Як самостійно зробити приворот на їжу?

Приворот на їжу вважається одним з найстаріших серед величезної кількості любовних обрядів. Ритуали подібного типу, завдяки простоті виконання і хорошою «дієвості», по праву займають лідируючі позиції в рейтингу найбільш популярних приворотів любовної магії.

Зміст:

Як самостійно зробити приворот на їжу?

Приворот на їжу

Магія їжі

Ще наші далекі предки вірили, що слова і думки людини матеріальні. Вони здатні, як створювати, так і руйнувати. Саме завдяки подібним вірувань і з’явилися на світ різноманітні заговір і перешіптування, з допомогою яких люди вносили корективи в своє життя. Слово, в сукупності з певною дією, яка проводиться в особливих умовах та в чітко визначений часовий проміжок може творити чудеса.

Їжа, яку ми щодня бачимо на своєму столі, здатна дуже «чутливо» реагувати на всі зміни настрою людини, який готував її. Слова і думки під час готування можуть кардинальним чином перетворити структуру страви, перетворюючи його в ліки чи отрута. Адже недарма кажуть, що кращою приправою для будь-якої страви є любов і добрі слова. Господині знають, що одне і те ж блюдо, приготоване з одних і тих же продуктів, кожен раз виходить по-різному. Все залежить від того, з яким настроєм і з якими думками його готувати.

За цим принципом і працюють всі магічні ритуали, пов’язані з їжею. З допомогою заговори, вимовленого над тим чи іншим продуктом, можна направити думки і вчинки людини у потрібне замовнику річище». До речі, не має особливого значення, чи використовували ви їжу або питво для обряду – все, що потрапить жертві в шлунок – спрацює. Любовна магія також не залишилася в стороні» і має в своєму «арсеналі» величезна кількість різних ритуалів з їжею, серед яких можна виділити приворот на їжу на любов.

Приворот на тісто

Найпростіший, але від того не менш сильний приворот на їжу, роблять з використанням тесту для випічки. Це дуже хороший спосіб самостійно в домашніх умовах змусити хлопця, що перебуває у категорії «друг», непомітно для нього самого переміститися в категорію «супутник життя». Також приворот на тісто стане «рятівним колом» для дружини, до якої кілька чоловік охолов. Отже, все по-порядку.

Щоб створити приворот на тісто, вам потрібно буде його замісити. Робити це можна в будь-який час доби, з одним-єдиним умовою — Місяць повинна знаходитися у фазі зростання. Що стосується самого тесту, то не важливо, яким воно буде – головне, щоб «на виході» це був продукт, який напевно припаде до смаку «об’єкту вашої пристрасті». Крім тесту, є ще одне питання, що вимагає детального розгляду.

Мова йде про правильному настрої на ритуал і вмінням візуалізувати образ коханої людини. Якщо з цього приводу виникають серйозні сумніви, то для ритуалу вам потрібно буде знайти фотографію жертви. Розмістіть знімок на видному місці і постійно дивитеся на нього під час проведення обряду. Викиньте з голови всі сторонні думки і зосередитися виключно на «об’єкті зітхань». Можна «підключити» свою уяву і подумки «програти» сценки вашого щасливого сімейного життя або бурхливих сексуальних сцен.

Якщо ви відчуваєте, що готові – починайте замішувати тісто, при цьому, не забуваючи читати слова заклинання:

«Як тісто моє (ваше ім’я) податливо рук, так нехай буде слухняний (ім’я чоловіка) моїм словам (жінка). Нехай полюбить (чоловік) мене (жінка) любов’ю сильною. Нехай і вдень і вночі думає (чоловік) про мене (жінка). Хай палають його (чоловік) стегна пристрастю вогненної від бажання до мене (жінка). Нехай туга по мені (жінка) ляже на його (чоловік) серце каменем стопудовым. Хай не буде йому (чоловік) без мене (жінка) ні спокою, ні радості. Мої Слова сказані, а справу зроблено».

Читати заговір треба весь час, поки ви замішуєте тісто. Потім зробіть випічку і обов’язково почастуєте нею вашого улюбленого людини. вам це блюдо можна також є, але більше нікого їм не пригощайте.

Приворот на м’ясо

Під час приготування їжі можна зробити приворот на м’ясо. Однак варто попередити, що це досить небезпечний ритуал, наслідки якого можуть бути «поганими», як для жертви, так і для замовника привороту. Послідовність дій у даному обряді наступна. Під час приготування печені візьміть шпильку, проколіть безіменний палець своєї руки і видавіть кілька крапельок крові на м’ясо, примовляючи:

«Кров від крові, плоть від плоті, вирушай до (чоловік). Любов до мене в серце його розпали, тугу-печаль на нього наведи. Нехай (чоловік) мучиться, страждає, нехай від бажання до мене вогнем згорає».

Після чого вам потрібно пригостити своєю куховарством коханої людини.

Обряд з сіллю

Приворот на їжу може бути зроблений за допомогою заговоренной солі, якою ви будете солити страви, призначені для вашого хлопця або законного чоловіка. Заговорюють сіль у фазу зростаючого місяця вночі після півночі. Для проведення ритуалу в домашніх умовах вам потрібно буде придбати пакет звичайної солі і білу свічку. Ще підготуйте маленький мішечок або невелику ємність, куди ви будете зсипати заговорену сіль.

У призначений час запаліть свічку, візьміть жменю солі і починайте читати на неї заговір:

«Як не жити людині без солі, так і тобі, Раб Божий (ім’я хлопця) не прожити без Раби Божої (ім’я)».

Таким чином можна, якщо це необхідно, заговорити всю пачку солі, наговаривая по черзі на кожну жменю. Заговоренную сіль залиште на столі до ранку, а не гасіть свічку. Вранці свічковий віск винесіть із будинку і закопайте, а заговорену сіль поставте в зручному місці і завжди використовуйте її, готуючи їжу для коханої людини.

Кожен раз, коли ви під час приготування їжі будете солити страви, тихенько приговаривайте:

«Сіль в їжу, любов у серці».

Постійно користуючись таким «прикормом», цілком реально відновити зіпсовані відносини і навіть повернути любов чоловіка. Через деякий час, коли ваш «стратегічний запас» заговоренной солі вичерпається, можете знову провести ритуал. В якості основного інгредієнта цього обряду можна використовувати заговорену четверговий сіль, яку роблять перед Великоднем в ніч на Чистий Четвер.

Приворот на питво

Найвідомішим і сильним приворотом на питво є ритуал з місячними. Цей приворот відноситься до «когорти» чорних і небезпечний своїми досить серйозними наслідками. Простота виконання приваблює до ритуалу на місячну кров багато охочих, які не цілком віддають собі звіт в тому, чим їм доведеться за це заплатити. Наслідками подібних приворотів можуть бути:

 • Проблеми зі здоров’ям. Для чоловіків це – алкоголізм, імпотенція, психічні розлади. Для жінок – проблеми з дітонародженням, гінекологічні хвороби.
 • Проблеми особистого характеру, які можуть включати невдачі в любові і навіть «вінець безшлюбності».
 • Психічні розлади, депрессионные стану, невмотивована агресія, нічні кошмари, галюцинації.
 • Невдачі в житті і роботі, нещасні випадки.
 • Обряд на менструальну кров прийнято проводити у період, коли Місяць знаходиться на фазі зростання. Паркан «матеріалу» можна робити вже з першого дня місячних. Для проведення ритуалу в домашніх умовах достатньо буде навіть кількох крапель крові. Роблять приворот на свіжу кров і тільки на свою. Щоб провести ритуал самостійно вам ще знадобиться нова пляшка червоного вина.

  Вночі при запаленій свічці налийте келих вина і капніть в нього кілька крапель менструальної крові. Потім візьміть келих у руки і прочитайте сильний заговір на місячні:

  «Кров свою тобі (ім’я того, хто вам доріг) я (ім’я жінки) віддаю, волю твою (ім’я чоловіка) натомість я (ім’я жінки) заберу. Як кров моя (ваше ім’я) по тілу твоєму (ім’я того, хто вам доріг) розіллється, і серце твоє (ім’я чоловіка) на мій (ваше ім’я) заклик любов’ю відгукнеться. Нехай буде так, як я хочу».

  Відразу після начитки вилийте вино з місячної кров’ю назад у пляшку і закупорьте її. Далі все просто: жінка пригощає вином чоловіка, він п’є його і через деякий час приворот починає діяти. Щоб чоловік постійно був «у вашій владі» час від часу йому доведеться пити це вино.

  Швидкі заговори

  Приворожити з допомогою їжі можна використовуючи різні перешіптування, які є досить сильним «зброєю» в боротьбі за особисте щастя. Так, готуючи для своєї коханої людини або для чоловіка, можна тихенько примовляти:

  «Мені куховарити, так заговорювати, а тобі (ім’я коханого) є, так нахвалювати. Нехай куховарство моя любов у твоєму (ім’я коханого) серце розпалює, нехай відтепер він спокою не знає».

  Читати швидкий заговір можна і перед подачею їжі, причому робити це ви можете кожен день.

  Крім їжі можна нашептати і на пиття. Перед тим, як подати коханій людині напій, отпейте від його келиха три ковтки. При цьому між кожним з них потрібно вимовляти такі слова:

  «Мені пити, а тобі допивати, лише мене тобі любити, і лише по мені страждати».

  Заговорювати напій треба обережно, щоб ніхто нічого не помітив.

  Є ще один швидкий приворот, який роблять на компот. Для його приготування потрібно взяти кілька видів різних ягід і не пошкодувати цукру. Варя компот, приговаривайте:

  «Ви були один від одного далеко, а тепер близько. Так і (чоловік) (жінка) будуть разом».

  Заговорений напій потрібно випити самої і напоїти їм своєї коханої людини.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: