Як захиститися від порчі на роботі?

Достаток і благополуччя – ось важливі критерії, яким підпорядковується рівень життя людини. Однак везіння завжди викликає заздрість у оточуючих людей, тому вони намагаються зруйнувати удачу щасливчика. Як можна захиститися від порчі на роботі? В огляді розберемо, які ефективні способи зможуть допомогти.

Зміст:

Як захиститися від порчі на роботі?

Порча і пристріт на роботу

Ознаки

Усунення конкурента або кривдника – ось основні причини, чому використовують спрямований магічний удар. Бути успішним в наш час є великою розкішшю, а багато людей не можуть змиритися з чужими перемогами. Як і сотні років тому, зараз застосовують різні чаклунські ритуали.

Ознаки порчі стають настільки вагомими, що їх важко не помітити навіть неспеціалісту.

 • Часта зміна роботи. Людина не затримується на одному місці більше визначеного терміну.
 • Звільнення. Жертву постійно виганяють, при цьому не з її вини. Якщо в компанії плануються скорочення, то першою в списку буде об’єкт чаклунського втручання.
 • Важко влаштуватися на бажану посаду. Досвід роботи, хороші заслуги і повна відповідність вимогам не знаходить відгук у рекрутерів фірми.
 • Не цінують. Людини перестають поважати колеги і адміністрація. Постійно відмовляють виплачувати премії, урізують зарплату. Ігнорують прохання про підвищення.
 • Зрив угод. При веденні бізнесу починають розривати контракти клієнти, а перевірені партнери йдуть до конкурентів.
 • Немає грошей. Фінансові проблеми виникають на порожньому місці.
 • Успішний колись людина перетворюється на справжнього невдахи. Він не впевнений у своїх силах, тому буде триматися за саму неперспективну роботу. Низька зарплата і постійні причіпки начальства вимотують морально і фізично.

  Іноді пристріт і порчі проявляються у вигляді ненависної діяльності. Люди роками займаються тим, що їх не влаштовує. Кожен день вони змушують себе йти на ненависну службу. Негативна програма поширюється на мотивацію, тому жертва навіть не намагається знайти вихід із такої ситуації.

  Причини

  Чому може з’явитися магічне втручання на роботу? Конкуренція – ось основний посил сучасного світу. Щоб схопити фортуну за хвіст, потрібно бути більш розумним і кмітливим. Щасливчик йде, гордо піднявши голову, і рідко помічає тих, хто під ногами.

  Постійні успіхи викликають невдоволення у колег. Але якщо людина не може змиритися з поразкою, тоді він використовує темну магію для покарання суперника. На роботі більше шансів застосувати підклад, ніж у звичайній обстановці. І той, хто зробив, може регулярно повторювати руйнівний обряд.

  Іноді замовниками порчі є ображені співробітники. Люди залежать від примх начальства і не можуть висловити свої претензії прямо в обличчя. У цьому випадку зачароване помста стане відмінним засобом для заспокоєння ураженої гордості.

  До речі, пристріт не є спрямованим магічним ударом. Джерело енергії часто не усвідомлює, що з-за нього хтось втратив кар’єру або бізнес. Щоб погана програма зміцнилася, необхідно просто подумки позаздрити більш успішній людині. Визначити, хто зробив можна після тривалих перевірок.

  Обряд з яйцем

  Наші предки вважали, що в невеликому овальному продукті сконцентрована сила життя, тому використовували для виконання багатьох ритуалів. Природний елемент допоможе зняти з нас порча на роботу і поліпшити фінансове благополуччя. Важливо правильно застосовувати досвід древніх і знати, як це працює.

  Обряд проводять ввечері на убуваючому місяці. Для цього свіже яйце з-під домашньої птиці викочують по тілу, починаючи з потилиці і завершуючи ступнями. Потім розбивають у прозору посудину з освяченою водою. Маніпуляції проводять обережно, намагаючись не порушити цілісності жовтка.

  Стакан тримають на голові протягом п’яти хвилин, після закінчення яких приступають до вивчення білка. Будь-які прожилки, ниточки або темні вкраплення говорять про те, що на людину є порча. Ритуал повторюється кожен день, поки вміст не очиститися.

  Стихійний обряд

  Що робити, якщо не можу знайти роботу? Існує старий перевірений спосіб на шість сірників, який знімає негатив, поліпшить фінансове благополуччя. Ритуал здійснюють на свіжому повітрі або перед розкритим вікном. Щоб не відволікатися від маніпуляцій, рекомендуємо виконувати дії перед сном.

  У склянку з освяченою водою кидають щіпку солі. Сірники складають у вигляді хреста, підпалюють над ємністю з рідиною. Тримаючи вогники в руках, вимовляють слова молитви «Отче наш». Як тільки палички перегорять, їх занурюють у вологу, беруть такі і продовжують читання.

  Після того, як згасне полум’я на останній парі сірників, треба уважно розглянути вміст посуду з водою. Плаваючі на поверхні деревини говорять про те, що порчі на вас немає. Якщо недогарки стирчать з води, як поплавки, то людину наврочили. Повністю затонулі предмети символізують наявність сильного магічного вторгнення.

  Запалюють три свічки, набирають у чисту склянку освячену воду. Над фотографією жертви тричі читають молитву Великомученику Кіпріану. Потім беруть яйце від чорної курки і водять ним по зображенню. Важливо подумки уявляти, як темна енергія втягується в природний оберіг.

  Після того, як вогники перегорять, шкаралупу розбивають, а вміст виливають у ємність з рідиною. Ритуал проводять до тих пір, поки поверхня білка і жовтка не буде чистою. Але якщо після семи повторів відмітини не пропадають, тоді краще не займатися самодіяльністю, а звернутися за допомогою щодо захисту до професійного цілителя.

  Обряд на осику

  Дуже древній і сильний спосіб, який дозволить зруйнувати магію злих людей. Метод досі показує відмінні результати. Зняття небезпечного чаклунства проходить з найменшими енергетичними та фізичними втратами.

  Для обряду потрібні дві палиці з осики і шість металевих монет. Деревину очищають від кори, яку так само залишають для ритуалу. З перекладин збирають хрест і пов’язують натуральної мотузкою або смужками з лляної тканини. Не використовуйте цвяхи, клей або інші не зазначені в рецепті матеріали.

  На світанку першої середовища конструкцію встановлюють у коридорі помешкання. На предмет навиворіт будь-яку надягають одяг, яка була у використанні. Поки що вчиняють дії, потрібно сказати слова сильного заговору.

  Наділи хрест на мене, хрест на тебе, хрест у будь православній родині, два хреста в моїй долі. На цей хрест свій одяг одягаю, більше я, раб (а) Божий (ім’я), не плачу, горе виганяю, закликаю удачу. Не буде в долі моєї нещастя, не буде горя. Хай збудеться, що сказано. Амінь (тричі).

  Коли «опудало» буде готове, його виносять на вулицю. Після заходу сонця конструкцію вивозять на пустир, де спалюють на вогнищі з семи деревинок. Поки вогонь пожирає тканину, не можна шкодувати про втрачену одязі. Подумки уявляють, що полум’я поглинає всі невдачі.

  Після того, як згасне вогнище, вугілля кидають по одній штуці приготовані монети різного номіналу. Маги рекомендують взяти нові блискучі екземпляри. З останньої грошиками голосно вимовляють:

  «Повністю оплачено».

  Коли залишки спека покинуте багаття, збирають попіл і не перегоріли сажки. На наступний ранок їх викидають в будь-яку проточну річку. При цьому подумки уявляєте, як з ними спливає все невезіння. Вуглинки з багаття збирають у чисту хустку і ховають у надійному місці. Тепер вони будуть талісманом від порчі.

  Обряд на ляльки

  Якщо ви у себе або напарника виявили ознаки магічного шкідництва, тоді краще самостійно забезпечити роботу від дій прокляття. Наші предки вірили, що кожне нещастя складається з дванадцяти бездомних духів. Вони носяться в просторі у пошуках житла, а чаклуни їх направляють на людей.

  Для ритуалу потрібно змайструвати власноруч 12 ляльок. Фігурки роблять з будь-якого матеріалу, який доступний. Важливо надати іграшок людські риси. Потім всіх духів розташовують на робочому місці так, щоб ніхто не побачив і не знайшов.

  Через 24 години всі предмети збирають і відправляються в найближчу посадку, де є старі хвойні дерева. Ляльок повісити на гілках і швидко піти з лісу. Весь негатив покине людини і переселиться в зображення. Після всіх дій проводять ритуал очищення.

  Обряд на сіль

  Сильні маги часто роблять заговір на замок двері. У цьому випадку зняти прокляття і захистити себе можна за допомогою дій з білими кристалами. У давні часи продукт був дуже дорогим, тому його використовували для руйнування небезпечних чарів.

  Ритуал проводять протягом тижня. Сіль беруть у долоні і представляють, як темна енергія покидає людину. Під час обряду читають молитву ангелу-охоронцю.

  Після кожного етапу використане речовина викидають поза житла. Вже через три дні сила порчі знижується. Але для закріплення результату необхідно провести повний курс. Після дій потрібно дотримуватися невеликий пост і відвідати недільну службу в храмі.

  Талісман для бізнесу

  Щоб захистити свою компанію від заздрості конкурентів, радимо створити надійний оберіг. Така штучка буде непомітною для ворогів, але ще допоможе вберегтися від самого сильного обряду на руйнування удачі. Часто заговорені предмети від недоброзичливців жінка «заряджає» чоловікові.

  Для обряду підбирають чисту металеву монету: її ретельно миють і дезінфікують. Потім потрібно знайти собаку, яка повинна перший раз ощениться. Під час пологів необхідно бути поруч. Як тільки з’явитися малюк і мама потягнеться його вилизувати, треба протягнути під язик гроші. Перший дотик зобов’язана статися по поверхні оберега.

  Тепер це надійний талісман від ворогів і людей, які хочуть нашкодити бізнесу. Монетку ховають в портмоне зі словами заговору.

  Хто щастя моє порчі веде, Той свою справу до сіей сукі призводить. І поки собаки цуценят будуть народжувати, до тих пір багатство у мене перекладу не буде знати. Амінь (тричі).

  Пам’ятайте про те, що захист не можна нікому віддавати. Вона буде лежати в гаманці і захищати від будь-яких магічних атак. Якщо предмет потрапить у чужі руки, то удача знову покине компанію. Визначити, хто зробив порчі, буде складно. Хоча злочинець відчує, що чари ослабли і спробує дізнатися, в чому справа.

  Захист від поганих людей

  Щоб жінка звільнилася самостійно, часто вдаються до чаклунським обрядів. Якщо знайшли на своєму робочому місці жменьку попелу або камінь, то це хтось бажає зайняти вашу посаду. Щоб поставити потужний захист і зняти погану установку, потрібно спорудити «енергетичну» стіну.

  Наші предки знали, як захистити людей від магії, тому використовували силу вогню. Дії проводили на світанку в будь-який день тижня. Якщо не щастить з роботою, тоді можна поставити у вигляді кола на стіл дванадцять воскових свічок. Запалюють вогники і поки вони горять, читають молитву про матеріальне благополуччя Спиридону Тримифунтскому. Після ритуалу полум’я гасять пальцями, а недогарки викидають.

  Пам’ятайте про те, що злі люди тримають предмети темного обряду у себе, тому можуть спробувати повторити дію. Часто це ті, хто працює в одному відділі. Закрити доступ до робочого місця важко, тому краще регулярно ставити ось такий захист.

  Якщо ви знаєте, що вчиняє злочин, тоді треба постійно при собі мати іконку-ладанку свого іменного святого. Захистити від злої енергії допоможе простий заговір. При наближенні шкідника, вимовляють слова.

  Свою чорну напасти собі забери. Тобі ж за неї і прірва, а я раб божий (ім’я) свою частку знаю, для мене немає місця в твоїй неволі. Так велено. Амінь (тричі).

  Рекомендуємо вивчити текст оберега, щоб без затримки подумки повторювати. Важливо представляти навколо свого тіла світяться нитки, які сплітаються в гарячий захисний кокон.

  Пам’ятайте про те, що не можна піднімати гроші на вулиці. Найчастіше так роблять «відвід» фінансової порчі на інших людей. Той, хто знайшов, бере на себе всю негативну енергію обряду.

  Ритуали чорної магії завжди спрямовані на руйнування кар’єри і здоров’я людини. Наші рекомендації розкажуть, як захиститися від порчі. Перевірені методи допоможуть створити надійний оберіг.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: