Як приворожити в церкві на любов?

Любов – одне з найбільш бажаних почуттів, яке хочеться випробувати кожній людині. Якщо в когось закохуєшся, то хочеться, щоб цей чоловік завжди був поруч. Але серцю наказати не можна, буває, що кохана людина не відповідає взаємністю. В цьому випадку люди вдаються до різноманітних магічних методів, щоб викликати у коханої людини відповідне відчуття. Приворот в церкві досить сильний магічний ритуал, який дозволяє розгорнути любовну ситуацію в вашу сторону.

Зміст:

Як приворожити в церкві на любов?

Приворот в церкві на любов

Особливість церковної магії

Церковний приворот на любов – це абсолютно особливий ритуал. Справа в тому, що церква в принципі проти магії, тому потрібно бути дуже сміливим, може навіть відчайдушним людиною, щоб зважитися на церковний приворот.

Найсильніший церковний приворот здійснюється ще і в правильний час. Це час перед Різдвом. Вважається, що в цей період зустрічаються добрі сили і злі. Це час, коли можна легко дізнатися щось про своє майбутнє, але головне можна вплинути на власне майбутнє.

В принципі приворот через церква може здійснити практично будь-яка людина. Але дуже важливо розраховувати свої сили в такому відповідальному заході. Тут потрібно володіти здоровою психікою, щоб витримати всю енергетичну міць цього ритуалу.

Що важливо, щоб зробити приворот в церкві?

Приворот через церкву – це вважається білою магією. Але це зовсім не означає, що церква цей приворот схвалює. Але це означає, що людина, яка причаровує повинен мати абсолютно відкрите серце. У нього не повинно бути ніякої злості на кохану людину, тільки в цьому випадку приворот через церкву спрацює. Церковний приворот доступний як для жінки, так і чоловіки. Але найчастіше до ритуалів звертаються все-таки жінки.

Правила для проведення церковного привороту

Є багато людей, які вже пробували на собі приворот через церкву. Їх відгуки говорять про те, що з допомогою цього магічного ритуалу дійсно можна різко змінити ситуацію в свою сторону. Є правила для церковного привороту, які роблять його ще потужнішим:

В яких випадках роблять церковний приворот?

Є ряд ситуацій, коли використовують магічний приворот:

 • За допомогою привороту в церкві можна звести рахунки з коханкою. Якщо вам потрібно повернути любов чоловіка, то приворот може допомогти. Але хто робив знає, що під час привороту важливо не бажати зла коханці, тоді це буде чорний приворот, а саме відчувати любов до свого чоловіка. Важливо відкрити в цей момент своє серце. Молитви під час цього ритуалу позбавлять також від порчі, яку могла навести коханка вашого чоловіка. Але розлучити чоловіка з коханкою можна тільки, якщо з вашого боку до цього не було порчі.
 • Можуть використовувати приворот через церкву і ті, хто закохався, але боїться зробити перший крок до свого обранця. Ті, хто так робив знають, що в цей момент важливо представляти ваше щасливе спільне майбутнє. Обряд теж важливо проводити з відкритим серцем. Ніякого натяку на чорний приворот бути не може в цьому випадку.
 • Можуть проводити обряд і ті, чиї улюблені знаходяться в дали від них на відстані. У такій ситуації дуже важливо вчасно приворожити свого коханого. Таким чином, можна і жінку, і чоловіка тримати під контролем. Обряд дозволяє повернути увагу чоловіка або дружини, які на відстані звернули увагу на когось іншого.
 • Наслідки церковного привороту

  Церковний приворот – це найсильніший любовний приворот, який можна провести самостійно. Якщо ви виконуєте його з абсолютно чистим серцем, то негативні наслідки можуть і не бути в принципі. Але, якщо в ритуалі будуть замішані хоча б трохи негативні почуття, то обряд буде схожий на чорний. А от чорний ритуал вже веде за собою негативні наслідки. Ось які можуть бути наслідки:

 • Ознаки того, що подіяла сила чорного обряду, а не білого будуть у тому, що у приворожену буде часто змінюватися настрій. А ще тому, хто зачаровував доведеться багато в чому взяти на себе відповідальність у стосунках, оскільки воля приворожену буде пригнічена.
 • Відноситься до ознак чорного привороту і те, що у відносинах будуть частіше виникати кризові періоди. І ці періоди парі буде пережити набагато складніше.
 • Церковний приворот, наслідки будуть полягати також і в тому, що після всього зробленого, у приворожену може пропасти інтерес до життя, він і до вас буде прохолодно ставиться. У нього може проявитися залежність щодо азартних ігор, алкоголю або наркотиків.
 • Приворот

  Якщо ви гарненько все продумали і все-таки прийняли рішення зробити приворот самостійно, в церкві. Ось найпростіший спосіб це здійснити. Якщо збігається час, то проведіть ритуал ранок напередодні Різдва. Треба встати дуже рано, ще до сходу сонця. Не снідайте. Одягайтеся і йдіть до церкви. Ходите навколо церкви колами, поки вона не відкриється. Все це час думайте про свого обранця. Про те, що ви будете разом, що вам буде дуже добре, ви будете щасливі.

  Заходьте до церкви. Купіть свічку. Поставте її за здоров’я вашого обранця, а потім підійдіть до ікони і прочитайте про себе або пошепки наступний заговір:

  «Православна я, православний ти. Нехай наша з тобою любов благословенна буде. Я на свого улюбленого раба Божого (ім’я чоловіка) любов свою засилаю, стіни церкви мені допомагають. З її допомогою шлю йому горячесть серця, святість духа і тіла. Всі магічні і святі сили мені допомагають. З Божою допомогою любов свого дорогого приворожу. Щоб він не робив, а все одно про мене буде думати, забути не зможе, а тому прийде і своєї мене зробить. На тепер ти мій, назавжди ти мій. А не бути тобі більше ні чиїм. Сама церква бачить і мені допомагає. Будь здоровий і щасливий, моя любов тобі того тільки додасть».

  Чим більше чистих почуттів ви вкладете у цей текст, тим більше буде результату від зробленого привороту в церкві на любов. Бажано навіть увійти в якийсь стан легкого трансу, коли перед очима тільки образ вашого коханого, уявіть в цей момент, як енергія живить його, робить його сильним і від цього у нього прокидається любов до вас.

  Приворот в церкві №2

  Цей приворот через церкву можна робити в тому випадку, якщо вам здається, що ситуація несправедлива по відношенню до вас. Наприклад, чоловік завів коханку або поїхав і не виходить на зв’язок. Мета цього церковного привороту через прояснити відносини з обранцем, провести з ним чесна розмова, в результаті чого відносини або покращаться, або закінчаться, але ситуація в будь-якому випадку вирішиться.

  Щоб провести обряд цього церковного привороту багато не потрібно. Але важливо проводити його з храмом, який знаходиться на пагорбі. Знайдіть у себе в рік такий храм. Три дні просто ходіть до храму, молячись там, ставте свічку за своє здоров’я і за здоров’я обранця. Бажано в ці три дні також не їсти м’яса, щоб підвищити вібрації тіла.

  На четвертий день цього церковного привороту чоловіка вирушайте в храм дуже рано-рано вранці, поки ще не встало сонце. Вже біля храму дочекайтеся, поки зійде сонце, можна читати молитви. Потім встаньте перед дверима храму і вимовте наступний текст:

  «Святі Врата, брами православні, ви розсудіть раз люди розсудити не можуть. Допоможіть мені, рабу Божу (ім’я) достукатися до раба Божого (ім’я чоловіка) так, щоб він вас почув, так, щоб він мене почув. Хочу поговорити ним так все прояснити. Нехай встане він переді мною як перед святими вратами, нехай ми в усьому розберемося разом. Від білого церковного заговору до нашого мирного розмови. Втихомир нас обох, приведи його до мене, а мене до нього. Нехай проллється світло в наші серця і уми».

  Текст треба читати і вірити в нього до останнього слова. Від вашого стану дуже сильно залежить те, наскільки сильно подіє цей магічний ритуал і чи допоможе він прибрати перешкоди.

  Після того як прочитаєте його розверніться різко і йдіть додому. При цьому важливо жодного разу не обертатися по дорозі додому, щоб приворот в церкві подіяв.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: