Сильні молитви від порчі дитині

Можна не бути забобонним і спокійно переходити дорогу після чорної кішки і «баби з порожнім відром», але не можна недооцінювати енергетичну силу думки. Людина може заподіяти шкоду іншій ненавмисно, позаздривши або похваливши його. А деколи люди в своїй ненависті доходять до межі, насилаючи на недруга порчі. Особливо вразливими в цьому відношенні є діти, адже їх аура ще недостатньо сильна, щоб противитися злу. У статті розповідається про те, як читається молитва від порчі дитини і якими способами можна запобігти порчу.

Зміст:

Сильні молитви від порчі дитині

Молитва від порчі дитини

Ознаки порчі

Як зрозуміти, що над дитиною прокляття, і застерегти його від порчі? Якщо лихе око накладено, це буде відразу помітно по поведінці малюка:

Якщо подібне триває протягом декількох днів – дитини, напевно, наврочили. Згадайте, коли і після чого все почалося. Можливо, в гості до вас приходила подруга, яка не може завагітніти. Або сусідська бабця надто бурхливо захоплювалася дитиною, мовляв, який гарненький, як добре їсть. Необов’язково, що ці люди бажали зла: можливо, вони є носіями негативної енергетики, лихого ока. Не виключено, що недоброзичливець цілився у вас, а страждає малюк – діти часто розплачуються за батьківські гріхи.

Профілактика порчі

Будь напасти легше запобігти, ніж виправити. Намагайтеся вберегти дитину від впливу негативної енергетики, не виходячи за рамки розумного, звичайно: необов’язково завішувати коляску покривалами і перебігати на інший бік вулиці, побачивши знайомих. З цієї причини маленької дитини перший час ховають від сторонніх очей. Основна захист немовляти – сила материнської любові. Але які ж заходи слід вжити для оберега тендітної дитячої енергетики?

 • Якщо ви православні і сповідуєте християнство, надайте дитини обрядом хрещення. Рекомендується зробити це до шестимісячного віку, але тут вже справа за вами. За хресних батька та матір вибирайте тих, кому довіряєте, хто щиро бажає дитині добра і бере в ньому участь.
 • Носити хрестик потрібно акуратно або зовсім відкласти в шафу, оскільки він може бути загублений дитиною. Обрядом хрещення піддається не предмет, а людина, але все ж втрата освяченого хрестика – несприятливий знак.
 • Приєднайте до одягу малюка маленьку шпильку, але таким чином, щоб він не міг вколотися нею або проковтнути. Попередньо рекомендована молитва за дітей від порчі й переляку: «Оберіг даю дитяти, щоб від хули вберегти. Все погане геть укатит, з ним не буде нових зустрічей». Пам’ятайте, що сила такого заговору полягає не в самих словах, а вкладені в них енергетиці і силі любові матері до дитини.
 • Намагайтеся до певного віку не «світити» дитини на публіку, не надто поширюватися на рахунок його досягнень і недуг. Не публікуйте у соціальних мережах фотографії свого чада на загальний огляд, не знімайте його сплячим.
 • Не допускайте, щоб він підбирав або брав з рук сторонніх речі з окультною символікою: монети, шпильки, іконки і т. д..
 • Альтернативні способи захисту

  Матері можна самій зробити оберіг. Візьміть кілька грон горобини і прочитайте молитву:

  «Рябинный талісман надійний, природи силу він несе. Від зла вбереже він обережно, нас зла відьма більше не знайде. Захисти нас, пресвята Богородице!»

  Повісьте заговорену гілочку над дитячим ліжком – біля неї будете молитися – така молитва від порчі дійсно допомагає.

  Дуже благонадійний спосіб захисту від злого впливу – умивання святою водою з церкви і молитва, промовлена в цей момент. Обрызните малюка тричі і протріть подолом свого одягу. Сильне захисне дію несе давній обряд з купанням, здійснюється старшим поколінням – бабусями. У ванночку потрібно додати трохи свяченої води. Потім обидві бабусі купають малюка, примовляючи:

  «Улюблене моє (ім’я) дитя, я всією душею люблю тебе. Я вітри заклинаю, сонце і місяць, щоб ти був непідвладний злу. Ми матір з батьком твоїх так захистили, тепер тебе надійно, золотко, вкрили. Спаси і збережи».

  Пам’ятайте, що не слід розповідати стороннім про проведені заговірх. Зберігайте щастя та спокій своїх домашніх. Береженого – Бог береже!

  Усунення порчі

  Заходи захисту не завжди можуть повністю вберегти від намірів злого людини. Що робити, якщо шкода вже заподіяна? Чи Реально в домашніх умовах зняти порчу, якщо ви не довіряєте шептуньям і так званих білих магів? Нижче наведені нескладні, але дієві методи боротьби з прокляттям. І все ж першим радою буде відвідування з дитиною церкви.

 • Давньоруський ритуал, яким користувалися матері і дружини для оберегу і зняття з близьких порчі. вам знадобляться шматок тканини, червоні нитки, голка, іконка і біла свічка. Запаліть полум’я, сядьте за стіл. Потрібно вишити краю тканини так, щоб вийшов хустку: при бажанні можна додати дитячі ініціали. Під час процесу читайте текст: «Зашиваю біди червоним, щоб не бути в наш дім нещастя. Я доріжку постелю і святих всіх покличу. Нехай від порчі исцелят, нас з дитиною захистять. Подкрепляю працю любов’ю, і кладу весь в головах. Заговір мій міцний, амінь». Хусткою цим щоранку протирайте обличчя дитини після вмивання протягом двох тижнів. Потім нехай він носить його з собою в якості предмета-оберега.
 • Мати вранці повинна запалювати свічку і підходити до вікна, молитися «Отче наш» і хоронитель себе хресним знаменням. Робити це до тих пір, поки ознаки порчі не припинять проявлятися у малюка.
 • Візьміть велику червону хустку або косинку. Цей колір має сильну енергетику і відлякує нечисть. Оберніть дитини тканиною або укутайте йому голову. У ліву руку візьміть свічку і читайте текст: «Виганяю бісів запал, був досі – був та сплив. Очищаю від негараздів, нехай нечисте піде. Я любов’ю нас спасу і погане віднесу. Спаси, Отче наш, і його син!». Сховайте хустку. Протягом трьох днів умивайте малюка святою водою. Надалі заговорений хустку можна використовувати в якості талісмана: якщо дитині доведеться опинитися серед скупчення людей, пов’яжіть червону тканину на його одяг (непомітно для чужих очей).
 • Всі запропоновані методи ґрунтуються на церковних і народних обрядах, не включають в себе блюзнірських і чорних елементів і не йдуть всупереч церковним канонам.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: