Сексуальна прив’язка по фото

Сексуальна прив’язка – один із способів порушити відповідні почуття у «об’єкта власної пристрасті». Існує безліч її різновидів, які відрізняються способом, тривалістю і силою впливу. Різні також і предмети, які використовують в подібних обрядах. Розглянемо, як здійснити сексуальну прив’язку по фотографії коханої людини.

Зміст:

Сексуальна прив'язка по фото

Сексуальна прив’язка

Суть сексуального прив’язки

Одним з найбільш простих способів любовної магії є сексуальна прив’язка. Вона являє собою певні магічні ритуали, спрямовані на збудження у об’єкта впливу – жертви сексуального потягу до замовника обряду. Особливістю сексуальної прив’язки є те, що у жертви, яка не відчуває ніяких любовних почуттів до замовника ритуалу, з’являється непереборне сексуальний потяг до нього. Однак це не означає, що людина, на яку спрямовано вплив, не буде відчувати сексуального потягу до інших представників протилежної статі.

Механізм впливу сексуальної прив’язки коротко можна охарактеризувати наступним чином. Замовник впливу за допомогою мага або власними силами створює певний зв’язок між собою і жертвою. Зав’язка відбувається із залученням нижніх енергетичних центрів людини, які «відповідають» за сексуальний потяг. Прив’язка, яка виникає після такого ритуалу, зачіпає лише сексуальну сферу взаємин між людьми.

Відразу варто відзначити, що сексуальна прив’язка робиться не «назавжди». Час, протягом якого хлопець чи дівчина буде відчувати сексуальний потяг до замовника впливу, коливається від трьох місяців до півроку. Проводити ритуал можна, як на зростаючу, так і на убуваючий місяць, як в домашніх умовах, так і з допомогою фахівця. Сила і час дії прив’язки і залежить від сили мага, замовника і жертви. Якщо жертва володіє потужною енергетикою, яка «переважує» енергетику виконавця і замовника – сексуальна прив’язка може не вийти або виявитися слабкою і нетривалою.

Сексуальний приворот

На відміну від сексуальної прив’язки сексуальний приворот діє дещо інакше. Це більш потужний ритуал, позбавитися від дії якого зовсім непросто. Він спрямований на залучення сексуального уваги чоловіка або жінки лише до одного, позначеному приворотом, партнеру. Сексуальний приворот геть «відсікає» всі любовні «пристрасті» жертви, що дозволяє використовувати його, у випадку, якщо потрібно повернути чоловіка або дружину в сім’ю або відновити зруйновані відносини між коханцями.

Сексуальний приворот діє на нижні і верхні енергетичні центри жертви, тобто не тільки на статеву сферу, але й на голову і серце. Іншими словами, жертва після проведення обряду буде відчувати до замовника привороту не тільки сексуальний потяг, але і любовні почуття. Обряд зазвичай проводять на прибуває на місяць. Прибрати сексуальний приворот непросто, а його наслідки, як для замовника, так і для жертви будуть набагато серйознішими.

Проста прив’язка по фото

Тепер розглянемо, як зробити сексуальну прив’язку за фото чоловіка або жінки. Для ритуалу вам знадобиться фотографія «об’єкта пристрасті» і свічка, краще, якщо вона буде червона. Фотографію потрібно взяти таку, на якій жертва-одна. Відразу варто підкреслити, що практично кожна дія супроводжується особливим заклинанням – заговором, в який ви повинні вкласти всю свою енергію, а, також, величезну силу почуттів і бажань. Для проведення ритуалу дуже важливий правильний настрій і предрасполагающая обстановка. Обряд краще проводити вночі, перед сном в повній самоті.

Приступимо безпосередньо до самого ритуалу. Для його проведення вам знадобиться запалити свічку, причому робити це потрібно сірниками. Покладіть фотографію жертви, а біля її узголів’я поставте запалену свічку. Потім, пильно вдивляючись в обличчя об’єкта прив’язки і подумки візуалізуючи його образ, вимовте наступний заговір:

«Як горить свічка – палає, втомилися і сну не знає, так і ти горі – пылай, від бажання до мене сгорай. Хай буде так».

Далі, покладіть фотографію під подушку, погасіть свічку, і лягайте спати. Дані дії потрібно проводити шість ночей поспіль. В останню ніч після прочитання заговору не гасіть свічку – нехай вона догорить сама навіть якщо їй доведеться горіти до ранку. Прив’язка повинна почати діяти через кілька днів після останньої начитки, якщо ж це не сталося – ритуал можна повторити. Фото, на яке читався заговір, необхідно заховати і нікому не показувати.

Прив’язка на вузли

Прив’язати до себе чоловіка або жінку можна з допомогою вузликової магії, якої часто користувалися наші предки. Суть обряду полягає в тому, що заговору начитываются на зав’язані вузли. Для проведення подібного ритуалу вам знадобиться церковна свічка, червона стрічка і фотографія коханої людини. Проводити обряд потрібно вночі, перебуваючи в повній самоті.

Після півночі запаліть свічку, а перед нею покладіть фотографію того, кого ви хочете прив’язати, таким чином, щоб свічка горіла біля його узголів’я. Далі візьміть у руки червону стрічку і зав’яжіть вузол, читаючи при цьому наступний заговір:

«Вузол міцно зав’яжу Раба Божого (ім’я того, кого хочете прив’язати) до Рабі Божій (ім’я) прив’яжу. Як міцний цей вузол, так міцно бажання Раба Божого (ім’я жертви) до Рабі Божій (ім’я). Нікому не розв’язати вузол, між Рабом Божим (ім’я жертви) і Рабою Божою (ім’я) перешкодою не встати. Хай буде так».

Таким же чином потрібно зав’язати сім вузлів на стрічці, на кожен начитувавши заговір. Після завершення обряду сховайте стрічку подалі, погасіть свічку, і лягайте спати.

Прив’язка з допомогою вузликової магії буде працювати, поки стрічка знаходиться у вас і вузли не розв’язані. Якщо вас стала обтяжувати ця «прихильність» або змінилися обставини, цей вплив можна зняти. Для цього потрібно дістати стрічку з вузликами і спалити її на убуваючому місяці, промовивши наступне:

«Раба Божа (ім’я) відпускає Раба Божого (ім’я жертви). Хай буде так».

Перш, ніж вдатися до допомоги вузликової магії, варто зважити всі «за» і «проти» такого рішення, так, як наслідки обряду можуть бути різними.

Рунічна прив’язка

Досить сильна сексуальна прив’язка з використанням рунных символів. Зробити її досить просто, але щоб вона працювала, звичайно, потрібно мати уявлення про рунах і рунною магії. В подібних обрядах використовують спеціальні рунні стави – написані в особливому порядку рунні символи. Найбільш відомою рунною прив’язкою є ставши під назвою «Рабський Хрест».

Для проведення ритуалу рунічної прив’язки вам знадобиться фото коханої людини, олівець, свічка і віра в себе. Символи ставу пишуть справа наліво. Наносити їх потрібно на чоло, серце і в область паху, тому фото потрібно вибрати таку, на якій жертва була б зображена в повний зріст. Опівночі запаліть свічку, налаштуйте себе «на перемогу» і напишіть наступні символи:

 • Руна Наутиз зробить жертву сприйнятливою до впливу.
 • Чотири руни Кеназ воспламенят сильний сексуальний потяг у жертви до вас.
 • Чотири руни Тюр міцно прив’яжуть жертву до замовника ритуалу.
 • Дві руни Вунье введуть жертву в стан ейфорії від впливу.
 • Руна Наутиз змусить жертву коритися вашій волі.
 • Слід зазначити, що наносячи руни на фотографію, потрібно постійно тримати в голові образ коханого, не відволікаючись ні на секунду. При цьому необхідно подумки уявляти собі те, чого ви хочете добитися. Після закінчення ритуалу фото потрібно гарненько заховати, а погасити свічку. Рунная сексуальна прив’язка по фото буде діяти, поки фото не знищено.

  Прив’язка на ляльку

  Щоб прив’язати до себе чоловіка або жінку в сексуальному плані можна вдатися до допомоги давнього обряду, в якому використовується маленька фігурка людини, так звана, лялька або вольт. Для проведення ритуалу з лялькою вам знадобиться фігурка людини, виліплені з воску. Перед її виготовленням віск розм’якшують, а для посилення впливу на нього підмішують попіл від згорілого фотографії жертви. Ляльку слід ліпити за кілька днів до проведення ритуалу і в неї повинні бути чітко позначені статеві ознаки жертви. Для чоловіка це статевий член, а для жінки – груди.

  Після виготовлення вольта потрібно провести обряд наречення. Для цього вам знадобиться чотири свічки і вода. Воду можна брати заговорену або ключову. Свічки розміщують у відповідності з чотирма сторонами світу, створюючи з них невидимий квадрат. Той, хто проводить обряд, повинен узяти в руки вольт і стати з ним в центр цього уявного квадрата.

  Потім необхідно скропити ляльку водою і вимовити:

  «Нарікаю тебе (ім’я жертви)».

  Далі, підносячи воскову фігурку до «північної свічці», вимовити:

  «Побачиш Північ – це (ім’я жертви)».

  Те ж саме потрібно зробити і для Півдня, Заходу і Сходу. Після проведення ритуалу наречення ляльку необхідно на кілька днів сховати в затишне місце, воду вилити, а погасити свічки і приберегти їх для обряду прив’язки.

  Обряд сексуальної прив’язки на вольт проводять на зростаючому місяці. Опівночі треба запалити свічки, а перед ними покласти ляльку. Далі взяти заздалегідь приготовану нову голку «циганку», загострити її над полум’ям свічки і встромити в область паху ляльки, читаючи при цьому заговір:

  «Гострою голкою впивається у тебе бажання до Рабі Божій (ім’я). Як яскраво горить свічка, так яскраво займеться полум’я пристрасті в стегнах твоїх. Як жарко це полум’я, так смаження будуть обійми і ласки твої. Хай буде так».

  Після цього ляльку потрібно загорнути в новий шматок тканини червоного кольору, зав’язати потрійним вузлом і надійно заховати. Ні в якому разі жертва не повинна здогадатися, що на неї була зроблена прив’язка, і, тим більше, не можна дозволити їй знайти ляльку навіть якщо це станеться випадково.

  Наважуючись провести сексуальну прив’язку на ляльку, слід розуміти, що ви працюєте безпосередньо з астральним тілом жертви. Подібні ритуали, це не ворожіння на різдво і не легкі перешіптування слідом коханому. Тут все набагато серйозніше і небезпечніше і для вас і для об’єкта вашої пристрасті. Такі обряди часто роблять жінки, які за всяку ціну хочуть забрати з сім’ї одруженого чоловіка та дружини, які вважають «справою честі» повернути чоловіка в сім’ю. На те, скільки часу буде діяти прив’язка, впливає сила людини, який проводив ритуал, опір жертви, ваше вміння «тримати язик за зубами» і збереження ляльки.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: