Привороти, щоб хлопець подзвонив перший

Жінка в любові набагато більш емоційна, ніж чоловік. Вона щиро може засмутитися, якщо чоловік не дзвонить, хоча пообіцяв. Але телефонувати першою, означає зробити крок назустріч, значить відмовитися від жіночої гордості. Далеко не всі хочуть йти на цей крок. Існує приворот, щоб улюблений подзвонив сам, як раз його і варто використовувати в даному випадку.

Зміст:

Привороти, щоб хлопець подзвонив перший

Приворот, щоб улюблений подзвонив

Як діє приворот?

Здавалося б, як можна зробити, щоб хлопець подзвонив. Невже, можливо, вселити людині власне бажання. Насправді можна. Особливо легко це зробити, якщо чоловік дійсно збирався жінці подзвонити, але щось його зупинило в останній момент. Може, він занадто зайнятий і забув, може йому сподобалася інша дівчина, справа зовсім не в цьому. А справа все в тому, що, якщо у нього був намір зателефонувати, то воно збереглося в його свідомості. У цьому випадку завдання магії лише витягнути назовні це бажання хлопця і зробити так, щоб воно їм опанувало цілком.

Трохи по-іншому йде справа, якщо ви хлопцеві не подобаєтеся, ви самі запросили його на побачення, а потім він дівчині не дзвонить. Тобто від нього взагалі не виходила ініціатива у відносинах. Тоді з допомогою магії дійсно необхідно нав’язати людині бажання про виклик. Це вже більше схоже на чорну магію, але це теж працює. Щоб хлопець подзвонив у цьому випадку необхідно докласти набагато більше зусиль, як людських, так і магічних. Але все одно в цій ситуації можна зробити так, щоб подзвонив улюблений.

Якщо повністю нав’язати бажання

Вся справа в тому, що якщо повністю бажання нав’язати людині про виклик, то можуть бути не дуже приємні негативні наслідки. Приворот, звичайно, спрацює, і ви підете на побачення з хлопцем після його дзвінка, але чоловік може не захотіти продовжувати розвивати з вами відносини. До цього потрібно бути готовим.

З негативних наслідків нав’язаного дзвінка може бути також те, що хлопець буде часто відчувати зміну настроїв відносно дівчини. Тобто в ньому буде боротися його справжнє ставлення до неї з нав’язаним магічним. Це означає, що він буде хотіти знаходитися з дівчиною у відносинах, то ні. Погодьтеся, не дуже приємно знаходиться у відносинах з чоловіком, який коливається у своєму рішення знаходитися поруч з вами.

З сказаного стає зрозуміло, що застосовувати приворот після якого хлопець вам подзвонить все ж краще у тому випадку, якщо дівчина йому хоч трохи подобається. У цьому випадку магічний любовний приворот посилить вже наявну симпатію і допоможе хлопцеві зробити перші кроки у стосунках з дівчатами.

В яких випадках застосовується приворот?

Приворот, щоб улюблений подзвонив, може застосовуватися в наступних ситуаціях:

Крім цих ситуацій, можна використовувати такий приворот в будь-якому випадку, коли хочете, щоб чоловік зателефонував вам перший.

Приворот на телефонний номер

Цей обряд дуже сучасний, в ньому використовується номер мобільного вашого коханого. Потрібно просто виписати на папірці номер його телефону. Цілий день потрібно носити такий папірець у себе в нагрудній кишені. Так ця папірець вбере енергетику вашого серця. Виберіть вечір, коли місяць буде зростаючою, для того, щоб провести цей ритуал. Крім телефонного номера знадобиться також церковна свічка.

Треба залишитися наодинці з собою, щоб вам ніхто не заважав проводити обряд. Запаліть свічку, а всі електроприлади в кімнаті потрібно навпаки вимкнути. Сідайте навпроти свічки. Тримайте в руках міцно папірець із номером телефону.

Обряд почніть з того, що згадайте його образ та ім’я подумки вимовте. Зараз закрийте очі і відразу уявіть загальний образ вашого улюбленого людини. Чоловік повинен постати перед вами в повний зріст. Бажано, щоб образ хлопця відразу викликав у вас яскраві почуття, які наповнять вас повністю, як душу, так і тіло. Якщо він ще не прийшов у вашу свідомість, то дихайте глибоко, розслабляйтеся до тих пір, поки все не вийде. Якщо вже виник образ людини, то розгляньте його в дрібницях. Коли ваша душа буде сповнена його почуттів, то можна починати читати заговір:

«Той, який моєму серцю милий, той який в моєму серці живе, той нехай зі мною буде, хай мене почує. Щоб першим написав, щоб першим подзвонив. Я обряд на нього проведу, а в його серці пролунає дзвінок по мені, по моєму серцю. Як я сильно хочу, нехай і він мене також сильно хоче, щоб подзвонив, щоб сам написав. Магія допоможе, моя любов допоможе, кидаю тобі виклик, коханий, і чекаю від тебе дзвінка. А дзвониш, не чекаєш, першим дзвониш».

Після цього папірець з його номером треба спалити на полум’я свічки і при цьому швидко сказати такий шепіт:

«Першим подзвонив, щоб пристрасті не згоріти».

Свічка, яка брала участь в обряді, повинна після цього догоріти до кінця, так треба. Бажано, щоб поки вона горить до кінця, ви робили медитацію на свого коханого. Тому краще, якщо для цього обряду ви виберіть тонку свічку, щоб не чекати весь вечір, поки вона згорить.

Це цілком біла магія, яка спрацює приблизно через три дні. Якщо ж ви хлопцеві подобаєтеся, і його зупиняє тільки сором’язливість, щоб вам подзвонити, то він подзвонить навіть швидше. Так працює біла магія, якщо у людини є справжнє бажання подзвонити.

Приворот на гречку

Цей приворот добре застосовувати в тому випадку, якщо ви посварилися з хлопцем чи чоловіком і не хочете телефонувати йому перша. Це сильний приворот, який скасовує дію сварки. Тобто цей приворот зводить нанівець всі негативні емоції, які були випробувані у сварці і людині щиро хочеться зателефонувати першому.

Щоб провести ритуал знадобиться одна столова ложка гречки, тонка церковна свічка, фото улюбленого чоловіка, чи чоловіка. Увечері висипте гречку на підлогу, запаліть свічку. Згадайте образ коханого чоловіка, чоловіка, з яким ви посварилися. Якщо вам необхідно, то спочатку подумайте про негативні емоції, які ви випробували під час сварки. Важливо від них вчасно позбутися. Але потім, якщо ви хочете почути бажаний дзвінок потрібно зосередитися на позитивних емоціях щодо чоловіка. І саме з цими емоціями потрібно говорити такі слова:

«Роблю контакт нам, роблю не сварку нам, методи застосовую, від тебе дзвінок на телефон застосовую. Просто стане для тебе як день подзвонити мені, просто для тебе стане вибачитися переді мною. Після будеш сам мені вдячний, після будеш сам мене цілувати заціловували за те, що я запросила тебе до цього. Цей виклик твій всю нашу любов змінить, всю гречку між нами закопає».

Поки ви говорите цей заговір потрібно водити пальцем по гречці і уявити, як ніби ці крихти і є ваші неприємності. З вашої свідомості ці неприємності зникнуть, як тільки ви закінчите заговір. І свідомості вашого улюбленого ці неприємності зникнуть після того, як він наступить на гречку.

Тому після заговору потрібно зібрати цю гречкуи спочатку кинути її в дзеркало, а потім покласти її, наприклад, з тієї сторони ліжка, де встає ваш чоловік. Це народні рецепти для привороту людини. Він встане, і останній раз розсердиться на вас. Після цього він буде пам’ятати про вас тільки хороше. Якщо чоловік кудись пішов в інший будинок, то таку гречку потрібно насипати йому на поріг, щоб він теж ступив на неї.

Дуже важливо також мити підлогу після того, як на ньому проводився сильний ритуал. Слова заговору потрібно вимовляти дуже спокійно і впевнено, це відповідний відтінок почуттів для цього ритуалу. Так можна змусити його зателефонувати прямо на наступний день. Якщо хочете, щоб чоловік написав, то теж проводите цей сильний ритуал.

Приворот на нижню білизну

Якщо треба, щоб чоловік першим подзвонив, то можна зробити приворот на власне нижня білизна. Це сильний і ефективний спосіб. Він пробудить у чоловікові пристрасть по відношенню до вас, в результаті він першим подзвонить.

Ритуал виконується в період зростаючого місяця. Купіть для цього вечора спеціально нову білизну. Надіньте його на себе. Перед цим можна приймати душ і думати про своє улюбленому чоловікові. Так ви підвищите в собі рівень сексуальної енергії. Потім сідаєте у себе в кімнаті і тільки в білизні, сідайте так, щоб на вас падало місячне світло. Закрийте очі. Уявіть свого обранця. А потім відчуйте, як вам терміново треба, щоб він подзвонив. Як цього хоче ваша душа. Словите ці відчуття в тілі і після цього пристрасно говорите наступні слова:

«Самий кращий для мене, самий пристрасний для мене. Молодий мій, коханий мій, молодий душею, який завжди йде за поривами душі. Слова тобі кажу, у відповідь чую слова, номер набери, згадай мене, прийди і люби мене. Мені потрібно, мені треба, тобі теж треба, тобі теж треба, відчуй це, зрозумій це, прийди до мене, подзвони мені».

Можна сказати такий заговір навіть три рази. Від цього буде більше користі. Але говорити потрібно дуже пристрасно. Саме така пристрасть передасться вашій коханій. У підсумку він піде за покликом своєї душі і подзвонить вам перший. Ось такою приворот, щоб коханий сам подзвонив.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: