Які є привороти на дощ?

Дощ, як одне з проявів стихії, серед магів вважається самим сильним провідником енергетичних потоків спрямованих на встановлення любовної зв’язку між двома людьми. Не даремно саме під час дощу багато хто відчуває душевні муки, викликані неподіленими почуттями. Ось чому будь-приворот на дощ або любовний заговір, зроблений під час сильного непогды дуже ефективні.

Зміст:

Які є привороти на дощ?

Привороти дощ

Дощ і магія

На думку древніх слов’ян, дощова вода – сильний магічний засіб, яким в давнину жінки вмивалися вранці, для повернення й збереження молодості і краси. Збиралася чарівна волога з струменів, що стікають з дахів, строго в ємність з дерева і зберігалася аж до наступного сильного дощу.

Сільські чаклунки використовували воду для зняття негативу, приготування магічного зілля і лікування всіх хвороб. До сучасних магів з тих часів дійшла велика кількість любовних заговорів і приворотів з використанням дощової води. Більшість подібних ритуалів відносяться до білої магії, вони несуть у собі виключно чистоту і позитив, а тому не порушують енергетичні поля жертв і не впливають на карму привораживаемых.

Ось приклад кількох білих любовних приворотів дійшли до наших днів з незапам’ятних часів і володіють великою силою. Але! Працювати вони будуть, якщо між виконавцем (замовником) і привораживаемым існує хоча б найменша, ВЗАЄМНА симпатія.

Ритуал під сильним дощем

Цей приворот на дощ можна робити не тільки, щоб звернути на себе увагу коханої людини, але і щоб навіки зберегти і зміцнити вже відбулися сімейні відносини.

Не поспішайте, прочитавши ритуал його виконувати. Спочатку дочекайтеся відповідного моменту – приворот потрібно робити під час сильної зливи і тільки при зростаючому місяці.

Запам’ятайте назавжди, взагалі все привороти – любовні, грошові, кар’єрні і так далі робляться обов’язково на зростаючий місяць, навіть, якщо в описі обряду це не зазначено.

Щоб домогтися максимального ефекту від ритуалу, виконуйте його строго в певний час:

Якщо хочете зібрати воду про запас, можете використовувати будь-які ємкості, крім металевих.

Отже, вибравши ідеально час, можете починати:

Відкрийте вікно і, переконавшись, що на вулиці в цей час нікого з людей немає, зберіть в долоньку кілька падаючих крапель, читаючи в цей час заговір:

«Як небо плаче під час дощу, так і ти раб Божий (ім’я коханого) будеш страждати і сльози лити на мене єдиною. Як крапельки одна до однієї повільно стікають по склу, так і ти милий мій будеш завжди поруч зі мною ходити, завжди думати про мене, і де б ти не знаходився до мене поспішати, квапитися. Як дощову воду неможливо в решето набрати і зупинити, так і нас з коханим моїм нікому не розлучити. Хэнтааа. Улара».

Ці слова слід вимовити три рази поспіль, обов’язково голосно і виразно, тому краще їх попередньо завчити.

Закінчивши заговорювати воду, вмийтеся тієї, що вдалося за цей час зібрати в долоні. Потім закрийте вікно, і деякий час постійте біля нього, спостерігаючи за дощем і представляючи вас разом, щасливими і закоханими.

Важливо! Ніколи не говоріть магічні заклинання під час грозових розкатів і блискавок. У ці моменти енергія в повітрі максимально сконцентровано і ви, без підготовки, не зможете їй управляти і ефект від ритуалу може бути найнесподіванішим. Приміром, здавалося б, нешкідливий білий приворот, повністю подавить волю жертви і наділить його всіма якостями людини, після сильної чорної прив’язки. Чоловік стане випробовувати:

Зняти наслідки такого чаклунства буде дуже важко, і без допомоги людини з екстрасенсорними здібностями зробити це не вийде.

Обряд з аркушем паперу

Цей ритуал не менш сильний, ніж попередній, тому, якщо ви не до кінця впевнені в істинності своїх почуттів, краще не випробовувати долю і не грати чужими емоціями.

Візьміть чистий альбомний аркуш і напишіть на ньому своє ім’я та ім’я коханого. Відкрийте вікно, простягніть до дощу папір і промовте:

«Нехай краплі дощу чарівного змиють назавжди нашу розлуку, і допоможуть мені навіяти на раба Божого (ім’я коханого) смуток-тугу сильну! Як під дощем наші імена поступово зливаються воєдино, так і долі наші нехай переплетуться, і до кінця життя ми будемо одним цілим з коханим моїм! Нехай раб Божий (…) не зможе ні дня прожити без згадки мого імені, а дощ цей вічно буде зв’язувати нас! Нехай буде так. Амінь!».

Читайте заговір, не кваплячись, щоб за цей час листочок повністю промок під дощем. Провівши обряд, папір добре просушіть, і сховайте в недоступне для сторонніх очей місце.

Поки папір у вас магія працює, і ваші відносини знаходяться під надійним захистом водної стихії. Якщо ж ви захочете припинити дію привороту, просто знищити її.

Чорний приворот під час грози

У житті буває всяке і деколи жінки в прямому сенсі гинуть від нерозділеного кохання, і тут вже всі засоби добре, адже головне, щоб кохана людина був завжди поруч.

Якщо ви добре зважили всі «за» і «проти», ознайомилися з усіма негативними наслідками чорної прив’язки і все одно вирішили здійснити задумане, зупиняти вас вже марно, тоді давайте починати магію!

У ніч, коли за вікном сильна гроза, вийдете на вулицю і прочитайте заклинання:

«Закликаю вас: зірки, планети, світила, годинник, получасы, хвилини, миті, початок і кінець, кров діви і кров породіллі, перший подих і останній видих, перший удар серця і останній його удар, демони люті, любові і ревнощів, терпіння і прощення. Допоможіть мені. Поставте (ім’я жертви) на коліна. Нехай він б’ється в гарячці і страху поки знаходиться далеко від мене. Як ангели ллють сльози за грішним душам. Так і (…) хай плаче по мені. І будемо ми з ним жити разом вічно. Амінь».

Будьте готові до того, що під час прочитання заклинання ви можете бачити духів. Не лякайтеся і не звертайте на них уваги. Як тільки закінчите говорити, розверніться через праве плече і йди спати. На небо дивитися заборонено, щоб не заважати потривоженим вами духам, робити свою роботу, про яку ви ж їх і попросили.

Якщо вам вдасться ні з ким не розмовляти до ранку (в тому числі і з собою), і все це час дивитися в підлогу, вважайте, що приворот вийшов, і серце коханого до кінця вашого життя буде належати тільки вам.

Зверніть увагу! З чорною магією жарти погані, будь-яка незначна помилка в проведенні ритуалу і все може піти не так, як ви планували. І якщо не вдався білий ритуал просто забудеться, то будь-яке звернення в темним силам не пройде для вас безслідно.

Тепер ви знаєте як провести обряд — приворот улюбленого на дощ і до чого він тягне.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: