Як зробити чоловіку нестоячку на інших жінок самостійно

Якщо ви втомилися від постійних зрад чоловіка і хочете раз і назавжди покласти край його пригодам, то вам не залишається нічого іншого, як зробити чоловіку нестоячку на інших жінок.

Зміст:

Як зробити чоловіку нестоячку на інших жінок самостійно

Як зробити чоловіку нестоячку на інших жінок

Порча на чоловічу спроможність

Серед безлічі впливів любовної магії є такі, з допомогою яких можна керувати потенцією чоловіки і навіть зовсім позбавити хлопця можливості вести статеве життя. Розрізняють два види подібних приворотів – це егильет і нестоячка. І перший і другий по своїй суті не що інше, як порча на сферу статевого життя чоловіки. Розглянемо, що вони собою представляють.

Егильет – це дія, внаслідок «накладання» якого, приворожених чоловіків чоловік здатний вступати в статевий зв’язок лише з замовником привороту. Діє порчі тільки в тому випадку, якщо представник сильної половини людства, спробує змінити своїй дружині. Можна виділити три основні напрями дії егильета:

 • Перешкоду. При будь-якій спробі змінити, на шляху невірного чоловіка обов’язково з’явиться потрібна замовниці перешкода, яка засмутить всі його «підступні» плани. Це може бути все що завгодно: від пробитого колеса, до вкраденої машини. Чим більше буде чинити опір жертва і всіляко намагатися обійти всі перешкоди, що виникають, тим їх більшу кількість впаде на її голову. Чоловіки не можуть зрозуміти причин такого тотального невезіння і розцінюють його, як пристріт.
 • Біль. Якщо порчі егильет була наведена на чоловіка, то під час сексуальної близькості з коханкою він буде відчувати болючі відчуття в різних частинах тіла.
 • Якщо на хлопця напустили порчі, щоб його член не стояв, то він навряд чи зможе «бути корисним» коханці в ліжку. Спочатку чоловік буде вважати, що це тимчасово, але незабаром зрозуміє, що все набагато серйозніше.
 • Нестоячка – це особливий ритуал любовної магії, який може бути «винуватцем» перетворення вашого чоловіка з повноцінного чоловіки «не мужика». Іншими словами, йому «під силу» позбавити представника сильної половини людства здатності вступати в сексуальний контакт з усіма жінками, включаючи і власну дружину. Як би чоловік і його партнерка не старалися, член зрадника «стояти» не буде. До такого виду порчі зазвичай вдаються кинуті дружини в бажанні покарати свого колишнього чоловіка.

  Рунічний приворот

  Зробити нестоячку можна, використовуючи рунічні формули. Подібні привороти досить сильні і характеризуються швидким початком дії. Технологія рунных впливів досить проста. Тому, володіючи мінімальними необхідними навичками, будь-яка жінка зможе зробити руническую нестоячку самостійно в домашніх умовах.

  Розглянемо рунічний ставши, що «закриє» вашого чоловіка від будь-яких посягань з боку жіночої статі і змусить його звернути увагу на власну дружину. По суті це не один, а два ставу, сполучених разом. Перш, ніж перейти безпосередньо до розгляду рунных символів, що входять у формулу, треба сказати кілька слів про правила їх нанесення. В даному випадку рунічні символи найкраще писати на фото чоловіка. Знімок повинен бути відносно свіжим і на ньому ваш чоловік повинен бути зображений у повній самоті.

  Наносити символи можна будь-яким «пишучим інструментом» або кров’ю. В процесі «накреслення» після кожного символу потрібно робити обмова, тобто промовляти те, чого ви хочете досягти в результаті. Після написання рунною формули фото треба сховати. Якщо ви не знаєте, куди його подіти – загорніть в відріз чорної тканини і покладіть в таке місце, куди ваш чоловік навіть і не подумає заглянути.

  Отже, перший ставши:

 • Першою пишемо руну Хагалаз. Далі вимовляємо обмова: «Руйную все твої зв’язки з іншими жінками».
 • Дві перевернуті руни Тюр. «Хочу, щоб твій член на інших жінок не вставав».
 • Перевернута руна Уруз. «Відтепер твій член ні на кого, крім мене, не варто».
 • Другий ставши:

 • Дві руни Наутиз. «Примушую тебе коритися мені».
 • Руна Тюр. «Збуджую у тебе сексуальне бажання до мене».
 • Дві руни Вунье. «Близькість зі мною приносить тобі велику радість і величезну насолоду».
 • Дві руни Совило. «Коли ти поруч зі мною, ти відчуваєш величезне бажання сексу зі мною».
 • Дві руни Альгиз по обидва боки. «Закриваю тебе від усіх жінок, крім мене».
 • Обряд з коренем хрону

  Щоб зробити порчу на чоловічу спроможність коханої людини, можна скористатися коренем хрону. Це магічне вплив працює, як егильет. Внаслідок привороту жертва не зможе займатися сексом ні з однією жінкою, крім замовника ритуалу. Для проведення обряду вам знадобиться сушений корінь хрону, чорна свічка, сіль, ритуальний ніж та фото чоловіка. Якщо у вас немає ритуального ножа, візьміть звичайний новий ножика з чорною рукояткою.

  Ритуал проводять вдень у лісі. Прийшовши в ліс, знайдіть таке місце, де люди бувають рідко. Не варто робити приворот, якщо поруч ви бачите залишки багаття, кинуті пляшки. Першим ділом вам потрібно накреслити сіллю коло. В центрі цього кола встановіть свічку і запаліть її.

  Далі поруч зі свічкою покладіть фотографію вашого чоловіка. Помістити її потрібно таким чином, щоб свічка перебувала у головах фотознімку. Потім на чоловіче зображення покладіть корінь хрону і встаньте перед ним на коліна. Тепер настав час вимовити заклинання:

  «Цей хрін – твій член. В землю його я закопую, від інших баб його закриваю. Тільки в мені він може бути, а в інших йому старіти і гнити. Хай буде так».

  Після того, як ви промовили останні слова заговори, візьміть в руки ритуальний ніж, викопайте в центрі кола невелику ямку і покладіть в неї корінь хрону. Потім на вогні свічки спаліть фотографію чоловіка і киньте попіл в ямку. Далі закопайте ямку і накапайте зверху воском зі свічки, промовивши:

  «Закрито, запечатано, від чужих очей надійно сховано».

  Тепер вам залишилося лише погасити свічку і закопати її в лісі.

  Повертаючись додому, постарайтеся зберігати мовчання і не озиратися. Прийшовши додому, прийміть душ і прочитайте молитву. Цей ритуал хороший тим, що він діє навіть, якщо жертва знаходиться на відстані від замовника привороту. Однак впливу подібного плану можуть мати серйозні наслідки, як для хлопця, так і для дівчини. Цей приворот дуже непросто зняти, а чоловіче безсилля, яке може бути його наслідком, дуже важко вилікувати.

  Ритуал з голками

  Позбавити хлопця «чоловічої сили» можуть звичайні швейні голки. Цю порчу роблять в період спадаючого Місяця. Купіть двадцять однакових голок і принесіть їх додому. Вночі запаліть чорну свічку, і покладіть перед собою фотографію вашого улюбленого людини. Подивіться в його очі і уявіть, що він зараз знаходиться поруч з вами.

  Потім повільно порахуйте голки, перебираючи їх по одній. Після того, як всі голки будуть пораховані, візьміть останню і зламайте її. Далі прочитайте наступний заговір:

  «Було вас двадцять, а стало дев’ятнадцять. Як двадцятої голці більше не шити, так Рабу Божому (ім’я чоловіка) більше по бабам не ходити. Лише мене (ім’я дівчини) йому бажати, а про інших свій член ламати. Хай буде так».

  Після цього заново порахуйте цілі голки і залиште їх на столі, а зламану загорніть в новий хустинку. Запалену свічку не гасіть і лягайте спати.

  На наступний ранок сховайте заговорені голки і фотографію чоловіка подалі. Що ж стосується воску і зламаної голки, то їх потрібно буде прибрати з дому. Віднесіть їх в безлюдне місце і закопайте під трухлым деревом. Повертаючись додому, постарайтеся не озиратися і ні з ким не розмовляти.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: