Як зробити остуду від хлопця?

Остуда від хлопця проводиться з різними цілями. Частіше всього, до цього типу впливу вдаються жінки, щоб зменшити тягу між хлопцем і дівчиною і дістати предмет жадання собі, або ж дівчата хочуть позбавитися від докучливого залицяльника. Також ритуал часто використовується з метою втішити себе після розставання, наприклад, щоб забути колишнього чоловіка/дружину.

Зміст:

Як зробити остуду від хлопця?

Остуда від хлопця

Особливості проведення остуды — як проявляється

Варіацій остуд існує просто величезна кількість. По більшій частині, вони відносяться до ритуалів чорної магії. Ритуал завжди проводиться на убуваючий місяць, щоб її згасання забрало з собою почуття. Найкращий час – це третя фаза зменшення місяця. За словами практиків і магів, обряди такого роду мають найвищу силу.

Остуда проявляється, як вираження відкритої ворожості до людини, яка раніше так сильно подобався. Людина втрачає контроль над собою, постійно свариться з оточуючими і об’єктом любові, руйнуючи відносини навіть, не хоча цього. Таку реакцію дає остуда на емоції. Якщо ж обряд був проведений на сексуальний потяг, то людина втрачає бажання бути близьким з колись милим коханцем. Остуда – справа досить непроста.

Краще скористатися послугами досвідченого мага, однак, якщо ви відчуваєте в собі достатньо сил і впевнені, що впораєтеся самостійно, тоді необхідно дотримати всі правила, і в точності виконати описані дійства. У будь-якому випадку, остуда – це ритуал, який несе за собою наслідки. Єдиний випадок, коли не буде наслідків, це, якщо хлопець сам вирішив остудити свій запал до дівчини, у якої немає взаємної симпатії. В інших же випадках, як би там не було, відсудження є впливом на енергетичне поле людини без його згоди, тобто підневільно.

Остудимо по фотографії

Як зробити остуду на хлопця за фото:

Запаліть світоч, перед собою встановіть посудину з рідиною, в руки візьміть знімок хлопця і покладіть його на білу матерію, осяяв хрещеним прапором свічкою, прошепотіть слова:

«Скотиться з небес місячний диск, як догорить полум’я свічки, так згорить любов з твоєї душі, так стирається (жіноче ім’я) з пам’яті».

Голку розжарте над полум’ям, промовляючи такі слова:

«Розжареним мечем, вогнем священним викорінюю з твоїх грудей всі потяг до (ім’я), думи про (ім’я), і мрії, не думати про неї, не сходити по ньому з розуму».

Після цих слів доторкніться до кожного з чотирьох кутів знімка і кольните зображення між очей. В вушко голки втягніть нитка, читаючи заговір:

«Немає жодного вузлика на цій нитці, ніщо не заважає вільному ходу крізь сталеву голку. І для тебе перешкод немає, щоб розлучитися з (ім’я), забути її».

Потім нитку спаліть над полум’ям:

«Немає дороги до (ім’я), ні шляху, всі стежки заросли і всі тривоги забулися.

По закінченні проведення дійства світоч погасіть, всі атрибути, якими довелося скористатися, складіть у прозору посудину зі скла, наповнений водою і промовте заклинання:

«Вода змиває, остуджує все, все пливе тільки слідом за течією і проти ніколи. Не буде раб Божий (ім’я) захоплюватися (ім’я жінки)».

Можна зробити остуду на спільній фотографії. Для цього потрібно взяти зображення з закоханими і розірвати його вздовж, як би роз’єднуючи пару. Спаліть зображення, починаючи з жіночої частини над полум’ям білої свічки, читаючи слова:

«Довго рука об руку йшли, шлях завжди вів в одному напрямку. Привела доріжка до розвилки, тут пішли в різні сторони, як попіл за вітром від фотографій розвіявся і воєдино тепер вже не зібрати, так і його (ім’я) з нею (ім’я) разом не бувати, почуття забути і більше не згадувати.».

Остуда дочки від хлопця

Всі матері хочуть, щоб їх діти жили щасливо, і щоб сімейне життя ладилася. Так от іноді і мами вдаються до остудам. Щоб провести остуду дочки від хлопця, необхідно відправити доньку до родичів в гості чи в подорож на тиждень. Дієвість ритуалу буде залежати від двох нюансів.

 • Провести обряд потрібно в день від’їзду, інакше дочку скучить по улюбленому і між ними встановиться міцна зв’язок, яку розбити не вийде.
 • Поїздка повинна збігтися з третьою фазою місяця, що убуває.
 • Для проведення дійства знадобиться спільне фото з хлопцем. Випровадивши дочка, слід усамітнитися в окремому приміщенні і відривати зображення хлопця по шматочку, до того моменту, поки на знімку залишиться лише дівчина. Під час ритуалу потрібно читати заговір:

  «Шматок знімка відірвала, і кохання крила вкоротила. Щипати буду довго, значить і дорогу до нього (ім’я) доведеться рабі Божій (ім’я) забути. Вузлики на мотузці любові встануть вони, як велетні. Моїми словами сердечко донечки моєї заспокоїться. Забути їй Його(ім’я), кожен щипок остудив запал, більше хлопець їй не милий.».

  Обряд вважається закінченим, коли на фотографії залишиться лише зображення дочки. Перед прийняттям рішення про проведення даного дійства, потрібно впевнитися у правильності свого вчинку, інакше можна зламати два життя, і собі мати неприємності. Не варто забувати, що магічні дії виконані матір’ю, дуже сильні.

  Остуда чоловіка від суперниці

  Остуда часто використовується з метою позбавитися від суперниці, яка хоче відвести чоловіка з сім’ї. Один з простих у проведенні обряд з начитываем заговору на будь-яке питво, призначене для хлопця. Над рідиною прочитайте слова:

  «Розгорається пожежа, спалює всі нутрощі (ім’я чоловіка), затьмарює його погляд, полуду з диму накидає на розум, дихати легким не дає. Вогонь (ім’я жінки) розгорається, життя спокійною не дає, ні сну і щастя. Вода, ти можеш вогонь перемогти, так залий пожежа, туши, розум і очі відкрий, остуди серцевий запал. Немає блаженства між ними (ім’я чоловіка і розлучниці) і не буде ніколи.».

  Сильна стародавня остуда на хлопця на окропі і кропиві. Даний ритуал вимагає завзятості й витримки від виконавця. Перед північчю сім днів поспіль потрібно читати заговір. У таз з кип’ятком опустіть віник з кропиви або всипте сухе сировину, примовляючи:

  «Росла листя кропив’яна і палила, і спокою не давала рабу Божому (ім’я). Почався дощ остудив запал, кропиву змочив. Листя все завернулися, засохли, зів’яли, у раба Божого пройшла біль і почуття кохання пішло, дощем змилося, ніби ніколи і не любилось серцю.».

  Як позбавитися від нав’язливих почуттів

  Досить часто люди відчувають сильні почуття до тих, хто не здатний полюбити. Усвідомлюючи, що розвиток подій не буде, хлопці і дівчата вдаються до допомоги любовної магії, а саме намагаються остудити свої почуття, щоб безперешкодно рухатися далі по життю. Водна стихія використовується у багатьох ритуалах, підживлюючи виконавця, підсилюючи ефект від дійства. Щоб зробити остуду на себе в домашніх умовах, знадобиться посудину зі студеною водою. Всі дії необхідно проводити в повній тиші, в порожній кімнаті, при закритих вікнах і дверях. Присядьте в центрі кімнати з посудиною і починайте читати заговір:

  «Не пам’ятаючи себе, тужу за рабу Божому (ім’я). Хочу забути його. На просторах синього океану є острів, на якому дуб росте, під ним камінь лежить, до того каменя кожен день припливає рибина і поїдає тугу-журбу мою (ім’я). Скоро біль пройде, ні голова, ні серце, ні душа більше не стане нею перейматися.».

  Читайте слова двічі, потім отпейте половину рідини з посудини, а другий половиною умийтесь своє обличчя.

  Ще один простий спосіб остудити свій запал – це прочитання заговору під час прийняття душу:

  «Джерельна водиця, я до тебе уповаю на тебе сподіваюся, тому як на себе надії немає, сил немає і сечі його (ім’я) розлюбити. Ти камені точишь, береги омываешь, так змий ж і з мене нерозділене кохання. Бути вільною хочу, тужити і сохнути з нього втомилася. Нехай тіло не притягується, а думки нехай очистяться.».

  Віднадити від себе хлопця можна, зробивши отсушку на подарунок від чоловіка. Взяти будь-яку подаровану річ і закопати її подалі від свого будинку, загорнувши в білу матерію. Слова заговори:

  «Любов в гості йшла, постукала в двері, вийшли люди, іншу адресу дали. Ідіть почуття по сусідах, поля і луки, забирайте свої подарунки назад, сховайте їх, закопайте. Йди любов, назад не оглядайся.».

  Наскільки швидко можна очікувати результат

  Навіть найсильніша остуда починає діяти далеко не відразу. Справжні почуття не вийде просто так знищити жодними заговірми і приворотами. Якщо ж розлад у відносинах вже існує і не вистачає лише поштовху, то після проведення ритуалу, дія почне проявлятися через три тижні або через місяць. Якщо зробити правильно остуду, то почуття згасне і закріпиться в людині.

  Будь виконавець повинен знати, що, якщо люди призначені одне одному долею, то наговір їм не зашкодить, а обернеться проти нього самого. Сильна остуда, аналогічно іншому магічного дії, може бути перебита любовним обрядом. Читаючи наговори на одного і того ж хлопця кілька разів у році, ви завдаєте непоправної шкоди його здоров’ю і психічного стану.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: