Як захистити себе від привороту?

Як захистити себе від привороту і зберегти від нього свого коханого? Таке питання може бути актуальним для кожного. Адже злих людей, недоброзичливців, підступних суперниць навколо багато. Сімейного щастя можуть позаздрити і зруйнувати його темними магічними обрядами. Коли приворот подіяв, позбутися від нього дуже важко. Тому біду краще попередити, ніж боротися з її наслідками.

Зміст:

Як захистити себе від привороту?

Захист від привороту

Коли потрібен захист від привороту

Захист від чужого привороту потрібна кожному. Адже щастя буває тендітним, його можуть зруйнувати будь-які повороти долі. Людина, яка переживає внутрішні сумніви, страхи і тривогу, дуже чутливий до будь-яких негативних впливів. Якщо у відносинах настала криза і навіть незначна сварка, недоброзичливець або суперниця можуть опинитися поруч. Будь заговір в такій ситуації буде мати подвійну силу.

Захищати свої відносини від заздрісників і недоброзичливців потрібно і тоді, коли вони здаються стабільними і сталими. Нудьга також пробиває пролом в карму людини, на нього сильніше діють чаклунські чари. Коли жінка стає матір’ю і повністю зайнята дитиною, її чоловік може недоотримати любові. Суперниця цим скористається і відведе дружина, скориставшись приворот. Тому в такі моменти захист потрібно посилити.

Ви помітили, що чоловік став злим, чіпляється до дрібниць, подовгу пропадає на роботі. Його не радують ті речі, які раніше приносили задоволення, звичкою стає пияцтво. Він мало приділяє уваги вам і дітям, часто мовчить, закрившись у своїй кімнаті. Опинитися в такому положенні може і жінка. Раптово вона втрачає інтерес до чоловіка, свою сім’ю, голова забита думками про іншого чоловіка. Швидше за все, причина такого раптового зміни поведінки – приворот. Захищатися в цій ситуації пізно, тут потрібен відворот, дуже сильна молитва або допомога фахівця.

Обереги від привороту

Дуже простий метод поставити діючу захист на приворот – створити своїми руками оберіг. Використовувати з цією метою можна абсолютно будь-яку річ. Оберіг буде відганяти негатив, порчі і пристріт від дому та сім’ї. Згадайте, як в дитинстві ви носилися з улюбленими м’якими іграшками. Це були перші в нашій життя обереги. Кожна дитина вірить у силу свого зберігача, бо він надійно захищає його від усякого зла.

Як поставити захист на приворот у вигляді оберега? Для цього потрібно купити або зробити самому будь-яку річ. В якості оберега годиться лялька, підкова, м’яка іграшка, сердечко з тканини, ікона, намисто або браслет. Головне, щоб він викликав у свого володаря позитивні емоції. Якщо ви купили оберіг, обов’язково прикрасьте його самостійно, додайте яку-небудь деталь. Наприклад, пришийте на плюшевого ведмедика гудзик, зав’яжіть ляльці бантик, приклейте намистинки в рамку ікони.

Перед тим, як робити оберіг, проведіть очищення своєї енергетичної карми. Прочитайте молитву або помедитуйте. Потім приступайте до роботи з добрими думками, просіть у оберега захист. Коли він готовий, повісьте його над дверима. Кожен день запитуйте, чи захищає він вас. Увечері дякуйте за те, що день пройшов вдало. Перед іконою щодня повинна вимовлятися молитва.

Захисний букет

Захистити себе і близьких від привороту можна за допомогою букета. Такий спосіб пропонує стародавня слов’янська магія. Зробіть букет на самому початку відносин, поки вони наповнені любов’ю і почуттями. Оновлювати такий оберіг можна щорічно. Бажано створювати букет літа, на свято Трійці. Але підійде і будь-який інший час, адже магія природи діє завжди. Роблять букет наступним чином:

Букет ставлять вдома на видному місці, трави і квіти повинні засохнуть. Змінити його можна через рік або тоді, коли він зовсім розсиплеться. Букет завжди треба робити самостійно і в самоті, не довіряючи цю важливу справу нікому.

Обручку для захисту

Кільце, яке надягають при вінчанні, теж має магічну силу. Адже його одягають в момент, коли дають обітниці вірності, обіцяють бути поруч в радості і прикрості, здоров’я і хвороби. Як захистити свого чоловіка від привороту з допомогою обручки? Роблять це таким чином:

Коли ритуал закінчений, потрібно покласти хустку до кишені чоловіка. Якщо він стане дуже брудним, загубиться або порветься, значить сімейного щастя загрожує небезпека. Щоб не втратити близьку людину назавжди, нейтралізувати погані дії, потрібно повторити ритуал або застосувати інші обряди. В крайньому випадку зробити відворот.

Осикова вода

Існують різні обряди, які підсилює щербатий або зароджується місяць. Адже це світила з давніх часів вважалося зберігачем любові, будинки і родинного вогнища. Місячний ритуал з осикової водою підкаже жінці, як захиститися від привороту і небажаної любові. Слід починати тоді, коли на небі лише почала зароджуватися берегиня ночі. Для нього знадобиться:

Починати ритуал потрібно ще вдень. Всі інгредієнти засипають в каструлю і чекають, коли зайде сонце. Як тільки стемніє, ставлять каструлю на повільний вогник. Коли вода в ній закипить, треба сказати таку фразу:

«Затвори прийдіть, притвори закрийтеся, любовні заговір підіть. На кожен заговір знайдеться хороший затвор. Рабу Божу (треба сказати своє ім’я) не візьме жоден заговір. Серце моє закрито, кипить осинка у водичці з джерельця, моє серденько на Раба Божого (ім’я вчинила приворот чоловіка) ніколи не заболить».

Після цього слідують прибрати каструлю з плити, вилити воду біля будинку. Потім потрібно помолитися до церкви і поставити свічку, щоб почистити своє серце і розум від поганих думок. Ви відразу відчуєте, як після очищення стало легко на душі. Обряд можна використовувати, коли відомо ім’я людини, тебе приворожившего. Можливо, це хлопчина, знехтуваний коли-то, не визнав відкату і завершення відносин.

Захисний амулет

Ще один спосіб, як поставити захист на чоловіка або сина з допомогою місяця, створення амулету. Він допоможе не тільки відвадити коханок, але буде оберігати всю квартиру і її мешканців від бід, заговорів, чаклунства і проклять. Така біла магія і молитва дуже корисні, коли в сімейному житті щось йде не так. Проводять ритуал, коли на небі місяць щербатий. Робиться амулет наступним чином:

Після завершення ритуалу гребінець кладуть собі в кишеню і завжди носять із собою. Якщо хочете захистити свого чоловіка від привороту, покладіть гребінець йому в кишеню. Щоб зробити такий амулет оберегом для всієї родини, його тримають в передпокої. Гребінець нейтралізує негативні впливи, заговору чаклунів і недоброзичливців.

Триразове відплата

Стародавні обряди від чаклунства і різних магій мають особливу силу. Один з них називається «Триразове відплата». Щоб зробити захист від привороту треба взяти:

В думках оточують себе справжнім магічним колом. Щоб посилити його дію, проводять риску крейдою. На денці свічки пишуть ім’я людини, яка зробила на вас або чоловіка приворот. При незнанні придумують будь. Треба тричі дихнути на свічку, щоб зняти з себе негативну енергетичну оболонку. Мотають нитку навколо свічки, за напрямом проти стрілки годинника. При обмотування читається магічна молитва:

«Три на три, що посіяв, те пожни, готовий збери урожай. Добре і зле, похвала і напраслина, нехай Богом вирішується моя доля».

Намотувати на свічку ниточку треба так, щоб не залишалося проміжків між витками. На верхівці зав’язують вузол. Потім просочують нитка маслом для лампадки, свічку ставлять в мисочку з пісочком і підпалюють. Дія починається не відразу після того, як поставити захист на приворот. Потрібно, щоб свічка згоріла повністю.

Інші методики

Зловмисники застосовують різні способи, щоб зробити приворот. У хід йдуть стародавні руни, ляльки вуду, їжа і напої, обряди чорної магії, інші прив’язки. Сучасні відьми не гребують навіть самими страшними заговірми. Як поставити захист на приворот, не нашкодивши ні себе, ні своєї сім’ї? Досвідчені маги радять:

Любов і турбота – це дуже сильний захист від привороту і поганих людей, приворотів і чаклунства. Вона може нейтралізувати навіть родову карму і принести удачу. Тому ніколи не ігноруйте її, приділяйте більше уваги своїм близьким. Можливо, в такому випадку захист від лихого чоловіка привороту не знадобиться.

Не магічні способи захисту

Не всі люди готові і вміють здійснювати магічні обряди та ритуали. Навіть поставити захист на свого чоловіка їм важко. У цьому випадку рекомендується застосувати інші, не езотеричні впливу:

Запам’ятайте, жоден приворот не подіє на щасливу сім’ю і дім. Це стосується і чоловіка, і жінки. Коли двоє по-справжньому люблять і цінують один одного, їм не страшні заздрісники, недоброзичливці і суперники, а захист від привороту просто не потрібна.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: