Чи можна самостійно захистити себе від негативного впливу

Будь-яка людина, особливо успішний, схильний до негативного впливу з боку заздрісників. Одні вставляють палиці в колеса», інші розпускають чутки, а є такі, хто використовує різні магічні ритуали, щоб припинити сходження і скинути везунчика в самий низ. Щоб убезпечитися, потрібно знати, як поставити захист на себе та іншої людини. На сьогоднішній момент відомі десятки способів, але не всі вони ефективні. Який варіант вибрати? Як не потрапити на вудку шарлатанам і продовжити жити без побоювань? Давайте розбиратися.

Зміст:

Чи можна самостійно захистити себе від негативного впливу

Як самостійно поставити захист від порчі

Про негатив у житті кожного з нас

Пристріт і порчі. Перший варіант – вроки, який можна нанести на людину, як би ненароком. Як це відбувається? Приклад: ви, розмовляючи з подругою, хваліть свого чоловіка чи дитину, а вона починає вам заздрити і вимовляє такі фрази, як: «щастить тобі», «от який молодець, а мій» і т. д. може Бути, це було сказано просто так, але посил вже сформований (негативна енергія зібрана) і удар завдано.

Другий варіант – порчі, яка наноситься на спеціально людини, за допомогою магії. Природно, що за своєю силою вона виграє у порчі, адже це навмисне, чітко продумане вплив, несе руйнівну силу (нагадує ураган або цунамі). Отже, щоб не стати жертвою досить правильно і вчасно поставити захист на сім’ю і себе, звичайно.

Існуючі способи постановки захисного бар’єру

Поставити захист від порчі можна як самостійно, так використовуючи темні сили відьми. Існує думка, що ритуал з замком, виконаний фахівцем, буде куди ефективніше. Хоча з ним можна не погодитися, адже іноді саме самонавіювання творить чудеса. вам знайома така ситуація: навколо всі говорять людині: «це зробити неможливо», а він бере і робить? В такий момент і проявляється настрій людини, його віра. Подібний ефект досягається і при використанні оберегів і амулетів.

Отже, трохи відволіклися. вам потрібен захист від порчі? Тоді уважно вивчіть наступні способи:

 • Звернення до чорним магам.
 • Самостійна постановка блоку (поверненням, молитвою і т. д.).
 • Зараз буде докладний розбір вищевказаних підходів з метою надання відповіді на ваше запитання: «Який вибрати?».

  Похід до магів – просте рішення

  Перед тим, як звернутися в світ чаклунства, постарайтеся докладніше довідатися про виконавця, використовуючи:

  Будьте уважні, адже розвелося багато шахраїв і шарлатанів, що видають себе за відомих осіб: Наталю Бантееву, Мерилін Керрі, Джулію Ванг та інших.

  Визначившись з майстром, записуйтеся на прийом і готуйтеся виконувати всі вказівки, отримані під час сеансу від мага.

  Самостійне зцілення

  Ви стали помічати зміни у своєму стані: постійне запаморочення, слабкість, надмірне занепокоєння, що періодично виникають різкі болі в області спини або грудей при відсутності відповідного діагнозу, необґрунтоване погіршення фінансового стану і ступор біля церкви? Швидше за все, на вас впливу від порчі. Констатувати це під силу і майстрам своєї справи (чаклунів, магів, цілителів), адже вони, використовуючи білу магію і виливки, сканують фото і самої людини.

  Якщо ви зафіксували у себе кілька симптомів магічної атаки зі списку озвученого трохи раніше, то перше, що потрібно зробити – це спробувати розгорнути посил. Як це здійснити? Все досить просто, адже вам не доведеться шукати свічки, виливки, кров єдинорога і т. д.

  Для поліпшення стану достатньо морально налаштуватися, очистити розум, свідомість (ні в якому разі не думайте про погане). Після підготовки, стиснути руки в кулаки, спрямувати погляд на себе, розглядаючи, як срібні нитки обплутують тіло, і вимовити заклинання відкату:

  «Свою чорну напасти собі забери. Тобі ж за неї і прірва, а я раб божий (ім’я) свою частку знаю, для мене немає місця в твоїй неволі. Так велено».

  Це не єдиний спосіб зняття порчі і очищення від заздрості недоброзичливців. Інші обряди лікування, що підходять під той чи інший випадок, ви можете подивитися в книзі «800 нових заговорів сибірської цілительки», автором якої є Наталія Степанова. Вони допомагають людині зруйнувати чари і зняти потужні порчі (хвороби).

  Якщо ви не впевнені в ефективності виконаного ритуалу або хочете захистити чоловіка, дітей, то спробуйте поставити замикаючий посилання на них. Пам’ятайте, проводити його можна тільки при повній впевненості в чистоті людини. Щоб закрився замок біополя, потрібно при застібання блискавок, ґудзиків або ременів вимовити такі слова:

  «Ель хибусассана, айнгибул, айн голота».

  Настільки прості ритуали здатні поставити захист людини і укрити його від негативного впливу з боку і посилаються хвороб.

  Захист себе

  З сіллю. У четвер купується кристалічний продукт, над ним читається заговір:

  «Всім урочникам і порченикам солі в очі, вогню пекучого, гарячого піску. Всемурочникам і порченикам Божої тварі ніколи не дізнатися, хмар не відкрити, зірок не оббити, ранкової зорюшки не перетнути, молодого місяця не замкнути. За тими ж словами і мене раба Божого (ім’я) не изурочить, не зіпсувати, не перекусити, не перекосити, так тому й бути».

  Після крупинки солі кладуть в мішечок, який і носити при собі.

  Цікаво: такий оберіг можна покласти в машину (область картера у двигуна автомобіля марки ВАЗ) та зручно брати з собою на роботу.

  З шпилькою. вам потрібно придбати шпильку і приколоти її на одяг або покласти в машину (недалеко від двигуна або картера). Такий ритуал часто виконується матір’ю, яка бажає синові або дочці щастя і благополуччя. Наявність впливу визначається по кінчику голки: темніє – була атака і вона зупинена. У цьому випадку бажано терміново тричі сплюнути вперед, ліво, право, розкрити шпильку і закопати її якомога далі від дому. Природно, доведеться змінити оберіг.

  Важливо: при використанні шпильки знімати і розкривати її на ніч, щоб скидати негатив.

  Тепер питання: «Як самостійно поставити захист самій собі?» — більше не турбує вас? Бути може, ви задумалися про захист сім’ї? Тоді продовжуйте вивчати представлений матеріал.

  Захист сім’ї від порчі

  Будь сімейна людина турбується про стоянні своїх близьких. Щоб стати спокійним, достатньо розібратися в тому, як самостійно поставити захист від порчі, порчі на рідних. Здійснити ритуал не складно. Для цього доведеться:

 • У церкві придбати свічки.
 • Прибрати будинок (зробити його чистку всілякими фізичними способами, пізніше – прочитати могутню молитву), викинути вміст ваз.
 • Зняти наявні вроки і порчі.
 • Сходити в ліс, щоб набрати частинки осики. При цьому потрібно при підборі кожного шматочка потрібно вимовляти ім’я того чоловіка, на якого поширюється броня. Допоможе в цьому наступне заклинання: «Ніхто цей мак не буде вважати, ніхто (ім’я людини) ніколи не зіпсує»
 • Повернутися в чистий будинок.
 • Запалити нову свічку, розкласти шматочки осики і в домашніх умовах прочитати заговір: «Заговорюю рабів Божих (перелічити всі імена) від чаклунів, відунів і відьом, від білого кречета і чорного каркуна ворона, стариці і старця. Захищаю від наклепу недоброго, злого порчі (перелічити всі імена). А ненависників і злостивців в темний ліс ходити посилаю, тальник з матінки землі збирати вам, нехай собі голову морочити. Щоб рабів Божих (перелічити імена членів сім’ї), нікому було зачарувати, изурочить і зіпсувати – ні закляттям, ні обмовою, ні колом, ні справою, ні свічок, ні вночі, ні вдень, ні на один день, та ні на всю вічність. Слово моє навіки міцне. Амінь.
 • Зібрати використані речі, викинути виливки і заховати в дальній кут (подалі від ваз).
 • Користуватися таким обрядом потрібно не частіше одного разу на рік. Інакше можна завдати шкоди коханим (назавжди заблокувати чакри – спровокувати розвиток серйозних захворювань). До речі, цей обряд є своєрідним захистом не тільки від порчі, але і ворожінь.

  Існує ще один сімейний оберіг, здатний захистити любов і почуття. Виконується він просто: 2 рази в день потрібно при палаючої свічки, стоячи перед іконою «Надія, Віра, Любов», вимовляти заговір:

  «В море океані пливе плотиця рибиця. Як ти риба без водиці сохнеш, так нехай і сохне ворог мій, а моя сім’я міцна міцним була, ціла цілим жила. Хто ту рибу з’їсть, дня не проживе та години не проспить. Силою Господа Бога скріплена сім’я моя, як скріплена риб’яча луска від голови до самого хвоста. Відтепер моя сім’я буде міцною і ціла. Амінь».

  Захист будинку

  Як кажуть: «Мій дім – моя фортеця», отже, місце проживання повинно бути не тільки теплим, затишним, але і чистим, світлим. Самої убезпечити будинок від зла, злому, крадіжки, можна не тільки всілякими оберегами, амулетами, але і заговірми. Перед цим потрібно:

  Підготувати: 9 свічок, стільки п’ятаков, скільки кутів в квартирі, чисту воду (сходити за нею в православну церкву), четверговий сіль.

  Роботу потрібно починати з розкладки монет. Після, поставити першу свічку біля порога і підпалити від неї другу. З нею то і доведеться обійти всі приміщення зліва на право, вимовляючи заговір:

  «Господи, визволи мене і мій дім від злих справ чужих і зваб богомерзких, і укрий мене і мою сім’ю від цих мереж у пустелі потаємної спасіння Твого. Господи, дай мені мужність і міць, силу протистояння умыслам поганим і злу. Та не відречуся від Тебе Відкупителя і Спасителя нашого, від Церкви твоєї святої. Але дай мені, Господи Ісусе, ніч і день сльози і плач про гріхи мої і помилуй нас в годину Суду Твого Страшного. Амінь».

  Після – свічку з рук, розташувати поряд з першою і залишити догоряти, повторюючи дев’ять разів:

  «Спасителю, Боже наш, изволивой під покров Закхееву і спасіння всьому житлу того бувай. Сам завжди і нині здержитивосхотевшая нами, негідними благаннями Тобі і моління приносить від шкоди виконай неушкоджені, благословляючи тих, хто тут живе. Амінь».

  Якщо при обході житла була помічена кіптяву, значить, ці місця потребують більшої роботи – додаткової очистки, отже, береться третя свічка, обходяться дивні області, віск залишається плавитися в центрі однієї з кімнат.

  Повторювати ритуал доведеться протягом трьох днів. Після чого залишиться зібрати п’ятаки, сходити в церкву, помолитися за здоров’я сім’ї і залишити там монети. Повернувшись додому, залишиться збризнути кути святою водою і розкласти крупинки солі по далеких кутах і місцях концентрації поганого.

  Зняти порчу, пристріт і поставити захист на себе і допомогти близькій людині не складно, якщо мати необхідний рівень знань і вірити в діяння. Тепер ви знаєте про те, як поставити захист від порчі для себе та інших членів сім’ї.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: