Приворот в домашніх умовах

У любовній магії особливою популярністю користується приворот в домашніх умовах. Це може вирішити безліч особистих проблем: поліпшити відносини з коханою людиною, якщо ви віддалилися один від одного або допомогти розташувати до себе предмет зітхань. Точно сказати, яким по силі вийде приворот в домашніх умовах – складно. Кожна людина володіє особливим енергетичним полем. Все залежить від бажання, прагнення, настрою.

Зміст:

Приворот в домашніх умовах

Приворот в домашніх умовах

Єдиною проблемою, яка може стати перешкодою є відсутність правильної інформації або її недолік, тому перед тим, як приступити до ритуалу, потрібно все ретельно вивчити та підготувати необхідні атрибути для проведення обряду. Як краще читати, який ритуал дуже хороший розглянемо в статті далі.

У чому відмінність білого і чорного привороту?

Практикуючі маги радять уважно читати ритуальні слова і розглядати опис обряду. У ритуальних словах обрядів чорної магії, в основному, завжди присутні фрази: «сохнути, присушиваю, буде страждати, без мене світ білий буде не милий і інше». Такий приворот увазі сильне пригнічення волі в людині, що нерідко має плачевні наслідки не тільки для привораживаемого, але і для виконавця. Побічні дії привороту проявляються для об’єкта:

Чорний обряд завдає шкоди не тільки привораживаемому і виконавця, але і всім, хто знаходиться з ними в тісному енергетичної зв’язку. Як би те ні було, всі люди пов’язані між собою невидимою ниткою. Наприклад, мати пов’язана зі своїми дітьми, в парах, де присутні гармонійні стосунки, найчастіше, дружини відмінно відчувають настрій один одного. Порушуючи зв’язок і пригнічуючи чужу волю, біополе виконавця стає в рази слабкіше, всі сили і енергія направляються на предмет жадання і тоді організм стає відкритим для різноманітних впливів ззовні. В людині, його організмі, з’являються хвороби. Проявляється це у вигляді застуди, проблем з потенцією/фригідністю.

Біла магія має своєю метою не прив’язати насильно людину, а зробити расклеивающиеся стосунки міцнішими, звернути увагу, дати поштовх до знайомства. В білих заговірх ви не знайдете послань потойбічних істот, тому і наслідків не буде. Білий домашній приворот дарує надію на відродження відносин, допомагає підготувати грунт для розвитку. Однак, немає жодних гарантій, що результат буде позитивним. Любов розгориться, якщо до цього є кармічні передумови. Саме такі привороти рекомендується проводити початківцям.

Присушка «білого кольору»

Беломагические привороти в домашніх умовах досить прості у виконанні. Одне з найпростіших дійств – це присушка на порозі. Для нього знадобиться звичайний віник, яким вже давно подметается ваш будинок, а вірніше всього лише два його прутика. Тримаючи їх у руках, подумайте про хлопця, сконцентруйтеся на його образі, згадайте все, що ви відчуваєте поруч з ним, а потім прочитайте будь-яку відому вам молитву. Біля порога об’єкта потрібно покласти прутики – зробіть це опівночі. Коханий повинен, виходячи зранку з дому, переступити через них.

Ще один легкий приворот в домашніх умовах можна зробити, заговоривши будь-який безалкогольний напій, наприклад, тепле молоко або чай. Підготуйте, напій і читайте такий заговір:

«Господи, Ісусе, допомогою своєї мене (ваше ім’я) благослови. Дай сил упоратися з рабом Божим (ім’я), нехай дивлячись на любов мою, так само сильно мене любить. Допоможи мені зробити так, щоб додому завжди його тягнуло, шляхи-доріжки до чужих домівках закрий. Прошу допомоги для благої мети. Амінь».

Зміст заговорювання напою полягає в тому, щоб людина вклала всю душу і всю свою любов до слова. Сила слів дуже велика і дійсно в люблячому людині відкривається сила, яка може просто гори згорнути своїм енергетичним посилом. Цей ритуал можна провести один раз або ж повторювати три вечори поспіль. Цей спосіб відмінно підходить вже сформованим парам для внесення гармонії у відносини.

Як зробити, щоб людина без вас сумував?

Приворот в домашніх умовах на нудьгу можна зробити, якщо посеред ночі подивитися у вікно, прочитавши такий заговір:

(ім’я заговариваемого), піди до мене, до мого ганочка, порогу, по слідах моїх пройди. Тепер тобі моїм. Мої Слова міцні, їх не розірвати, не розтоптати».

Сильний приворот в домашніх умовах – це присушка на червону нитку. Цей ритуал також є передбаченням. Для його проведення знадобиться моток червоних ниток, не дуже тонких. Намотуючи кінчик на вказівний перст, читати заговір:

«Нитка червона крутиться в’юком, так і раб божий (ім’я) буде солодко знемагати, біля мене витися, до тіла мого хотіти доторкнутися, тягнутися всім серцем і душею. Як на лик святий чоловік православний молиться, так і йому без мене нудьгувати, не веселитися, спокій і радість втратити. Моє Слово вірне, міцне, кам’яне. Амінь».

Після цього зняти з пальця мотузочку і змотати назад в клубок. Трактування розвитку майбутнього ваших відносин буде залежати від процесу намотування:

Сильні, швидкі привороти

Одним з найбільш затребуваних вважається приворот за один день. Такого плану привороти робити самостійно не рекомендується. Допустивши найменшу помилку, можна зіпсувати карму собі і жертві, а результат буде нульовим. Сильний заговір по фотографії роблять, коли потрібно викликати відповідну реакцію на свої почуття і зберегти результат на тривалий час. Ідеальний варіант, коли відносини вже існують, їх відсутність сильно ускладнить роботу.

Для проведення ритуалу потрібний знімок, на якому зображений об’єкт в повний зріст. Бажано роздрукувати його на папері, натуральний матеріал підсилює дію. На знімку має бути чітко видно обличчя, особливо очі. Також для обряду потрібна помаранчева воскова свічка. Слід пам’ятати про те, що приворот за один день відноситься до чорної магії і вимагає відкупу. На стіл ставлять світоч, підпалюють його. Поруч слід покласти фото, на яке встановити кубок з водою і трьома пучками солі. Тримаючи витягнуті руки над кубком, починайте вимовляти заговір:

«Я (ім’я) з допомогою світла і темряви заговорюю, закликаю тебе (ім’я об’єкта), щоб як вода в цьому кубку вичерпається, висохне, так зразу ти до мене прийшов, доріжку по моїх слідах знайшов».

Відразу ж після прочитання слів, слід погасити світоч і поставити кубок в тепле місце. Вимовляти заклинання потрібно м’яко, не більше трьох разів. Необхідно візуалізувати перед собою людину, до якого йде звертання. Приворот спрацює, як тільки вода висохне. По досягненні результату слід закопати використаний світоч подалі від житла, на пустирі.

Найпотужніший приворот на кладовищі використовується, в основному, якщо дружина хоче позбавитися від суперниці. У такій ситуації для початку, потрібно провести отсушку. Щоб навчитися правильно виконувати такі маніпуляції, потрібно багато досвіду і знань, тому його не рекомендовано робити необізнаним людям.

Ще однією з найшвидших, можна сказати миттєвих присушек за один день є ритуал з заговоренной кров’ю. Він використовується в крайніх випадках. Його результатом буде сильне почуття з боку жертви, однак воно буде супроводжуватися агресією, ревнощами, можливо, навіть брутальністю. Сенс методу полягає в підмішуванні заговоренной крові в їжу або питво об’єкта. Найсильніший ритуал подіє, якщо люди спілкуються, інакше гарантій практично немає.

Привороти на Івана Купала

Крім атрибутики, сил виконавця вплив на результативність має місячна фаза, час, календарні дні, час року. Найвдалішим днем, коли магія знаходить особливий вплив, є свято Івана Купала. Це свято прийшло до нас від предків язичників. Для здійснення дійства можна скористатися святковою ватрою. Велика частина людей вважає народні гуляння і стрибки через полум’я простим дурачеством, однак це далеко не так. Слід заздалегідь підійти до вогнища, і прошепотіти слова:

«Син Вогню небесного, дар Божий, до тебе я кличу, про сприяння молю. Подивися на мене, зазирни в душу, бачиш, як серце згорає. Через тебе буду стрибати, за руку коханого тримати. Покажи мені свою силу, проникни в душу його, распали в ньому почуття, приворожи. Як я без його ласк згораю, так нехай він від мене не відходить, а далеко від мене страждає, і більшої насолоди не знає, як бути біля мене, за руку тримати, очі мої люблять дивитися».

Під час гулянь потрібно умовити об’єкт стрибнути через вогонь. Чим більше разів ви зробите стрибок, тим сильніше закохатись жертва. Не слід стрибати через багаття з іншими хлопцями, інакше отримаєте багато побічних ефектів. Свято Івана Купала використовують не лише з метою привернути увагу і пробудити почуття у певної людини, але і з метою розбагатіти.

Другу найсильнішу присушку в цей день роблять при здійсненні обряду пускання вінків. На квітковий вінок слід закріпити два світоча, запалити їх і сказати:

«Водним швидкою течією річки вінок мій понесе, разом з квітами любов моя до (ім’я) допливе. Купала своїми руками дбайливо любов візьме і в серці судженого покладе. Сонце зробить мені допомогу, серце і душу його пристрастю обпече. Полюбить і він (ім’я), як я його. Вогонь наших сердець, як полум’я цих свічок нікому не загасити».

Після проголошення слів, запустіть вінок за течією. Чим далі річка віднесе його, тим більше шансів у вас з коханим на довге щасливе життя.

Привороти з допомогою магії Вуду

Є безліч способів досягти розташування в коханій людині. Одним з таких методів, який точно подіє, є ритуал з допомогою магії Вуду. Для проведення магічного дійства знадобиться лялька, яку досить просто можна зробити самостійно. Вольти робляться з природних матеріалів:

Зовнішня схожість з об’єктом не обов’язково, головне, щоб у вас були волосся або будь-який інший предмет, наповнений енергетикою об’єкта. Робити вольта слід у дванадцять годин ночі, в самоті. Біоматеріал жертви слід помістити в ляльку. Ритуал потрібно зберігати в таємниці. В процесі виготовлення вольта скажіть:

«живеш на Землі, під небом ходиш один (ім’я), а тепер будеш розділений надвоє».

Коли всі приготування закінчені, проколіть середній палець лівої руки і капніть кров’ю на ляльку, в те місце, де у неї повинно розташовуватися серце. Скажіть такі слова:

«кров’ю своєю соединю два серця. Кохання наше буде вічною і вади. Будемо навіки пов’язані, в багатстві і бідності. Хто б не намагався, не зможе нас розлучити. Не жити тобі без мене, не їсти, не пити, світу білого не бачити».

По завершенні всіх маніпуляцій, сховайте вольта подалі від чужих очей, нікому не показуйте.

Відворот від зрад

Гарне магічне заклинання здатне не тільки зруйнувати чужу сім’ю, але і зміцнити її. При підозрах на зраду, можна зробити сильний відворот від інших жінок. У період місяця, що убуває потрібно придбати упаковку голок. Зазвичай їх десять штук. Після виходу дружина з туалету, киньте в унітаз одну з голок, промовте слова:

«Було десять, стало 9, тепер одна назавжди буде моєю помічницею. Як ця голка моїй волі не може чинити опір, так і ти (ім’я) не зможеш нічого вдіяти. Дивитися дозволяю тільки в мою сторону, і ласки свої тільки мені дарувати. Як сказано, так і зроблено».

Це самий ефективний метод позбутися від невірності чоловіка. Рекомендується поєднати даний обряд з любовним приворотом, тоді його сила збільшиться в рази. Сильний обряд на нудьгу, проведений люблячою дружиною, допоможе направити чоловіка на шлях істинний. Якщо він подовгу засиджується на роботі, не поспішає додому і проводить більше часу з друзями, ніж з родиною. Мета дійства закрити доріжки і зробити відносини між чоловіком і жінкою трепетними і ніжними, як при перших зустрічах.

Як дізнатися спрацювало чи заклинання?

Сильні магічні присушки мають багато нюансів. В першу чергу, важливо пам’ятати, що будь-який вплив буде давати повернення. Повернеться до вас з торицей те, чого ви бажаєте» в людині за допомогою магії. Є багато ознак, за допомогою яких можна перевірити, а точніше відчути успіх або провал, скоєних магічних маніпуляцій. Коли приворот подіяв, у виконавця з’являться різні симптоми:

Сильні чорно магічні ритуали призводять до таких наслідків для жертви:

Проведення різного роду любовних присушек вимагає чіткого виконання загальних правил. Краще всього використовувати нешкідливі способи залучення уваги вподобаного людини, ніж відразу кидатися в крайності і переходити до радикальних заходів.

У відносинах переглянете свою поведінку, можливо, вам не складе труднощів самостійно привернути увагу коханого, без магічного втручання і ви швидко всколыхнете в ньому колишні почуття: візьміться за себе, схудну, змініть зачіску, приготуйте романтичну вечерю – все це найкращі доступні способи, якими може орудувати будь-яка жінка. В іншому ж випадку, краще читати заговір, він то точно подіє.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: