Як зробити приворот на подарунок?

Сьогодні важко зустріти людину, яка б не любила отримувати подарунки. А раз так, чому б цим не скористатися, а заодно і налагодити своє особисте життя. Тим більше, що в любовної магії, як білої, так і чорної, є дуже багато відповідних ритуалів. Виберіть один, найбільш відповідний приворот на подарунок за вашу конкретну ситуацію і починайте діяти.

Зміст:

Як зробити приворот на подарунок?

Привороти на подарунок

Відмінний любовний ритуал подарунком

Річ для цього ритуалу потрібно підбирати таким чином, щоб людина, якій ви подаруєте, користувався їй постійно або розмістив так, щоб предмет завжди був на виду. Тоді приворот на подарунок буде максимально ефективним.

Етапи ритуалу:

«Поспішає продавець з далеких місць, несе не заморські продукти і не фрукти солодкі, не блискучі брязкальця, не матерію тканинну, не чинарок, а государю подарунок. Також як і я, раба Божа (ім’я) дар несу, так задарма його ні за що не віддам! Не потрібно мені багатства, тільки на любов поміняю я свій дар, щоб раб Божий (ім’я коханого) завжди пам’ятав про мене і ніколи не передарував нікому ні подарунок мій, ні мене. Амінь».

Ритуал майже завершено, сховайте в’язку свічок в таємне місце і вирушайте до коханого з чарівним подарунком. Помітивши перші ознаки прояву уваги до вас з боку приворожену, можете вважати, що ви все зробили правильно. Дістаньте свічки, золоту прикрасу одягніть на себе, а свічки поставте на видному місці, так щоб ви їх постійно бачили.

Циганський обряд

Для нього в якості подарунка можете використовувати будь-яку недорогу річ. Як тільки сонце зайде за обрій, можна починати цей приворот на подарунок. Для цього візьміть його в руки, як можна нижче нахиліться над ним і неголосно, але розбірливо вимовте заговір. Важливо, щоб в кожне своє слово ви вкладали душу.

Текст заклинання:

«Підійду я до світла Гаэне, висвітлювати вона завжди дорогу мою буде і світло її стане яскравішим від моєї любові. Вирушу я, раба Божа (ім’я) в полюшко широке. Зустріч бісовщину на своєму шляху і допомоги в неї попрошу, а якщо відмовити надумають, так накажу їм. Викрадуть біси ті думки і серце у раба Божого (ім’я коханого), душу його в попіл перетворять, а серце — камінь. Тільки поруч зі мною, буде коханому моєму радісно, світло і любов, і його серце будуть існувати тільки, коли поруч я. Срібна Гаэне, ім’ям твоїм закріплюю свої слова та дар свій силою неземної наділяю. Хай буде так, а не інакше. Амінь».

Чим швидше ви вручите подарунок обранцеві, тим швидше, він зізнається вам у своїх почуттях. Головне, щоб ви зробили дар особисто. Якщо річ потрапить в руки третім особам, вся магія відразу ж припиниться.

Заговір, щоб отримати бажаний подарунок

Будь-якій жінці приємно не тільки надавати знаки уваги, але і отримувати їх. На жаль, чоловіки про це часто забувають або дарують абсолютно даремні речі. Але все можна виправити за один вечір.

Щоб непомітно підказати коханому, що вам набридло отримувати квіти, а хочеться вже, наприклад, діаманти, можна вдатися до допомоги простого магічного заговору. Прочитати чарівні слова над ритуальної річчю потрібно опівночі, рівно 3 рази. Краще, якщо це буде портмоне коханого або його кредитка, але в принципі підійде будь-яка його особиста річ, яку чоловік користується щодня. Потім слід загорнути предмет новим жовтим рушником і покласти його на ніч в затишне місце.

Текст заклинання:

«Полетіла пташка до сонечка, побігла конячка по доріжці солодкої, потекла ріка повз мого ганочка! Лети пташка стелою швидкої, наздожени улюбленого мого. Повідай йому, що в дар мені піднести, а що викинути в річку. Шепни йому подружка, який саме дар, здатний в душі моїй розпалити пожежа! І простеж, щоб він робив його з любов’ю і радістю в серці всім. Нехай допоможуть мені всі чотири стихії! Скоро дар (вкажіть докладно, якої саме) буде моїм! Амінь».

Обряд з фотографією на отримання корисного подарунка

Цей приворот на подарунок на відміну від попереднього програмує на подарунок не саме вашу другу половинку, а будь-якого чоловіка з вашого оточення. І хоча моментального результату може не бути, якщо ви все зробили правильно, протягом декількох тижнів ви обов’язково одержите бажане.

Заговір читається обов’язково на зростаючому місяці три дні поспіль.

Для обряду приготуйте чотири чорні свічки і невеликий шматок чорної тканини з натуральних матеріалів, і фото того, хто повинен буде піднести вам подарунок.

З настанням півночі усамітніться в кімнаті, застеліть стіл чорною тканиною і квадратом розставте свічки. Покладіть в центр фотографію привораживаемого і промовте:

«Я віддала своє придане ворону за бажання одне! Він обіцяв виконати все, що запрошу всього за одну монетку! Так от, полуночниця моя, не гаси ж свічки і слухай! Хочу я, щоб (ім’я людини з фото) завжди робив мене щасливою і щедро обдаровував (опишіть докладно, що хочете отримати в дар). Зроби ж ти, так як накажу, тоді свічки все спалю. Договір уклала, подарунок отримала».

Потім дочекайтеся, коли свічки догорять, загорніть фотознімок в матерію і сховайте в недоступне для сторонніх очей місце. Він повинен там бути до тих пір, поки ви не отримаєте бажане і саме від того, хто був зображений на фото. Все, приворот на подарунок завершений.

Правила проведення цього обряду:

 • Запалюйте свічки тільки сірниками.
 • Якщо під час того, поки ви читаєте наговір, хоча б, один гніт погас, значить привораживаемый дуже скупий і достукатися, навіть через магію, до нього не просто. Тому замість трьох, виконайте ритуал 7 разів поспіль.
 • Приворот бажаного подарунка на свято

  Згадайте свій останній день народження чи новий рік, чи задоволені ви були подарунками, чи як завжди, вам подарували квіти і безліч непотрібних дрібничок? Чи Не здається вам, що пора це припиняти, тим більше, що природа і зовсім трохи чаклунства готові допомогти вам у цьому:

  «Всі річки і річечки в синьому, та глибокому морі збираються. Нехай також і до мене раба (рабу) Божого (ім’я) гроші течуть, та купа подарунків різних, дрібних, середніх і всяких. Дарів всім судилося бути дорогими, та дуже потрібними. Хай буде тільки так, а не інакше. Амінь».

  Чорний любовний ритуал з подарунком

  Визначтеся, що саме ви хотіли б подарувати коханій і упродовж трьох днів не розлучайтеся з цією річчю ні на мить. Вночі кладіть її під подушку. На четвертий день може приступати до ритуалу. Низько нахиліться над заговариваемым предметом і, переконавшись, що ваше дихання його стосується, промовте:

  «Перед сном не молюся і не перекрещиваюсь я, вставши, благословлятися не буду. Вийду з перших дверей в другі, других у треті. Їх перших воріт в другі, других у треті. Піду туди, де в чистому полі розташувалася трійка кузень. Робота ковалів на чотирьох верстатах спориться. Біс Солчак, припини кувати біле залізо, а прикуй доброго молодця до мене. Щоб він в мені душі не чула, засинав і прокидався з думками про мене. Хай буде так».

  Любовні заговори на подарунок, проведені перед яким-небудь святом набагато ефективніше всіх інших.

  Крім того, результат дуже сильно залежить від того, на скільки максимально ви візуалізуєте бажане.

  У цього ритуалу є ряд нюансів, про які слід знати:

  Тепер ви знаєте, як зробити привороти на подарунки.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: