Зняття порчі яйцем в домашніх умовах

Позитивні і негативні вихори рояться навколо людини. Для нанесення максимального шкоди чаклуни використовують спрямований енергетичний удар. Можливо зняття порчі яйцем в домашніх умовах? Розберемо найбільш ефективні способи позбавлення від наслідків темного ритуалу.

Зміст:

Зняття порчі яйцем в домашніх умовах

Зняття порчі яйцем

Ознаки втручання

Смуги удачі та невезіння – це характерні особливості людського життя. Але що робити, якщо неприємності переслідують вас по п’ятах? У цьому випадку цілителі підозрюють наявність енергетичного вторгнення.

Клінічні ознаки дуже яскраві і пропустити їх неможливо.

 • Здоров’я. Одна хвороба поступово переходить в іншу, супроводжуючись сильними ускладненнями.
 • Безгрошів’я. Людина постійно відчуває брак фінансів. Пограбування, загублений гаманець або штрафи стають регулярними. Часто жертва втрачає хорошої роботи.
 • Невдачі. Будь-яке починання ніколи не завершується успіхом.
 • Все ламається. У протягом місяця вас згорів новий телевізор, розбилася вся посуд і протікання труб труба залила сусідів? Негативна енергія руйнує предмети, що знаходяться поблизу від потерпілого.
 • Порушення сну. Регулярні безсоння або моторошні кошмари не дозволяють нормально відпочити.
 • Зміна поведінки. Пригнічений настрій різко трансформується в істерику. Постійні сварки відлякують близьких людей.
 • Наявність декількох ознак говорить про те, що на людину сконцентрована негативна енергія. Подальше зволікання загрожує поступовим руйнуванням природного захисного бар’єру особистості. В результаті завжди чекає неприємний кінець.

  Діагностика

  Щоб зрозуміти, порчі це або пристріт, потрібно обов’язково провести обряди по розпізнаванню. Найбільш простим і доступним у домашніх умовах є ритуал по яйцю чорної курки. Для цього застосовують свіжий продукт з-під птиці.

  У головах пацієнта на ніч ставлять склянку з джерельною водою, у яку акуратно влили потрібний елемент. Цілителі рекомендують використовувати гранований ємність: кожен куточок посуду посилює магічну дію рідини. Сім разів читають «Отче наш» і відправляються спати.

  Вранці за ознаками можна приступати до розшифровки по яйцю.

 • Піна на поверхні води. Негативна енергія спрямована на руйнування фінансового благополуччя. Такі знаки характерні для порчі.
 • Стовпчики з сирого білка. Чим вище, рівніше «промінчики», тим більше професійний виконавець. Небезпечний вплив не тільки на жертву, але й на її оточення.
 • Темні плями. Будь-які вкраплення говорять про присутність серйозного магічного вторгнення. Це можуть бути кров’яні точки або гнилий «горох».
 • Пухирці. Свідоцтво найсильнішою порчі.
 • Ниточки від яйця. Наявність чаклунського втручання.
 • Якщо поверхня води, білка і жовтка чиста, то це може говорити про те, що немає небезпеки. Цілителі рекомендують не розслаблятися, а провести діагностику кілька разів. Тлумачення по яйцю є найбільш простим, але в той же час максимально правдивим і точним.

  Жертовний обряд

  У давні часи негативну енергію переводили на іншу людину або тварину. Протягом тривалих періодів дії удосконалювалися, тому зараз порчі і пристріт стали переносити більш гуманним способом. Використання яйця не вимагало кривавого жертвопринесення.

  Обряд виконують вночі або в сутінках. Свіжий курячий продукт не повинен бути старше трьох днів, тому рекомендуємо знайти перевіреного продавця. Інакше ритуал не буде мати сили.

  Від самої важкої порчі дії не можна проводити самостійно. Викочувати зло довірте надійному людині, яка перенесе руйнівну енергію в жертовний предмет. Якщо атрибут поважчав в руці, то краще замінити його на новий. Досвідчені маги радять купувати не менше десятка яєць.

  Не варто повторять ритуали по відео. Часто це просто постановочні картинки, у яких немає і частки правди. Справжні цілителі не стануть займатися дешевою рекламою, накручуючи рейтинги в інтернеті.

  Очищення по зображенню

  Найчастіше метод по фотографії використовують у тому випадку, коли складно контактувати з жертвою. Людина не вірить в магічне втручання, тому відмовляється проводити дії. Близькі беруть на себе спасіння і очищення.

  Перед тим, як зняти порчу яйцем, потрібно провести підготовчу процедуру. Необхідно кілька днів посту, а потім вистояти недільну службу. У храмі набувають воскову свічку, ікону зі святим покровителем жертви і набирають освяченої води.

  Вже вдома запалюють вогники у образу, поруч розташовують свіже фото людини. Щоб налаштуватися на енергетичний канал пацієнта, краще на кілька хвилин покласти на зображення пальці. Важливо, щоб на знімку нікого поруч не було.

  У ліву руку візьміть свічку, а в праву — свіжий пташиний продукт. Викочування курячим яйцем проводять за годинниковою стрілкою. Одночасно сім разів вимовляють молитву «Отче наш».

  Шкаралупу розбивають, а вміст виливають в унітаз. Зображення пацієнта тричі окроплюють святою водою. Свічці дають час повністю догоріти, не прибираючи зі столу атрибути ритуалу. Недогарок обов’язково викинути.

  Обряд з іконами

  Як зняти будь порчі яйцем собі або сторонній? Цілителі рекомендують проводити дії на убутному місяці в перебігу тижня. Число сім у християнстві є сакральним, тому найчастіше використовується в кількості повторів.

  Самостійно прибрати магічне втручання можна за допомогою образів Богородиці і Пантелеймона Цілителя. Ще знадобиться ємність з освяченою водою. На кожен день обряду знадобиться по одній новій свічці і по два свіжих яйця.

  Лікування складається з ранніх і вечірніх маніпуляцій. Очищення починають після пробудження зі сходом сонця. Всідаються на підлогу, спрямовуючи особа піднімається до світила.

  Потім на столі фіксують ікону Пантелеймона, а навпаки запалюють свічку. Яйце правою рукою встановлюють на голові хворого. Утримуючи предмет, потрібно промовити молитву Цілителя. Атрибут наповнюється хворобами і невдачами пацієнта. Після того, як вогник догорів до половини, його гасять, а овальний елемент закопують далеко від житла.

  Як сонце сяде, залишок запалюють свічечки біля ікони Богородиці. Дії з курячим продуктом повторюють. Під час обряду читають слова Божої Матері. Коли полум’я повністю догорить, недогарок загортають у нову хустку з яйцем і заривають подалі від будинку. Дії повторюють протягом семи днів, а в разі переривання ритуал треба починати спочатку.

  Спосіб від Ванги

  Болгарська віщунка відома не тільки своїми передбаченнями, але і ефективними лікувальними рецептами. До нас дійшов працюючий метод позбавлення від результатів дії негативної енергії і переляку у дітей. Важливо точно дотримуватися запропоновані рекомендації.

  Зняття сильного очі яйцем в склянці краще не проводити самостійно. Шлях поруч присутній родич або позитивна людина. Обряд Ванги вимагає від виконавця максимальної зосередженості.

  Для ритуалу потрібні всі освячені ікони, які знаходяться в будинку. Переривати дії заборонено, тому необхідно заздалегідь морально і фізично підготуватися. Під час маніпуляцій пацієнт може відчувати сильний дискомфорт, що виявляється у вигляді:

  Зняття порчі яйцем в склянці з водою проводиться в порожньому приміщенні. Навколо себе виконавець ставить всі образу, а пацієнта саджають в центрі. Курячим продуктом з потилиці починають акуратно здійснювати обертальні рухи по напряму годинникової стрілки. Викочування роблять по всьому тілу, акуратно опускаючись вниз.

  Під час ритуалу по черзі подумки звертаються до кожного лику на іконах. Якщо елемент обряду став важким, тоді його відкладають і беруть новий. Пам’ятайте про те, що потрібно продовжувати з місця зупинки.

  Перед діями обов’язково святу воду переливають в гранований стакан. За відсутність такого, дозволяється використовувати будь-яку скляну посуд. Після викочування всі яйця по черзі розбивають в ємність з рідиною, примовляючи слова.

  Господи, зроби так, щоб не було в моєму володінні нічого, крім непорочності істини і сили Твоєї, Господи! Амінь.

  Розпізнати темну енергію можна за допомогою знаків, які вона залишає на білку і жовтку. Значення символів скрізь однакові, тому легко розшифрувати. Повторювати ритуал по яйцю до тих пір, поки не отримаєте абсолютно чисте вміст.

  Простий метод

  Від самої легкої порчі можна позбутися самостійно з допомогою молитви Іоанна Кронштадтського. Святий старець за життя лікував біснуватих і уражених відьомськими заклинаннями, тому і зараз використовують його досвід. Його слова володіють величезною силою: їх зачитують як до лікування, так і під час обряду.

  Для ритуалу викочування по яйцю знадобляться освячена вода, курячий елемент і образ Іоанна Кронштадтського. Перед заходом омивають обличчя і руки рідиною, надпивають три ковтки. Овальний атрибут прикладають до лоба і починають робити обертальні рухи.

  Якщо правильно здійснювати обряд, то через декілька хвилин відчуєте важкість у руці. Потім необхідно вмитися, а яйце розбити над чашею з водицею. Отриманий продукт виливають в унітаз, а шкарлупки треба закопати в місці, де рідко ступала нога людини. Для повного звільнення вистачить трьох сеансів.

  Про що потрібно пам’ятати

  Багато людей вважають, що достатньо самостійно провести обряд, щоб зла енергія зникла. Щоб порчі не повернулася, необхідно правильно завершити будь ритуал. Після дій ємність викидають або закопують у землю. Важливо, щоб предмет не потрапив у чужі руки.

  Цілителі рекомендують обов’язково очиститися. Для цього тиждень постять і відвідують службу в храмі. Перед відходом ставлять свічку біля образу ангела-хранителя. Ще можна подякувати:

  У цей період проводять генеральне прибирання в квартирі, не забуваючи захистити вікна та двері від нечистої сили. До речі, часто знаходять підклад, зроблена вмілим чаклуном. До нього не можна доторкатися відкритими руками і намагатися самостійно спалити. Краще вимести віником і все викинути на сміття.

  Під час посту щодня читають молитви. Найбільш вагомою є «Отче наш», яку добре доповнити на ніч «Акафістом до Архангелу Михаїлу» і 90 псалмом. Завдяки словами, людину виганяють залишки злої енергії і чаклунства.

  Через три тижні радимо перевірити на собі наявність порчі по консистенції білка, жовтка і рідини. Якщо показники зникли, тоді можна не переживати. Але якщо поверхня виглядає зруйнованої і є якісь вкраплення, тоді краще звернутися за допомогою до фахівця.

  Чистка яйцем – це давній перевірений метод позбавлення від негативної атаки. Наші рекомендації допоможуть виявити магічну атаку та швидко ліквідувати всі наслідки. Важливо дотримуватися інструкцій.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: