Як зробити приворот самостійно?

Ми часто намагаємося тим чи іншим способом вплинути на нашу долю. В даний час існує маса методів змінити своє особисте життя в потрібне русло. Можна зустріти безліч людей – псевдо магів, які пропонують свої послуги. З великою ймовірністю, вони просто візьмуть з вас гроші, а результату так і не буде, тобто їх пропозиція — не більше, ніж обман. Чи ж варто спробувати свої сили в магії і дізнатися, як зробити приворот на кохану людину самостійно вдома без фінансових витрат і будь-яких ризиків. Дізнаємося про техніку проведення більш докладно.

Зміст:

Як зробити приворот самостійно?

Як зробити приворот людини

Що являє собою приворот

Приворот – це любовний магічний обряд, який змушуючи жертву обряду відчувати по відношенню до вас прихильність і необхідність бути поруч. Хоча є деякі різновиди приворотів, наприклад, грошові, на народження дівчинки або хлопчика, привороти на схуднення або на удачу, це далеко не весь перелік варіантів. Ними зазвичай користуються жінки, заради своєї любові або для того, щоб допомогти подрузі, сина, батька чи брата, щоб повернути любов у їх житті, усунути суперницю. Дані обряди здавна використовуються, впливаючи на чужі долі. Примітно те, що їх можна виконати, як з допомогою допомоги професіоналів, так і самостійно, чітко дотримуючись інструкцій по техніці проведення.

Варто відразу сказати, що магічні любовні привороти умовно ділять на дві категорії:

Вони відрізняються за силою впливу, з того, як саме буде відбуватися приворотный ритуал, а також безлічі інших параметрів. Звичайно, коли ми говоримо про білої магії, то уявляємо добре чарівництво, яке працює тільки на благо. Чорна ж магія асоціюється з кладбищенскими приворотами, кров’ю, землею і шепотками, виконаними злістю і ненавистю. Чи це Так, дізнаємося далі, більш докладно розібравшись в питаннях відмінності білих і чорних приворотів на любов.

Відмінності між чорними і білими приворотними обрядами

Білі привороти варто використовувати тільки в тому випадку, якщо об’єкт магічного впливу не налаштований до вас негативно, тобто ви повинні знаходитися, як мінімум, в приятельських стосунках. В іншому випадку, ритуал не буде мати ніякого значення. Прочитавши особливі слова, ви зможете змусити звернути почуття іншої людини, перетворивши їх в любовну прихильність. Однак варто розуміти, що білі привороти не діють остаточно і безповоротно, їх дія не має тривалої сили. Швидше за все, вони потрібні для того, щоб підказати і правильно направити, ніж зомбувати і прив’язати назавжди.

Чорна магія відрізняється від білої тим, що діє більш жорстко, при неправильному і невмілому використанні вона може нашкодити, як вам, так і того, на кого спрямована дія ритуалів. Її дію можна порівняти з магією вуду, де людиною керують, як лялькою. Любовні почуття можна викликати практично в будь-якій людині, так як стирається воля і бажання жертви. Як тільки магія вступить у свої законні права, бажання жертви будуть повністю залежати від вас, від того, як ви захочете керувати підлеглим чоловіком або жінкою.

Варто сто разів подумати, перш ніж приступати до читання настільки сильних обрядів, так як релігія вважає це великим гріхом. Навіть якщо вам вдасться вдало побудувати особисте життя, велика ймовірність того, що це обернеться боків, адже в нашому житті за все потрібно платити. Тому далі мова піде тільки про білих привороти, які можна без побоювання читати самостійно в домашніх умовах.

Читаємо заговір на свічки

Даний ритуал читається виключно на церковні свічки. Судячи з численних відгуків, даний приворот вважається ефективним і досить вдалим. Для його проведення підійдуть будь-які церковні свічки, не залежно від їх розміру. Однак віддати перевагу краще тим, які зроблені з воску, а не з парафіну, а також були придбані в церкві або храмі. Необхідна кількість – дві штуки.

Візьміть свічки в руки і, подібно плетіння волосся, переплетіть їх між собою максимально щільно. Звичайно, щоб зробити любовний приворот це було простіше, краще вибрати тонкі свічки. Під час плетіння говорите такі слова:

«Слова кажу, тебе з собою заплету, будь моїм, як віск у свічки, хто, якщо не ти мене розумієш. Допоможіть мені свічки, любов знайти».

Після того, як заклинання буде виголошено, запаліть гніт, нашіптуючи наступне:

«Горить вогонь, любов розгорається, хто зі мною — той і залишиться моїм».

Як тільки вогонь згасне, потрібно загорнути недогарки в чисту білу тканину і сховати так, щоб об’єкт читання заклинання їх ніколи не виявив.

Привороти на місяць

Місяць часто стає безпосереднім учасником» потужних магічних ворожінь, замовлянь, шепіт і так далі. Чому так відбувається? Справа в тому, що здавна вважається, що небесне світило, перебуваючи в певній стадії (повний місяць, місяць місяць або щербатий місяць), може сприяти швидкому дії, а також більш глибокого ефекту.

Наведемо приклад привороту, який потрібно читати на зростаючий місяць. Для його прочитання не потрібні ніякі додаткові предмети — тільки ви і непохитне бажання бути поруч з коханою людиною (хлопцем або дівчиною). Встаньте перед дзеркалом вночі так, щоб на ваше відображення падало місячне світло, в цей час промовляти такі слова пошепки там, де стоїте:

«Місяцем я осяяний (осяяна), любов’ю окрилений (окрилена), нехай більше не один (одна), а в союзі стану міцно жити».

У цей час треба намагатися побачити в дзеркалі не тільки себе, але і вашу другу половинку. Також позитивно впливатиме на успіх проведеного привороту, якщо вам вдасться зустрітися з коханим або коханою незабаром після читання заклинання.

Привороти з читанням на яйце

Яйце досить часто використовується в магічних обрядах. Справа в тому, що воно символізує нове життя і зародження нових почуттів. Також яйця можна знайти в холодильнику будь-якої господині, що значно спрощує проведення любовного ритуалу. Дізнаємося про те, як можна приворожити на яйце.

Перший ритуал

Важливо, щоб на яйці не було тріщин або сколів, щоб воно не було затхлим, інакше ефект від обряду не проявиться. Під час того, як ви будете виконувати вищеописані маніпуляції з яйцем, говорите такі слова:

« Іду я по полях, по лісах, про тебе думки несу. Нехай у твоєму серці для мене місце знайдеться, хто, якщо не ти зі мною залишиться. Допоможіть мені коханою (коханим) стати».

Коли слова будуть прочитані, намотайте на палець вільний кінець червоної нитки і опустіть яйце у воду. Після цього повторіть заклинання ще раз. Якщо цієї ночі вам присниться коханий або кохана жінка, обряд пройшов вдало і приворот здійсниться.

Другий ритуал

Для його проведення вам знадобляться:

Коли всі необхідні предмети будуть зібрані, почніть обряд. Свічки потрібно встановити на стіл, за свічками ставлять воду. В руках у вас повинна знаходитися особиста річ обранця чи обраниці. Говорите такі слова:

«Твоєю половиною стати я хочу, серце твоє кохання я пошлю. Нехай наші долі в єдину сплетуться, в різні боки ніколи не розійдуться».

Після цього потушкуйте свічки, розбийте яйце на річ об’єкта обряду і намалюйте уявне серце пером. Потім потрібно закопати всі магічні предмети біля будинку, помити руки і витерти їх новим хусткою.

Третій варіант

Привороти з використанням яєць часто читають під час Пасхи. Звичайно, в таких ритуалах в хід йдуть не звичайні яйця, а великодні, тобто ті, які були освячені в церкві. Справа в тому, що такі великі свята дають додаткову силу згори. Отже, для великоднього особливого ритуалу вам знадобиться сім забарвлених великодніх яєць. Примітно те, що магічні слова читаються не один раз, а сім – на кожне яйце.

«Благословення прошу на мою любов, нехай полюбить мене так, як я його (її) люблю. Амінь, амінь, амінь».

На наступний ранок потрібно піти на кладовище та покласти на саму недоглянуту могилку, за якою давно ніхто не доглядає. Обов’язково запам’ятайте ініціали тих людей, які схоронены у цій могилі. вам потрібно буде сходити в церкву і замовити по них службу, щоб заспокоїти їх душі.

Приворот на їжу

У любовних приворотів часто використовується їжа. Сенс таких обрядів полягає в тому, що той чоловік, на якого читається магічний текст, повинен буде з’їсти ту їжу, яка перебувала під впливом магії. В принципі, може використовуватися будь-яка їжа, але, найчастіше, вибір падає на сіль або цукор.

Візьміть в руки щіпку солі або цукру, потім прочитайте пошепки такі слова:

«Сіль (цукор) сиплю я, білий, як сніг, хай твої почуття будуть такими ж чистими і світлими, немає сенсу жити не разом. Люби мене, як я тебе».

Даний продукт, цукор або сіль, потрібно використовувати для приготування їжі для коханої людини. Як зрозуміти, що приворот спрацював? Вже після першого страви в цей же день ви побачите, що він дивиться на вас вже іншими очима.

Заговариваем напій

Не тільки їжу можна використовувати для проведення приворотних обрядів. З такою ж частотою для привороту застосовують напої – воду або іншу рідину. З-за того, що привороти з питвом застосовуються досить часто, з’явилося стійке вираз про те, що людину обпоїли. Це означає, що магія почала діяти і приворот пройшов вдало. Що потрібно для того, щоб заговорити воду або будь-який інший напій? Потрібно налити рідину в заздалегідь підготовлену пляшку з максимально вузьким горлом. Тримайте обидві долоні над нею і промовте наступні слова:

«З кожним ковтком ти відчуєш мою любов, захочеш поруч бути і моїм (моєю стати. Поки будемо ми разом, доля світлою буде, вести за собою стану тебе».

Потім всіма правдами і неправдами потрібно дати заговорений напій жертві, тільки так чаклунство спрацює.

Особливості самостійного проведення

Перш ніж приступати до читання магічного ритуалу, потрібно зважити всі за і проти і вирішити для себе, чи дійсно це той самий чоловік, який вам потрібен. Ви повинні віддавати собі звіт в тому, що ви втручаєтеся в долю чужої людини, тому робити це без гострої потреби однозначно не варто. Навіть якщо у вас є найменші сумніви, краще відкласти проведення ритуалу на якийсь час, щоб перевірити почуття.

Взагалі існують деякі правила самостійного проведення приворотних ритуалів, які варто дотримуватися, щоб не заподіяти нікому шкоди:

 • Ніколи не проводьте ритуал привороту, якщо жертва знаходиться в стані хвороби. Якщо ви вчините інакше, порчі від магії може погіршити перебіг хвороби, чи в неї просто не буде сенсу. Також є ймовірність того, що ви завдати шкоду собі.
 • Важливо дотримуватися конфіденційності під час проведення ритуалу, інакше є ймовірність того, що магія не подіє. Мало того, що не повинно бути людей – свідків проведення ритуалу, також рекомендується відключити телефони, радіо і телевізори, щоб жоден сторонній звук вам не заважав.
 • Обов’язково потрібно закрити тканиною всі дзеркала, навіть найменші. Винятком є лише ті випадки, коли дзеркало необхідно для проведення обряду, немає сенсу його закривати.
 • Перш, ніж приступати до магічних дій, потрібно очиститися, як фізично, так і духовно, тобто прийняти душ і прочитати найсильнішу молитву. Одяг на вас також повинна бути чистою, або нової, що краще.
 • Після закінчення читання потрібно обов’язково випрати всю одежу, яка була на вас одягнена під час привороту. Це потрібно для того, щоб вся енергія, яку вдалося вивільнити, не залишилася на вас і не відбилася побічним негативним дією.
 • На закінчення варто сказати про те, що навіть найсильніші приворотні обряди безпосередньо залежать від того, скільки віри і сили в них вкладено. Таким чином, ваші думки повинні бути чистими, а наміри щирими, ніщо і ніхто не повинен вас відволікати, тільки так вдасться достукатися до серця іншої людини, відкривши його почуття тільки для вас.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: