Як діє відворот чоловіка від дружини?

Всі сім’ї щасливі однаково, а кожна сім’я буває нещасна по-своєму. Ця фраза народилася не на порожньому місці. Розбіжності і сварки неминучі в будь-якому шлюбі, адже ідеальних відносин не існує, але що робити, коли ситуація досягає критичної точки? Відворот чоловіка від дружини допоможе в тому випадку, коли любовні почуття зовсім охололи, а піти не дозволяє порядність, звичка і страх відкритися чогось нового або просто відпустити дружину.

Зміст:

Як діє відворот чоловіка від дружини?

Відворот чоловіка від дружини

Можна виправити ситуацію і відродити колишні почуття, для цього потрібно замовити приворот у фахівця або прочитати відповідний заговір самостійно, але, якщо бажання зберегти сім’ю немає і є бажання стати вільною від чоловіка – варто вдатися до отвороту. Певну популярність такі ритуали мають у жінок, чий обранець одружений на іншій і на розлучення подавати не збирається. Для того, щоб усунути дружину коханого, такі дами проводять ритуали відвороту.

Причини застосування відвороту

Приводів отворожить чоловіка у жінок багато, але можна виділити основні причини:

Небажання подати на розлучення є основною причиною, по якій жінки вдаються до заговору відвороту. Якщо уважно придивитися, можна побачити, що багато чоловіків і жінки відверто не щасливі в шлюбі, і кохання коли-то їх зв’язала, немає і в помині, але мало хто наважується визнати це. Деякі з егоїзму і боязні залишитися на самоті не відпускають свого партнера, деяких сковує страх змінити своє життя і відкритися чогось нового, когось утримують діти і зобов’язання.

Присутність коханця або коханки у одного з подружжя часто призводить до того, що коханка робить відворот від дружини свого коханого. В даному випадку важливо пам’ятати, що заговір самого відвороту, навіть зроблений успішно, не гарантує того, що звільнився чоловік поспішить вступити в нові сімейні відносини. Якщо мета ритуалу полягає в тому, щоб зруйнувати сім’ю та прибрати з дороги суперницю, потрібно тверезо оцінити всі плюси і мінуси своїх дій. Відворот від чоловіка — магічний ритуал, пов’язаний з руйнуванням і тільки. Навіть найсильніший маг не дасть гарантію, що чоловік, який пішов з сім’ї завдяки отвороту, вступить в нові відносини. Для того, що б зміцнити зв’язок з людиною, який пішов від дружини завдяки отвороту, знадобиться провести не один ритуал і молитву. У подібних ситуаціях навіть сильний приворот не діє зі стовідсотковою гарантією.

Пари, чия взаємна любов народилася завдяки привороту, через якийсь час стають нещасними, тому що один з подружжя обтяжується наслідками вчиненого. Найчастіше це відбувається із зовсім молодими людьми, які не сприймають магічні ритуали, проведені в домашніх умовах всерйоз.

Анекдоти про взаємну нелюбов невістки і свекрухи з’явилися не просто так – дуже часто занадто любляча мати не сприймає вибір свого сина стосовно дружини, і на допомогу таким жінкам також приходить магія відвороту, хоча не можна вдаватися до цього способу без твердої впевненості в тому, що синові без його дружини буде краще.

Якою б не була причина, по якій жінка хоче зробити відворот від чоловіка, потрібно вкрай ретельно і скрупульозно виконувати всі етапи самого ритуалу, інакше в кращому випадку, він не спрацює, а в гіршому призведе до несподіваних і дуже неприємних наслідків.

Якими бувають закоти і ознаки проведеного ритуалу

Способів зробити відворот від чоловіка багато, але мета у них одна – домогтися охолодження почуттів між подружжям. Підсумком деяких ритуалів, які можна провести в домашніх умовах, стає ненависть, яка виникає між подружжям, що призводить до постійних скандалів і сварок. Магія відвороту від чоловіка не несе негативних наслідків лише в тому випадку, якщо чоловік не любить свою дружину по-справжньому і шлюб йому самому тягарем, нехай він навіть в цьому не зізнається. Є багато способів отворожить дружина — на їжу, на фотографію, деякі практики вважають, що допомагає в цьому молитва і Миколі Чудотворцю, виголошена в покинутій церкві на убуваючий місяць.

На що найчастіше роблять ритуал відвороту:

Простота і доступність ритуалу часто служать того, що проводять його молоді люди, які не усвідомлюють наслідків магічного впливу на життя інших людей скрізь, де тільки можна. На щастя, діє велика частина таких ритуалів не назавжди, і повернути старого партнера можна, але ціною великих зусиль.

Як зрозуміти, що чоловіка намагаються отворожить

Деякі жінки задаються питанням, чи можна відрізнити звичайні сімейні негаразди від відвороту чоловіка від дружини – можна. Підтверджують проведення відвороту чоловіка від дружини наступні ознаки, які можна легко дізнатися, придивившись до поведінки чоловіка:

Як робиться ритуал відвороту

Після того, як рішення прийнято і ніяких способів розлучитися з чоловіком, окрім магічного не залишилося, варто визначитися з тим, чи буде проводитися ритуал самостійно або ж краще звернутися до фахівця.

Не можна забувати, що наслідки відвороту від чоловіка для себе самостійно виправити не можна, оскільки відворот, як і будь-яка інша руйнівна магія, ритуал дуже сильний. Якщо відворот робив професіонал, то про повернення минулого чоловіки самостійно не варто навіть і думати. і Є безліч причин, по яких не варто і намагатися зробити це самостійно.

Відворот на убуваючий місяць

Такий ритуал проводиться самостійно, вдома протягом декількох днів поспіль. Вирішальним фактором у даному випадку служить фаза місяця – вона неодмінно повинна бути спадною. Потрібно, залишившись вдома на самоті, запалити червону воскову свічку (саме натуральну воскову, а не стеаринову) і читати заговір, стоячи біля відкритого вікна, дивлячись на місяць крізь полум’я свічки.

«Як у кільця немає початку і кінця, так і наша нескінченна любов була. Трава ноги истерла, палиця на собаку напав, кіт від птиці тікав, а (ім’я чоловіка) з (своє ім’я) не сварилися, не посварилися, та по різні боки розбіглися. Не зустрічатися їм більше, не любиться, до кінця часів їм одне одного цуратися. Сказаного бути.»

Зимовий відворот на воду

Певні магічні дії вимагають особливих умов, виконання яких необхідне. Сильний відворот чоловіка від дружини можна провести взимку, коли на вулиці сильний мороз. Ідеальний час проведення ритуалу – святки. Для ритуалу потрібен скляний стакан і невеликий листок паперу. На папері пишеться фраза «любов (ім’я чоловіка) до (собі)», після чого листок клеїться на дно склянки, і заливається водою під читання заговори:

«Як остигає вода, вода замерзає, так і серце твоє (чоловік) до мене холоне, як вода перетворюється в лід, так і любов твоя до мене замерзне і ніщо її не поверне».

Стакан потрібно залишити на морозі на весь час святок, якщо вибрано інший час – то стакан повинен залишатися на морозі мінімум тиждень. Після закінчення цього терміну його потрібно закопати в землю під старим пнем.

Ритуал, проведений у будинку, у відсутність чоловіка

Головним правилом даного відвороту є відсутність домочадців під час його проведення. Необхідно за лезо взяти чорний ніж і стукати його рукоятку в кутку кожного приміщення, і безперервно читати заговір:

«Кут кутом, ранок вранці, Чорт сидить на сірому попелі, чорт позіхає, так молитву про розлуку читає, заклинає раба божого (ім’я чоловіка), заговорює, сварить, відвертає, в інший кут від мене заганяє. Як рису в раю не бувати, так і рабу Божому (ім’я чоловіка) з дружиною не бувати, не жити, не поживати, в одному будинку з дружиною йому не спати, за одним столом не бенкетувати, з одного келиха не пити, в одному будинку не жити. Міцна зола, так ніж мій остер, не бувати тобі зі мною чоловік. Не повернути тобі дружину. Слова мої вірні, душа риса сильніше. Бісівська робота, та моя турбота. Хай буде так».

Після ритуалу ніж потрібно заховати так, щоб чоловік не знайшов ні в якому разі.

Білизняний закот

Відворот від дружини на нижньому білизна може проводити як чоловік, так і дружина. Для ритуалу потрібно взяти в праву руку білизна партнера, і чотириразово сказати текст:

«Земля завжди внизу, як зірки завжди вгорі, Благослови мене Господи мої слова, мої бажання, волю мою, Як не ходять зірки з землею, так і тобі (ім’я чоловіка) зі мною поруч не ходити, розмова не заводити дітей не плодити. Чоловіком з дружиною нам з тобою не бувати, за одним столом не бенкетувати, в одному будинку не поживати. Як кіт з собакою по різні сторони ходять, як здалеку один на одного дивляться, так і нам з тобою не бувати разом. Нема краю моєму слову, ні йому більше отговору, та вироком, що кажу, то і збудеться. Хай буде так».

Використане для відвороту білизну потрібно спалити і розвіяти його попіл.

Відворот за фотографії

Такий метод застосовують не самі подружжя, а їх батьки або коханці, в надії прибрати суперницю і домогтися взаємності для себе. Або заспокоїти себе у випадку розлучення дітей з невідповідними подружжям. Для ритуалу відвороту потрібна фотографія сім’ї, на якій зображені тільки чоловік і дружина, без сторонніх людей. Фото повинно бути зроблене не раніше, ніж за рік до проведення ритуалу.

Заздалегідь потрібно підготувати дві скляні ємності і воду. Фотографію потрібно розірвати на дві половини – на одній повинен залишитися чоловік, на другий – дружина. Кожну половину покласти в скляну ємність і залити водою, після чого винести посуд на мороз або поставити в морозилку на ніч. Вранці потрібно з силою кинути посуд з фото на землю, щоб вона розбилася на дрібні шматочки разом з льодом. Під час всіх цих дій читати такі слова:

«Як охолола свята вода, так само і охолоне любов (ім’я чоловіка) до (ім’я дружини). Як розбився цей лід, так само і розіб’ються навіки їх почуття. Амінь».

Після ритуалу потрібно зібрати осколки скла і льоду, дістати і розірвати фотографії на дрібні шматочки і розкидати на перехресті в різних напрямках.

Відворот на ігу

Для проведення обряду потрібно купити нову гру. Здачу від покупки ні в якому разі не можна забирати. Ритуал проводиться вночі, при убуваючому місяці. Крім голки знадобиться фото людини, від якого треба звільнитися, церковна свічка і дзеркало. Запалену свічку, фото та дзеркало потрібно поставити поруч. Купленої проколюється голкою палець правої руки, після чого кров’ю потрібно капати на фото, читаючи заговір:

«Покладу на голку 3 зорі, перша зоря сходить, інші – заходять. Як зайде перша – ти, сонце почуєш мої слова, мій привіт. Як втори зорі своє світло ранку втратять, так і моя любов до (ім’я) розтане. Як треті зорі нічні сили набирають, так ти (ім’я) свободи від мене жедаешь. Не сумуєш ти без (мене), так і мені не згадувати (ім’я) Та любов знову не зародиться, не розгориться, на місці залишиться, в тугу не звернутися. Вразивши (ім’я) через кров, потушу я назавжди любов свою й твою. Хай буде слово міцно, думки чисті, справи світлі»

Заговір читається мінімум п’ять разів. Після на знімок кладеться дзеркало, а людина, що проводить ритуал сидить і дивиться на полум’я свічки, поки вона не догорить, при цьому концентрується на тому, що почуття подібні зменшується в розмірі свічці і йдуть одночасно з її загасанням.

Здійснюючи будь-магічний ритуал, пов’язаний з читанням заговору або молитви, вкрай важливо пам’ятати про те, що заклинання потрібно читати напам’ять і вголос, а не про себе. Неважливо, кого потрібно отворожить — чоловіка або дружину, головне пам’ятати про те, що втручання в чужу сім’ю може бути чревате напрямком негативної енергії на себе, тому варто заздалегідь подбати про свій захист. Тепер ви знаєте за якими ознаками можна зрозуміти, що стався відворот.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: