Як зробити приворот на місячну кров?

Серед безлічі обрядів любовної магії самим найстарішим і найбільш популярним, по праву, вважається приворот на місячну кров. Цей, воістину «жіночий» ритуал, допоміг не одній дівчині «розташувати» до себе коханої людини.

Зміст:

Як зробити приворот на місячну кров?

Приворот на місячну кров

Сила крові

Що може бути загадковіше і мистичнее людської крові? На перший погляд здається, що про це «компоненті» людського організму вже давно все відомо, але це далеко не так. Ще наші далекі предки відчували не тільки повагу і благоговіння до цієї субстанції, але і розглядали її як особливу речовину. У часи зародження знань про людський організм стародавні вчені виділяли два основних органу – мозок і серце. Адже ці два «фундаментальних» органу працюють завдяки кровообігу.

Весь людський організм функціонує тільки за рахунок того, що потоки крові насичують всі його органи потрібними речовинами. Розглядаючи кров в езотеричному аспекті можна говорити про те, що це речовина несе в собі величезну кількість інформації і має «божевільною» енергетикою. Всі ритуальні «кровопускання» вивільняють колосальну енергію, яка «йде» в наш навколишній світ. Крім цього кров може бути не тільки основним елементом обряду, але і є своєрідним каталізатором, що запускає незворотні процеси. Завдяки неймовірній енергетичної насиченості вона може міцно-міцно зв’язати долі людей.

Як елемент магічного ритуалу, кров «видобувають» за допомогою надрізів на тілі людини. У жіночих привороти прийнято використовувати менструальні виділення замовника впливу. Менструальна кров володіє сильною енергетикою, яка «купе» з «хорошою пам’яттю» цієї субстанції може створити міцну магічну зв’язок між жертвою та замовником привороту. Головна умова проведення будь-яких ритуалів з кров’ю – вона повинна бути віддана добровільно. При цьому абсолютно не важливо, це місячна кров, або будь-яка інша.

Класичний приворот

Розглянемо класичний варіант привороту на чоловіка на місячну кров, який будь-яка жінка зможе без праці зробити в домашніх умовах. Для початку потрібно прояснити питання про найбільш сприятливому періоді для забору біоматеріалу» і кращому часу для проведення ритуалу. Що стосується першого пункту, то на цей рахунок думки спеціалістів розходяться. Одні з них вважають, що відбирати кров слід лише, починаючи з третього дня місячних, а другі схиляються до того, що це можна робити і в перший день. В принципі, великої різниці немає – кров, вона в будь-який день залишається кров’ю.

Тепер трохи про час проведення ритуалу. В принципі приворот на менструальну кров відрізняється від інших подібних впливів лише застосовуваними інгредієнтами, тому і проводять його по тим же правилам, що й інші привороти. А саме: на фазі місячного зростання «жіночі дні». Однак, якщо ваші «місячні справи» не збігаються з цими побажаннями – робіть у зручний для вас час.

Роблячи приворот на місячну кров, використовуйте тільки і виключно свіжий біоматеріал. Зберіть невелику кількість менструальної крові в чисту ємність, запаліть свічку, і покладіть перед собою фотографію вашого улюбленого людини. Як ви можете здогадатися, глядачів на подібне «захід» запрошувати не прийнято, тому виберіть таке місце і такий час, де і коли вам ніхто не зможе перешкодити. Покладіть перед собою фото чоловіка, і пильно подивіться йому в очі.

Далі менструальну кров потрібно підмішати в вино. Зупинимося трохи на цьому інгредієнти обряду. Вино потрібно вибирати таке, яке ви самі б з задоволенням випили. Традиційно для привороту на місячну кров використовують червоне вино. Візьміть нову пляшку вина, трохи відлийте в ємність з кров’ю і легенько змішайте.

Як тільки кров потрапила в вино, візьміть у праву руку ємність з магічною сумішшю і, здійснюючи лівої кругові рухи за годинниковою стрілкою над «чашею з кров’ю», прочитайте сильний заговір на менструальну кров:

«Як кров мою отопьешь, волю свою віддаси. Моєму Слову покоришься, до землі переді мною вклонишся. Пані твоєю я буду з цього дня, а ти будеш покірний раб для мене. Амінь. Амінь. Амінь».

Після начитки вилийте заговорену кров у пляшку з вином і закупорьте її. На цьому основний етап привороту на місячну кров закінчений. Тепер жінці залишається лише пригостити чоловіка магічним напоєм і чекати результатів своєї роботи. Як тільки ваш улюблений чоловік вип’є заговорене вино – приворот почне діяти.

Приворот на фотознімок

Приворот на місячну кров на фотографію – це, свого роду, «дистанційне» вплив, при виконанні якого вам не доведеться «опаивать» чоловіка. Для проведення ритуалу вам знадобиться свіже фото чоловіка, свічка червоного або білого кольору і невеликий шматок червоної тканини. Добре, якщо це буде відріз від вашої вживаного одягу. Обряд проводять на фазі зростаючого Місяця в нічний час. Краще, якщо вдень ритуалу буде субота.

Кров місячних для проведення привороту повинна бути свіжою. Тепер поговоримо про те, як зробити приворот на місячну кров. При світлі свічки покладіть перед собою фотознімок чоловіка і спробуйте візуалізувати його образ. Чим виразніше у вас це вийде, тим сильніше буде приворот. Зібрану менструальну кров помістіть в невелику ємність і поставте на стіл поруч зі свічкою та зображенням чоловіка.

Далі змочіть мізинець лівої руки в крові і накресліть на лобі і в області серця чоловіка на його фото хрест. При цьому слід читати заговір:

«Всю силу роду до себе закликаю, кривавим хрестом чоло твоє ім’я жертви) осеняю. Відтепер я (ім’я жінки) панувати долею твого (ім’я жертви) бажаю, в усьому мені (ім’я жінки) коритися тебе (ім’я жертви) заклинаю. Кривавий хрест на грудях твоєї (ім’я чоловіка) креслю, в серце твоєму (ім’я жертви) любов до мене (ім’я жінки) розпалити хочу. Нехай вогнем вона жарким палає, все єство твоє ім’я жертви) наскрізь пропалює. Слово сказано, що справу зроблено».

На цьому, власне, обряд привороту на місячну кров на фото закінчений. Після прочитання заговору вам потрібно лише загорнути знімок в заздалегідь підготовлену тканину. Далі сховайте згорток у такому місці, де його ніхто не знайде.

Особливості приворотів на місячні

Популярність приворотів на місячні пов’язана з тим, що дані дії з легкістю зможе зробити будь-яка жінка самостійно. При цьому приворожити можна практично будь-якого чоловіка, незалежно від його статусу, віку і сімейного стану. Це досить сильний і «швидкодіючий» приворот, який не завжди можна зняти, не те що самостійно, але і за допомогою фахівця. Все це йде в «плюс» подібних обрядів.

До «мінусів» ритуалів на місячні можна віднести їх невеликий термін дії і серйозні наслідки, як для однієї, так і для іншої сторони. «Термін придатності» приворотів на місячні складає від одного місяця до півроку тому якщо замовник хоче тривалих відносин з жертвою, то цей обряд йому потрібно буде повторювати через певні проміжки часу. Ні для кого не секрет, що приворотні обряди, в яких в якості інгредієнтів використовують біоматеріали людини, перебувають «у веденні» чорної любовної магії. І приворот на місячні, в цьому плані не є винятком. Тому жінка, яка вирішила приворожити чоловіка таким чином, повинна повною мірою віддавати собі звіт у всіх можливих наслідки привороту на місячну кров.

Наслідки

Тепер перейдемо до самого неприємного моменту в привороти на місячні – до їх наслідків. Якщо називати речі своїми іменами, то приворот на місячну кров – це порчі. А від порчі, як відомо, нічого хорошого чекати не доводиться. Якщо ви коханка, і ви вирішили приворожити одруженого чоловіка, втомившись чекати, коли ж він, нарешті, кине дружину і піде до вас, то будьте готові отримати масу неприємностей.

Може бути, ваш чоловік на деякий час і охолоне до своєї законної дружини і перемкне свою сексуальну увагу на вас, але це буде лише на рівні ліжку. В емоційному плані, як він любив свою «другу половинку», так і буде любити. Одна частина його «я» буде тягнутися до вас, а друга залишиться в сім’ї. Всі суперечності, які будуть роздирати його душу і розум виллються в агресію і постійні нервові зриви – а воно вам треба? В результаті ви отримаєте злого на весь світ людини, який згодом буде звинувачувати вас у всіх своїх невдачах.

Якщо ж ви жінка, яка вирішила приворожити загуляк або охладевшего чоловіка, то не варто себе тішити мислю», що правда за вами, і ви маєте право впливати на волю іншої людини. В цьому випадку вам також не уникнути наслідків від застосування любовної магії. Навіть, якщо ви молода дівчина, яка хоче з допомогою привороту на місячні добитися уваги із боку «сподобався» хлопця, то і в цьому випадку наслідків вам не минути. Розглянемо докладніше, про які наслідки йде мова.

Наслідки для чоловіка — жертви:

 • Першою ознакою наявності привороту на місячні є погіршення здоров’я приворожену. Той, хто зазнав його дії, може відчувати слабкість, запаморочення. Часто таких людей долає безсоння або регулярно «відвідують» нічні кошмари. У чоловіка можуть розвинутися різні небезпечні для життя хронічні захворювання. Не виключена ймовірність летального результату.
 • Удар може припасти на статеву сферу представника сильної половини людства. У нього можуть початися проблеми з дітонародженням і імпотенцією.
 • Чоловікові, якого намагалися привернути на місячні, загрожують різні психічні захворювання. У кращому випадку це — депрессионные стану або підвищена агресивність. У гіршому – важкі психічні недуги.
 • Ще одним важким наслідком приворотів на місячні є алкоголізм та інші шкідливі звички».
 • На того, хто піддався впливу любовної магії, може «посипатися» різні напасті. Йому загрожують невдачі в бізнесі та особистому житті, нещасні випадки і сварки.
 • Наслідки для жінки – замовника:

 • Жінці, яка зважилася зробити приворот на місячні, загрожують проблеми зі здоров’ям. В основному вони можуть стосуватися статевої сфери, аж до безпліддя.
 • Нерідко жінку наздоганяють проблеми в особистому житті, при цьому, не важливо, яка причина спонукала її зробити приворот на свого коханого. У деяких випадках дівчині може загрожувати «вінець безшлюбності».
 • «Відповісти» за приворот можуть діти жінки, а також її кровні родичі аж до «сьомого коліна».
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: