Правила привороту на місяць

Для кожної людини любов є одним з найважливіших життєвих пріоритетів. Погодьтеся, що без любові життя буде менш яскравою. Ось тільки головна проблема полягає в тому, що не завжди ви любите людину, який відповідає вам взаємністю. Частим випадком є те, що любов може здаватися не взаємним, і приносити страждання.

Зміст:

Правила привороту на місяць

Приворот на місяць

Саме в ці моменти жінки починають вдаватися до магії, з метою провести приворот на місяць на міцну любов чоловіка. Якщо вам необхідно домогтися ефективного результату, то використовуйте приворот на місяць. Для жінок – це найкращий спосіб возз’єднатися з коханою.

Варіанти ритуалів

Приворот на чоловіка краще робити після того, як розберетеся в існуючих варіантах заговорів. Вони бувають різними.

 • Для тих випадків, коли необхідно приворожити хлопця під час зростаючого місяця. Особливо, якщо потрібно повернути колишнього хлопця.
 • Якщо потрібно провести приворот на любов при убуваючому місяці.
 • Якщо потрібно провести любовний приворот під час повного місяця.
 • Місяця для магії відіграють досить вагому роль. Для жінок вони вважаються символом магічних ритуалів. Не даремно у всіх художніх фільмах, саме в нічний час проводяться магічні обряди, зокрема і на любов. Відьми черпають з місяця силу.

  Приворот під час зростаючого місяця– найкращий варіант

  Приворот на зростаючий місяць ще з минулих часів прийнято вважати найсильнішим. Виявляється, що зростаюча місяць є найсильнішою місячної фазою. Саме в цей час краще всього проводити магічні ритуали. Така фаза символізує народження чогось нового. Саме в цей час зароджуються нові почуття. Тому, якщо ви тільки наближаєтеся до початку відносин, то кращого часу для прочитання заговору не знайти.

  На місяць приворот проводити нескладно, але небезпечно. Особливо, якщо це стосується дієвих методів магічного впливу. Найсильнішим є цвинтарний приворот. Він має свою силу навіть в тих випадках, коли необхідно приворожити до себе невільного чоловіка. Якщо провести ритуал на міцну любов за всіма правилами, то відхилити його вже неможливо. Чоловік, на якого робиться такого роду обряд, назавжди залишиться у вашому житті. Тільки ви станете його самою улюбленою і єдиною. Ось тільки не варто заграватися з подібними магічними кладбищенскими обрядами, адже вони дуже небезпечні для новачків. Мертва енергетика відноситься до чорної магії, і всі знають, що за неї треба платити своїм здоров’ям, щастям або життям близьких.

  Поширений ритуал на кладовищі

  Зробити його не важко. В першу чергу, потрібно відшукати стародавнє поховання. Краще всього, якщо воно виявиться більше, ніж столітньої давності. Дочекайтеся, поки не настане молодик. Відшукайте могилу, яка була б такого ж імені, як у вашого обранця. Після цього потрібно зробити невелику ямку в могилі і покласти в неї фото коханого. Під час того, як будете закопувати фото, потрібно читати наступний заговір:

  «Ти помер вже давно. Сьогодні я прийшла просити тебе про допомогу. У мене є кохана людина, от тільки не може бути зі мною. Допоможи мені його завоювати. Якщо допомоги я не дочекаюся, то ти будеш горіти в пеклі. Більш того, якщо мій коханий не буде зі мною, то забери його собі. Якщо ж він не мій, то нехай ні з ким не буде. Мені він потрібен не для любовної втіхи, а для щасливого подружнього життя. День без нього, що кошмар. А мені хочеться любові. Амінь».

  Після того, як обряд буде завершено, швидко покиньте місце поховання, і більше ніколи не приходьте на дане кладовище. В цю ніч і день краще ні з ким не говорити, не проводити час. Оптимально, якщо, прийшовши додому, ви ляжете спати.

  Перший результат на обличчя через кілька днів. Справа в тому, що закопана фото, в поєднанні з сирою землею, почне гнити. Саме в цей час і відбувається прояв результатів. Ваш обранець стане вести себе трохи інакше, ніж раніше. Він стане шукати можливість зустрітися з вами і проводити час. Любовний приворот: приворот чоловіки на зростаючий місяць або приворот на спільне майбутнє найпопулярніший. Ось тільки для того, щоб його зробити, краще звернутися за допомогою до фахівця, адже цілком ймовірно, що самостійно можна наробити багато помилок. Молитва є визначальним методом ритуалу.

  Заговори під час убуваючого місяця

  Приворот на убуваючий місяць на сильну любов необхідний для того, щоб відвести чоловіка від його нинішньої супутниці. Так як щербатий місяць є кінцевою місячної фазою, то ритуал у цей час проводиться виключно в радикальних цілях. Привороти на убуваючий місяць цілком реально провести в домашніх умовах. З їх допомогою, ви зможете повернути колишнього хлопця, який вас кинув. Для того, щоб здійснити задумане, скористайтесь настінним календарем, де місяці розподілено по тижнях. На ньому позначені всі положення місяця протягом місяця по днях. Виберіть підходящий варіант. Вдома ви повинні перебувати одні, і не повинно бути відволікаючих предметів. Візьміть свою фотографію і фотографію коханої. Важливим параметром має бути те, що на фото повинен бути тільки один чоловік і в повний зріст. Візьміть дві свічки і запаліть по одній над кожною фотографією, а ще одну по середині. Тепер потрібно читати такі слова:

  «Дві свічки символізують нашу пару. Хто зараз не зі мною, нехай передумає. Хочу відчувати любовні примхи. Хочу, щоб мій обранець не бачив нікого, крім мене. У нього є дружина, але вони не повинні бути щасливі. Нехай її кине. Необхідно, щоб він прийшов до мене і більше ніколи не пішов. Я люблю його більше, ніж вона. Зі мною він буде щасливий. Місяць зараз пропадає, але скоро прийде сонце. І ось з його приходом, мій коханий прийде до мене. Місяць передасть сонцю шлях, і воно призведе до улюбленого мого дому. Наша любов повинна рости і не буде їй кінця. Амінь».

  Заклинання потрібно читати таку кількість, яка дорівнює вашим повним років. Якщо хочете підсилити дію, то на фотоизображениях напишіть почуття, які хочете бачити в чоловікові по відношенню до вас. Найчастіше, результат проявляється через 7 днів, але, якщо прогресу не передбачається, то повторіть дії.

  Заговори під час повного місяця

  Повний місяць дозволяє безперешкодно і без особливих зусиль проникати в магічні світи. Як раз в цей час, всі відьми починають виходити на вулицю, з метою проведення певних обрядів. Причина полягає в тому, що повний місяць надає їм потік найсильнішою енергії, завдяки чому магічні ритуали більш ефективні.

  Обряд, що включає свічки і посуд

  Заспокойте свої думки і налаштуйтеся на продуктивну роботу. Уявіть в думках образ свого обранця. На столі розподіліть фото улюбленого, на яку поставте посудину, наповнену чистою питною водою. З лівого боку поставте свічку чорного кольору, а з правого – білу свічку. Коли годинник проб’є 12 ночі, підпаліть свічку білого кольору, і вмочуючи пальці в чашу з водою, говорите:

  «Свічка горить не від вогню, а від тих почуттів, які палають в мені. Нехай мій обранець відчує це, і прийде до мене. Нехай раб Божий бачить мене у сні. Бажаю помітити зміну його почуттів, до рабі Божій (ім’я). Прошу зробити так, щоб він був тільки мій».

  Тепер потрібно запалити свічку чорного кольору. Тримаючи руку на фотографії, промовляйте заговір:

  «Повний місяць, я прошу тебе допомогти мені. Ти дійшла до піку свого розвитку, повний місяць мені на допомогу. Ось точно так же, нехай мій суджений розвивається швидше і прямує до мене. Нехай він відчуває ту любов, яка спалює мене зсередини. Мені потрібно тільки одне. Хочу, щоб ми стали щасливими разом, до старості. Хай місяць впливає на неї з великою силою. Бачу в ньому тільки чоловіка».

  Випийте всю воду. Після цього необхідно погасити свічки правою рукою. До результативного моменту зберігайте фото у віддаленому приміщенні.

  Наслідки привороту

  З допомогою подібних ритуалів можна кардинально змінити чиюсь долю. А ось за те, що ви втрутилися в чужі долі, плата буде дуже великий. Після проведення місячних приворотів на щиру любов будьте готові до того, що цілком можливо вас будуть чекати наслідки. Якщо ви готові до таких наслідків, то це добре, адже трапляються моменти, коли людина не впевнена в тому, що йому дійсно потрібно і починає проводити приворот. А через деякий час визнає той факт, що це зовсім не той чоловік, якого хотілося б бачити поряд. Ось у ці моменти змінити вже нічого неможливо.

  Якщо наявність заговори, привороту було визначено, то з ним починають боротися. Саме в такі моменти, наслідки починають проявлятися перед замовником. У таких випадках, найчастіше, відбувається:

  Перед тим, як проводити обряди при повному місяці, найкраще подумати десять разів, і тільки потім приступати. Як прийнято говорити: «Сім разів відміряй, один раз відріж». Дана прислів’я найактуальніша в цій ситуації.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: