Як зробити приворот на чоловіка?

Тільки пройшовши через сварки, зради і розлуки, можна на власному досвіді зрозуміти, що слова «ніщо не вічне під місяцем» — не тільки гарна поетична фраза, але і сувора правда життя. Любов також відноситься до розряду почуттів невечных і вимагає для підтримки життя величезних зусиль з боку обох партнерів.

Зміст:

Як зробити приворот на чоловіка?

Приворот на чоловіка

Що ж робити, якщо сімейний човен зазнала аварії, наткнувшись на рифи непорозуміння і зради, а всі можливі і неможливі методи її відновлення вже випробувані і не принесли бажаного результату? Рятувальним колом у цій непростій ситуації може стати приворот на чоловіка.

Приворот і його наслідки

Приворот — це якесь магічне вплив, за допомогою якого замовник може потрібним йому чином впливати на думки, почуття і вчинки жертви. Приворотні ритуали відрізняються за спрямованістю дії, що застосовуються інгредієнтів і умовами проведення. Насправді не так важливо, що використовується: старовинні бабусині привороти або авторські обряди Ванги або Наталії Степанової, адже суть всіх приворотних впливів одна: придушення волі привораживаемого людини. Виходячи з цього твердження, сам собою напрошується питання: «А яка розплата за проведення подібних ритуалів?».

Наслідки звернення до любовної магії можуть бути дуже плачевними як для приворожену людини, так і для того, хто причаровував. В цьому плані може постраждати фізичне і психічне здоров’я людини, у нього можуть початися проблеми в особистому житті та професійній діяльності. Магічний вплив може навіть стати причиною смерті жертви, тому, приймаючи рішення зробити приворот на чоловіка, потрібно обов’язково враховувати всі можливі наслідки.

Є ще один момент, на який необхідно звернути увагу перш, ніж перейти безпосередньо до обрядів: що, якщо розлад у сімейне життя пов’язаний з тим, що хтось вже взяв гріх на душу і провів над благовірним магічні маніпуляції? Як перевірити власного чоловіка на приворот? Зробити це досить просто, якщо знати основні ознаки його наявності:

 • Першим тривожним дзвіночком, по якому дружина може розпізнати наявність привороту у чоловіка, може стати загальна зміна його поведінки. Створюється враження, що це не рідна людина, якого за роки спільного життя вдалося вивчити від «А» до «Я», а чужий, абсолютно не знайомий чоловік. Це проявляється не тільки вдома, але також у спілкуванні з друзями та колегами.
 • Визначити, чи є сильний приворот на чоловіка, допоможуть його вчинки, які стають дивними і безглуздими. Чоловік може повністю відмовитися від улюблених захоплень і втратити інтерес до улюбленої роботи. Наявність привороту змушує чоловіка в звичайних життєвих ситуаціях надходити невластивим для нього чином. У нього можуть спостерігатися перепади настрою від апатії, коли чоловік нічого не хоче, до збудження, коли він не знаходить собі місця і веде себе неадекватно.
 • Якщо на представника сильної половини людства наведено любовний приворот, перше, що кидається в очі, — зміна його ставлення до законній дружині: у нього пропадає по відношенню до неї сексуальний потяг. Крім того, що чоловік постійно зраджує дружині, він стає з нею грубий і навіть агресивний. З дітьми приворожених чоловіків чоловік поводиться з агресією і роздратуванням. Він може надовго йти з дому і не з’являтися там цілодобово.
 • Зрозуміти, зазнав чоловік впливу любовної магії, допоможе ще один незаперечний ознака привороту: непереборна тяга до того, хто зумів його приворотить. Хлопцеві здається, що без цієї людини неможливо жити, що він повинен постійно бачити об’єкт своєї пристрасті, а кожна хвилина, проведена без нього, прожите даремно. Крім цього, підключається божевільне сексуальний потяг, завдяки якому чоловік жадає ніколи не вилазити з ліжка коханої. Після часу, проведеного зі своєю новою пасією, у хлопця може виникати почуття злості і незадоволеності, нічим не вмотивоване.
 • Якщо виникла 100% впевненість, що благовірний піддався впливу любовної магії і хоче піти, потрібно постаратися зняти наведений приворот. По-перше, так вдасться помститися суперниці, так як після цілеспрямованого позбавлення від впливу вона отримає хороший відкат. А по-друге, чоловік прийде до тями і вдасться налагодити з ним стосунки.

  Боротися з впливом можна як самостійно, так і з допомогою професіонала: все залежить від сили привороту, опірності жертви і власної енергетики. В домашніх умовах можна використовувати різні захисні обереги, четверговий сіль, яку готують перед Великоднем в ніч на Чистий Четвер, молитися, попросити допомоги у Матрони Московської, постити і відвідувати церкву.

  Боротьба з розлучницею

  Якщо благовірного повели, перше, що потрібно зробити, — посварити його з новою пасією. Повернути чоловіка таким чином допоможе магічний вплив, яке називається «роззсорка». Для того щоб провести обряд, знадобляться дві фотографії (суперниці і чоловіка), біла або чорна свічка, голка і величезне бажання налагодити стосунки з коханою людиною. Щоб ритуал спрацював, фотографії повинні бути нестарыми і з чітко проглядаються очима. Робити рассорку потрібно в період спадання місяця між 2 і 4 годинами ночі.

  У призначений час запалюють свічку і викладають на стіл приготовані фотографії. Уважно дивляться в очі коханцям і уявляють, що вони знаходяться поруч. Далі фантазують про те, як вони сваряться і навіть б’ються, потім складають знімки тильними сторонами один до одного і встромляють у них голку. При цьому потрібно читати слова заговори:

  «Бийтеся, бийтеся, не лайтеся, один на одного ображайтеся. Не бачити вам двом сладу, ставлю проміж вас перешкоду».

  Після цих слів витягують вонзенную голку з фотографій, фото чоловіка кладуть окремо, промовляючи:

  «Забираю Раба Божого (ім’я чоловіка) у Раби Божої (ім’я коханки) на віки вічні».

  Потім беруть фото суперниці, протикають його голкою і вимовляють заговір:

  «Не бувати тобі, (ім’я суперниці), з (ім’я чоловіка) ні за Місяць, ні за Сонце. Побачиш його — не дізнаєшся, почуєш — не відгукнешся».

  Далі витягають голку і, спалюючи зображення над вогнем свічки, кажуть:

  «Лик твій, (ім’я суперниці), в попіл звертаю, з серця (ім’я чоловіка) навіки виганяю. Попіл розвію за вітром, серцем (ім’я чоловіка) завладею. Амінь. Амінь. Амінь».

  Потім палаючу свічку залишають на столі, попіл — на блюдечку, а зображення чоловіка кладуть собі під подушку і відправляються спати. Вранці фото чоловіка ховають подалі, попіл розвіюють на вітрі, а віск закопують в землю і чекають результату впливу.

  Приворот на кільце

  Щоб зробити приворот чоловіка в домашніх умовах повернення, можна скористатися своєю обручкою. Щоб домогтися позитивного результату, потрібно дуже точно виконувати всі рекомендації і вивчити слова заговору напам’ять. Не варто вносити які-небудь зміни в ритуал, якщо немає впевненості в тому, що це виправдано. Проводити приворот на кільце на чоловіка потрібно в період місячного зростання, вночі, коли чоловіка немає вдома. Також можна його зробити у святвечір або у ніч на Великдень.

  Для проведення ритуалу знадобиться свічка, невелике поглиблене блюдце, ритуальний ніж (можна взяти і звичайний, але новий) та джерельна або освячена в церкві вода. Свічку запалюють в блюдце наливають воду, потім знімають з пальця обручку і опускають його в тарілочку. Далі беруть ритуальний ніж за кінчик леза і, водячи ним навколо блюдця і легенько постукуючи його рукояткою, кажуть:

  «Перстень з пальця мого зійшло — у святу воду увійшло. У святій воді омылось — до милого мого покотилося. Прикотилось на його крилечко — захворіло милого сердечко. Тугою його душа про мене затужила, заплакала-заридала. Ти колечко цінне, золоте, поверни мені моє рідне. Приведи до мене того, хто дорогий, нехай ступить він до мене на поріг. Не залишити йому мене навіки, не розлучить нас ні звір, ні людина».

  Потім кільце дістають з води і одягають його на палець. Свічку не гасять до ранку, а коли вона догорить до кінця, кидають свічковий віск у блюдце з водою і виносять все це з дому.

  Обряд з яйцем

  Щоб домогтися повернення чоловіка, варто зробити приворот на звичайне куряче яйце. Якщо є можливість дістати свежеснесенное, треба обов’язково нею скористатися, в іншому випадку доведеться взяти звичайне магазинне. Повертають дружина наступним чином: вночі на зростаючий місяць запалюють свічку, кладуть яйце на стіл і, легенько покатывая його, вимовляють слова заговори, які допоможуть заколдовать чоловіка:

  «Яйце кручу-верчу, судженого (ім’я чоловіка) приворожити хочу. Котися, біле яєчко, дружину мою, наведи на нього печаль-тугу. Не бачити тебе, (ім’я чоловіка), без мене, (своє ім’я), світу білого, не чути тебе, (ім’я чоловіка), без мене, (своє ім’я), співу птахів. Лише мене, (своє ім’я), одну тебе, (ім’я чоловіка), любити, про всіх інших тебе, (ім’я чоловіка), забути. Приведи, біле яєчко, любого чоловіка (ім’я чоловіка) до мене, (сові ім’я), нехай навіки повернеться він до своєї дружини».

  Заговоренным яйцем згодом годують дружина, зваривши його, сжарив або додавши в будь-яку страву.

  Заговір на вірність

  Позбутися від невірності чоловіка або уберегтися від зрад допоможуть прості і дуже дієві заговору на вірність. Для проведення ритуалу можна скористатися звичайною шпилькою. Беруть нову вісь і на зростаючому місяці вночі заговорюють її. Робити це потрібно в самоті перед запаленою свічкою. Тримаючи шпильку в руці, кажуть:

  «За коханою слідом посилаю я не птаха, а булавочку-сестрицю. По п’ятах за ним нехай ходить, бабів чужих відводить від нього. Якщо око на кого улюблений покладе, булавочка нехай боляче його гризе».

  Потім заговорену шпильку потрібно прикріпити до одягу чоловіка в непомітному місці.

  Розглянемо, як зробити приворот на загуляв чоловіка на вірність, використовуючи його натільну білизну. Для цього потрібно взяти ношені труси благовірного й читати на них слова заговори:

  «Зі мною тобі бути молодим жеребцем, а з іншими — немічним старцем. Зі мною твої стегна жаром горять, а з іншими — коптять димом».

  Робити це потрібно вночі на убуваючому місяці при світлі чорної свічки, потім заговорені труси потрібно віднести в ліс, закопати під трухлым пнем і швидко піти з того місця не озираючись і не вступаючи ні з ким у розмови. Але перш ніж приступити до проведення ритуалу, слід добре подумати, чи варто його взагалі проводити, адже якщо щось піде не так, у того, кому він призначений можуть початися серйозні проблеми з потенцією.

  Є ще один спосіб, який допоможе зберігати вірність чоловікові. Для цього доведеться зачарувати його напій. В принципі немає великої різниці, що це буде: сік або вино. Перед тим як подати напій чоловікові, необхідно зробити з його келиха три ковтки, не забуваючи читати між кожним з них слова заговори:

  «Мені пити — тобі допивати. Зі мною навіки бути, а про інших не думати».

  Напевно, немає потреби говорити про те, що всі маніпуляції повинні бути таємними.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: