Як визначити і зняти порчу на розлучення?

Взаємна любов подружжя, мир і гармонія в сім’ї – фундаментальні складові щасливого шлюбу. Але що робити, коли у відносинах наступив розлад, при чому, абсолютно раптово, без очевидних передумов? Жила собі прекрасна сім’я, члени якої раптом одного душі не чаяли – і раптом їхні стосунки починають стрімко виходити на немає, починаються скандали, зради, люди стають нервовими. В такому випадку велика ймовірність, їх життя втрутився чийсь злий промисел. Але як зняти порчу на розлучення?

Зміст:

Як визначити і зняти порчу на розлучення?

Порча на розлучення

Існує декілька дієвих способів, за допомогою яких визначаються і знімаються подібні чорні наговори. Про них ми і поговоримо в цій статті.

Порча на розлучення та її ознаки

Вірна ознака будь порчі – появу тривожності, агресії. Людини або людей, на яких вона націлена, можуть переслідувати нічні кошмари і відчуття образи на весь світ. Якщо ж метою негативного магічного впливу виявився шлюб, обоє будуть відчувати на собі його згубні наслідки. Змінюється їх ставлення один до одного, їм ніби стає тісно жити під одним дахом, вони нещасні і озлобленны. Якщо ви помітили у себе і вашої другої половинки хоча б кілька з перелічених нижче ознак – вам хтось міг зробити порчу на розлучення.

Як визначити порчу на розлучення або її можливе наявність змін у поведінці, властивим чоловікові:

Приклади тривожних ознак порчі на розлучення в поведінці дружини:

Якщо у вашу родину проник зловмисник з метою зруйнувати ваш шлюб допомогою магії, ви напевно виявите у себе вдома як мінімум один незрозуміло звідки взявся дивний предмет. Це може бути і переломлена швейна голка, і жмут переплутаних волосся, і пов’язаний вузлом носовичок, і висушений щурячий хвіст. Якщо ви виявили у себе що-небудь з перерахованого – не сумнівайтеся, це магія.

Хто і як може навести порчу

На жаль, не все в цьому світі бажають один одному щастя. Автором порчі, принесла розлад у лоно вашої родини, по суті, може бути хто завгодно. Але, зрозуміло, ця особа не бажає вам добра.

Практика показує, що магія найбільше підвладна жінкам. Навести порчу може, наприклад, або свекруха, яка не злюбила невістку, або заздрісник, небайдужа до чоловіка подруги, теща, яка вважає, що переслідуваний нею чоловік не гідний руки її дочки. У будь-якому випадку, це людина, яка вхожий у ваш будинок.

Навести порча на розлучення і розлад сім’ї можна по-різному:

Способи виявлення наявності наклепів на розлад сім’ї

Якщо порчі базувалася не у словесній формі, виявити її без додатковий дій досить непросто. Адже небезпека може таїти в собі не тільки дивні і незвичайні предмети, але і речі, подаровані з не благими намірами або злими людьми. Особливо в цьому плані небезпечні дзеркала і годинник, так як вони схильні накопичувати негативну енергетику. Краще взагалі не приймати в подарунок подібні речі, але в тому випадку, якщо щось викликає підозру вже є у вашій родині, використовуйте пробу за допомогою святої води. Пролийте трохи на дзеркало – якщо воно через деякий час потемніє, значить, через нього на вашу сім’ю накладена порча. Підозрілі годинник необхідно окурити ладаном. Якщо незабаром стрілки на циферблаті зупиняться, значить, і на них — неблагонравный заговір.

Важливо пам’ятати, що навіть знищувати, викидати прокляті речі потрібно з обережністю, не торкаючись до них голими руками. Брати їх краще всього щільним чорним клаптем тканини, читаючи «Отче Наш».

Порча на розлучення і розлад сім’ї напевно визначається трьома наступними способами.

Спосіб 1

Потрібно взяти в’язку старих ключів, прочитати «Отче Наш», потім прочитати наступний заговір:

«Хто в сім’ю Рабів Божих (ім’я чоловіка, ім’я дружини) зло привніс, того на наступний ранок чорт приніс».

Ключі потрібно закопати в потаємному місці, куди не ступає нога людини. На наступний ранок з’явиться той, хто вирішив погубити вашу сім’ю – будь то свекруха або теща, так звана подруга або віроломний друг.

Спосіб 2

Дружина повинна опівночі взяти в руки свіже яйце, помістити над подушкою, яка належить чоловікові. Проговорити:

«Курочка, матінко, все розкажи, якщо є зло на мою любов – покажи».

Яйце в такому положенні залишають на добу, потім його слід розбити і ретельно оглянути. Якщо на жовтку є білі вкраплення, значить порчі на розлучення – пряма загроза добробуту вашої сім’ї.

Спосіб 3

У старовину дівчата топили віск, обов’язково натуральний, над невеликим казанком. Наговори при цьому наступні:

«Віск топлю – на ворога дивлюся».

Якщо отримана воскова фігурка квадратної або прямокутної форми, ворог – чоловік, якщо ж трикутної, круглої або неправильної форми – жінка.

Як зняти порчу на розлучення

За благополуччя сім’ї потрібно боротися до останнього, особливо, коли у всіх внутрішніх проблемах винна магічне втручання. Але, на жаль, подібна порчі не знімається за одним лише бажанням. Щоб врятувати сім’ю, необхідно провести цілий обряд, потрібний для того, щоб вигнати темні сили зі свого особистого життя.

Порча на розлучення зняти часто під силу тільки дружині, бо чоловіки часто бувають занадто недовірливі і скептично налаштовані. Чоловікові брати участь в обряді зовсім не обов’язково – достатньо буде його особистої речі. Заради щастя своєї сім’ї, жінка повинна пожертвувати часом, не піддаватися на агресивні провокації свого чоловіка, відмовитися від солодкого і дотримувати строгий піст протягом підготовки до обряду. Протягом 13 днів треба починати день з молитви «Отче наш на світанку», потім пити святу воду – не менше одного стакана. У цей час не можна сваритися, особливо – з чоловіком. Після підготовки потрібно вийти в поле. Необхідно, щоб було вітряно і в небі була велика кількість ворон. Слова заговори:

«На морі страшна буря, у полі сильний вітер. І Господь Бог наш Спаситель страждав, і Іоанн-Хреститель був з ним. Ворони кричали, з родини порчу знімали. А ті, хто розлад цього зробили, тих чорний ворон клювати буде. Во ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, Амінь».

Повторювати обряд необхідно протягом трьох днів.

Інші обряди

Існує так само більш прості варіанти зняття порчі з сім’ї, не вимагають настільки серйозної підготовки. За силою впливу вони не поступаються описаним вище, проте в них бажано присутність всіх членів сім’ї.

Обряд з замком

Для самого дійства необхідні дві церковні свічки, свята вода і замок. В будь-який день тижня, окрім понеділка, коли тільки зійшло сонце, потрібно встати до нього обличчям, запалити свічки і покласти між ними відкритий замок. На замок покласти річ, що належить чоловікові.

Вмитися святою водою, прочитати «Отче Наш», і вимовити наступне:

«Встану я вранці, Раба Божого (ім’я дружини), помолюся Отцеві Господа нашого, восени себе хрещеним прапором, та піду до Рабу Божому (ім’я чоловіка). Поки замок відкритий – і наші серця відкриті для всього, що в світі. Як закрию замок – так Господь захистить Рабів Своїх (імена) від лукавого та зла всього, що нас зробили, Амінь».

Після цього потрібно погасити свічки, читаючи молитву Миколі Чудотворцю, потім закрити замок і кинути туди, де ніхто його не знайде – в ліс або досить глибока водойма.

Обряд в недільний день

Число місяця обов’язково повинно бути парним. В цей день відмовитися від візитів друзів, перебувати вдома від світанку до заходу. Перехресним чином обійти всі кути, читаючи заговір:

«Я, Раба Божа (ім’я), що була створена з ребра Адама, хрестом жену нечисте діло. Не за себе, грішну, а через віру в Спасителя нашого Ісуса Христа. В ім’я Отця, Сина і Святого Духа, Амінь, Амінь, амінь».

Повторювати ці слова потрібно 40 разів.

Зняття порчі всією сім’єю

Потрібно всім випити по склянці святої води. Потім кожен член сім’ї повинен зняти по одній деталі одягу. Всі речі скручуються в один вузлик, рідні стають в коло і вимовляють:

«Якщо змогли ми зараз всю родину воєдино зібрати, то ніхто не зможе нас роз’єднати. Будемо триматися за цей вузлик, як зараз міцно тримаємося за руки, бо кожен з нас дорожить своєю сім’єю. А хто надумає розлад між нами навести той сам від нього і постраждає. Щобми не зробили – рідних ображати не дозволимо. Амінь!»

Вузлик з речами при цьому передається по старшинству – від батьків дітям.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: