Хай буде так».

  Потім загасіть свічки, залиште рукавичку біля вашого ліжка і лягайте спати. Таку «начитку» потрібно проводити протягом трьох вечорів.

  Після проведення привороту на особисту річ через рукавичку вам необхідно непомітно повернути її власнику. Він першим повинен доторкнутися до заговоренного предмета. Як тільки привораживаемый людина одягне рукавички – магія почне діяти. Подібним чином можна заговорити ключі або будь-яку іншу річ жертви.

  Приворот на річ з фото

  Для посилення привороту на річ можна зробити обряд з допомогою фото чоловіка або жінки, закріпивши прив’язку власною кров’ю. За допомогою цього ритуалу дівчина приверне увагу вподобаного хлопця, дружина поверне любов «загуляв» чоловіка, а чоловік – пішла до іншого дружину. За речі можна приворожити колишнього партнера, змусивши його «згадати минуле». Сильний приворот на річ і на фото непросто зробити самому в домашніх умовах. Він, як і всі ритуали з кров’ю, взятою з пальця або місячної, відноситься до дуже небезпечним, які безпосередньо пов’язані з чорною магією і мають досить сумні наслідки, як з однієї, так і з іншого боку.

  Щоб зробити приворот за власною речі чоловіки або жінки з фото і кров’ю вам знадобиться дві однакові свічки, причому вони повинні бути червоного кольору, голка і червону хустку. Також візьміть фотографію привораживаемого людини, на якій він зображений один, ваше фото, на якому ви одні, і, звичайно ж, одну з речей, залишених вашим колишнім партнером або «другою половинкою». Для проведення ритуалу вам слід перед сном залишитися на самоті і запалити свічки. Щоб убезпечити себе від негативних наслідків, перед тим, як «творити магію», прочитайте молитву і покладіться на удачу.

  Далі помістіть поруч дві фотографії таким чином, щоб свічки горіли в їх головах. Візьміть у руки річ коханого, уявіть собі його образ і починайте читати заговір:

  «Я запалюю в ночі дві вінчальні свічки. Любов Раба Божого (ім’я жертви) і Раби Божої (ім’я) загоряється, із серця в серце перебирається. До речі доторкнуся твоєї – в душі твоїй відгукнуся. В думи твої гострим ножем вонжусь, бажаною тобі покажусь. Кров’ю я себе з тобою зв’яжу, всі твої колишні пристрасті остужу».

  Після цих слів візьміть голку, проколіть свій палець і капніть по крапельці крові на фото і річ коханої людини. Потім складіть дві фотографії «обличчям до обличчя», покладіть між ними річ привораживаемого людини і промовте:

  «Хай буде так».

  Далі зібрану «конструкцію» загорніть у червону хустку і зав’яжіть триразовим вузлом. Згорток залиште біля свого ліжка. Потім лягайте спати, але свічки не тушкуйте – дайте їм самим догоріти. Вранці згорток потрібно буде сховати в затишне місце, де б його ніхто не зміг знайти.

  Остуда

  Дуже гарним і сильним відворотом, який дозволить позбавити себе від нав’язливої суперниці або «зняти» з чоловіка чари коханки-розлучниці, є ритуал — остуда. Для проведення обряду вам знадобиться фото і ношенная річ з гардеробу вашого коханого — це може бути сорочка, светр, майка. Також «добудьте» фото суперниці, підготуйте чорну свічку і пів літра джерельної води. Обряд слід проводити на убуваючий місяць.

  Опівночі запаліть свічку, і покладіть фотографії жертви і суперниці обличчям один від одного. Далі прочитайте наступний заговір:

  «Як особі, Раба Божого (ім’я коханого) з особою Раби Божої (ім’я суперниці) не зустрічатися, так і тобі Рабу Божому (ім’я коханого) з Рабою Божою (ім’я суперниці) не милуватися. Ти вогонь мені допоможи – цей зв’язок попіл спали».

  З цими словами спаліть сполучені фотографії над полум’ям свічки і скажіть наступне:

  «Як лики ваші горять, так і почуття перегорять. Сажею обернуться, попелом розлетяться. Хай буде так».

  Попіл акуратно зберіть, дуже добре розімніть і додайте в ємність з джерельною водою. Потім перелийте воду з попелом у пакет, покладіть в морозилку, погасіть свічку, і лягайте спати.

  Наступного вечора, опівночі, знову запаліть свічку, розкладіть приготовану річ улюбленого і покладіть на неї замерзлий шматок льоду таким чином, щоб він розташовувався в області серця. Коли крижинка почне танути – читайте заговір:

  «Я беру серце Раба Божого (ім’я коханого) і несу його у сніжне царство, крижане держава. Мороз його почуття остудить і з Рабою Божою (ім’я суперниці) він довіку не буде. Виганяю Рабу Божу (ім’я суперниці) геть з серця, помислів і душі Раба Божого (ім’я коханого). Слово моє міцно. Хай буде так».

  Залиште одяг з льодяником на ніч і лягайте спати, але свічку гасити не треба – хай вона догорить до кінця. Вранці, коли лід розтане, виперіть одяг «об’єкта зітхань» і повісьте її сушитися, промовивши:

  «Як сохне ця сорочка – так висохнуть почуття Раба Божого (ім’я коханого) до Рабі Божій (ім’я суперниці). Хай буде так».

  Потім зробіть так, щоб ваш улюблений чоловік скоріше надів заговорений предмет гардеробу.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: