Як правильно умити дитину від порчі

Малюки найбільше піддаються навколишнього негативу. Захистити своє дитя здатні батьки і ніхто інший. Кожна мама повинна бути обізнана, як умити дитину від порчі.

Зміст:

Як правильно умити дитину від порчі

Як умити дитину від порчі

Як розпізнати?

Чим молодша дитина, тим швидше до нього пристає негатив. Часто люди це роблять знехотя, не зі зла. Всі злі думки, заздрість є негативною енергією, яка дуже швидко знаходить слабке поле і руйнує його, тому під впливом порчі стан здоров’я дитини відразу погіршується. Ознаки порчі:

При наявності хоча б декількох симптомів з наведеного переліку можна сказати, що ваша дитина зазнав негативного впливу. Можна вдатися до допомоги водної стихії. Вода здатна змити будь-який негатив. Найпоширеніший ритуал умивання дитини святою водою.

Як зняти негатив з малюка?

Якщо були виявлені ознаки порчі на дітях, не варто відразу бігти до ворожок і ворожок. На сьогоднішній день їх дуже багато і всі голосно називають себе потомственим відьмами, відунами і т. д. Однак питання про їх компетентності ніхто не знімав. Зняти пристріт допоможе молитва, адресована до Матрони Московської.

Необхідно піти в будь-який храм і подати спеціальну записку про Здоров’я дітей. Перед чином Матрони, необхідно вимовити такі слова:

«Блаженна Стариця вилікує моє дитятко від порчі».

Тричі осяяв себе хресним знаменом можна залишати храм. В церкві перед відходом належить придбати три світочі і святої води. Будучи вдома на самоті провести обряд зняття порчі:

Після всього зробленого прочитайте такі слова:

«Матрона Московська, нехай моя душа в сомненьях, але від порчі душу дитячу допоможи врятувати. Гріхи всі мої відпусти і притягнути всі мої помисли до православ’я. Ти можеш допомогти вилікувати від недуги, відчайдушні борошна можеш полегшити. Допоможи і сьогодні, нехай душа моя зцілиться, а вроки дитячий випарується і благодать поруч з ним назавжди оселиться. Немає дороги до неприємностей моїм дітям. Амінь».

Знову осените себе хресним знаменням і відсьорбніть води. Наступні кілька днів здійснювати ранковий моціон дитини святою водою. Таким же чином можна відвернути вроки від себе.

Другий спосіб зняття негативу

Освяченая вода наділена воістину чудодійними якостями, але її треба вміти правильно застосовувати. Кожен з батьків, має бути обізнаний, як умивати дитину від порчі. Є кілька способів усунення негативу. Не рекомендовано повністю омивати немовля в купель. Служителі церкви стверджують, що це безглузда процедура, тому як звичайного вмивання цілком вистачає. Можна вмивати дитини святою водою з сірниками:

Коли полум’я добереться до кінчиків пальців палаючу сірник необхідно покласти в склянку. Потрібно виконати всі маніпуляції для кожної сірники. На підставі того, як лежать згорілі сірники в посудині можна зробити висновки про наявність або відсутність порчі. Коли всі сірники лягли рівно на поверхні, значить негативу, взагалі немає.

Якщо ви побачили, що половина сірників потонула, значить, пристріт був, але ви від нього вже позбулися. В цілях безпеки можна повторити обряд ще разок на наступний день. Якщо ж всі до єдиної сірники потонули – пристріт досить потужний. Обряд потрібно проводити ще 3-5 разів. Після проведення ритуалу необхідно обмити своє чадо водою.

Особливості проведення процедури

Можна вмивати свяченою водою тільки охрещеного немовляти. Найкраще робити процедуру на порозі свого помешкання, і не тільки на вході, але і на поріжку, який з’єднує два приміщення в ньому. Потрібно наливати на руку водицю зверху і умивати дитяче личко.

Фахівці стверджують, що краще набрати води в рот і выпрыснуть її на дитя, промовивши такі слова:

«Як води з зуба, так із дітей (ім’я) нехай все погане зійде, розвіється».

Вода повинна стікати на підлогу. Після процедури потрібно втерти личко дитини подолом спідниці або футболки. Всі маніпуляції проводяться тричі, тобто три вмивання, три обтирання. При цьому необхідно встати так, щоб поріг виявився між ногами.

Все це допоможе, якщо дитина був охрещений, а от як же захистити новонародженого або ще нехрещену малюка. В такому випадку використовують заговорену воду. Потрібно взяти джерельну воду і провести над нею наступний ритуал: над склянкою з водою вимовити слова:

«Несла баба з-за моря кузовок. У ньому заховано здоров’я і закритий на замок. По дорозі йшла і всім здоров’я роздавала, а тобі (ім’я) цілий коробок принесла».

Після цього ритуалу можна застосовувати цю воду. Рідиною омивають личко, ступні, ручки. Є ще один метод заговорювання рідини. У склянку з водою опускають запалену скіпку і читають заклинання:

«Згладжений, спаплюжений всю заразу скинь, переведи на того, хто вроки навів».

Дітей такою рідиною вмивають по колу, примовляючи:

«Водицею заговоренной треба вмитися, очиститися від скверни. Все чорне, завидющеє нехай водою змиє».

Після закінчення ритуалу потрібно сплюнути через ліве плече. Дитяче личко не варто дуже ретельно витирати, треба всього лише промокнути зайву вологу.

Зняти поганий очей

Якщо дитину зурочили, і він без причини постійно істерить і вередує, необхідно взяти непарна кількість ложок. Перед собою треба поставити скляну посудину з водою і зачерпує, а потім, виливаючи ложками воду, говорити заклинання:

«Як з ложок водиця витікає, так малюка (ім’я) Господи, визволи від переляку, порчі і переполоху».

Потім слід умити карапуза і втерти подолом.

Можна використовувати метод, яким користувалися ще в давнину – це умивання через ручку дверей. Часто в старовинних будинках на дверях ручки мали вигляд скоби, так знадобиться саме така. Через ручку треба налити рідину собі в долоню так, щоб вода не торкнулася ручки. Цієї рідина омивають дітей. Після вмивання тричі читається будь-яка молитва.

Не варто витирати воду. Краще дати їй висохнути природним чином. Вже через деякий час ви помітите поліпшення самопочуття свого чада. Він стане значно спокійніше себе вести і буде менше боліти.

Як відвести негатив від своєї душі

Нерідко жертвами порчі стають не тільки діти, але і дорослі, тому важливо знати, як вмиватися святою водою правильно. Якщо ви відчуваєте на собі вплив чужого негативу, використовуйте прості обряди по очищенню свого духа від порчі. Щоб усунути самої пристріт в домашніх умовах, потрібно принести додому невелику кількість води з річки і піску.

Пісок необхідно скласти в сито і проливаючи крізь нього воду, говорити слова:

«Водичка з піску, зроби так, щоб пішла моя туга. З вітру вона до мене причепилася, за вітром тому пішла. Прийшла до мене від злого людини, до нього нехай і повертається».

Після прочитання, тричі занурте руки в посудину з водою. Коли стемніє рідину необхідно вилити на землю, але так, щоб цього ніхто не побачив.

Щоб відвести вроки від дорослого можна скористатися допомогою свяченої водиці. Для цього людина повинна пити тричі на день, кожен раз читати слова:

«Свячена водиця, матір, без тебе на землі все гине. Свою увагу приділи мені, всі погані погляди від мене відведи, захисти і обереги. Мій ворог нехай собі свій негатив забере і більше не зможе підступитися до мене».

Як захистити своє дитя від негативного впливу оточуючих

Кожен день на нашому шляху і на шляху наших дітей зустрічається безліч людей. У кого-то з них світлі помисли, а хтось тільки й думає, як би зробити капость. Весь цей потік енергії, що проходить крізь нас і руйнує біополе більш слабких людей, тому дуже важливо матері самій особисто подбати про захист своїх чад від поганих очей. Поки дитина не охрещений не потрібно його нікому показувати, бо саме в цей період малюк найбільш вразливий. Краще тримати його подалі від тих, хто постійно намагається помацати малюка або занадто багато говорить втішних слів.

На ручку пов’язують червону нитку, зав’язану на сім вузликів, в якості оберега від поганих очей. Щоб могти вчасно впоратися з приключившейся бідою, необхідно самій переглянути всю інформацію про те, як правильно мити дитину свяченою водою. Самий кращий спосіб захисту-це чиста непохитна віра і молитва. З допомогою істинної віри і своєї безмежної любові до дитини жінка здатна створити диво. Материнська молитва споконвіку вважалася найсильнішою, тому що жінка вкладає у свої слова неймовірно сильний посил, який здатний зруйнувати навіть злі наговори.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: