Привороти дівчини на любов

Чоловіки, коли стикаються з нерозділеним коханням, переживають це спокійніше, ніж коли це трапляється в житті з жінкою. Але є частина чоловіків, які теж сильно страждають через нерозділеного почуття. Але саме головне вони вступають у боротьбу за відповідне почуття своєї обраниці. У хід йдуть галантні залицяння, чоловіча наполегливість і магічні ритуали. У цьому випадку часто застосовується приворот на дівчину.

Зміст:

Привороти дівчини на любов

Приворот дівчини на любов

Як працює приворот?

Приворот дівчини – це магічний любовний ритуал, який допомагає викликати у вас цікавить дівчата відповідне відчуття. Навіть, якщо до цього дівчина не відчувала до вас симпатію, після ритуалу ви їй раптом почнете подобається. Приворот дівчини хороший тим, що після його проведення дівчина сама буде проявляти ініціативу у відносинах. Це дуже надихає хлопців, які відрізняються сором’язливістю і бояться самі зав’язувати стосунки з дівчатами.

Але приворот на любов дівчини має свої підводні камені. У чому ж вони полягають? Справа в тому, що, якщо до цього ви подобалися дівчині навіть зовсім чу-чуть, то приворот спрацює так, що ця симпатія посилиться. І в цьому випадку це буде цілком біла магія.

Але справа йде по-іншому, якщо дівчина відверто байдужа до молодій людині або відчуває до нього неприязнь. У цьому випадку за допомогою привороту їй відверто нав’язується симпатія відносно молодої людини. І тут у жертви може виникнути внутрішньоособистісний конфлікт, який має за собою неприємні наслідки. У зв’язку з цим у жінки можуть бути різкі перепади настрою, адже в ній будуть боротися дві думки, нав’язане і справжнє. Наслідки полягають в тому, що характер жінки псується. А це вже може, не сподобається самому молодій людині. Адже він закохувався в одну дівчину, а у відносинах вона веде себе зовсім по-іншому. Цей момент треба враховувати.

Як боротися з наслідками привороту?

Як зробити приворот на дівчину, щоб не постраждати від наслідків заговори? Звичайно, краще всього вибирати для привороту дівчину, яка відчуває до вас хоча б невелику симпатію, в цьому випадку любовний приворот буде цілком екологічний.

Але серцю можна наказати далеко не завжди часто хочеться наблизити до себе людину, яка нами зовсім не цікавиться. У цьому випадку, по-перше, потрібно розуміти, що це швидше чорний приворот, і що з часом він перестане діяти. Але! Тоді завдання чоловіка полягає в тому, щоб за час дії привороту зачарувати дівчину самим собою. Ви повинні закохати її в себе по-справжньому. Проявляйте турботу, приймайте її у будь-якій ситуації, чітко усвідомлювати, що всі її перепади настрою за магії. Тоді особа, швидше за все, до вас причепиться. І навіть, коли пройде дію привороту, вона не захоче від вас іти. Таке дуже навіть можливо, якщо зрозуміти жіночу душу і піклуватися про неї. Але чоловікові в цьому випадку потрібно проявлятися дуже терплячим, і турботливим.

В яких випадках застосовується приворот?

Які життєві ситуації підходять для того, щоб застосувати любовний приворот відносно дівчини:

Це тільки приблизні ситуації, де можна повернути кохану за допомогою любовного магічного заговору. Зробити подібний заговір можна і інших схожих ситуаціях. Орієнтиром буде бажання завоювати розташування конкретної особи.

Приворот на яблуко і червону нитку

Приворот на любов своєї дівчини. Цей приворот на улюблену можна зробити в тому випадку, якщо ви знаєте, що вона зацікавилася іншим хлопцем. Це свого роду остуда або отсушка, яка допомагає відвернути від людини, але також включає в себе приворот саме до вас. Щоб провести ритуал знадобиться червоне яблуко, нова котушка червоних ниток, довга церковна свічка. До речі подібні отсушки проводять матері на сина на погану невістку.

Ті, хто вже робив ритуали, знають, що краще за все, включати почуття і енергетику вже при виборі складових ритуалу. Ось йдете на ринок яблуко вибирати і вже думайте про кохану. Важливо зрозуміти, яке яблуко найбільше нагадує її. Таким чином, чоловік вже заряджає інгредієнти для ритуалу енергетикою жінки.

Найпотужніший ритуал – це той, який заряджений високим напруженням почуттів. Головне стан, тоді навіть приворот, зроблений в домашніх умовах, точно спрацює.

Залишіться наодинці з собою. Покладіть перед собою нитку, яблуко, кухонний ножик, запаліть свічку. Кілька хвилин просто помедитуйте на свою улюблену Якщо ви хочете зв’язати себе з особливою узами шлюбу, то уявляйте її в цей момент своєю дружиною. Коли душа буде сповнена почуттів про неї візьміть червону нитку, відірвіть шматочок, крутіть у руках і потрібно читати такий сильний заговір:

«Тебе любив, а ти до іншого повернулася до мене спиною обернулася, сильний тебе залучив, я відчув себе слабким. Нехай він відчує себе таким. Рветься між вами ниточка, обривається зв’язок. Себе до мене обличчям поверни, слова любові мені промовити. Повернення любові до мене».

Коли скажете ці слова, порвіть нитку на дві частини і спаліть її на полум’я свічки. Цей сильний обряд передбачає і другий етап. Розріжте яблуко навпіл, потрібно дивитися на яблуко і читати такі слова:

«Ця половинка яблука не може бути без другої половинки, так і раба Божа (ім’я дівчини) не може бути без раба Божого (ім’я своє). Маги бачили, маги благословили на любов і щастя. Подобається він їй подобається вона йому. Слова кохання у них взаємні. Особи їх щастям палають, її рот, його бажає. Щоб вона його любила, як він її любить. Повна ідилія, природне їх стан. Він її завжди хоче, вона завжди хоче. Разом назавжди».

Після цього дві половинки яблука з’єднайте разом і зв’яжіть між собою ниткою червоного, чим міцніше, тим краще. Це яблуко потрібно покласти в місце, де він зможе спокійно засохнути, але саме засохнути, а не згнити. Магічні сили спрацюють, після того, як плід повністю засохне. Так робиться приворот на любов своєї дівчини на яблуко.

Приворот на їжу

Як зробити приворот на прекрасну дівчину в домашніх умовах на їжу? Якщо у вас є можливість провести з особливою вечерю, то можна зробити сильний приворот на їжу. Ритуали з їжею прості, але саме ці прості обряди мають сильний ефект. Закохати в себе жінку за допомогою такого вечері буде нескладно. Але прямо перед вечерею потрібно трохи підготуватися.

Напишіть на папірці своє ім’я та ім’я коханої жінки. Запаліть свічку. Папірець візьміть в ліву рук і притуліть до серця. Потрібно читати заговір:

«Хто страждає, той тепер любимо, був тобою відкинутий, а тепер любимо, обряди допоможуть, обряди спрацюють. Сильно страждає, сильно любимо. Дочекалася і полюбила, дочекався і любимо».

Привороти на прекрасну дівчину важливо читати пристрасно.

Після цього папірець треба спалити на полум’я свічки. А жменьку попелу зібрати в пакетик або на іншу цілу папірець. Потім потрібно дізнатися, коли вільна кохана дівчина, і запросити її на вечерю. Один такий вечеря в домашніх умовах може повністю змінити історію ваших стосунків, і зробите ви це абсолютно самостійно.

Саме за вечерею ваше завдання полягає тільки в тому, щоб насолоджуватися всім, що відбувається. Хто робив приворот на свою девушу, той знає, як важливо бути розслабленим в цей момент. Будьте розслабленим, тоді ритуал буде дійсно сильний і потужний. Коли кохана піти кудись на хвильку, підсипте попелу їй у їжу. Допомагають завжди посилити чари також любовні втіхи. Якщо у цей вечір вам вдасться провести з дівчиною ніч, то це закріпить результат обрядів в домашніх умовах. Якщо ви залишилися у жінки на ніч, то на сплячу особу скажіть ще такі слова:

«Моя, моя, я твій».

Вимовте це з ніжністю, так заворожують на більш сильну любов до себе.

Приворот на фото

Домашній любовний приворот на кохану дівчину, на фото. Великою популярністю користуються обряди, де присутні фото. Фотографія містить в собі багато інформації про людину, це концентрований образ людини. Для проведення ритуал потрібна церковна свічка, фото коханої дівчини, ваше фото.

Самий робочий і сильний ритуал може не спрацювати, якщо ви не вклали в нього достатня кількість енергетики. Тому все починається з співналаштування. Сядьте спокійно, запаліть свічку. Всі обряди вчать тому, що потрібно звільнити кімнату від сторонніх людей і тварин.

Зробіть сильний глибокий вдих і видих. Закрийте очі і думайте про кохану. Приворожують станом. Пофантазуйте про те щастя, яке буде, коли ви будете разом. Нехай ваша фантазія розбудить тіло. Потрібно зловити відчуття щастя, які точно будуть при цьому в тілі. Так ви прямо в домашніх умовах уявляєте своє майбутнє іншим і робите його іншим, а допомагають у цьому обряди. Коли любов вже почне плескатися в тілі, потрібно читати такі слова:

«Молитва моя про кохання, про любов до тебе. Раба Божа (ім’я дівчини) я люблю тебе безмежно, я люблю тебе сильно. Хочу я тебе як свою кохану, як свою єдину. З іншим не будь, тільки будь зі мною рабом Божим (ім’я своє). Як я хочу вдихати запах твого волосся, так і ти хоти бути зі мною. Заговір любові на тебе читаю, про щастя з тобою мрію. Без мене ніяк, без тебе ніяк, магія з нами, магія вчить, магія любові до нас. Слова любові ллються, в твоє серце з мого вливаються. Жінок інших не бачу, жінок не хочу, жінок не чую, сам маг може перевірити. Жінок не хочу, тебе одну для себе і бачу. Я з тобою, ти зі мною, ми разом».

Після цього візьміть фото особи капніть на нього воском, а зверху покладіть свою фотографію обличчям вниз. Таку конструкцію з фотографій потрібно закопати біля будинку під деревом в той же вечір. Фотографії працюють відразу, самостійно. Вважається, що саме дерево дасть силу вашої любові. Обряди починають діяти приблизно через три тижні. На жінок вони впливають швидше, тому жінка може сама робити перші кроки щодо вас.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: