Як повернути чоловіка з допомогою привороту?

Напевно, немає в світі такої родини, яка не переживала б сімейна криза. Нічого не поробиш, сім’я – це живий організм, який щодня зазнає зміни. Іноді ці зміни дуже явні, наприклад, чоловік вирішує піти з сім’ї. Треба сказати, що від того, як себе в цій ситуації буде вести дружина, залежить щастя сім’ї. Тому для збереження сімейного щастя можна застосовувати магічні методи. В цьому випадку можна використовувати приворот чоловіка на повернення.

Зміст:

Як повернути чоловіка з допомогою привороту?

Приворот на повернення чоловіка

Як працює приворот на повернення?

Якщо дружина задалася питанням, як повернути чоловіка за допомогою магії, то бажано розуміти, як цей магічний ритуал працює. Якщо чоловік приймає рішення піти з родини, значить, він вирішив, що в родині він відчуває себе швидше нещасним, ніж щасливим. В його свідомості переважають важкі, негативні образи, пов’язані з дружиною і сім’єю. Повернути чоловіка магічним шляхом, значить, зробити так, щоб у його свідомості стало більше позитивних образів щодо дружини і сім’ї.

Якраз на це і налаштований приворот, який відповідає на питання: як повернути чоловіка в сім’ю. Він працює на те, щоб затьмарити в свідомості людини негативні образи. У підсумку назовні в свідомість піднімаються позитивні образи. Ці позитивні образи обов’язково є, тому що ці люди чомусь зійшлися у пару, значить, було і щось хороше.

Якщо виходити з цього робочого механізму привороту, то повернути чоловіка в сім’ю не представляється складним завданням. От, якщо ви хочете закохати в себе зовсім незнайомого чоловіка, який не відчуває до вас ні найменшої симпатії, то це буде складно. У вас з цим чоловіком немає позитивного досвіду спілкування, відповідно нічому і випливати в його свідомості.

Коли можна застосовувати приворот на повернення чоловіка?

Щоб стало абсолютно ясним, давайте перерахуємо ситуації, коли можна застосувати приворот, відповідає на питання: як повернути чоловіка в сім’ю:

Як правильно проводити ритуал на повернення?

Який ритуал найпотужніший за повернення чоловіка? Насправді практично кожен ритуал буде сильний, якщо провести його по відповідним правилам:

 • Найсильніший ритуал енергетично вийде, якщо ви будете проводити його на зростаючий місяць. Так, кожен день, поки місяць буде йти в зростання, буде посилюватись ефект і ваш ритуал. Таким чином, повернути коханого буде набагато простіше. Це підтримка від самої природи.
 • Важливо розуміти кожну дію, яке присутнє в ритуалі. А також розуміти кожне слово, яке сказано в заговорі. Справа в тому, що від цього залежить те, наскільки усвідомлено ви будете читати магічний текст. Будь-який психолог вам скаже, що ступінь ефективності дій безпосередньо залежить від того, наскільки добре ви усвідомлюєте те, що робите.
 • У поради, які допоможуть зробити ритуал ефективніше входить також те, що проводячи ритуал потрібно дуже сильно відчувати. Чим вище рівень ваших відчуттів, тим більш успішним буде магічний ритуал.
 • Якою б ритуал ви не проводили на повернення, знаменитий заговір Степанова або щось менш відоме завжди треба вірити в те, що робите. Фактор віри тут відіграє вирішальне значення. Якщо не вірити в те, що робите, то магія не спрацює, вона просто не вступить з вами в контакт.
 • Приворот на обручку

  Дружина, у якої пішов чоловік, повинна розуміти, що у неї над ним є велика влада – це шлюбні узи. Ця влада дуже сильна на рівні енергій. І якщо правильно і швидко скористатися цією владою, то вдасться ефективно повернути його в сім’ю, додому. Є також символ цієї влади – це обручка. На нього ми й проведемо ритуал прямо в домашніх умовах.

  Повертаємо наступним чином. Сідайте в окремій кімнаті, де вам ніхто не зможе перешкодити. Запалюєте свічку, а весь електричний вимикаєте світло. Закриваєте очі. Почніть вертіти свою обручку на пальці. Увагу внутрішньо зосередьте на ньому. Перед очима повинен бути улюблений потрібний людина, чоловік, який пішов. Можна подумки промовити йому слова любові, слова звинувачення, слова прощення. Це необхідно, щоб очистити вашу любов від сторонніх емоцій. Вже після цього підуть результати. Потім вимовте вголос його ім’я і треба сказати такий заговір:

  «Ікону матінки разом поклонялися, ікону матінки обіцяли бути разом. Шанс давали на щастя. Прошу повернути цей шанс. Інші жінки заманили, жінки дивилися, жінки слухали, а я мовчала. Більше мовчати не буду. Прошу пішов повернути в сім’ю. Щоб він згадав часи минулі, забув минулі сварки, а ночі кохання згадав. Щоб від розлуки і йому стало не добре. Зараз нехай почує голос мій, до мене повернеться, на кільце притягнеться. Через день прийде, через годину згадає. З божою допомогою».

  Ще раз згадайте образ минулого і уявіть його минулого, як ніби він повернувся. Що ви відчуєте? Які емоції? Зробіть відбиток цих емоцій в тілі. Після цього відразу лягайте спати, більше ні з ким не розмовляйте в цей вечір. Ритуал повернення спрацює приблизно через тиждень.

  Весь тиждень можна ходити до церкви і молитися на повернення чоловіка. Для цього ритуали не потрібні. Дуже допомагає на повернення чоловіка Свята Матрона.

  Приворот на нижню білизну

  Як швидко повернути чоловіка в сім’ю? Якщо потрібно позбавитися від суперниці і, таким чином, повернути чоловіка, то допоможе приворот на спідній білизні. Це сильний обряд, особливо добре він спрацює, якщо колишні годинник любові приносили вам з чоловіком велику насолоду. Заговір допоможе уникнути зради, якщо її ще не було і уникнути наслідків зради, якщо вона вже відбулася. Обряд проводиться наступним чином.

  Дружині потрібно купити абсолютно нове красиве нижню білизну або взяти те, в якому вона шалено подобалася своєму чоловікові. Обряд проводиться в повний місяць. Потрібно прийняти душ і вже при цьому думати про коханого чоловіка, навіть добре, якщо у вас при цьому виникне сексуальне бажання. Потім надягайте на себе нижню білизну і виходите на місячне світло. Якщо це літній період, то можна навіть вийти на відкритий балкон, щоб місячне світло залило вас повністю. Як за допомогою місячного світла і проведемо обряд на повернення свого чоловіка в сім’ю, додому.

  Дивіться на місяць, зробіть глибокий вдих і видих. Відчуйте себе сексуальною в цей момент. Можна провести рукою по тілу, щоб насолодитися дотиками до своєї шкіри. Потім потрібно читати наступний заговір:

  «Навіть, якщо зараз раб Божий (ім’я чоловіка) думає, що не хоче мене, але хоче він мене все одно. Хочеш, хочеш. Без мене не можеш, без мене ніяк життя твоє не ладиться. Місяць бачить, місяць знає, луна його до мене і приваблює. Без мене йому не солодкість в ліжку. Ти допоможи йому луна згадати, як бажав він мене, як любив він мене. Я для тебе один цукор, один-єдиний. Почуття його віднови, почуття його мені покажи, нехай його почуття до мене його, і приведуть. Хто йде, той завжди повертається. Магії відомо, магії і місяці зрозуміло».

  Читати це потрібно з великою пристрастю по відношенню до того, хто пішов з сім’ї. Це реальна допомога, щоб повернути чоловіка в сім’ю. Не бійтеся в цей момент проявити себе сексуальною, ви можете зробити це самостійно, варто лише думати про себе, як про найбажанішої жінки у світі. Допоможіть собі самі повернути чоловіка, який пішов з сім’ї.

  Після цього у цьому білизна зрадити, воспоминаем про пристрасних ночей з вашим чоловіком, не соромтеся цього, допоможіть собі. Можна дивитися на фото чоловіка, на спільні фото. Це біла магія, у провадженні якої допоможуть ваші фотографії. Тим самим ви створите потужний сексуальний полі між чоловіком і вами. Саме на це поле і притягнеться ваш чоловік. Ця практика допоможе повернути чоловіка назад у сім’ю швидко, вона впоратися з ситуацією, коли є питання як повернути чоловіка після його зради.

  Що радить психолог?

  Як швидко повернути чоловіка? Крім магічних практик можна використовувати і суто раціональні психологічні практики, які допоможуть в ситуації, коли чоловік пішов з сім’ї. Що зробити в такій ситуації, на думку психолога:

  Як повернути чоловіка, ці поради допоможуть вам знайти рівновагу у складній ситуації.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: