Як зробити приворот на зростаючий місяць

Всі ритуали любовної магії підпорядковані певним законам, від дотримання яких залежить результат кожного з них. При проведенні магічних обрядів враховується буквально все: фаза Місяця, день тижня і навіть число і місяць. Є особлива категорія впливів, які проводять на Різдво, на Великдень або на Трійцю. Ми ж розглянемо, як «за правилами» зробити приворот на зростаючий місяць на любов чоловіка.

Зміст:

Як зробити приворот на зростаючий місяць

Приворот на зростаючий місяць

Магічна сила Місяця

Ні для кого не секрет, що Місяць, як найближча до Землі планета, чинить величезний вплив на всі земні процеси і явища. Її рух враховують не тільки астрологи, але і садівники, лікарі і навіть економісти. Не «відстає» в цьому плані і любовна магія. Як відомо, існує чотири місячні фази:

 • Молодик.
 • Період зростаючого Місяця.
 • Повний місяць.
 • Старий місяць.
 • Розглядаючи детально ці періоди, можна з упевненістю говорити про те, що кожен з них по-різному впливає на життя людини. Так, фаза молодика символізує зародження чогось нового. Місяць у цей період омолоджується перед тим, як здатися в повній своїй красі. Молодик – слушний час для ритуалів, пов’язаних з виконанням заповітних бажань, оновлення життя, очищення тіла і розуму». Це той період, коли все старе вже пішло, а нове ще не зародилося, тому саме ця фаза нічного світила сприяє «запуску програм на виконання бажань, навіть самих нездійсненних.

  У фазі зростання, який знаходиться в проміжку між третім днем після молодика і днем, що передує повного місяця, Місяць входить в повну силу. У цей період «виходять» ритуали, спрямовані на залучення грошей, уникнення фізичних та психологічних недуг, відновлення краси і привабливості. Це самий відповідний проміжок часу, для того, щоб людина змогла внести корективи у своє особисте життя і, навіть знайти сімейне щастя. На наростаючу Місяць прийнято робити привороти на любов чоловіка або жінки. У цей період можна повернути колишні почуття і здобути нові.

  На фазі повного місяця нічне світило постає перед нами у всій своїй красі. В цілому цей період триває три дні. Він включає в себе день до точної дати повного місяця, день повного місяця і день після нього. Повня – найбільш вдалий час, щоб виготовити захисний талісман, зробити сильний магічний обряд на залучення любові або відновлення здоров’я. Шалений викид енергії в навколишній простір у ці дні сприяє тому, що саме на фазі повного місяця читають самі сильні молитви і творять самі чорні і потужні магічні обряди.

  Фаза, на якій Місяць від повного свого стану йде до молодика називається періодом зменшення. У цьому проміжку часу прийнято здійснювати обряди, спрямовані на позбавлення від того, що вже не потрібно. У період спадання нічного світила можна позбутися від шкідливих звичок і тривалої хвороби. Це найвдаліший час для того, щоб розірвати старі зв’язки і стосунки, що вичерпали себе. У молодика прийнято «битися» з порчі, навроченим і приворотами, які отруюють життя людини і його близьких людей.

  Обряд з фотознімком

  Розглянемо, як зробити сильний приворот на зростаючий місяць на любов чоловіка, використовуючи його фото. За відгуками людей, що вже «опробовавших» його, це досить потужний, але в той же час простий обряд, який будь-яка жінка зможе зробити в домашніх умовах. Щоб провести ритуал з фото, вам потрібно буде підготувати знімок вподобаного хлопця, червону або білу свічку, три монети будь-якого номіналу і невеликий відріз червоної або білої тканини такого розміру, щоб у нього можна було загорнути заготовлене фото. Що стосується фотознімку, то він повинен бути відносно свіжим, з чітким зображенням і добре проглядаються очима жертви. Чоловік на фотографії повинен бути зображений без нікого», тобто в самоті.

  Найкращим часом для проведення ритуалу з фото вважається часовий проміжок між північчю і трьома годинами ночі. Обряд вам доведеться робити в три етапи, тобто на повне його проведення у вас піде три ночі. В першу ніч, залишившись в кімнаті «без нікого», запаліть свічку і покладіть перед собою фото вашого коханого. Тепер увага, це найважливіше — вам потрібно дуже добре сконцентруватися, викинути з голови всі сторонні думки і сконцентрувати свою увагу виключно на тому, хто вам доріг.

  Подивіться в очі коханому і уявіть, що він перебуває в цей момент поруч з вами в кімнаті. Спробуйте вселити чоловікові те, чого ви хочете від нього добитися. Для цього можна трохи пофантазувати, малюючи в своїй уяві картинки вашого щасливого спільного життя або бурхливих сексуальних відносин. Коли ви відчуєте, що контакт налагоджений, можна приступати до «другого відділення» ритуалу.

  Візьміть монету і, тримаючи фото в руці, вийдіть на вулицю на перший найближчого перехрестя чотирьох доріг. Станьте в центрі перехрестя і прочитайте наступний заговір:

  «Місяць-братику, ти високо гуляєш, все бачиш, все знаєш. Перед тобою я голову схилю, прохання мою виконати молю. Зазирни Місяць-братик ти милому моєму (ім’я коханої людини) у вікно, розкажи, що бути йому лише зі мною (ваше ім’я) долею судилося. Нехай привижусь я йому уві сні, нехай відтепер він думає тільки про мене. Нехай від любові серце страждає, а стегна від бажання до мене вогнем палають. Золотою монетою тебе Місяць-братик одарю, за милість до мене віддячу».

  Після цих слів киньте монетку правою рукою через ліве плече, вимовте «Бути того, як я сказала» і відразу ж йдіть додому, не обертаючись і ні з ким не вступаючи у розмови. Будинки погасіть свічку, загорніть фото в тканину, покладіть згорток під подушку і лягайте спати.

  В наступну ніч, в той же самий час, обряд в точності повторюється. На третю ніч після того, як ви виконали «маніпуляції» на перехресті, загорніть фото чоловіка і зробіть на згортку три вузли. При цьому слід читати слова заговори:

  «Потрійний печаткою запечатано, від усіх надійно заховано. Печатки ті нікому не зламати, заговір мій нікому не зняти».

  Потім сховайте згорток подалі і нікому не кажіть про те, що ви робили приворот. Свічку гасити не треба – хай вона догорить до кінця.

  Ранок від свічкового воску вам потрібно буде якнайшвидше позбутися — винесіть його з дому і закопайте в землю або киньте у водойму з проточною водою. На перший погляд, приворот на фото здається цілком нешкідливим, але це далеко не так. Його негативні наслідки можуть торкнутися, як жертви, так і самого замовника, тобто вас. Це можуть бути проблеми зі здоров’ям, проблеми в особистому житті, розлади в психологічному плані. Тому, перш ніж зважитися зробити ритуал, добре зважте на те, що ви придбаєте у випадку удачі і те, що ви втратите в результаті, коли на вас «обрушаться» всі негативні наслідки від впливу.

  Ритуал з ниткою

  На зростаючому місяці в домашніх умовах можна зробити приворот на нитку. Для його проведення вам потрібно придбати моток бавовняних чи вовняних ниток червоного кольору і три білі свічки. Приворот чоловіки на зростаючий місяць на нитку вимагає від того, хто його робить вміння добре концентруватися на кохану людину і своє бажання завоювати його серце. Якщо ви в цьому плані не цілком упевнені в собі – скористайтесь зображенням чоловіка, воно допоможе вам постійно «тримати в голові» його образ.

  Проводити ритуал потрібно на зростаючому місяці після півночі, залишившись «з собою наодинці», без «зайвих очей». Щоб мінімізувати можливі наслідки застосування любовної магії, точно виконуйте всі вказівки, не допускаючи «відсебеньок». Якщо ви морально і фізично готові – приступимо до справи. Для початку запаліть свічки і поклали їх на стіл у формі трикутника, в середину якого можна покласти фотознімок «об’єкта пристрасті».

  Поставте свій стілець в таке місце, щоб ви перебували на рівні однієї з трьох свічок. Потім візьміть у руки нитку, довжина якої не повинна перевищувати тридцяти сантиметрів і, зав’язуючи на ній вузол, починайте читати слова заговори:

  «Вузлик я (ваше ім’я) зав’яжу – милого (ім’я коханої людини) до себе (ваше ім’я) приворожу. Міцно нитка я (ваше ім’я) затягну – накажу милому (ім’я коханої людини) любити мене одну. Вузлик мій нікому не розв’язати, заговір мій нікому не зняти».

  Далі слід пересунути стілець таким чином, щоб бачити другу свічку і, зав’язуючи новий вузлик, читати заговір знову. Потім ви знову пересуваєте стілець до решти третій свічці, зав’язуєте третій вузол, не забуваючи, при цьому, читати все той же заговір.

  Після того, як три вузлики зав’язані, покладіть нитку під свою подушку і лягайте спати. Свічки хай горять до ранку. Зі сходом Сонця акуратно зберіть віск від згорілих свічок, загорніть його в тканину і винесіть із будинку. Ниточку з вузликами зберігайте в затишному місці і нікому її не показуйте і ні в якому разі не розказуйте про те, що поводили обряд. З «умовами» вузликової магії, приворот буде діяти до тих пір, поки «жива» ниточка і не розв’язані вузлики, які ви можете час від часу підтягувати.

  Приворот на кільце

  Розглянемо, як на зростаючому місяці в домашніх умовах зробити сильний ритуал на повернення чоловіка. Цей обряд підходить для ситуацій, коли ви знаєте, що у вашого чоловіка є коханка, але він поки з вами не розлучився. Для проведення ритуалу вам знадобиться ваше обручку, червона або біла свічка, невелика ємність і джерельна вода. На зростаючому місяці після півночі запаліть свічку і налийте в ємність джерельну воду. Потім зніміть з пальця свою обручку і опустіть його у воду.

  Поки кільце знаходиться у воді, прочитайте слова заговори:

  «Як джерельна водиця на кільце моє зверху зайшла, так знизу вийшла, мій суджений (ім’я чоловіка) з дому пішов, і той годину повернеться до мене (ваше ім’я). Не бувати йому (ім’я чоловіка) з розлучницею проклятої, не переживати. Без мене (ваше ім’я) не днювати йому (ім’я чоловіка), не ночувати. Як моє колечко на палець до мене (ваше ім’я) повернеться, так серце милого (ім’я чоловіка) любов’ю і тугою по мені озветься. Бути так, як я сказала».

  Після начитки візьміть кільце і надіньте його собі назад на палець. Потім лягайте спати, але не гасіть свічку і воду не виливайте. Ранок зберіть віск зі свічки, покладіть його в ємність з водою і винесіть її на вулицю. Там закопайте всі «інгредієнти» обряду це під деревом.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: