Як зробити приворот на чоловіка самостійно?

Будь-яка жінка хоче любити і бути коханій. Однак, іноді, для залучення уваги представника сильної половини людства, однією краси і сексуальності буває не достатньо. «Руку допомоги» закоханій дівчині в цьому випадку може «протягнути» любовна магія, в арсеналі якої є багато способів, що дозволяють розпалити любов у серці «об’єкта зітхань». Розглянемо, як зробити приворот на чоловіка і які будуть його наслідки, як для однієї, так і для іншої сторони.

Зміст:

Як зробити приворот на чоловіка самостійно?

Приворот на чоловіка

Трохи про привороти

Приступаючи до виконання привороту на чоловіка, необхідно чітко розуміти, що собою являє цей обряд і які наслідки він може мати. Приворот – це дія, за допомогою якого його замовник, в даному випадку дівчина, здатний впливати на думки і вчинки хлопця – жертви привороту, бажаним чином їй. Любовні привороти бувають білі та чорні. Різниця між ними полягає в способі проведення обрядів і використовуваних «інгредієнти».

Білі привороти більш щадні, але вони і не такі сильні. Чорні ритуали набагато могутніше, але і набагато небезпечніше. При проведенні більшості чорних ритуалів використовують біоматеріали людини: кров, слину, піт, сперму, волосся, нігті. У деяких випадках чаклунські «маніпуляції» відбуваються на кладовищі або в процесі обряду маг звертається за допомогою до темних сил.

Приворотні ритуали прийнято проводити на зростаючий місяць, або повний місяць. Також існує поняття «жіночих» і «чоловічих» днів. Якщо замовником впливу є жінка, то приворот краще робити в один із сприятливих «жіночих днів» — середу, п’ятницю або суботу. Якщо «поворожити» наважився чоловік – то йому треба проводити ритуал в «чоловічі» дні – понеділок, вівторок або четвер. Ці рекомендації дійсні, якщо у поясненнях до ритуалу не вказані інші правила або не йдеться про авторські впливах, як, наприклад, заговір і привороти сибірської знахарки Наталії Степанової.

Наслідки приворотних впливів

Збираючись вдатися до послуг любовної магії, потрібно брати до уваги всі наслідки привороту для чоловіка. З тим, що, чим «чорніше» ритуал, тим серйозніші наслідки ми вже розібралися, а от що саме загрожує жертві і замовнику, розглянемо детальніше. Наслідки сильного привороту на чоловіка можуть бути наступними:

 • Вплив, який чинить приворот на волю жертви, пригнічуючи її та «вкладаючи» потрібні замовнику думки і штовхаючи на угодні замовнику вчинки, може повністю розхитати психіку приворожену людини. Після проведення привороту чоловікові загрожує небезпека впасти в депресію, у нього можуть з’явитися необгрунтовані страхи і нічні кошмари. Його поведінка може стати агресивним або, навпаки — «загальмованим» і апатичним. В цілому, це може привести до досить серйозної «душевної хвороби».
 • Наступним, досить поширеним негативним наслідком приворотних ритуалів, якого рідко кому вдається уникнути, є зловживання алкоголем. Ця «шкідлива звичка» може привести не тільки до горезвісної «білій гарячці», але і коштувати чоловікові життя. Магічне вплив може «підштовхнути» людини до наркотичної залежності, боротися з якою досить складно.
 • Наслідки привороту можуть проявлятися і через «фізичного нездоров’я». Тут маються на увазі всілякі нездужання, аж до найсильніших хвороб. Розпізнати приворожену чоловіка в цьому плані не складе праці. Він виглядає і відчуває себе хворим, причому його хвороби беруться просто «нізвідки». Негаразди зі здоров’ям, викликані впливом магічних обрядів, можуть бути надзвичайно небезпечними для життя жертви любовної магії.
 • І, нарешті, є ще одна обставина, яка може добряче попсувати життя приворожену людини – це рідкісна «невдача». В цьому плані може відбуватися все, що завгодно: втрата роботи і бізнесу, невдачі в особистому житті, нещасні випадки тощо. Нещасть може стати так багато, що ними можна «поділитися» з сотнею людей.
 • Роблячи магічні любовні привороти на чоловіка, враховуйте їх наслідки і на замовника ритуалу. Вони можуть бути точно такими ж, як і у жертви любовної магії. Якщо жертва самостійно або з допомогою мага зможе позбутися магічного впливу, то замовнику «загрожує» повернення, а він «прямою дорогою» веде до родового прокльону, за що розплачуються кровні родичі аж до «сьомого коліна».

  Ритуал з лялькою

  Приворожити коханого назавжди можна, використовуючи старовинний ритуал з лялькою – вольт. Цей обряд нескладно зробити самостійно в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги мага. Для його проведення вам знадобиться «змайструвати» з воску невелику лялечку, розміром приблизно з вашу долоню. Вольт краще ліпити за день або два до самого ритуалу.

  Перед початком ліплення запаліть червону або білу свічку і з м’якого воску змайструєте якусь подобу людської фігури, при цьому обов’язково потрібно відобразити у вашій ляльці її статеву належність. Для жінки – це грудей, а для чоловіків – статевий член. Щоб посилити приворот, підмішайте у віск будь-який біологічний матеріал жертви: кров, волосся, сперму, нігті. З цією ж метою можна написати на листку паперу ім’я та прізвище чоловіка, спалити його, а попіл підмішати в матеріал для виготовлення вольта. Так само можна вчинити і з фотографією обранця.

  Коли ваша лялька буде готова, її потрібно назвати. Обряд наречення вольта проводять наступним чином. Ляльку беруть в руки і кажуть:

  «Творіння з воску, нарікаю тебе (ім’я того, хто вам подобається)».

  Потім вольт підносять до кожної з чотирьох сторін світу і вимовляють:

  «Дивись Північ (Південь, Схід, Захід) – це (ім’я чоловіка, який вам подобається)».

  Після наречення ляльку потрібно загорнути в червону тканину і заховати.

  Приворот подібного плану роблять в період місячного зростання з дванадцяти до трьох годин ночі. Для обряду вам доведеться придбати три нові довгі голки. Глядачів в процесі ритуалу бути не повинно, тому, залишившись в приміщенні в повній самоті, запаліть свічку, покладіть на стіл червону тканину, а на неї помістіть вольт. Візьміть голку, нагрійте її на вогні свічки і застроміть в лобову частину ляльки, при цьому читайте заговір:

  «Цією голкою волі позбавляю тебе, скоритися моєму слову заклинаю. Змію-тугу я в твої думки запускаю, любов’ю до (ім’я замовника) твої думи заповнюю».

  Потім берете другу голку, так само накаляете її на вогні свічки і встромляєте в ляльці в серці, читаючи слова заговори:

  «Цією голкою я пристрасть до (ім’я замовника) в твоєму серці викликаю. Любити лише (ім’я замовника) тобі наказую».

  І, нарешті, накаляем третю голку і вонзаем її трохи нижче живота вольта зі словами:

  «Цією голкою я бажання до (ім’я замовника) збуджую, вогнем пристрасті палкої твої стегна запалюю. Бути по моєму».

  Після всіх описаних «маніпуляцій» «запакуйте» ляльку в червоний відріз, обв’яжіть потрійним вузлом і сховайте там, де її ніхто не зможе відшукати. Самі йдіть в ліжко, але не гасіть свічку, а на ранок винесіть її з дому і закопайте. Перевірити, вийшов приворот чи ні, можна буде вже через декілька діб.

  Рунний приворот

  Уберегти сім’ю від розпаду і домогтися повернення коханого чоловіка допоможуть руни. Приворожують рунами, наносячи їх на фотографію людини чи на інші предмети. Знімок потрібно вибрати такий, на якому чоловік був би один. Для написання рунных символів підійде будь каламарна пристосування: ручка, олівець, маркер. Робити це можна як вдень, так і вночі — головне, щоб у вас був «підходящий» настрій.

  Серед безлічі рунных поставів є такий, який допоможе зруйнувати перепони між закоханими і повернути колишні почуття:

 • Перший символ – це руна Турисаз, яка усуне всі перешкоди і допоможе людині опиратися їм.
 • Далі наносимо руну Кано, яка є символом любові і пристрасті.
 • Останній знак – руна Соулу, яка закріплює приворот.
 • Приворот на річ

  Приворожити хлопця без допомоги мага можна, використовуючи його особисті речі. Для цього потрібно підібрати такий предмет, який був би йому необхідний постійно. Щоб приворот «спрацював», візьміть будь-який предмет одягу чоловіка: шкарпетки, труси, сорочки. У фазу зростання Місяця опівночі запаліть червону або білу свічку, налаштуйте себе на обряд і візьміть у руки заготовлену річ.

  Потримайте її трохи в руках, а потім прочитайте над нею наступний заговір:

  «У тиші нічній я заговір творю, цю (назвіть предмет) на любов заговорю. Силою Місяця, жаром вогню заклинаю милого любити тільки мене. Як тільки милий до (назва предмета) доторкнеться, його серце той час до мене любов’ю відгукнеться. Хай буде так».

  Після закінчення начитки покладіть заговорену річ собі під подушку і лягайте спати. Свічку залиште горить до ранку, а потім позбавтеся від неї, закопавши або кинувши в ріку. Заговорений предмет потрібно буде повернути або непомітно підкинути коханій людині. Зрозуміти, подіяв ритуал чи ні, можна буде вже через кілька днів після того, як «зачарована» річ потрапить у руки чоловіка.

  Святкові привороти

  Любовна магія багата різними приворотними ритуалами, які прийнято виконувати в строго обумовлений термін – в дні церковних і «мирських» свят. Це, так звані «миттєві» впливу, які зовсім неважко зробити в домашніх умовах, єдине, що потрібно – правильно виконувати всі приписи обряду. Так, наприклад, у святвечір, щоб вийти заміж за вашого обранця можна «прокласти шлях до серця чоловіка-через його шлунок». Для цього у вечір святвечора замісіть тісто і прочитайте над ним слова заговори:

  «Хлібець випікаю, свого судженого Раба Божого (ім’я того, хто вам «по серцю») привертаю до себе. Як Рабу Божому (ім’я коханого) хлібець мій є, так мене скорехонько під вінець звістку. Бути по моєму».

  Як хліб спечеться, почастуєте їм того, хто вам «по душі» і чекайте швидкого заміжжя.

  Ось ще один легкий приворот, який можна зробити в домашніх умовах. Робити його потрібно в новорічну ніч з тридцять першого грудня на перше січня. Днем першого числа, також можна посидіти. Перед тим, як подати коханій людині келих шампанського отпейте від нього три ковтки і три рази прошепотіть слова заговори:

  «Мені хмільний напій пити – тобі його допивати, відтепер разом нам і днювати і ночувати. Без мене тобі не жити, тепер нам одну долю на двох ділити. Хай буде так».

  Потім подайте напій коханій людині і простежте за тим, щоб він не потрапив у чужі руки, інакше результат може бути не тим, якого ви чекали.

  На Трійцю, наприклад, можна зробити терміновий приворот на петрушку. Для цього потрібно всього лише з’їсти одна стеблинка рослини на двох з коханою людиною, подумки представляючи вас разом. Якщо в цей день іде дощ, то ви можете з його допомогою «навіяти» тугу на вашого коханого, змусити його думати про вас і страждати, де б він не був. Приворожують на дощ так: встаньте під потоки води без парасольки і скажіть:

  «Дощик лей, води не шкодуй, Рабові Божому (ім’я того, кого ви зібралися причаровувати) тугу по мені навей. Знайди його і сплячого і безсонного, та хворого і здорового. Нехай він про мене згадує, сумує і страждає. І під Сонцем, і при Місяці, нехай він думає про мене. Нехай не спиться йому без мене і не їсться. Нехай не дихається йому без мене і не можеться. Хай буде так».

  Як результат – ви почуєте дзвінок від коханого або навіть побачите його самого.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: