Відчитування молитвами порчі в церкві

Віра в Бога – кращий захист від впливу темної магії, але бувають винятки, при яких допоможе вичитка молитвами від порчі в церкві. Молитви можуть допомогти і в домашніх умовах, але трапляються важкі форми магічного впливу, і єдиний вихід – зробити це в церкві. Служителі храму не дозволяють проводити обряди для зняття порчі, так як вважають великим гріхом використовувати чаклунські методи боротьби зі злом. Бог не благословляє на подібні справи. Але є способи, до яких священики відносяться більш лояльно.

Зміст:

Відчитування молитвами порчі в церкві

Вичитка молитвами від порчі в церкві

Молитовна вичитка

Така вичитка від порчі — найбезпечніша. Існує 3 рівні молитовної відчитування: відвідування одного храму, трьох або семи.

Відвідування однієї церкви передбачає кілька етапів. Підготовка: надівши хрест, потрібно тричі прочитати молитву «Отче наш» в кімнаті, де є хоча б одна ікона, свічка і освячена вода. Після молитви необхідно подумати про те, хто нанел цю порчу, спробувати зрозуміти причину, і пробачити. Після цього треба чекати до тих пір, поки не згасне свічка. У цей час потрібно думати про Бога. Коли свічка погасне, відправитися спати без розмов, перегляду телевізора і інших речей, які можуть засмітити очищені думки.

Вранці, до початку служби, необхідно прийти в церкву, купити 8 свічок і поставити їх біля ікон Пантелеймона-цілителя, Всім Святим, Святої Матрони, Ісуса Христа, Богородиці. Залишилися три поставити свічки за упокій померлих. Після цього, стати перед однією з ікон і прочитати молитву 3 рази:

«Боже, прошу, прости мене, з вірою, надією, молю тебе. Писанье з сьогодні почну читати, щонеділі в Храмі бувати. Від порчі визволи мене і рідних, захисту прошу від злих духів чужих. Бажаю моїм ворогам тільки щастя, прости їх, врятуй від негоди. Амінь! Амінь! Амінь!».

Після триразового прочитання цієї молитви, слід стільки ж похреститися.

Три та сім церков

Якщо накладено більш сильне закляття, то доведеться замість одного храму, зробити обряд у трьох. Особливості цього методу:

Відвідування семи церков — цей спосіб підходить тільки тим, хто хоче позбутися від вінця безшлюбності. Ритуал не відрізняється від методу з візитом в 3 храму, єдине, що збільшується кількість недільних днів і храмів.

Сорокоуст

Цей спосіб позбавлення від порчі, використовується, зазвичай, в інших цілях. Після смерті людини, священик молиться за позбавлення гріхів і упокоєння душі, протягом 40 днів. У разі порчі, сорокоуст можна замовити живій людині. У сорокоуста є певний ряд правил, яких дотримується священик протягом всього часу. Тяжкохворі люди – часті замовники цього обряду. Вичитка в церкві молитвами вважається самим сильним протидією. Але, є ряд причин, по яких сорокоуст не допомагає.

 • Якщо у людини немає віри в Бога, ніякі молитви не допоможуть йому.
 • При сильному порчі або одержимості людини, проведення сорокоуста в одному храмі не подіє, тоді можна спробувати провести цей обряд у трьох храмах, але і тут немає гарантії, що все вийде.
 • При замовленні сорокоуста в храмі, де дуже багато парафіян – ризиковано: цей складний обряд необхідно дотримуватися протягом сорока днів без перерви і перешкод, а коли церква обслуговує велику кількість людей, у яких свої проблеми, які також просять допомоги, то священику важко зосередитися і не переривати обряд. Є ймовірність неякісної відчитування. Щоб зменшити ймовірність скороченого проведення сорокоуста, краще вибрати храм в невеликому селищі і вичитати там.
 • Щоб ритуал пройшов на належному рівні, священнослужитель повинен бути зосереджений на молитві, його думки не повинні бути про щось відверненому. Не завжди священик – духовний чоловік, який відданий Богу на всі 100%. Потрібно враховувати цей факт при виборі виконавця.
 • Вичитка – яка вона

  Вичитка – вигнання злих духів з людини. Коли застосовується вичитка:

  Але, сила впливу цих проблем повинна бути дуже велика. Священнослужителі з великим небажанням користуються цим методом і тільки в крайній необхідності, коли інші методи не допомагають. Вичитка родового прокляття – важливий момент. Буває, що цілий рід накладено прокляття, і позбутися від порчі ніякими методами не виходить. Вихід один – зробити молитовний ритуал вдома, потім у храмі, попередньо виготовивши сімейне дерево. Чим більше предків буде вписано, тим краще. Головна умова, щоб ім’я того, з кого почалося прокляття, обов’язково присутнє. Бажано, щоб були фотографії.

  Крім родинного дерева, треба взяти товсту церковну свічку і воду. Проводити обряд повинна жіноча половина. Ідеальний варіант – мати і дочка. Мати читає молитву, дочка повинна слухати і повторювати, але про себе. Вранці, мати запалює церковну свічку і тримає її в лівій руці. Дочка стоїть ззаду. Вимовляються такі слова: (спочатку для себе)

  «Боже, я тебе прошу, почисти всі мої плани, духовні, в тому числі. Амінь».

  Потім для матері:

  «Я дякую свою матір, за життя, подароване мені. Я прощаю всі образи, завдані нею мені. Прости і ти гріхи її. Очисти всі її плани, духовні, в тому числі. Амінь».

  А далі за батька, точно так само, тільки міняються слова на користь батька. Потім за батьків матері, кожного окремо, і т. д. Під час проведення цієї відчитування, сильно захочеться пити. Але, могти втамовувати спрагу тільки в перервах між ними. Потім потрібно піти в храм, сповідатися, поставити за упокій стільки свічок, скільки немає в живих родичів, які були згадані в молитві. Потім, поставити свічки за здоров’я тих родичів, які живі.

  Які відчитування ще є?

  Очистка одержимих в церкві. У найважчих випадках, проводиться обряд очищення в храмі. Дозвіл дає церковна єпархія, згодна, що вибір іншого немає. Цей ритуал вигнання самих злих духів, що поселилися в душі людини. Якщо з кимось стається таке горе, потрібно невідкладно йти в храм і просити про отчитке. Також це стосується тяжкохворих, залежних від алкоголю, наркотиків, яких потрібно обов’язково вичитувати. Цей спосіб – крайній випадок. Після нього потрібно стати духовною людиною, ходити в храм, дотримуватися праведне життя. Якщо людина знову повернеться в свою колію, прийде покарання понад, і жити виявиться набагато складніше, ніж до відчитування.

  Вичитка з допомогою святої води – ефективна. З допомогою святої води можна позбавити себе від порчі, завданої негативної магією. Необхідно прийти до церкви з чистою джерельною водою. Обсяг залежить від побажання жертви. Купити 12 свічок. Священик прочитає молитву 12 разів. Після кожного прочитання, він запалює одну свічку. Ця вода віддається людині, на якому порчі. Щодня, перед сном і після, випивати по три ковтки святої води.

  Обереги та нюанси при проведенні відчитування

  Щоб уберегти себе від всяких неприємностей, потрібні обереги: натільний хрест, який дається при хрещенні. Якщо, з якоїсь причини, хреста немає, цілком підійде хрест, куплений в храмі. Необхідна свята вода. Це незамінний помічник в будинку. Її вживають при болях, дають маленьким дітям. Іконки, принесені з храму, захистять будинок від бід, нанесення порчі. Є кільце з гравіюванням «Спаси і збережи!». Але його замало просто одягнути, спочатку його потрібно освятити або пояс з текстом псалма № 90.

  Діючи самостійно, не можна присвячувати священика в свої наміри. Багато священнослужителі проти будь-яких обрядів у храмі. Більшість вважає, що це чаклунство, принесене з часів язичництва. Ніхто не повинен знати про очистки. Навіть найближчі, якщо вони в цьому не беруть участь. У процесі тривалого зняття порчі не варто нікому давати в борг, навіть, якщо це не гроші. Потрібно вірити в Бога. Тільки щира віра в Бога допоможе позбутися від порчі. Не можна залучати матеріальні цінності.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: