Як можна захистити немовля від порчі?

Нечиста сила ходить часто-густо. Першими жертвами стають маленькі діти. Діти вважаються легкою здобиччю, тому що в силу віку не накопичили достатньо захисної енергії. Всі сучасні мами дуже переживають за здоров’я своїх малюків, і не завжди замислюються, що причиною хвороб, капризів дитини не завжди є слабкий імунітет. Трапляється, що діти можуть потрапити під впливом темної магії. Як захистити немовля від порчі? Розберемося нижче!

Зміст:

Як можна захистити немовля від порчі?

Як захистити немовля від порчі

Правила, які допомагають попередити порчу

Тільки що народила мати, настільки щаслива, що поспішає похвалитися своїм малюком. Соціальні мережі переповнені фотографіями новонароджених дітей. У своєму бажанні мати не бачить нічого поганого, але наврочити немовляти може будь-яка людина, просто побачивши фото в інтернеті. Звичайно, джерелом порчі є самотні жінки, охочі завести дитину, але з ряду причин, у них немає можливості. Наткнувшись на фотографію милого малюка, сукупність найсильнішого бажання і цілковитого відчаю збирається воєдино, і є потужним зброєю, під яку потрапляє дитина на фото. Отже, не можна показувати новонародженого нікому, включаючи фотографії, поки вік не досягне 6 місяців.

Коли дитина виростає з свого одягу, мами тут же поспішають продати або віддати задарма. Але, і тут не варто поспішати. Вибирати покупця потрібно з обережністю, щоб не наткнутися на «не ту людину». Єдино правильний варіант покупця – майбутня мама, або мама дитини, вік якого підходить під одяг. Варто з побоюванням ставитися до даренным речей дитині. Щоб вберегти немовля від порчі, треба піти в церкву і освятити ці предмети. Є ймовірність того, що вони можуть бути заговорены.

Ритуал заговору на оберіг

Купуючи вторинне житло, не всі можуть дозволити собі висококласний ремонт, але перед народженням малюка буде незайвим поміняти шпалери і винести з квартири речі, що належать попереднім господарям. Діти дуже чутливі до чужорідної енергетиці, що викликає у них плач, примхливість, переляк, млявий стан і т. д. Неважко буде зрозуміти, в чому справа. Потрібно по три рази читати молитву «Отче наш», і святили святою водою всі кути в домі кожен вечір. Робити це до тих пір, поки стан дитини не прийде в норму. Якщо дитині дарують дорогу антикварну річ, навіть з добрих спонукань, варто відмовитися або передарувати її. Щоб уберегти дитину від негативної енергії, необхідно повісити тонку тканину над дитячим ліжечком. Це вважається оберегом від непрошених очей і злих духів.

Дорослий може захистити від порчі себе сам, а немовля потребує допомоги. Незайвим буде зробити оберіг. Необхідно взяти гілочку горобини. Під матрац заховати ягоди і листя дерева, а над узголів’ям ліжка повісити гілочку. При цьому потрібно сказати наступні слова:

«Ягідка Рябиночка, захисти доньку від духа злого, лихого ока, чорної порчі, страшної ночі. Амінь».

Це для доньки. Для сина трохи іншого заговір:

«Рябиночка горобина, захисти сина, від духів злих, лихих очей, порчі, вбережи від зарази. Амінь».

Проговорити потрібно тричі.

Як самостійно захистити малюка

Визначити, що на дітей діє зла сила, легко. Симптоми, за якими можна дізнатися, накладено на дітей закляття, розглянемо нижче.

 • Незвичайна поведінка. Поведінка, протилежна звичайного.
 • Скарги дітей на шерех, шум. Боязнь залишитися в темряві одному.
 • Біль без причин у дітей.
 • Новонароджений – саме беззахисна істота. Буде корисно провести кілька ритуалів, що не вимагають особливих зусиль, для профілактики. Молитва матері, як відомо, володіє величезною силою. Молитва від порчі немовляти – дієвий захист, яка допоможе уберегти від порчі, або зняти її з немовляти. Щоранку разом з сонцем, мамі необхідно прокинутися, встати біля вікна зі свічкою в лівій руці, і прочитати заклинання.

  «Я яку охрестив, мати моя яку охрестив, і буду хрестити дитину. Благослови Господь, знайди мені ворона в чистому полі, що охороняє скриня залізний, нехай захищає, оберігає, злих духів і нечисть відганяє. Мій (ім’я дитини) дано мені Господом, і ніхто не впливає, ніхто порчі чи не наздоганяє, від порчі, ворогів, спаси, сохрани. Амінь»

  Коли дитина прокинеться, умити його святою водою. Після цього прочитати молитву «Отче наш».

  Існуючі обряди

  Існує кілька ритуалів, проведення яких не буде зайвим для захисту малюка.

 • Ритуал першого купання дитини. Цей обряд має здійснити бабуся, якщо народилася дівчинка, і дідусь, якщо народився хлопчик. Потрібно приготувати воду для купання, додавши 250-300 мл святої води. Тричі промовити: «Сили в ніжки, щоб бігали по доріжках, ручки сили, розум в голову, здоров’я в тіло. Все, чого хотів я! Амінь». У разі, якщо готує бабуся, закінчення змінюється на «…Все, чого хотіла! Амінь».
 • Ритуал зі свічками. Якщо будинок старий, то потрібно відчистити його від чужорідної аури і негативної енергії. Перш, ніж народиться дитина, майбутні батьки читають заговір, з двома свічками в руках: «Господь Бог, убережи раба твого (ім’я дитини). Захисти від зради, негараздів, ворогів, нечесті, духів злих. Молимо прощення за наші гріхи. Нехай не розплачується за нас (ім’я дитини). Амінь». Свічки потрібно залишити по центру кімнати, щоб вона догоріла. Двері замкнути зовні.
 • Їжа в допомогу. Народні засоби також можуть прибрати пристріт. Ще предки використовували їжу в якості інструменту в боротьбі з негативною магією. Замовлений сіль – самий популярний на той момент оберіг, за допомогою якого прадіди рятувалися буквально від усього. Вони розсипали сіль по кутах, біля дверей, тим самим захищали будинок від порчі. Звичайну сіль не використовували в приготуванні їжі. Тільки заговорена була в ужитку. Як заговорити сіль? Господиня бризкала святою водою на сіль і примовляла: «Сіль освячена, добром наділена. Амінь». Зараз так навряд чи вже хтось робить, але, якщо в будинку є маленькі діти, перш, ніж посолити їжу, потрібно взяти дрібку солі і сказати: «Світлий Батько, (ім’я дитини) захисти, від нечисті збережи. Амінь».
 • Заговір з червоною хусткою. Необхідно купити червону хустку. Він повинен бути новим, неношеным. Чому червоний? Кажуть, що нечиста сила боїться цього кольору. Слід надіти на дитину хустку, який повинен стояти між двома батьками, обличчям до матері. Матері треба взяти в ліву руку велику церковну свічку. Правою рукою доторкнутися до чола дитини, і у такому положенні читати молитву: «благаю Тебе, Матір Божа, прости рабу твою (назвати своє ім’я), прости раба свого (назвати ім’я дитини). Захисти його душі, подаруй ти здоров’я, збережи від злих намірів, від підступних дій, від порчі, від порчі. Спаси і збережи. Амінь». Далі потрібно загасити свічку, умити малюка святою водою, обернути в червону хустку. Хустка є щитом від непроханих думок, чужих і своїх. Коли приходять гості, хустку одягають так, щоб було непомітно стороннім, наприклад, під сорочку, обернувши тіло.
 • Оберіг своїми руками

  Від порчі новонародженого можна зробити оберіг, який повинен бути у нього з собою завжди: під матрацом, у візку, в кишені. Знадобиться наступний матеріал для роботи: відрізок тканини білого кольору 20х20 см, щільна нитка червоного кольору, церковна свічка, ікона, подарована при хрещенні дитині, трави. На стіл, покласти перед собою всі складові. Запалити свічку, поставивши ліворуч. Ікону поставити навпроти себе. Периметр білої тканини обшити червоною ниткою. Це можуть не просто шви, а вигадливі візерунки.

  В процесі шиття необхідно промовляти молитву:

  «Зашиваю не краї, а ворогів очі, щоб не наврочили (ім’я дитини). Зашиваю не краї, а роти ворогів, щоб прокляття не вивергали».

  Заклинання повторюється до тих пір, поки робота не буде закінчена. По закінченні підшивки, в куточку рекомендується вишити ініціали дитини, і подарувати йому. Він повинен носити хусточку з собою постійно. Бажано, у нагрудній кишені. Це сильна захист від чорної магії.

  Правила, які допоможуть уникнути порчі

  Коли малюк підросте, і буде більш самостійним, мати повинна йому пояснити, яких помилок не можна робити, щоб не спровокувати пристріт або порчі.

 • Заборонено брати з рук незнайомців що-небудь. Ці речі можуть містити прихований намір, що загрожує порчі.
 • Монети, гудзики, гаманці, що лежать на вулиці, піднімати не можна.
 • Кинуті іграшки з дитячих майданчиків не варто брати, це також засоби впливу темних сил.
 • Якщо малюк самостійно грає на вулиці, заборонено підходити до незнайомих людей, коли вони кличуть, просять про допомогу, пропонують цукерку. Це робити вкрай небезпечно.
 • Знімати натільний хрест, що дала православна церква при хрещенні. Хрест – це найпотужніша захист.
 • Ознаки, за якими можна зрозуміти, що немовля наврочили – це його поведінку. Воно незвичайне. Якщо малюк спокійний, то під впливом злої магії, примхливий. Життєрадісний і веселий перетворюється на тихого й нервового. Така поведінка проявляється вже на наступний день після нанесення шкоди, тому можна навіть обчислити, хто носій злого умислу. Захистити немовля, навіть у домашніх умовах, не так вже й складно, головне мати віру в свої сили, і пам’ятати, що ваш малюк вже має оберіг – свою маму!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: