Прості відвороти від коханки

Історії про те, як розлучниця отруйною змією «вповзла» щасливе життя подружжя «старі, як світ» і, на жаль, не рідкісні в наш час. Не перелічити сімей, які розпалися з вини жінок, які вирішили «зазіхнути на чуже». Якщо всі методи боротьби за сімейне щастя вичерпані – значить прийшов час звернутися за допомогою до любовної магії, в арсеналі якої знайдуться дієві відвороти від коханки.

Зміст:

Прості відвороти від коханки

Приворот на чоловіка від коханки

Принципи боротьби з суперницею

Повернути чоловіка від коханки з допомогою любовної магії можна кількома способами. По-перше, ви можете, застосовуючи магічні обряди, розсварити коханців, зробити так, щоб ваш «благовірний» зненавидів свою нову пасію» або, щоб вона охолола до вашого чоловіка і навіть відчувала до нього почуття відрази. Для цих цілей використовують такі ритуали, як «відворот», «отсушка», «роззсорка» або «остуда». Є й інший спосіб, який полягає у створенні на «шляху» коханців перешкод, що заважають їм «насолоджуватися життям».

«Палицею в колесі» для коханців можуть стати і «неполадки» в сексуальній сфері чоловіка. Для цього можна застосувати широко відомий ритуал любовної магії «нестоячку». Цей обряд здатний зробити так, що ваш чоловік просто стане «неспроможним» в ліжку. У разі якщо коханка вже зробила приворот на вашого чоловіка, потрібно вжити всіх заходів, щоб якомога швидше зняти його. Якщо правильно провести ритуал нейтралізації впливу, то можна навіть покарати суперницю, «організувавши» їй, так звану, «обратку» — повернення її ж привороту, який може вилитися для панянки в родове прокляття і інші неприємні наслідки.

Ну, і нарешті, ви можете позбутися від підступної коханки, зробивши приворот на чоловіка. Згідно з загальними правилами любовної магії привороти прийнято робити в фазу місячного зростання, а закоти – місячного зменшення. Це не стосується авторських обрядів, як наприклад ритуали Ванги, або впливів, в «інструкціях» до яких вказані особливі правила. У «процесі боротьби» за чоловіка треба не забувати молитися, відвідувати церкву і дотримуватися пости. Далі розглянемо прості поради, як «відлучити» вашого «благовірного» від ненависної коханки.

Відворот по фотознімкам

Якщо підступна розлучниця веде вашого чоловіка з сім’ї, якщо він вже пішов від вас, або тільки збирається піти – настав час діяти. Посварити коханого з його новою пасією», назавжди розлучити їх, відвернути чоловіка від ненависної коханки або зробити так, щоб вона сама відвернулася від нього, і, тим самим зберегти сім’ю від розпаду, допоможе відворот на фотографії. Цей ритуал будь-яка жінка зможе зробити самостійно в домашніх умовах. Роблять його на місяць, що зменшується у нічний час.

Перед тим, як приступити до роботи, підготуйте:

 • Дві свічки. Їх колір повинен бути чорним. Занадто товстих свічок краще не купувати. Якщо чорних свічок вам не дістати – візьміть білі.
 • Підсвічники або невеликі блюдця.
 • Фото коханого. На ньому повинен бути зображений лише він один і в повний зріст.
 • Фото коханки. Воно повинно відповідати тим же вимогам, що і фотографія вашого чоловіка.
 • Відріз білої тканини невеликого розміру.
 • Три голки-циганки.
 • Вночі запаліть свічки і поставте їх на стіл. Самі сядьте біля столу і розкладіть фотографії. Тепер вам потрібно позбавити себе від усіх сторонніх думок і «загострити» свою увагу лише на ритуалі. Подумайте про вашому улюбленому, відчуйте, як вам без нього погано і самотньо, уявіть собі, що він зараз поруч з вами. Потім подумайте про суперницю, уявіть собі, як ви изгоняете її з життя вашого чоловіка. Пам’ятайте, чим сильніше і виразніше будуть ваші бажання, тим потужніше вийде вплив.

  Якщо ви відчуваєте, що готові — можна починати ритуал. Візьміть фотографії і складіть їх «тил до тилу», тобто таким чином, щоб особи зображених на них людей були направлені в різні сторони. Потім вам потрібно буде читати наступний заговір: «холодним Місячним світлом охолоджую серця (ім’я коханого) і (ім’я суперниці). Силою тьми долю (ім’я чоловіка) з долею (ім’я коханки) поділяю. Не їм знайти один одного ні в мороці нічному, ні при денному світлі. Нехай розверзнеться між ними земля бездонною прірвою. Нехай встануть між ними гори до небес. Нехай поділяють їх моря-океани. Хай буде так». Далі візьміть зображення суперниці і з силою застроміть їй голку в голову, примовляючи:

  «Не бачити тобі більше Раба Божого (ім’я чоловіка)».

  Другу застроміть голку прямо в серце розлучниці і скажіть:

  «Не любити тебе більше Раба Божого (ім’я чоловіка)».

  А третю голку потрібно увіткнути в пах коханки, кажучи:

  «Не бажати тобі більше Раба Божого (ім’я чоловіка)».

  Подивіться на всіяну голками фотографію розлучниці і уявіть, як ваша суперниця зникає, або, як її забирає поривом вітру, загалом – проявіть фантазію. Потім вийміть голки і спаліть її зображення на вогні свічки, не забуваючи читати заговір:

  «Що в чаклунський вогонь попало – то навіки пропало».

  Друге фото загорніть в відріз білої тканини і заховайте подалі – на нього можна буде згодом зробити приворот на вашого чоловіка. Лягаючи спати, не гасіть свічки, а на ранок всі предмети, які були «задіяні» у ритуалі потрібно буде винести з дому і закопати. Якщо через деякий час ви зрозумієте, що все зробили правильно, але на тих, кому був призначений приворот він «дії не мав», робити його повторно не потрібно – спробуйте щось інше.

  Роззсорка на сіль

  Якщо ваш чоловік йде від вас до іншої, або ви дізналися, що він таємно відвідує коханку, скористайтесь ритуалом, який називається «роззсорка». Усунути суперницю, зробити так, щоб вона раз і назавжди відстала від вашого «благовірного», а він її ненавидів, а також посіяти в їх парі сварки допоможе проста сіль. Як правило, роблять сильний приворот чоловіка від коханки на сіль на місяць, що зменшується вночі. Це дуже простий ритуал, який ви легко і швидко зможете зробити самостійно, а наслідки його мінімальні.

  За кілька днів до обряду купіть пачку звичайної солі. В день, або, вірніше, «ніч ікс», роздрукуйте пачку і візьміть з неї жменьку гранул. Тримаючи сіль в руці, ви будете повинні прочитати над нею наступний наговір:

  «Як не солодка ця сіль, так нехай буде несолодкої любов (ім’я чоловіка) і (ім’я коханки). Нехай не буде між ними ні миру, ні згоди. Хай сваряться вони так лаються. Нехай все життя один на одного ображаються. Як боляче щипає ця сіль рани, так нехай болить серце (чоловік) (ваше ім’я). Нехай не дає йому сіль забути про мене (ви) ні вдень, ні вночі. Хай буде так».

  Після начитки висипте сіль в мішечок і заховайте.

  На наступному етапі вам потрібно буде підкинути наговорену сіль у будинку коханки. Дізнайтеся, де вона живе, і непомітно киньте трохи солі біля порога її вдома або в тому місці, де вони з чоловіком можуть пройти. При цьому потрібно прошепотіти:

  «Як цю сіль нікому не зібрати, так моє закляття навіки не зняти».

  Потім швидко йдіть додому, ні з ким не розмовляючи і не обертаючись.

  Заговір на повернення

  Якщо «лиха суперниця» все-таки «відбила» у вас дружина, і він пішов до неї – не біда. Відновити сім’ю і «викликати» «зрадника» додому може допомогти ритуал на повернення чоловіка. Роблять його на зростаючому місяці. Для проведення обряду вам знадобиться джерельна вода і ритуальний ніж. Якщо з ритуальним ножем у вас виникли проблеми, то можна взяти звичайний ножика з чорною ручкою. У цьому випадку бажано, щоб він був новим.

  В дві години ночі запаліть білу свічку і налийте воду в невелику скляну або керамічну ємність. Після цього візьміть ніж і, як би розрізаючи воду, начитывайте наступний заговір:

  «Цієї ночі темної я не прості слова кажу, а сильний заговір творю. Вода ключова чиста прозора, допоможи мені повернути додому мого милого (ім’я чоловіка). Поклич його до рідного порога, до мене (називаєте своє ім’я). Як цей гострий ніж розрізає воду, так нехай боляче ріжуть думки про мене (ви) мого милого (чоловік). Як ця темна ніч, так нехай буде темно на душі (чоловік) в розлуці зі мною (ви). Як ярок цей місяць, так нехай будуть яскраві думи (чоловік) про мене (ви). Разлейся вода морем-окианом між милим (чоловік) і розлучницею ненависної (ім’я коханки). Загаси, вода ключова всі почуття (чоловік) до неї (коханка). Амінь. Амінь. Амінь».

  Після начитки ніж залиште у воді, а не гасіть свічку. Вранці воду вилийте під молодим деревцем, а віск від свічки киньте в річку.

  Магічні перешіптування

  Відволікти чоловіка від підступної коханки і зробити так, щоб він її розлюбив, може допомогти «бабусин шепіт». Якщо ви знаєте вашу суперницю в обличчя, то можна використовувати шепіт у спину. Цей «експрес-змова» здатний відвернути вашого «благовірного» від його нової коханої. При зустрічі з розлучницею прошепотіть їй у спину:

  «Стань для милого мого (ім’я чоловіка) гадюкою мерзкою і скользкою. Щоб розлюбив він тебе бридку і противну. Щоб не міг дивитися на тебе без здригання, а голос твій не міг чути без огиди».

  Наступний шепіт може допомогти «напоумити» чоловіка, що знаходиться в постійних «загулах» з коханкою. Для цього вам потрібно взяти взуття, в якій ваш чоловік завжди, або найчастіше ходить до вашої суперниці, вдарити ними три рази про поріг вашого будинку і три рази прошепотіти:

  «Ходіть черевички, гуляйте, але порогу рідного не забувайте».

  Для тих сімей, «глави» яких постійно зраджують своїм «половинкам», існує шепіт на шпильку. Візьміть невелику булавочку і нашепчите на неї:

  «По п’ятах булавочка за милим ти ходи, кожен раз додому його приводь. Якщо він захоче порушити вірність, ти коли його в саму душу».

  Після цього приколіть шпильку в непомітне місце на одязі чоловіка – там вона допоможе вберегти його від зрад і змусить вашого чоловіка вести себе «пристойно».

  Заговір на чоловічу силу

  З допомогою любовної магії можна не тільки повернути «загуляв» чоловіка в сім’ю, але і зробити так, щоб він став неспроможним в статевій сфері. Якщо «поведінка вашого благовірного обіцяє бажати кращого» і він ніяк не хоче відмовитися від «інтрижки на стороні» — допомогти в цьому плані може один сильний приворот, який можна зробити на відстані і в домашніх умовах. Для проведення ритуалу потрібно підготувати фотографію чоловіка на повний зріст або виліпити невелику воскову ляльку з яскраво вираженим статевим членом. На фігурці слід написати ім’я того, на кого спрямовано вплив.

  Вночі на місяць, що зменшується при світлі чорної свічки візьміть довгу голку і застроміть її фігурці в статевий член або в область паху на фотографії. При цьому потрібно читати слова заговори:

  «Иглою острою тебе колю, на вірність мені заговорю. Лише зі мною тобі соколом літати, а з іншими старим пнем лежати. Лише зі мною тобі вогнем горіти, а з іншими димом коптеть. Бути на мою від століття до століття, зняти це заговір ні одній людині».

  Після прочитання заклинання загорніть фото або фігурку в чорний матеріал, зав’яжіть на три вузли і заховайте. Перш, ніж зважитися причаровувати чоловіка подібним чином, потрібно розуміти всі можливі наслідки такого впливу. Приворот на статеву неспроможність – це свого роду порчі, зняти яку досить непросто.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: