Ефективність привороту в молодий місяць

Кожній людині хоч раз в житті, але доводилося відчувати почуття любові. Більшість людей намагається привернути увагу своїм зовнішнім виглядом, високими підборами і грайливим поведінкою. Але, деякі дівчата використовують магію для того, щоб перебувати поруч з коханим чоловіком. Фахівці стверджують, що кожен ритуал необхідно проводити певну місячну фазу. Приворот на молодика має велику силу.

Зміст:

Ефективність привороту в молодий місяць

Приворот в молодий місяць

У давні часи магія була поняттям, яке пов’язане з природою. Саме відтоді люди почали помічати, що живі істоти безпосередньо залежать від місячних фаз.

Чому важливо проводити ритуали в молодий місяць

Жінка у всі часи викликала асоціації з місяцем. Тому саме маги жіночої статі почали використовувати небесне тіло в допомогу своїм обрядам. Якщо згадати стародавні міфи, то в них було зазначено чотири місячні богині. Кожна з них вважалася берегинею визначеної місячної фази. Кожна з них взаємодіяла з любовною магією.

Кожен ритуал використовує свої природні джерела. Все залежить від фази місяця. Любовні привороти краще робити під час зростаючого місяця. Молодик завжди вважалося початком усього. Якщо робити обряди в повний місяць, то їх сила не матиме рівних, адже місяць до цієї фази набралася потенціалу.

Принцип роботи любовної магії

Приворот на молодика може спрацювати тільки в тому випадку, якщо були стримані наступні умови:

Якщо ви маєте шанс здійснити приворот на місяць, то не варто сумніватися. Приворот, який був виконаний на зростаючий місяць, має особливість не змінювати характер жертви. А ось, якщо звернутися в інший час до магії, то, по-перше, його сила повинна бути надсильної, а по-друге, вона змінить природний стрижень чоловіки.

Важливо також звертати увагу на очікують наслідки. Приворот на молодика, який виконується на вольового чоловіка, накладе негативний відбиток на обидві сторони: страждає, як проводить ритуал людина, так і той чоловік, на якого проводиться обряд. Справа в тому, що сильні люди можуть протистояти своїм характером магії. Іншим наслідком може виступати алкоголізм жертви або вживання наркотичних засобів. Тому перш, ніж робити такий обряд, потрібно все добре обдумати і зважити.

Приворот з допомогою місячної богині

Привороти в новолуння на любов проводяться з допомогою Гекады. Це стародавня богиня, яка асоціюється з місяцем. Тим більше її вважають богинею, яка охороняє новий місяць. Даний приворот легко робити самостійно. Для цього вам знадобиться фото. Візьміть тканину, і просочіть її кров’ю. Цілком підійде куряча кров. Розстелити тканину потрібно на покинутому перехресті. Далі читайте наступний заговір:

«Закликаю Гекаду, велику матір місяця. (Тепер почекайте, поки не почуєте якийсь звук). Це буде означати, що вона згодна вам допомогти. Приношу жертву, і прошу подарувати допомогти мені в моїй важкій справі. Бажаєте мені надати допомогу? (знову дочекайтеся, поки вона не подасть знак). Великодушно спасибі».

Після зробленого ритуалу ідіть до себе додому. При цьому заборонено обертатися. Після того, як повернетесь додому, ритуал необхідно продовжити. Розташуйте на підлозі простирадло або скатертину. На них прокладете фото судженого. Поверх неї своє фото. Тепер потрібно запалити свічку червоного кольору. Коли віск почне потрапляти на тканину, починайте проводити кругові рухи. Обов’язково потрібно, щоб віск потрапляв на край, де стикаються ваші фотографії.

Таким чином, віск буде запаювати краю. Цим ви досягнете склеювання з вами коханим. Під час цих дій, читайте даний заговір:

«Нехай мій улюблений (ім’я) відчуває непереборне бажання любити мене. Цією свічкою я тільки розпалюю пристрасть в його грудях. Нехай його любов до мене (ім’я) ніколи не згасає, хай він мене оберігає і ніколи не покидає. Любові хочу тільки з його боку. Нікого не повинно більше між нами перебувати. Є тільки ми разом. Більше нічого не має значення. Одна доля на нас двох. Не можна її розривати. Місяцем заклинаю. Амінь».

Червоний колір свічки в цьому привороте символізує велику пристрасть і почуття кохання, адже саме ці почуття потрібно запалити в парі. Заговір читаються не менше дев’яти разів. Під час ритуалу необхідно візуалізувати те, чого ви хочете досягти. Ви повинні уявляти, що ваш улюблений до вас повертається і ваше життя стає щасливою. Наприкінці ритуалу свічку потрібно поставити на те місце, де на фото представлено голови людей.

Саме в цьому місці свічка повинна повністю розплавитися. Залишки свічки потрібно зібрати і з’єднати з зображеннями. Все це помістіть в тканину, скрутіть і покладіть в тому місці, де жертва точно зможе наступити на згорток. Приворот працює дуже швидко. Незабаром, бажаний людина буде поруч з вами. Приворот хлопця на новий місяць, звернений до богині, має величезну силу, і розірвати його дуже складно. Ваш зв’язок буде настільки міцна, наскільки зв’язок Гекады з місяцем.

Ритуал, для якого потрібні трави

Цей обряд можна проводити самостійно. Для привороту в місяць на чоловіка можна використовувати природні трави. вам знадобляться звіробій, ромашка, подорожник і плоди суниці. В принципі, можна замінити іншими схожими травами. Перед тим, як робити ритуал, ви повинні очиститися. Краще всього, якщо це буде миття в річці. Але, якщо такої можливості немає, то можна взяти звичайний душ, після чого облитися чистою джерельною водою. Просто необхідно, щоб на ваше тіло потрапила вода, яка тече по трубопроводу, а носить в собі природну енергетику. Коли почнете причісувати волосся, промовляйте заговір:

«У місяця є велика сила. Саме ця сила потрібна мені для того, щоб здійснити задумане. Прошу допомоги у тебе, прошу сили у тебе. Спрямуй своїми променями в будинок того, кого я бажаю. Дай нам любові. Амінь».

Протягом декількох хвилин повторюйте цей заговір. Після цього запаліть кілька свічок (червоного кольору), і поставте на плиту посудину, наповнену водою. Під час нагрівання води, потрібно кидати в неї трави. Ще краще, якщо додати трохи меду. Мед буде надалі підсолоджувати ваше життя. Цілком можна скористатися цукром, якщо меду у вас немає. Під час помішування, уявляйте образ бажаного чоловіка, і промовляйте заговір:

«Приношу Місяці цілющі трави.

Звіробій для того, щоб бажаний чоловік завжди був поруч зі мною. Ромашка потрібна, щоб милий не міг без мене нічого зробити, навіть одягнутися в сорочку. Всі його шляху повинні бути спрямовані до мене. Натомість даю тобі подорожник. Плоди суниці дозволять йому бачити перед собою тільки мене, мій лик, і більше нікого. Жертвую мед для того, щоб наше життя було настільки солодким. Прошу в тебе допомоги, щоб мій коханий назавжди був поруч зі мною. До кінця нашого життя. Дай знак, ти допоможеш чи ні? (чекайте знака). Амінь».

Вся консистенція повинна доходити до кипіння приблизно кілька хвилин. Дайте трохи зілля охолонути. Тепер можете кинути туди камінь місяця. Настоювати суміш повинна всю ніч. Налийте невелику кількість в посудину. Краще, якщо він буде з розпилювачем. Адже цю воду ви повинні потім розбризкати на волоссі бажаного чоловіка. Якщо такої можливості не буде, то можна побризкати його особистий одяг. Заздалегідь переконайтеся, що він її одягне. Ось тільки недоліком розбризкування на одяг є те, що частина сили заговору може загубитися, адже цей ритуал являє собою сильний новолунный приворот.

Деякі рекомендації

Якщо жоден з вищевказаних методів вам не підійшов, то можете скористатися заговірми знаменитої чаклунки Олени Голуновой. Її головним супутником є біла магія. Незважаючи на те, що приворот відносять до чорної магії.

Під час виконання всіх обрядів не забувайте слідувати всім правилам. Якщо хоч трохи змінити обряд, або підігнати під себе, то його дія не спрацює. Дуже важливий той факт, хто проводить ритуал. Необхідно, щоб проведенням займалася потребує любові жінка. Слова заговорів повинні звучати від першої особи. Саме на цьому і побудована любовна магія. Навіть самий досвідчений маг ніколи не проводить обряд самостійно. Він може лише давати настанови і вказати порядок виконання роботи. Проведення ритуалу для кого-небудь іншого може не увінчатися успіхом.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: