Як швидко відвадити чоловіка від коханки з допомогою магії?

Найстрашнішим словом для заміжньої жінки є «коханка». І справа не в тому, що вона приносить проблеми у сімейне життя. А в тому, що більшість чоловіків залишають свої сім’ї заради цієї розлучниці. Не варто засмучуватися. Цілком можливо, що цим ви тільки покращите своє особисте життя. Хоча більшість жінок починає панікувати і шукати можливість повернути все на свої місця. У частих випадках такий догляд нічим хорошим не закінчується, і чоловік залишається один.

Зміст:

Як швидко відвадити чоловіка від коханки з допомогою магії?

Як відвадити чоловіка від коханки

У таких випадках всі жінки чинять по-різному: деякі з них забувають колишнього чоловіка, і починають будувати особисте життя наново. Але, інша частина, під час безсонних ночей, шукає можливість повернути все на свої місця. Психологія говорить, що все можна вирішити переговорами. Якщо раціональний підхід, тобто розмови по душам, не знаходять результату, то доводиться вдаватися до радикальних методів боротьби. У цьому вам посприяють народні кошти. Якщо потрібно знайти відповідь на те, як відвадити чоловіка від коханки в домашніх умовах, то скористайтеся заговором. Також вам допоможе щоденна молитва.

Способи покарання коханки

Наявність коханки не завжди означає відхід чоловіка з сім’ї. Досить часто він не залишає дружину, але всі свої фінанси витрачає на розлучницю. Визначити, який варіант складніше –неможливо. У будь-якому випадку, буде страждати дружина. Тому для того, щоб відвадити чоловіка від коханки, краще вдатися до допомоги магії.

Буде чудово, якщо ви особисто знайомі з коханкою. В такому випадку, вам простіше покарати її. Методів існує велика кількість. вам потрібно просто вибрати той варіант, який найкраще вам підійде. Все залежить, наскільки ваша злість сильна, і наскільки сильно потрібно покарати коханку. Можна скористатися одним з розглянутих нижче методів, без скандалу.

 • Проведіть відворот від чужої жінки, і приворот до себе. Цей випадок досить популярний, от тільки не найкращий. Потрібно розуміти, що коханка теж не чекає моменту, коли ви повернете чоловіка. Якщо ви скористаєтеся відворотом, то немає гарантії в тому, що вона цього не зробить. В результаті таких воєн, чоловік буде між двома таборами. Наслідки таких вчинків можуть негативно позначитися на його фізичному і моральному здоров’ї. У частих випадках чоловік втрачає чоловічу силу. І потрібно відзначити, що імпотентом він нікому не буде потрібен.
 • Прочитайте заговір на знищення краси коханки. Цей метод не самий безпечний. Буквально в лічені дні краса її згасне, і чоловік її кине. От тільки, якщо коханка вирішить зняти наврочене, то вона повернеться до вас. В цьому і полягає ризик даного ритуалу.
 • Проведіть самостійний заговір проти коханки. Даний варіант найбільш безпечний.
 • Самостійний заговір

  Відвадити чоловіка від коханки можна наступним чином: під час місяця, що убуває вийдіть на вулицю, і станьте обличчям до сходу. Потрібно тричі перехреститися, прочитати наступний заговір:

  «Де в далекому місті, в темному і сирому ґрунті спочиває мрець. Як відомо, він був заручений. Обручки відсутні. Він помер, от тільки за нього ніхто не сумує і не тужить. Бажаю, щоб мій законний (ім’я) так само ставився до розлучниці (ім’я). По відношенню до неї ніколи ласкавих слів не вживає. Обіймів не має у них, я вже мовчу про поцілунки. Ніколи хай її не цілує. Кров нехай разом вони не ділять. Думки його нехай всі ведуть від неї до мене. Нехай вона стане йому нецікавою, немилим і не красивою. Як не миряться собака і кішка, нехай вони теж сваряться. Нехай біжить від неї подалі, та до мене в обійми. Молитва мені допоможе. Поверніть мені мого коханого. Амінь».

  Якщо чоловік через привороту кинув сім’ю

  Якщо на вашого чоловіка наслали приворот, після чого він покинув сім’ю, необхідно швидко думати про те, як відвадити чоловіка від коханки, і зняти приворот. Завдяки цьому ви не тільки досягнете, повернення чоловіка, але і мінімізується збиток від привороту, тому що, в більшості випадків, приворот негативно впливає на загальне здоров’я жертви.

  Для того, щоб провести ритуал, вам необхідно взяти річ, яка належить чоловікові. Покладіть її на ліжко, а зверху покладіть подушку. Бажано, щоб це була ваша подушка для сну. Тепер вам знадобитися давня молитва:

  «Нео Бао Тру Ковоз. Део Малий Пімен Цилоз».

  Після обряду прийміть душ, і витріть наволочкою з подушки. Даний обряд допомагає жінці приманювати чоловіка, завдяки чому він забуває про коханку.

  Як позбавитися від суперниці

  Як відвадити чоловіка від коханки? Так легко. вам необхідний звичайний паперовий аркуш, олівець для малювання і плоди глоду. Єдина складність полягає в тому, що для цього обряду вам необхідно знати ім’я суперниці. Якщо ж ви його знаєте, то можете з упевненістю приступати до виконання. В першу чергу, напишіть ім’я на папері, а після розірвіть її на маленькі частини. Розсипте клаптики паперу на підлогу, а зверху розсипте глід. Ось тільки плоди заздалегідь перетріть в порошок.

  Після виконання всіх дій, починається найцікавіше. Необхідно з великою ненавистю і злістю топтатися по цих інгредієнтів. В даному випадку вам не знадобиться прочитання заговору. Завдяки тому, що ваша злість вас переповнює, цієї сили буде більше, ніж достатньо. Після виконаної роботи просто підметіть сміття, і чекайте результату. Ваш чоловік незабаром повернеться до вас.

  Як посварити дружина з розлучницею

  Як відвадити чоловіка від коханки з допомогою сварки? Потрібно просто самостійно проговорити заговір, який називається «роззсорка». Проводити ритуал необхідно під час місяця, що убуває. Не забудьте потурбуватися про те, щоб в будинку нікого не було. Ви повинні перебувати в будинку одні.

  Розподіліть на підлозі тканина чорного кольору, і поставте на неї таз або відро. В посудину викладіть дрібне скло, шерсть кішки, шерсть собаки, сіль і земляний грунт. За бажанням можна додати трохи оцту. Заздалегідь напишіть наступний заговір на папері:

  «Я довго думала, як відвадити чоловіка від коханки і знайшла вихід. Кішка і собака ніколи не зможуть жити в мирі та злагоді. Прошу, щоб мій чоловік з розлучницею мали такі ж стосунки. Нехай вся їх спільне життя нагадує ходіння по битому склу. Нехай ця жінка (ім’я розлучниці) здається мою дружину несмачною, як сіль. Бажаю, щоб їхні стосунки були прісними, як земля. Ніколи їм разом не жити, не виховувати дітей, ліжко не ділити, і щастя не знати. Тільки зі мною, законною дружиною, йому життя спокійна і умиротворенна. Тільки я одна повинна знаходитися в його життя назавжди. Нехай зникнуть всі заздрісниці, недоброжелательніци і розлучниці. Молитва дій, мої слова виконуй. Амінь».

  Прочитайте заговір три рази, папір киньте у відро, і підпалити її. Після цих дій, розташуйте відро на підвіконні. Навколо його поставте кілька церковних свічок. Вони обов’язково повинні прогоріти повністю. Інакше заговір не спрацює. Рано вранці, зберіть весь попіл і покладіть коханці під ганок. Це в тому випадку, якщо ваш чоловік ще живе з вами. Якщо ж сімейна ідилія була завершена, то залиште згорток з попелом на перехресті.

  Помста коханці

  Іноді трапляються ситуації, коли образа до чоловіка не проходить. Але, ось покарання для розлучниці не дає вам спокою. Такі дії цілком вас виправдовують, адже саме вона зруйнувала сімейну ідилію. Для помсти вам необхідно фото цієї жінки, на яке потрібно читати заговір.

  Протягом тижня вам потрібно читати на фото заговір. Обов’язково це робити у дванадцять годин ночі. В процесі виконання обряду, кожен день спалюйте трохи церковної свічки. Певного заговору не існує. Ви просто можете вимовляти на фото всю свою образу, ненависть і негативні побажання в її адресу. Головне, не бажайте смерть або важку хворобу. Такого нікому не варто бажати. Найкраще промовляти слова, які будуть спрямовані на втрату краси, погіршення матеріального становища або нещастя в особистому житті. Повернути коханого так не можна, але покарати коханку цілком можливо.

  Якщо ви ставите питанням, як віднадити коханку від чоловіка, то цей метод відмінно підійде вам. Напишіть на клаптиках паперу імена дружини і коханки. Покладіть їх в банку і залийте оцтом. Можна додати інші гострі приправи, типу перцю, гірчиці або імбиру. Закрийте банку, і читайте молитву:

  «Банку довгі століття виявиться закритою. Ваш зв’язок буде все це час гірчити. Любові у вашому житті ніколи не трапиться. Без щастя завжди перебувати. Улюбленого прошу повернути його законної дружини. В ім’я Батька і Сина. Амінь».

  Киньте банку в глибокий водойма. Якщо ж ви не хочете завдавати шкоди чоловікові, і писати його ім’я, то можете на десяти клаптиках паперу вказати тільки ім’я розлучниці. Дії в процесі аналогічні.

  Головні особливості для проведення обряду

  В першу чергу, проводите обряди в той момент, коли у вашому серці найбільше образи. Таким чином, ваша енергетика буде настільки сильна, що обряд подіє дуже швидко. У моменти ритуалів ви повинні перебувати в повній тиші і самоті. Ніякі сторонні звуки не повинні вас відволікати від процесу. Вивчати напам’ять заговір не обов’язкова.

  Ви маєте право вносити будь-які поправки, і доповнювати його своїми побажаннями. Найважливіше, це ваша віра в ритуал і слова, які будуть звучати від чистого серця.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: