Як дізнатися, чи є на тобі магічний приворот?

Більшість людей вважає привороти нешкідливими. Ось тільки це помилкова думка. Привороту властиво руйнувати сім’ї, збільшувати ризик людських захворювань і зруйнувати психологічний стан. Саме тому необхідно вчитися розпізнавати для себе, чи є на тобі приворот. Якщо провести розпізнавання правильно, то можна знизити ризик розпаду сім’ї, захистити своїх рідних і близьких, а також поліпшити собі здоров’я.

Зміст:

Як дізнатися, чи є на тобі магічний приворот?

Як зрозуміти, чи є на тобі приворот

При дії привороту, жертва може не помічати його наявність. Справа в тому, що в цей час особистість відчуває занепад сил і не може тверезо мислити. Найчастіше, жертва думає, що це звичайна застуда або проблема зі здоров’ям. Ось тільки ніколи не забувайте мислити глибше. Цим ви зможете допомогти собі та своїх близьких.

Побічні ефекти привороту

Як зрозуміти, чи є на людині заговір? Зверніть увагу на його психологічний стан. У той час, коли приворот починає діяти, особистість може зіткнутися з численними проблемами.

 • Позбавлення здорового глузду. В такому випадку, тверезо мислити не представляється можливим. Жодна думка не зможе бути чіткою і зрозумілою. Жертва буде плутати реальність з вигаданим світом. Нерідко, після подібних інцидентів персона потрапляє в психіатричну клініку.
 • Пристрасть до алкоголю. Причиною може бути той ж не здоровий глузд. Людина буде думати про те, що в його житті відбуваються жахливі речі. І буде правий. Ось тільки зрозуміти, що саме не так, він не зможе. Тому, доведеться вживати алкоголь, щоб хоч трошки знизити своє занепокоєння.
 • Суїцидальні нахили. Під час сильного стресу, жертві зазвичай важко протистояти виникнення проблем. У ці моменти, здається, що покінчити життя самогубством – це єдиний правильний вихід. Тим більше, якщо з-за своїх переживань людина приносить дискомфорт своїм рідним і близьким.
 • Найбільше в такі моменти страждають оточуючі. Вони чудово помічають, що з їх близькою людиною відбувається щось не те. Ось тільки запевнити його в цьому досить важко.

  Психологічна діагностика

  Як зрозуміти, що на людину зроблений приворот? Так легко. Потрібно всього лише провести кілька простеньких тестів. Ви можете починати переживати за близьку людину, якщо він постійно називає вас стороннім ім’ям. Це ім’я буде звучати з тієї причини, що саме ця людина посприяв накладення привороту. Даний ознака не варто сприймати буквально. Цілком можливо, що людина просто замотався.

  Є й інший спосіб. Якщо хочете отримати неспростовні докази, то спробуйте заговорити з жертвою під час його сну. Як показує практика, магія не може стримувати людини уві сні. Просто підійдіть до піддослідного, і запитайте своє ім’я. Якщо він назве вас іншим ім’ям, то терміново бийте на сполох. Це сигнал про те, що приворот є.

  Приворот може викликати апатію. Іноді її можна переплутати з тривалою депресією. Приворожених чоловіків людина починає відчувати постійну втому і не може виконувати будь-яку роботу. Якщо приворот був зроблений на чоловіка, то він буде проявляти агресію до оточуючих. Зазвичай, якщо його попросити виконати елементарну роботу, він відмовиться. Причому зробить це, досить грубим способом. Буде добре, якщо просто підвищить тон. Адже іноді трапляються ситуації, коли справа доходить до рукоприкладства. Але, не варто думати, що вся проблема в привороте. Є варіант, що на чоловіка впливають негативні робочі чи побутові проблеми, адже не варто забувати, що сімейне життя теж не легка, і може викликати напади агресії.

  Також можете звернути увагу на нові переваги жертви. Зазвичай вважають, що, якщо є пристрасть до алкоголю, наркотичних засобів, паління або великій кількості кави, то заговір однозначно був проведений. Заговір може впливати на жертву таким чином, що у нього повністю будуть проявлятися приховані здібності. Причому вони будуть полягати в тому, що людина не зможе стримувати свої бажання. Іноді це призводить до скоєння серйозних злочинів.

  Розпізнавання за допомогою магії

  Тепер треба поговорити про те, як розпізнати приворот з допомогою магії. Потрібно провести досить легкий, але ефективний обряд. Він покаже, чи є магічний вплив. Проводити обряд має дуже улюблений чоловік. Це може бути, як член сім’ї, так і близький друг. Якщо цю вимогу не буде виконано, то ви не зможете отримати якісну відповідь. Не турбуйтеся про те, що можете внести негатив своїм обрядом. Якщо привороту немає, то все залишиться, як було. А ось, якщо приворот був виконаний, то погіршити ситуацію неможливо.

  Для ритуалу вам знадобиться кілька воскових шматочків, які потрібно розтопити на вогні. Дуже важливо стежити за тим, щоб не було ніяких шматочків воску. Обов’язково потрібно домогтися повного його розчинення. Якщо шматочки будуть проявлятися, то ритуал неможливо буде провести якісно. В яку-небудь посудину налийте воду, і попросіть підопічного потримати посудину над головою.

  Тепер потрібно буде вилити віск на воду, і прочитати молитву:

  «Небо без зірок, несмачна вода. Заклинаю тебе мені на допомогу. Не покиньте мене у важку хвилину. Світле золото, зоряне небо. У вас прошу я також допомоги. Не кидайте раба Божого (ім’я) в біді. Розкажіть мені про те, що мене цікавить. Прошу, покажіть мені, чи є магічний вплив на раба Божого (ім’я жертви). У разі позитивної відповіді, прошу тебе вказати на винуватця. Якщо випаде можливість, то покарай проклятого чаклуна. Нехай негативні впливи ніколи більше не надходять на цю людину. Амінь».

  Якщо віск стане більш темного кольору, то приворот має свою силу. Причому жертва не буде розуміти те, що піддається магічним обрядам. Його поведінка ні в якому разі не зміниться. Якщо ж ви хочете зняти приворот, то проведіть ритуал до кінця. вам потрібно всього лише постійно оновлювати віск. Виливати його потрібно до того моменту, поки він не перестане змінювати свій колір.

  При цьому треба промовляти заговір:

  «Прошу всі чотири стихії допомогти мені в позбавленні раба Божого (ім’я) від магії злісної. Тебе, вогонь, прошу спалити всю негативну магію в цій людині. Тебе, вода, прошу втопити приворот. Тебе, земля, прошу закопати його в своїх глибинах наговори, а вітер благаю завжди хай буде перешкоджати повторному заклинання. Для мене це дуже важливо. Амінь».

  Народні методики

  Як зрозуміти, чи є приворот за допомогою народних засобів? вам потрібно всього лише скористатися морською сіллю і водою. Наберіть воду у склянку, і висипте в нього кілька дрібок солі. Бажано, щоб вона мала великі частинки прозорого відтінку. Тепер потрібно спробувати взяти краплю крові у випробуваного. Кров потрібно додати в склянку, і поставити на ніч біля ліжка жертви.

  Тепер потрібно перевірити результат. Вранці візьміть склянку, та проаналізуйте отримані результати.

 • Якщо осад білого кольору, а крупинки солі рожевого, то привороту немає.
 • Якщо крупинки солі блідо-рожевого кольору, то приворот роблять неправильно або виконує його недосвідчений маг. Особливої небезпеки тут немає.
 • Якщо осад вийшов червоного кольору, а крупинки мають яскраво-рожевий колір, то приворот поступово працює на людину. Цілком можливо, що незабаром жертва підкориться заговору.
 • Фіолетовий осад. Такий вид вказує на наявність дуже сильного привороту, і підпорядкування жертви.
 • Осад зеленого кольору. Такий колір свідчить про те, що потрібно в терміновому порядку звертатися до фахівця для того, щоб зняти наклеп. Зелений колір вказує на те, що проводився не просто приворот, а порчі, що негативно впливає на здоров’я жертви.
 • Зверніть увагу, що відтінки можуть бути різної інтенсивності. Але, це не означає, що ситуація не загострена. Необхідно особливу увагу приділяти кольору, а не відтінку.

  Ні в якому разі не варто помститися кривдникові. Цим ви тільки погіршить самопочуття рідної людини. Якщо приворотом відповідати на приворот, то нічого доброго з цього не вийде. Необхідно вкрити жертву ласкою і турботою. Не варто засмучуватися, якщо не відчуваєте взаємності. З часом це пройде. Потрібно просто запастися терпінням.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: