Особливості наведення порчі на колишнього чоловіка

Як часто розтавання двох колись закоханих сердець відбувається болісно для однієї з сторін, коли для іншого це звільнення. Розбите серце сповнюється ненавистю, якої дуже важко керувати. І тут з’являється думка про ідеальний злочин: порчі на колишню дружину або чоловіка. Ніхто не здогадається, хто це зробив, і безкарність ще більше підштовхує до помсти.

Зміст:

Особливості наведення порчі на колишнього чоловіка

Порча на колишнього чоловіка або дружину

Порча на колишнього чоловіка

Магічний ритуал – кращий вибір помсти. Щоб з колишньою дружиною не траплялося нічого хорошого, щоб вона страждала, згадуючи, яка гарна життя була поруч з колишнім, можна скористатися наведенням порчі на відносини. Ви точно помітите змінилося поведінка хлопця (чоловіка) при пристріт – все буде так, як ви задумали.

Види порчі на відносини дуже різноманітні, але найбільш дієвий та, яка зроблена людиною з озлобленим серцем за допомогою чорної магії. Це чаклунське вплив на жертву руйнує всі подальші відносини колишньої пасії, і людина приречена на самотність. Хвороби, безсоння, страждання – це не весь список того, що станеться з дружиною або будь-яким іншим людиною, під впливом порчі темних сил.

Наведення порчі на самотність колишньої пасії

Який бажає помсти ображений чоловік своєї колишньої половинці? Звичайно ж, вічного самотності. Спосіб, за допомогою якого можна навести порчу, вимагає обережності. Не можна нікого посвячувати в свої плани. Це зруйнує таїнство ритуалу, і накличе біду на того, хто намагається його зробити. Потрібно взяти голку і відламати вушко. Це можна зробити за допомогою плоскогубців. Якщо голка тендітна, можна відрізати ножицями.

В 2 години після півночі необхідно піти на кладовище. Встати перед будь-якою з могил і прочитати слова:

«Чи ти (ім’я дружини або чоловіка) зустрінеш свого коханого (кохану) тоді, коли у голки виросте нове вушко. Амінь».

Після цього увіткнути над дверима будинку жертви цю голку. Якщо раптом така знахідка виявиться над дверима свого будинку, не можна виймати голку голими руками. Потрібно надіти рукавички, витягнути голку. Не заносячи в будинок, окропити святою водою, тричі прочитати молитву «Отче наш», закопати голку в полі. Рукавички необхідно спалити.

Порча на потенцію хлопця (чоловіка)

Іноді жінці мало закляття на самотність. Чоловікові, в принципі, непогано бути холостяком. Але, ось імпотентом, навряд чи. Для цього обряду потрібна будь-яка річ колишнього чоловіка і вовняна нитка. Необхідно встати до сходу сонця. Річ колишнього обмотати ниткою в 13 обертів, і зав’язати вузол. Потім над вузлом зав’язати ще 13 вузлів. Це робиться так: після того, як предмет обмотаний і зав’язаний, залишити близько метра нитки, решта відрізати.

Відрізати 13 невеликих шматків нитки, довжиною близько 5 см. А далі в’язати вузли на основної нитки, яка була залишена. Після кожного зав’язаного вузла читати молитву:

«Як я в’яжу, зв’язую, так і ти завязываешь. Сили чоловічої більше немає у тебе, як у твоєму житті більше немає мене. Амінь».

Порча по фотографії

Найпоширеніший тип нанесення порчі – порчі по фотографії. Цим методом користувалися з ХІV століття предки на території Європи. Фотографія – це не просто картинка з особами, природою. Це енергетичний джерело від того, хто на ній зображений. Дуже сильному енергетично людині, або людині з сильним болем, варто просто подивитися на фотографію колишнього, і у нього почнуться негаразди в житті. Більш дієва маніпуляція з фотографією полягає в наступному: необхідно взяти фотографію колишнього партнера, прочитати спеціальний заговір.

«Як всьому приходить кінець, так нещастя дорогу поступається щастя, так ненависті любов віддає своє місце, так хвороб здоров’я поступається свій трон, тихий сон безсоння змінить. Ти (ім’я жертви) будеш покараний втричі сильніше, ніж ти покарав мене. Амінь».

Потім потрібно порвати фотографію, спалити залишки, а попіл розвіяти на кладовищі.

Інший спосіб з фотографією передбачає використання шпильки, за допомогою якої робляться отвори на тих частинах тіла, стан яких повинні погіршитися. Слова заклинання змінюються відповідно з проколотими частинами:

«Серце (замість серця називається та частина тіла, яка проткнута шпилькою) твоє більше не здорове, як ти зробив мені боляче, така біль прокинеться в тобі. Амінь».

Ще один спосіб з використанням фотографії: необхідно піти на цвинтар, знайти могилу небіжчика з таким же ім’ям, як у жертви і закопати фото. Це призведе до хвороб. Перш, ніж займатися цими чорними справами, варто добре все зважити. Невже біль настільки сильна, що чуже здоров’я або навіть життя цього варто? Так сильна ненависть? А раптом потім доведеться пошкодувати?

Симптоми про наведеної порчі колишньою дружиною

Як зрозуміти, чи могла колишня навести порчу? Якщо при всіх симптомах, зазначених нижче, тягне до неї, то, швидше за все, вона могла зробити наклеп. Ознаки, що вказують на наявність порчі:

Крім цих ознак, є ще достовірні докази нанесення порчі. Підсвідомість завжди знає краще свідомості про магічних діях. Потрібно придивитися до своїх сновидінь. Щоранку, після сну, необхідно описати в зошиті свій сон. І не просто так, а за конкретними критеріями.

 • Які почуття викликало сновидіння?
 • Які запахи відчувалися у сні?
 • Які кольори переважають? Був це чорно-білий сон?
 • Опис самого сну, включаючи найдрібніші деталі.
 • Далі звернутися до сонникам, або до професіонала, який обов’язково розбереться, нанесена чи порчі колишньою дружиною, і підкаже, як зняти її. При підозрі про вплив темних чар на іншій людині, потрібно звернути увагу на картину в цілому: поведінка, здоров’я, ставлення до людей. При різкій зміні цих складових, є ймовірність того, що тут побувала чорна магія.

  Як позбутися від порчі

  Якщо ви не знаєте, як зняти з себе порча на відносини, вам допоможуть ритуали білої магії. Під час чергового загострення симптомів, потрібно взяти дев’ять посріблених монет в праву руку, і проговорити:

  «У мене 9 монет, я даю обітницю: нікого не звинувачувати, нікому не шкодити. За спиною не шепотіти, з нечистю справ не знати. Тільки добро виходить від мене, тільки щастя втягую в себе. Ласкаво вижене з душі капость, і внесе в моє життя радість. Негатив забуваю, всім все прощаю. Амінь».

  Це потрібно повторити 9 разів.

  В цей же день піти на перехрестя, коли не буде машин, потрібно закопати ці монети в будь-якому місці, біля дороги. Протягом 9 днів негативний дух покине чоловіка (жінку), якому належить щасливий випадок обзавестися дружиною (чоловіком) найближчим часом. Після зняття нечистої енергії, необхідно встати на праведний шлях. Також потрібно створити оберіг.

  Для оберега знадобляться: червоні бавовняні нитки, ножиці. Розрізати червоні нитки на 9 частин, близько 50 див. Заплести з них косу, примовляючи:

  «Буває – не буває. Чоловік з дружиною, я з тобою, я без тебе, ми не вороги, ми не друзі, ми не сім’я, є тільки Я. Я в нове життя, з новим серцем, з оновленою душею, з новим коханим, але не з тобою. Амінь».

  Потім надіти на руку. При пристріт – також відмінний засіб. Захисний оберіг-браслет робить людину не схильним до злим чарам.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: