Любовні привороти на дружину

У кожній родині бувають труднощі, які доводиться долати. Може статися таке, що хтось із подружжя захопився іншою людиною на стороні. Що робити в цій ситуації, як вчинити правильно? Деякі чоловіки вибирають вплинути на це за допомогою магії. Приворот на дружину, як правильно вибрати і зробити його?

Зміст:

Любовні привороти на дружину

Як зробити приворот на дружину

В яких ситуаціях можна застосовувати приворот?

В принципі зрозуміло, коли можна застосувати приворот дружини, але розпишемо ознаки подібної ситуації. Приворот дружини можна сміливо робити, якщо:

Загальні правила для проведення ритуалу

Якщо хочете, щоб ритуал з магії спрацював як можна більш ефективно, то обов’язково зробіть все по наступним правилам:

 • Хто робив ритуал з магії, той знає, що потрібно досконально вивчити текст, перш ніж займатися його відтворенням. Важливо розуміти кожне слово, яке написано в тексті. Від цього залежить ступінь вашої усвідомленості, з якою вимовляється текст. Чим вище її рівень, тим більше буде ефект. До речі це стосується і молитов. Такий текст як молитва теж повинен повністю усвідомлюватися вами.
 • Приворот своєї дружини – це процедура, яку потрібно проводити на зростаючий місяць. Так із зростанням місяця буде рости сила вашого привороту.
 • Якщо ви хочете зберегти сім’ю за допомогою привороту, то потрібно обов’язково вірити в те, що заговір і ритуал спрацюють. Сила віри тут має рішуче значення. Якщо ви вимовляєте заговір просто «для галочки», то навіть не варто цим займатися.
 • Приворот на білизну дружини

  Цей приворот по білизні спрацьовує досить швидко. З допомогою нього дружина усвідомлює, як сильно любила вас раніше і захоче повернути себе в сім’ю. Навіть, якщо вона фізично знаходиться в родині, психологічно, тобто подумки вона знаходиться в іншому місці. Правильний заговір допоможуть виправити це положення речей.

  Для цього вам знадобиться найкрасивіша ночнушка, яка є у дружини або її нижню білизну. Знадобиться свічка з церкви, фотографії дружини. Виберіть вечір, коли зможете залишитися в приміщенні абсолютно один для проведення ритуалу. У кімнаті не повинно бути людей, крім вас, і навіть домашніх тварин. Дуже корисно буде вимкнути всі електричні прилади, замість цього запаліть свічку.

  Щоб думки в голові заспокоїлися, кілька хвилин дивіться на полум’я свічки, це розслабить свідомість. Без метушливих думок вийде виконати заговір набагато ефективніше, хто робив, той знає.

  Потім візьміть в одну руку білизну дружини, у другу її фотографії. Закрийте очі і скажіть наступний заговір:

  «Дружина моя, і світло очей моїх, коли обіцяла мені бути моєю. Бути зі мною тілом, бути зі мною душею, на всіх рівнях. Тепер не поруч, тепер не разом, зрадила. Прощаю. І повернення на тебе наговорюю. Ти повернися до мене душею, тілом, сім’ю, пару. Без тебе недобре, не радісно. Улюблену свою на себе покликом. Щоб тобі без мене не спалося, а маялось тільки. Дуже люблю, дуже покликом, вірність і пристрасть з тобою створюю».

  Після цього покладіть на підлогу білизну, зверху фотографії, потім візьміть свічку і капніть воском на білизну і фотографії. При цьому скажіть такі слова:

  «Пристрасть на тебе наговорюю, сама прийдеш, сама попросиш».

  Якщо дружина фізично ще знаходиться в будинку, то білизна та фото покладіть їй під ліжко. Якщо вона пішла з дому, то покладіть все це під поріг. Так нехай лежить все це цілий тиждень. Через цей час свідомість вашої дружини зміниться. Хто робив, той знає, що після такого ритуалу вона вже через тиждень почне вести себе по-іншому. Приворот з нижньою білизною може допомогти краще, якщо застосовувати його неодноразово.

  Приворот на смажену сіль

  Цей приворот своєї дружини дуже підійде в тому випадку, якщо ви вже встигли з нею розлучитися. Цей сильний ритуал допоможе приворожити дружину, навіть, якщо між подружжям є багато негативу. В результаті цього ритуалу сильний негатив іде і поступається почуття світлим почуттям, які і допоможуть повернути дружину.

  Щоб провести обряд потрібна: церковна довга свічка, її фото, нова пачка солі. Ритуал проводиться обов’язково в період зростаючого місяця, на кухні. Потрібно зробити так, щоб на кухні ніхто вам не міг перешкодити. Звільніть кухню від всіх людей і домашніх тварин, це може допомогти зробити нжуную атмосферу. Зробити ритуал потрібно увечері, коли місяць вже вступить в дію.

  Чоловік раскаляет на вогні чавунну сковороду і висипає на неї сім столових ложок повареної солі з нової пачки. Потім ложкою сіль помішується, і вимовляються такі слова:

  «Любов наша тепер нечиста, любов наша тепер з ранами, палена, як ця сіль. Є багато поганого, є невірного в думках, є непроговоренного. Нехай сіль на наші рани любовні опуститься і роз’їсть їх до самого выеда. Щоб місце пусто було, щоб серце пусто було. За допомогою солі все згорить, з допомогою солі всі вычадит. Піде любов, піде з ранами».

  Не бійтеся вимовляти цей ритуал на прощання з любов’ю. У цей момент потрібно бути максимально щирим, щоб і чоловік теж прощався з пораненою любов’ю, не намагайтеся її зберегти в цей момент.

  Потім візьміть фото дружини покладіть на підлогу, а навколо фото насипте сіль колом. Потім дивіться на фото і скажете:

  «Прошу допомогти мені побачити тебе в новому світлі. І щоб ангел мені допомагав. Щоб з його допомогою, і ти мене побачила по-новому. По-новому закохатися один в одного, та так, щоб лікувати рани знову не довелося, пмочь їй і собі полюбити. Коханця у мене побач, чоловіка у мене побач. Коханця самого пристрасного, чоловіка самого коханого. Щоб любила і я тебе любив».

  Після цього візьміть два полотняних мішечка в один зсипте смажену сіль, а в другій покладіть сіль свіжу і фото дружини. Ці два мішечки треба віднести на вулицю. Закопайте їх під різними деревами.

  Це сильний ритуал, який легко зробити вдома. З допомогою нього ви залучаєте додому нові стосунки з дружиною. А старі відносини помруть. Якщо зробити все правильно, то позитивні наслідки, які настануть вже через три тижні. вам з дружиною після розлучення це може допомогти подивитися один на одного новим поглядом і відкрити один одного нову любов у колишніх умовах, так діє цей приворот дружини.

  Приворот на стілець

  Такий магічний ритуал можна провести самостійно, якщо хочете, щоб дружина більше вас любила. Щоб більше любила, це значить, щоб більше звертала на вас увагу, обдаровувала ніжністю. Ритуал простий, але сильний. Для його відтворення знадобиться стілець зі спинкою. Зробити такий обряд потрібно вночі опівночі, в повний місяць. Подбайте про те, щоб вам ніхто не міг перешкодити.

  Візьміть стілець сядьте на нього так, щоб вас освітлював місячний промінь. Закрийте очі. В найдрібніших подробицях уявіть свою кохану дружину. Як вона виглядає, усміхається, розгляньте подумки, як вона одягнена і зачесана. Зараз вам потрібно в собі розпалити вогонь пристрасті, щоб потім за допомогою ритуалу передати цей вогонь їй самостійно. Коли ваша душа і тіло будуть сповнені пристрастю, то з закритими очима читайте наступний заговір:

  «Потрібний потрібного, вірний вірному, пристрасний пристрасного, а мені ти раба Божа (ім’я дружини). Я для тебе, ти для мене. Наговорюю на улюблену, як наслідки вона моя. На любов, пристрасть заговорюю, місяць мені на допомогу. Як сяде на цей стілець раба Божа (ім’я) так і відчує рівно те, що я до неї відчуваю. Живу нею, люблю її. І вона мене буде. Пристрасть в ній спалахне, так впоратися вона з нею не зможе, прийде до мене, зі мною залишиться».

  Говорити цей текст потрібно з дуже сильними почуттями відносно своєї дружини. Це повинна бути пристрасть і любов. Чим вище буде загострення пристрастей в цей момент, тим краще. Після цього стілець повинен залишитися під місячним світлом до самого ранку, а ви можете відправлятися спати. На наступний день потрібно зробити так, щоб на цей стілець першої села саме ваша дружина. Бажано, щоб вона просиділа на ньому якомога довше, але не менш як годину. Якщо чоловікові вдасться на наступний день зайнятися коханням з дружиною на цьому стільці, то це буде ще краще. Тоді ритуал подіє зі стовідсотковою силою.

  Приворот на червону троянду

  Добрі наслідки можуть бути також після ритуалу на червону троянду. Це теж простий, але сильний ритуал. Теж проводиться в період зростаючого місяця. Він дуже допомагає у тих випадках, коли ви хочете, щоб дружина згадала про те, що серед її негативних почуттів до чоловіка є також позитивні, дуже теплі і світлі. Цей ритуал теж можна провести самостійно. Дуже добре проводити цей обряд у кризовий період родини, коли подружжю важливо концентруватися на позитивних якостях один одного.

  Для проведення ритуалу знадобиться червона троянда з шипами і одна нова червона свічка. Підготуйте приміщення, звільніть його від людей і тварин. Відключіть всі електричні прилади, які є в кімнаті. Запаліть свічку, сідайте перед нею. Закрийте очі і думайте про свою дружину. Потім візьміть в руку троянду і відчувайте її. Відчувайте її пелюстки, шипи. Говорите наступний заговір:

  «Не буває кохання без гніву, як не буває троянди без шипів. Ми захищаємо своє ніжне серце за допомогою шипів. Захищаємося один від одного. Нехай ті захисту згинуть. Нехай наповниться серце любов’ю і ніжністю, яку хочеться висловити, яку потрібно висловити. Нехай серця зіллються в танці любові, нехай раба Божа (ім’я) і раб Божий (ім’я) будуть разом, як одне ціле, щоб не було між ними шипів».

  Після цього розу потрібно покласти під ліжко, де ви спите з дружиною. По мірі того, як троянда разом з шипами буде всихати, будуть змінюватися і ваші відносини. Тепер ви знаєте, як зробити приворт дружини на цей красивий квітка.

  Виправити становище сім’ї можна і православними молитвами, моліться Святої Матрони, можна і в церкві, і в домашніх умовах.

  Кому читати молитви, не принципово. Читати молитви потрібно щиро, тоді буде результат, вам вдасться повернути кохану жінку.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: