Для чого потрібні роззсорки

Найчастіше, все боятися проводити ритуали, які стосуються заговорів і роззсорок. Людське мислення вважає подібні обряди похідними від чорної магії. Ось тільки мало хто знає, що роззсорки і заговір на розлуку абсолютно не відносяться до цього магічного типу.

Зміст:

Для чого потрібні роззсорки

Найефективніші роззсорки

Коротка інформація

Роззсорка вважається необхідною для того, щоб посварити об’єкт бажання з його нинішньою другою половиною. Ось тільки не варто дотримуватись казкові надії на те, що об’єкт в результаті розташується поруч з вами. Такі обряди не дають гарантії на щасливе життя з людиною, на якого робився такий ритуал. Він цілком може вибрати не вас, і ви не зможете з цим нічого зробити. Для досягнення своєї мети мало звернення до магії. Необхідно доповнювати ритуал власним чарівністю і турботою. Більше того, ви повинні володіти надзвичайною вірою в те, що заговір на рассорку спрацює, і пара розлучиться. Якщо не буде віри – не буде потрібного результату, а тому роззсорка може виявитися недійсною.

Перед проведенням обрядів, ви повинні розуміти різницю між заговором на рассорку і заговором на розлуку. Роззсорка має направлена дія на те, щоб посварити людей між собою, але розлучити їх таким способом ви не зможете. Згодом роззсорки, необхідний вам людина може почати відчувати ненависть, агресію та незручності поруч з нинішнім партнером. Ось тільки не існує гарантії в тому, що надалі вони не зійдуться.

Заговір на розлуку

Даний ритуал вважається, як найбільш ефективна і цілеспрямована магічна робота. Його дія спрямована на те, щоб пара розійшлася. Причому в процесі їм зовсім не обов’язково сваритися або дратувати один одного. Вони можуть розлучитися, але при цьому не відчувати образи або жалю по відношенню один до одного. Заговір на розлуку може бути двох видів.

 • Точно спрямована роззсорка.
 • Випадкова роззсорка. Такий вид існує по незнанню. Найчастіше, живим істотам властива заздрити оточуючим партнерам. Заздрість – це той же пристріт. Людина може бути абсолютно непов’язаним з магічними знаннями, але в наслідок свого порчі розсварити закохану пару.
 • Не потрібно порівнювати заговір на рассорку і заговір на розлуку з яким-небудь приворот. От тільки вони використовуються досить часто. Іноді трапляється ситуація, коли всі перепробованные прості методи були марними. Результат не досягнутий, і людина перебуває в стресовій ситуації. У такі моменти, що страждає починає шукати допомоги в магічних ритуалах. Не потрібно проводити обряди для того, щоб поекспериментувати з долями оточуючих, для помсти або для зниження власного почуття ненависті. Якщо ви будете використовувати магію в таких цілях, то більш імовірно, що всі наслідки рано чи пізно повернуться вам самим. Ви повинні турбуватися не тільки про своєму нинішньому самопочутті, але і те, що чекає вас в майбутньому.

  Безвихідні ситуації

  Справа в тому, що проводити подібні обряди самостійно іноді вважається необхідністю. Цілком можливо, що у людини більше немає іншого виходу. До таких ситуацій можна віднести:

  Заговір, який використовує вітер

  Приворот потрібно терміново прибирати. Перед тим, як проводити подібні ритуали самостійно, вам необхідно визначити рівень ваших відносин. Якщо ви хочете провести рассорку на людей, які не одружені, не перебувають у шлюбі, колег або ділових партнерів, то проблем не повинно виникнути. Причина проста, їх взаємозв’язок не є міцною, їх ніщо не пов’язує. З такою ситуацією під силу впоратися людині, яка не має досвіду в магії. Найпростіший варіант – це зробити вітряної заговір. Головне пам’ятайте про віру. Чим більше у вас віри, тим швидше і ефективніше вийде результат. Проводити обряд краще в той момент, коли місяць убуває. Стати треба проти вітру і прочитати заговір. Краще всього, якщо таким місцем стане пустельне поле, берег або степ.

  «Гори вище небес, водойма має велику глибину, лісосмуги засушені, розлючені тварини. Бажаю, щоб я (ім’я) з чоловіком на ім’я (ім’я) постійно перебували на великій відстані один від одного. Хочу, щоб ми постійно лаялися і не змогли миритися. Навіть, якщо перемир’я буде плануватися, потрібно, щоб воно знову переростало в розбрат. Нас не можна буде привести до перемирью, до весілля, або до одного столу. Нехай так відбувається постійно, до кінця наших днів. Не потрібно мене відмовляти. Я знаю, чого хочу, і впевнений(-а) у своєму рішенні. Амінь».

  Результат можете очікувати через два тижні. На ранні строки не варто розраховувати.

  Замовлений сіль

  Якщо вам необхідно досягти максимально швидкого результату, то зробіть приворот за допомогою солі. На стіл розкладіть тканинний клаптик. У нього насипте кухонну сіль. Під час того, як будете сипати її, говоріть три рази наступний заговір:

  «Хочу, щоб ця сіль допомогла мені посваритися і попрощатися назавжди з чоловіком на ім’я (ім’я). Не хочу з ним жити в хороших відносинах. Краще хай між нами буде ненависть і розбіжності. Тоді нам буде простіше не проживати разом. Адже ми приносимо один одному тільки муки. Потрібно, щоб розлука переслідувала нас з ним все життя. Мені потрібна ефективна робота».

  Найдієвіший приворот

  Якщо вам необхідно розсварити пару, яка полягає в законному шлюбі, чи була вінчана перед Богом, то необхідно використовувати найсильніший ритуал. На початку вам необхідно сконцентруватися на бажаному результаті. Чим більше концентрація, тим сильніше спрацює заговір. Головними інгредієнтами є борошно, сіль і вода. З них потрібно замісити звичайне тісто, розділити його на рівні 2 частини і зліпити з них жіночу і чоловічу фігури. Також необхідно взяти котячу і собачу шерсть, яку необхідно додати до фігур. Краще всього, якщо чоловікові буде додана собача, а жінці котяча. Фігурам необхідно дати імена тих персонажів, яких потрібно посварити. Проводити ритуал краще в п’ятницю. Фігури поставте в різних кутах порожнього приміщення. Кожен день читайте поруч з ними наступні слова:

  «У вас ніколи не буде спільної трапези, спільних дітей і спільних тем для розмови. З сином більше не грати за руку його не тримати. Без один одного вам легше. Амінь».

  Через сорок днів, закопайте фігури в різних віддалених місцях. Якщо потрібно домогтися ефекту сильніше, то додайте в тісто осколки скла, цвинтарну землю або річ людей.

  Також ви можете скористатися іншим варіантом заговору. Для цього вам знадобиться пшоно. Краще, якщо ця заговір прочитає мати тоді, коли насувається світанок:

  «Проводжу охолоджені почуттів, які стосуються чоловіка та жінки. Не хочу, щоб вони перетиналися. Неважливо, в який час доби, неважливо, в який час року. Нехай вони не стикаються на вулиці, нехай вони не бачаться в приміщенні, нехай вони ненавидять один одного. Прошу, щоб вони здавалися одному найстрашнішими життєвими речами, найзавзятішими ворогами, самими ненависними людьми. Бажаю, щоб в їх спільного життя не було поваги, любові і турботи. Вони не підходять один одному, як кішка собаці. Щастя їм не бажаю, дітей у них не уявляю. Вони різні, як екватор і північний полюс. Не потрібно їм перебувати разом. Амінь».

  Простий спосіб роззсорки

  Читати приворот потрібно в той момент, коли місяць убуває. Для цього необхідно відкрити вікно. В ідеалі буде краще, якщо у вікно задує сильний вітер. Це буде говорити про те, що ваші слова будуть почуті і прийняті в дію. Причому читати слова потрібно дуже голосно, тому краще, якщо поруч нікого не буде:

  «Зустрілася пара людей, от тільки не підходять вони один одному. Вони лаються, б’ються, і ненавидять один одного. Прошу допомоги в тому, щоб це тривало до кінця їх життя. Вони не підходять один одному, тому не варто їм мучитися всю їх життя. Я вірую у вищі сили і вищу правду. Тому і прошу допомоги. Амінь».

  Після проведення обряду, вам необхідно поставити церковні свічки за здравіє цих двох людей. Цим ви тільки допоможете собі, адже, після того, як поставите свічки, ви мінімізуєте подальший негативний вплив заговору на вашу майбутню долю.

  Якщо люди зустрічаються, і у них в житті складається все добре, то це прекрасно. А ось, якщо вам зустрівся чоловік, який не підходить, або приносить тільки нещастя, то краще скористайтеся допомогою любовної магії. Адже саме для таких моментів вона й призначена.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: